Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego, 6.Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej, Sup Race 2020
Poznań, 26.09.2020
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

2 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

3 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOHDZIUN Maja 2012-09-07 KS GPower Gorzów 2020

2 CHOJNACKA Kinga 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 DARMETKO Shila 2011-01-23 UKS Zalew Jerzykowo 2020

4 IGNACZAK Oliwia 2009-08-09 KS Posnania Poznań 2020

5 KŁOBUS Paulina 2010-10-21 UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 ŻYSKA Oliwia 2010-04-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

3 DRATWA Aleksandra 2004-10-25 KS Energetyk Poznań 2020

4 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2020

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

6 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

7 KOCH Maria 2003-12-16 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

8 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

10 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KU¦TA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

12 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DOMAGAŁA Maja 2006-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

5 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 HOFMAN Zofia 2006-04-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2020

8 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2020

10 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

11 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

12 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

13 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAŁKA Zuzanna 2008-05-31 KS Posnania Poznań 2020

2 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 JOKIEL Barbara 2007-10-08 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 KĘDZIORA Maja 2007-10-27 KS GPower Gorzów 2020

5 KROTOFIL Nikola 2008-01-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 KUSZAK Inga 2007-09-16 KS Stomil Poznań 2020

7 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2020

8 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19 KS Energetyk Poznań 2020

9 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03 UKS Zalew Jerzykowo 2020

10 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13 KTW Kalisz 2020

13 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS COPAL Trzcianka 2020

15 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

2 LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
DOBROWOLSKA Jadwiga
2003-11-25
2003-03-25


KS Energetyk Poznań 2020

2 HOFFMANN Joanna
BIAŁECKA Wiktoria
2004-11-07
2003-02-14


KS Posnania Poznań 2020

3 JACKOWSKA Weronika
KLEMCZAK Oliwia
2003-12-12
2004-02-12


KS Energetyk Poznań 2020

4 KOSMACZEWSKA Lena
KUBIS Oliwia
2004-07-13
2004-05-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 RADNA Magdalena
SKORUPIŃSKA Katarzyna
2004-04-29
2003-06-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GĘBICKA Patrycja
KONOPSKA Wiktoria
2006-08-14
2006-06-12


KS GPower Gorzów 2020

2 GO¦CINIAK Zuzanna
LUDWICZAK Amelia
2005-04-29
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MIKOŁAJCZAK Marianna
OLSZEWSKA Gabriela
2006-01-01
2006-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 SELIWAŃSKA Julia
ŁUGOWSKA Zuzanna
2005-04-28
2005-11-26


KS GPower Gorzów 2020

5 SZUCHNIK Natalia
WAWRZYNIAK Julia
2006-01-28
2005-10-09


KS Posnania Poznań 2020

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMIENIECKA Julia
KRAWCZYK Gabriela
2010-03-25
2009-01-31


KS GPower Gorzów 2020

2 KROPLEWSKA Noemi
DYJAK Katarzyna
2011-05-28
2010-01-01


KS GPower Gorzów 2020

3 NALEWAJEK Magda
ZAPAŁA Anna
2010-11-11
2011-02-10


UKS COPAL Trzcianka 2020

4 TOMYS Zuzanna
KOWALSKA Martyna
2009-01-01
2009-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DATA Katarzyna
GARBATOWSKA Angelika
2008-01-17
2008-01-31


KS Posnania Poznań 2020

2 FIJAŁKOWSKA Roksana
GRABIANOWSKA Adrinna
2007-04-11
2007-08-25


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 JANUSZEWSKA Martyna
SZYMKOWIAK Agata
2007-01-02
2008-04-11


KS Posnania Poznań 2020

4 JĘDROSZKOWIAK Zofia
PREISS Amelia
2008-07-12
2007-02-16


UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 JOKIEL Barbara
SZCZEPANIAK Natalia
2007-10-08
2008-05-18


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 KACZKOWSKA Oliwia
LOBA Wiktoria
2007-06-16
2007-05-18


KS Posnania Poznań 2020

7 KĘDZIORA Maja
ZYCHOWICZ Zuzanna
2007-10-27
2007-06-14


KS GPower Gorzów 2020

8 MODRZEJEWSKA Martyna
KŁOBUS Łucja
2008-12-03
2007-06-15


UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia
SZYMCZAK Aleksandra
MIKOŁAJCZAK Marianna
OLSZEWSKA Gabriela
2005-12-15
2005-11-19
2006-01-01
2006-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DOMAGAŁA Maja
GETNER Amelia
HOFMAN Zofia
MATYSIAK Justyna
2006-01-01
2005-05-01
2006-04-26
2006-03-21


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORAK Marianna
SOBCZAK Zuzanna
FRYDRYCHOWICZ Natalia
SULKOWSKA Zofia
2007-09-07
2007-08-17
2007-02-10
2008-04-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FIJAŁKOWSKA Roksana
MAJCHRZAK Weronika
STANISZEWSKA Oliwia
WYLEGAŁA Karolina
2007-04-11
2007-03-01
2008-04-10
2007-05-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GARBATOWSKA Angelika
JANUSZEWSKA Martyna
KACZKOWSKA Oliwia
SZYMKOWIAK Agata
2008-01-31
2007-01-02
2007-06-16
2008-04-11


KS Posnania Poznań 2020

4 GRABIANOWSKA Adrinna
WORONKIEWICZ Michalina
WYSZKOWSKA Antonina
MŁYNARCZYK Martyna
2007-08-25
2007-04-20
2008-08-29
2007-02-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KĘSY Jadwiga
PALUCZEK Hanna
KOWALCZYK Natasza
MIELCZAREK Maja
2008-05-09
2008-01-09
2007-03-26
2008-06-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGU¦ Maja 2009-09-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-01-01 KS Posnania Poznań 2020

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

4 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2020

2 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

3 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

4 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARANOWSKA Michalina 2008-08-09 KS Posnania Poznań 2020

2 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2020

4 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOZIO Michalina
SZMAJTER Urszula
2009-01-29
2009-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna
FECHNER Luiza
2003-01-01
2003-10-14


KS Posnania Poznań 2020

2 GLAESER Aleksandra
SEYDLEWICZ Karolina
2003-11-20
2004-01-17


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta
KINAST Zuzanna
2005-05-23
2005-12-26


KS Posnania Poznań 2020

2 GLABUS Bernadeta
GO¬DZIEWSKA Patrycja
2005-03-30
2005-05-18


KS Warta Poznań 2020

3 SZYMAŃSKA Patrycja
KOWALAK Agata
2005-11-13
2006-09-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŁTYŃSKA Amelia
ZIELIŃSKA Marta
2007-09-02
2008-10-15


KS Posnania Poznań 2020

 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGU¦ Lena 2011-06-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 CHIRILENCO Erica 2009-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 SIKORA Julia 2009-10-18 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOTEWICZ Filip 2001-04-16 KS Posnania Poznań 2020

2 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20 KS Energetyk Poznań 2020

3 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MISIORNY Emil 2002-06-24 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

5 NIEWIADOMSKI Przemysław 1973-08-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

7 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

8 SOBCZAK Jakub 2002-12-05 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

9 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

10 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

11 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

12 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DERDA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 LIS Hubert 2009-03-01 KTW Kalisz 2020

3 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

4 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 TRELA Mikołaj 2009-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 URBAN Wojciech 2008-04-21 UKS COPAL Trzcianka 2020

7 WAJS Eryk 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

3 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

8 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

9 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

10 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

11 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

13 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2020

14 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

15 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2020

16 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2020

17 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

18 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2020

20 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2020

21 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

22 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2020

23 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2020

24 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2020

25 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

26 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

27 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2020

29 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2020

30 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

31 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

2 CZERNIAK Cezary 2006-11-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

3 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 KACZMAREK Franciszek 2005-01-01 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

5 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2020

7 KUJAWA Filip 2006-06-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

9 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

13 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS COPAL Trzcianka 2020

17 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

18 SUPEŁO Filip 2006-08-31 UKS COPAL Trzcianka 2020

19 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

20 SZYMURA Eryk 2005-03-28 KS Posnania Poznań 2020

21 ¦MIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

22 TOMASZEWSKI Wojciech 2006-11-07 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

23 TOMYS Patryk 2006-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 WARZECHA Grzegorz 2006-11-05 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

25 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

27 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 ZATORSKI Nikodem 2006-11-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

30 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel 2007-03-14 KS Energetyk Poznań 2020

2 BANASZKIEWICZ Bartosz 2007-07-16 UKS COPAL Trzcianka 2020

3 BLANDZI Dawid 2008-01-01 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

4 BOROWSKI Michał 2007-11-30 KS Stomil Poznań 2020

5 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2020

6 GAWRON Hugo 2008-10-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

8 KA¬MIERCZAK Mikołaj 2008-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 KLEIST Kacper 2007-10-02 KS GPower Gorzów 2020

10 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 KRAHEL Olgierd 2007-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

12 KRAUS Dominik 2007-04-14 KS GPower Gorzów 2020

13 KRZY¦KÓW Kosma 2008-02-11 KS GPower Gorzów 2020

14 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2020

15 LIS Gilbert 2007-03-04 KTW Kalisz 2020

16 MAJZA Mateusz 2008-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2020

18 MYSSAK Jan 2007-02-02 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

20 NIEDZIELSKI Szymon 2008-08-04 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

21 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2020

23 RECHUL Mateusz 2007-02-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 RUSYNIAK Jakub 2007-02-06 KS GPower Gorzów 2020

25 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

26 SZOTT Paweł 2008-07-01 KS GPower Gorzów 2020

27 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01 UKS COPAL Trzcianka 2020

28 ZAĆMIŃSKI Filip 2007-09-26 KS Stomil Poznań 2020

 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAJEWSKI Piotr
MALINOWSKI Dastin
1999-06-18
2002-11-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 POZIEMBA Krystian
MISIORNY Emil
2000-05-02
2002-06-24


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

3 SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Wojciech
2002-12-05
2002-04-23


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

4 URBAŃSKI Jan
SMEKTAŁA Oskar
1999-08-22
2001-03-15


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARGIEL Maciej
KULPA Bartosz
2009-01-01
2009-02-08


KS GPower Gorzów 2020

2 DARMETKO Diego
BARTKOWIAK Nikodem
2009-07-01
2010-09-15


UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 GABER Jakub
KLEIST Mikołaj
2011-02-01
2011-01-19


KS GPower Gorzów 2020

4 GAJDAMOWICZ Marcel
SAMSEL Igor
2010-06-18
2010-11-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 GAJDAMOWICZ Miłosz
WLASZCZYK Jan
2010-06-18
2010-12-19


UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarze K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof
JOKIEL Krzysztof
2003-05-11
2004-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

2 DROZDOWSKI Szymon
HABDAS Szymon
2004-03-20
2003-06-28


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

3 GAWŁOWSKI Jakub
LISKOWSKI Adam
2004-03-12
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2020

4 JANISZEWSKI Tomasz
KAJDANEK Jarosław
2003-08-16
2004-11-03


KS Energetyk Poznań 2020

5 MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
2004-09-24
2004-07-28


KS Stomil Poznań 2020

6 MOROZ Adam
WI¦NIEWSKI Filip
2004-03-05
2004-03-26


UKS COPAL Trzcianka 2020

7 PACHOLAK Wiktor
CEBULSKI Kacper
2004-08-17
2003-10-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 PILARSKI Jakub
PIETRZAK Kamil
2003-03-04
2003-07-01


KS Stomil Poznań 2020

9 SCIBILIA Nicholas
PIETRZAK Mateusz
2004-05-08
2004-02-08


KS Posnania Poznań 2020

10 SOBKOWIAK Wiktor
ZIEMSKI Maksymilian
2004-06-16
2004-08-17


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

11 WALCZAK Dawid
CEBULSKI Patryk
2003-04-30
2003-10-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WI¦NIEWSKI Jan
FECEK Antoni
2004-05-11
2003-06-10


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2020

2 BEDNAREK Antoni
GUMNY Hugo
2006-05-01
2006-01-11


UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 JASTRZˇB Kacper
NYCZKOWIAK Marcin
2005-02-16
2006-10-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 KONIECZNY Kacper
PŁACZEK Igor
2005-01-02
2006-05-15


KS Posnania Poznań 2020

5 KUJAWA Filip
TOMYS Patryk
2006-06-27
2006-02-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 KUPCZYK Franciszek
RZEPCZYŃSKI Nikodem
2005-06-06
2006-01-02


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 MAŃKOWSKI Adam
MERMELA Mikołaj
2005-11-19
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 OPIELEWICZ Marcin
RECHUL Mikołaj
2005-11-04
2005-01-22


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SCIBILIA Thomas
SZOT Szymon
2006-05-16
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2020

10 SUPEŁO Filip
RUTKOWSKI Paweł
2006-08-31
2005-09-11


UKS COPAL Trzcianka 2020

11 TOMIDAJEWICZ Tymon
KUBIS Tymon
2006-04-25
2005-06-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WARZECHA Grzegorz
TOMASZEWSKI Wojciech
2006-11-05
2006-11-07


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

13 WAWRZYNIAK Jan
DUDZIAK Dominik
2006-10-10
2006-07-08


KS Posnania Poznań 2020

14 WI¦NIEWSKI Jan
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-12-05
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

15 WORONKIEWICZ Aleksander
WYSZKOWSKI Igor
2005-02-25
2005-12-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

16 ZAPARTY Tymoteusz
PŁÓCIENNIK Krzysztof
2006-12-08
2006-01-06


UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarze K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel
SZORCZ Jakub
2007-03-14
2007-03-12


KS Energetyk Poznań 2020

2 BLANDZI Dawid
NIEDZIELSKI Szymon
2008-01-01
2008-08-04


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

3 BOROWSKI Michał
ZAĆMIŃSKI Filip
2007-11-30
2007-09-26


KS Stomil Poznań 2020

4 CICHOŃ Marcel
WOJTKOWIAK Dominik
2007-01-12
2008-07-16


KS Posnania Poznań 2020

5 DUSZYŃSKI Daniel
WYRZYKOWSKI Maksymilian
2007-03-26
2007-02-01


UKS COPAL Trzcianka 2020

6 KA¬MIERCZAK Mikołaj
MAJZA Mateusz
2008-01-01
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 KA¬MIEROWSKI Filip
WAWRZYNIAK Grzegorz
2007-04-13
2007-09-24


KS Posnania Poznań 2020

8 KRAUS Dominik
RUSYNIAK Jakub
2007-04-14
2007-02-06


KS GPower Gorzów 2020

9 KUBALSKI Mateusz
KLEIST Kacper
2007-10-25
2007-10-02


KS GPower Gorzów 2020

10 MAŃKOWSKI Jakub
WĘCŁAWEK Arnold
2008-05-05
2008-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 MIJAKOWSKI Mikołaj
RASZEJA Marcel
2007-05-24
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2020

12 MYSSAK Jan
NIEBORAK Mateusz
2007-02-02
2007-01-05


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
2007-04-01
2007-02-01


KS AZS-AWF Poznań 2020

14 SZOTT Paweł
KRZY¦KÓW Kosma
2008-07-01
2008-02-11


KS GPower Gorzów 2020

15 URBAN Wojciech
BANASZKIEWICZ Hubert
2008-04-21
2008-01-01


UKS COPAL Trzcianka 2020

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 URBAŃSKI Wojciech
SOBCZAK Jakub
URBAŃSKI Jan
SMEKTAŁA Oskar
2002-04-23
2002-12-05
1999-08-22
2001-03-15


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BYKOWSKI Mateusz
NIESKURSKI Szymon
OWCZARZAK Aleksander
SZCZEPANIAK Bartosz
2010-03-16
2009-07-06
2011-02-03
2010-03-11


KS Posnania Poznań 2020

2 KWICZOR Jan
RASCH Adam
PAWLAK Fanciszek
GÓRAZDA Piotr
2009-01-15
2009-06-17
2009-08-20
2009-07-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni
GUMNY Hugo
PŁÓCIENNIK Krzysztof
ZAPARTY Tymoteusz
2006-05-01
2006-01-11
2006-01-06
2006-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 DUDZIAK Dominik
WAWRZYNIAK Jan
KASPRZAK Hubert
MAŁECKI Antoni
2006-07-08
2006-10-10
2005-11-14
2005-02-26


KS Posnania Poznań 2020

3 SCIBILIA Thomas
SZYMURA Eryk
SZOT Szymon
PŁACZEK Igor
2006-05-16
2005-03-28
2006-07-09
2006-05-15


KS Posnania Poznań 2020

4 TOMIDAJEWICZ Tymon
KUBIS Tymon
ZATORSKI Nikodem
MIKOŁAJCZAK Szymon
2006-04-25
2005-06-27
2006-11-05
2006-12-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Piotr
KUBIS Nikodem
SZYMASZEK Bartek
CHWYĆ Wiktor
2007-08-08
2008-01-13
2007-02-20
2007-05-24


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BUCHHOLZ Jakub
MATCZAK Franciszek
JANIAK Dawid
KERGER Adam
2008-02-06
2008-12-08
2008-06-23
2008-09-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KA¬MIEROWSKI Filip
OIŃSKI Franek
MAŁECKI Jakub
WAWRZYNIAK Grzegorz
2007-04-13
2007-06-19
2007-06-04
2007-09-24


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACKI Dominik 1997-12-18 KS Posnania Poznań 2020

2 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05 KS Stomil Poznań 2020

3 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HEJNOWICZ Paweł 2009-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

2 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2020

3 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2020

6 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

7 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2020

8 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2020

3 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2020

4 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2020

5 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KAMIŃSKI Adam 2006-03-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2020

8 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

9 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

10 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2020

11 SAWIŃSKI Igor 2006-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2020

14 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2020

15 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Stanisław 2008-12-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2020

3 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2020

4 DUDA Leon 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2020

5 GÓRNIAK Bartłomiej 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2020

6 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2020

7 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2020

9 NOSILA Jacek 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2020

10 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02 KS Warta Poznań 2020

11 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

14 WOJDA Franciszek 2008-02-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACKI Dominik
WITKOWSKI Łukasz
1997-12-18
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KUJAWA Piotr
KUKUŁA Alan
2004-05-08
2003-10-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2020

3 PIECHOCKI Jakub
JANCZAK Tomasz
2003-07-08
2003-09-29


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2020

3 GNIOT Jakub
WALCZAK Maksymilian
2005-08-03
2006-04-21


KS Posnania Poznań 2020

4 KAMIŃSKI Adam
SAWIŃSKI Igor
2006-03-14
2006-07-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KOWALSKI Tymoteusz
SZMAGAJ Aleks
2006-04-11
2006-07-22


KS Posnania Poznań 2020

6 KRAWIEC Marceli
KUBICA Krystian
2006-01-04
2006-05-08


KS Warta Poznań 2020

7 WOJKIEWICZ Mateusz
MICHALAK Antoni
2005-05-20
2006-02-25


KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
LASAK Paweł
2008-07-02
2007-07-24


KS Posnania Poznań 2020

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof
MACHOWIAK Wojciech
2007-05-10
2007-01-03


KS Posnania Poznań 2020

3 GÓRNIAK Bartłomiej
NOSILA Jacek
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2020

4 LIPIŃSKI Michał
WOJDA Franciszek
2008-01-02
2008-02-26


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 SZYMANOWSKI Adam
SZMAJTER Maurycy
2007-12-30
2007-05-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 WILGA Alex
RUSIECKI Maurycy
2007-04-13
2008-05-02


KS Warta Poznań 2020

7 ZAKRZEWICZ Mikołaj
DUDA Leon
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2020

 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLAJET Stanisław 2009-01-01 KS Posnania Poznań 2020

2 MODZELEWSKI Michał 2009-12-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 PAKHOMOV Andrii 2009-02-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 POMINKIEWICZ Kacper 2009-01-01 KS Posnania Poznań 2020

5 POMINKIEWICZ Oskar 2009-01-01 KS Posnania Poznań 2020