Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Puchar Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów
COS OPO Wałcz, 23-25.04.2021
 
Kajakarki K1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13 KS Spójnia Warszawa 2020

2 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13 KS Spójnia Warszawa 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

4 GAPSKA Nicole 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 GÓRSKA Julia 2001-03-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

7 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 KS AZS-AWF Katowice 2020

8 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

9 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

10 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

12 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 MIELNIK Anna 2002-06-28 KU AZS Politechnika Opolska 2020

14 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 NAJA Karolina 1990-02-05 KS Posnania Poznań 2020

16 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2021

17 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09 KS Wiskord Szczecin 2020

19 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2021

20 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2020

21 PUTTO Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2020

23 SZCZEPANEK Emilia 2000-11-08 KU AZS Politechnika Opolska 2020

24 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

25 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2023

26 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2023

3 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

4 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

6 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS Politechnika Opolska 2020

7 KOWALSKA Ewa 2002-11-01 SKS Cresovia Białystok 2020

8 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

9 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2023

10 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

12 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

13 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

14 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

15 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2023

16 SZULECKA Klaudia 2000-05-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2023

3 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

4 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

6 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS Politechnika Opolska 2020

7 KOWALSKA Ewa 2002-11-01 SKS Cresovia Białystok 2020

8 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

9 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2023

10 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

12 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

13 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

14 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

15 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2023

16 SZULECKA Klaudia 2000-05-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opolska 2020

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

4 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 OKSW Olsztyn 2020

6 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2020

7 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

9 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KKW 1929 Kraków 2020

10 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2021

11 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 KS Energetyk Poznań 2020

12 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KS Posnania Poznań 2020

13 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS Posnania Poznań 2020

14 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS Politechnika Opolska 2020

15 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2020

16 PIECH Jacek 2002-04-04 KS Posnania Poznań 2020

17 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

18 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

19 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

20 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

21 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

22 SIEMIONOWSKI Piotr 1988-06-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

23 SOBALA Dastin 2002-04-19 KS AZS-AWF Katowice 2020

24 STELIGA Filip 2000-11-23 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

25 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

26 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2020

27 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

28 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2020

29 WIKTOR Leszczyński 2002-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

30 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

31 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

32 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opolska 2020

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

5 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2023

6 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 OKSW Olsztyn 2020

7 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2020

8 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

10 KACZMAREK Paweł 1995-09-08 KKW 1929 Kraków 2020

11 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2021

12 KOTEWICZ Filip 2001-04-16 KS Posnania Poznań 2020

13 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 KS Energetyk Poznań 2020

15 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

16 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2023

17 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KS Posnania Poznań 2020

18 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS Posnania Poznań 2020

19 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS Politechnika Opolska 2020

20 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2020

21 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 PIECH Jacek 2002-04-04 KS Posnania Poznań 2020

24 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

25 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

26 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

27 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

28 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

29 SOBALA Dastin 2002-04-19 KS AZS-AWF Katowice 2020

30 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2020

31 STELIGA Filip 2000-11-23 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

32 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

33 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2020

34 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

35 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

36 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2020

37 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2020

38 WIKTOR Leszczyński 2002-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

39 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

40 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

41 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS Politechnika Opolska 2020

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

5 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS AZS-AWF Poznań 2023

6 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2020

7 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

8 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2021

9 KOTEWICZ Filip 2001-04-16 KS Posnania Poznań 2020

10 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

12 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2023

13 MAŁECKI Michał 2002-08-24 KS Posnania Poznań 2020

14 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS Politechnika Opolska 2020

15 NOWACKI Marcin 2002-02-27 KS Posnania Poznań 2020

16 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 PIECH Jacek 2002-04-04 KS Posnania Poznań 2020

19 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

20 PILARZ Wojciech 2002-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

21 ROJEK Przemysław 2002-08-10 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

22 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

23 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

24 SOBALA Dastin 2002-04-19 KS AZS-AWF Katowice 2020

25 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2020

26 STELIGA Filip 2000-11-23 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

27 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2020

28 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

29 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

30 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2020

31 WIKTOR Leszczyński 2002-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

32 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

33 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

34 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2023

3 BERKO Herman 2000-10-15 KS Admira Gorzów 2020

4 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opolska 2020

5 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2021

6 BURAKOWSKI Robert 102 niestowarzyszony

7 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

8 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2020

9 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2023

10 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2021

12 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

13 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KS AZS-AWF Poznań 2023

14 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 KS Victoria Sztum 2020

15 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

16 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2020

17 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

19 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

20 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

21 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

22 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2020

24 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KU AZS Politechnika Opolska 2020

25 MARASA Alexander 2001-12-17 KU AZS Politechnika Opolska 2020

26 NOWACKI Dominik 1997-12-18 KS Warta Poznań 2020

27 NOWACZYK Remigiusz 1998-01-01 KS Posnania Poznań 2020

28 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2023

29 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2023

30 PANDEL Kamil 2002-04-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

31 POLACZEK Miłosz 2002-10-01 KS AZS-AWF Poznań 2023

32 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań 2020

33 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS Politechnika Opolska 2020

34 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2020

35 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2023

3 BERKO Herman 2000-10-15 KS Admira Gorzów 2020

4 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS Politechnika Opolska 2020

5 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2021

6 BURAKOWSKI Robert 102 niestowarzyszony

7 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

8 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2020

9 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2023

10 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2021

12 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

13 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KS AZS-AWF Poznań 2023

14 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 KS Victoria Sztum 2020

15 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

16 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2020

17 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

19 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27 KS Admira Gorzów 2020

20 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

21 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

22 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2020

24 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KU AZS Politechnika Opolska 2020

25 MARASA Alexander 2001-12-17 KU AZS Politechnika Opolska 2020

26 NOWACKI Dominik 1997-12-18 KS Warta Poznań 2020

27 NOWACZYK Remigiusz 1998-01-01 KS Posnania Poznań 2020

28 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2023

29 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2023

30 PANDEL Kamil 2002-04-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

31 POLACZEK Miłosz 2002-10-01 KS AZS-AWF Poznań 2023

32 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań 2020

33 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS Politechnika Opolska 2020

34 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2020

35 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020