Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2 Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa
WAŁCZ, 23-25.10.2020
 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

4 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

5 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2020

6 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

7 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

8 FIRGANEK Julia 2006-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

10 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

13 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

14 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

15 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

16 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

17 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

18 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2020

19 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

21 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

23 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

24 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04 KKS Nowa Sól 2020

25 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

26 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

27 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

28 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

29 KWAŚNY Kinga 2005-02-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

30 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2020

31 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

32 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-05-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

33 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2020

34 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

35 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

36 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

37 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

38 MIHULOWA Sofia 2007-04-25 UKS Motława Gdańsk 2020

39 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

40 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

41 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

42 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

43 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

44 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

45 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

46 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2020

47 RZETELNA Oliwia 2006-11-08 KS Admira Gorzów 2020

48 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

49 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

50 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

51 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2020

52 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

53 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24 KKW 1929 Kraków 2020

54 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

55 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

56 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

57 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

58 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05 UKS Motława Gdańsk 2020

59 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

60 WASIAK Nikola 2006-04-15 UKS Motława Gdańsk 2020

61 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2020

62 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

63 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

64 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

65 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

66 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

67 ŻELUK Antonina 2006-12-04 KS Wiskord Szczecin 2020

68 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

4 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

5 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2020

6 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

7 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

8 FIRGANEK Julia 2006-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

10 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

13 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

14 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

15 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

16 KOCH Maria 2003-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

17 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

18 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2020

19 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

21 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 KOT Julia 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

23 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

24 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

25 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04 KKS Nowa Sól 2020

26 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

27 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

28 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

29 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

30 KWAŚNY Kinga 2005-02-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

31 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2020

32 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

33 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-05-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

34 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2020

35 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

36 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

37 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

38 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

39 MIHULOWA Sofia 2007-04-25 UKS Motława Gdańsk 2020

40 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

41 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

42 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

43 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

44 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

45 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

46 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

47 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2020

48 RZETELNA Oliwia 2006-11-08 KS Admira Gorzów 2020

49 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

50 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

51 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

52 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2020

53 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

54 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24 KKW 1929 Kraków 2020

55 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

56 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

57 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

58 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

59 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05 UKS Motława Gdańsk 2020

60 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

61 WASIAK Nikola 2006-04-15 UKS Motława Gdańsk 2020

62 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2020

63 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

64 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

65 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

66 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

67 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

68 ŻELUK Antonina 2006-12-04 KS Wiskord Szczecin 2020

69 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2020

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

4 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

5 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

7 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

8 KRÓL Victoria 2007-05-17 MKSW Trzebinia 2020

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

10 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

12 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

14 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16 KS Wiskord Szczecin 2020

15 PRZYBYŁA Anna 2006-05-23 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

16 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

17 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2020

18 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2020

19 STODULSKA Jagoda 2007-03-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 ŚLEZIAK Jessica 2007-03-17 MKSW Trzebinia 2020

22 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

23 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

24 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2020

25 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2020

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

3 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

4 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

5 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

7 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

8 KRÓL Victoria 2007-05-17 MKSW Trzebinia 2020

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

10 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

12 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

14 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16 KS Wiskord Szczecin 2020

15 PRZYBYŁA Anna 2006-05-23 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

16 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

17 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2020

18 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2020

19 STODULSKA Jagoda 2007-03-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 ŚLEZIAK Jessica 2007-03-17 MKSW Trzebinia 2020

22 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

23 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

24 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2020

25 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Jan 2006-05-10 KS Victoria Sztum 2020

2 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25 MRKS Gdańsk 2020

3 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

4 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

5 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 BORUCKI Alex 2006-06-04 KKW 1929 Kraków 2020

10 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

11 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

14 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16 MRKS Gdańsk 2020

15 DEMSKI Wiktor 2006-03-10 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

16 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27 UKS Motława Gdańsk 2020

18 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14 KS Victoria Sztum 2020

19 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

20 GARBACKI Jakub 2006-11-02 UKS Motława Gdańsk 2020

21 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

22 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

23 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2020

24 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

25 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2020

26 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

27 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 IWANIUK Aleksander 2006-03-23 MRKS Gdańsk 2020

29 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

30 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

31 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

32 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

33 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

34 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

35 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16 KST Włókniarz Chełmża 2020

36 KACZMAREK Krzysztof 2006-08-11 KS Admira Gorzów 2020

37 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

38 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

39 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

40 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

41 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

42 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

43 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

44 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2020

45 KOWALIK Piotr 2006-06-14 KKW 1929 Kraków 2020

46 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

47 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

48 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2020

49 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2020

50 KURACH Nikodem 2006-11-12 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

51 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

52 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13 MOSM Tychy 2020

53 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

54 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2020

55 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

56 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

57 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

58 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

59 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno 2020

60 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2020

61 MENCHYNSKYI Denys 2006-07-09 KS Spójnia Warszawa 2020

62 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

63 MIDLOCH Norbert 2007-07-09 KS Admira Gorzów 2020

64 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2020

65 MIZIURA Bartosz 2005-10-28 UKS 4 Katowice 2020

66 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2020

67 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

68 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2020

69 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

70 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

71 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

72 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

73 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

74 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2020

75 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

76 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

77 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2020

78 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

79 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

80 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

81 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

82 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2020

83 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

84 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

85 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2020

86 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

87 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2020

88 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17 KS Admira Gorzów 2020

89 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

90 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14 MOSM Tychy 2020

91 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

92 SZULIM Szymon 2006-07-06 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

93 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2020

94 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

95 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

96 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2020

97 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

98 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

99 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

100 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11 MOSM Tychy 2020

101 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

102 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2020

103 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

104 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

105 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

106 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

107 WITCZAK Bartosz 2006-09-23 KKS Sieradz 2020

108 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

109 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

110 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

111 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

112 WYDRA Kacper 2005-01-19 UKS 4 Katowice 2020

113 WYRWICZ Karol 2006-06-19 UKS Motława Gdańsk 2020

114 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

115 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

116 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

117 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

118 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kajakarze K1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Jan 2006-05-10 KS Victoria Sztum 2020

2 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25 MRKS Gdańsk 2020

3 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

4 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

5 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

6 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 BORUCKI Alex 2006-06-04 KKW 1929 Kraków 2020

11 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

12 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

15 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16 MRKS Gdańsk 2020

16 DEMSKI Wiktor 2006-03-10 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

17 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

18 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27 UKS Motława Gdańsk 2020

19 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14 KS Victoria Sztum 2020

20 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

21 GARBACKI Jakub 2006-11-02 UKS Motława Gdańsk 2020

22 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

24 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2020

25 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

26 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2020

27 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

28 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

29 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

30 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

31 IWANIUK Aleksander 2006-03-23 MRKS Gdańsk 2020

32 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

33 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

34 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

35 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

36 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

37 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

38 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16 KST Włókniarz Chełmża 2020

39 KACZMAREK Krzysztof 2006-08-11 KS Admira Gorzów 2020

40 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

41 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

42 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

43 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

44 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

45 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

46 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

47 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

48 KOT Mikołaj 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

49 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2020

50 KOWALIK Piotr 2006-06-14 KKW 1929 Kraków 2020

51 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

52 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

53 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

54 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

55 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2020

56 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2020

57 KURACH Nikodem 2006-11-12 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

58 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

59 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13 MOSM Tychy 2020

60 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

61 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

62 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2020

63 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

64 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

65 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

66 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

67 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno 2020

68 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2020

69 MENCHYNSKYI Denys 2006-07-09 KS Spójnia Warszawa 2020

70 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

71 MIDLOCH Norbert 2007-07-09 KS Admira Gorzów 2020

72 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2020

73 MIZIURA Bartosz 2005-10-28 UKS 4 Katowice 2020

74 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2020

75 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

76 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2020

77 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

78 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

79 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

80 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

81 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

82 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2020

83 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

84 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

85 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2020

86 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

87 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

88 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

89 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

90 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

91 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

92 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2020

93 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

94 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

95 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2020

96 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

97 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2020

98 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17 KS Admira Gorzów 2020

99 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

100 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14 MOSM Tychy 2020

101 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

102 SZULIM Szymon 2006-07-06 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

103 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2020

104 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

105 TOCHA Cyprian 2005-10-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

106 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

107 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2020

108 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

109 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

110 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

111 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11 MOSM Tychy 2020

112 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

113 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2020

114 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

115 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

116 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

117 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

118 WITCZAK Bartosz 2006-09-23 KKS Sieradz 2020

119 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

120 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

121 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

122 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

123 WYDRA Kacper 2005-01-19 UKS 4 Katowice 2020

124 WYRWICZ Karol 2006-06-19 UKS Motława Gdańsk 2020

125 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

126 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

127 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

128 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

129 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2020

3 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2020

5 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2020

7 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

9 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

10 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

11 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2020

12 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2020

13 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

14 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

15 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

16 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

19 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

21 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2020

22 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

23 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

24 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2020

25 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

26 POKLEPA Rafał 2006-10-25 KKS Nowa Sól 2020

27 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

29 PYSZ Robert 2006-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

30 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

31 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

32 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

33 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2020

34 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

35 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2020

36 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2020

37 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

38 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2020

39 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2020

40 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

41 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

42 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

43 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

44 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 2000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2020

3 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2020

5 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2020

7 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

9 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

10 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

11 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2020

12 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2020

13 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

14 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

15 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

16 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

19 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04 KST Włókniarz Chełmża 2020

20 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

21 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2020

22 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

23 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

24 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2020

25 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

26 POKLEPA Rafał 2006-10-25 KKS Nowa Sól 2020

27 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

28 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

29 PYSZ Robert 2006-08-28 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

30 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

31 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

32 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

33 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2020

34 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

35 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2020

36 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2020

37 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

38 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2020

39 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2020

40 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

41 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

42 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

43 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

44 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020