Internetowe zgłoszenia do imprezy: ODWOŁANE Otwarcie Sezonu Kajakowego 2021,Ogólnopolskie Regaty WZKaj, Ranking Młodzików i Dzieci
POZNAŃ, 10.04.2021 rok
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

2 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHAŁAT Kamila 2010-03-04 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

2 DARMETKO Shila 2011-01-23 UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 HENECZKOWSKA Antonina 2009-08-06 KS Posnania Poznań 2020

4 KLIMCZAK Maria 2009-01-25 UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 KŁOBUS Paulina 2010-10-21 UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BIAŁECKA Wiktoria 2003-02-14 KS Posnania Poznań 2020

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

4 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2020

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

6 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

7 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06 KS Posnania Poznań 2020

8 KORT Zuzanna 2003-06-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

10 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 KU¦TA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

12 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

18 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 DOMAGAŁA Maja 2006-07-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 HOFMAN Zofia 2006-04-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2023

8 MATYSIAK Justyna 2006-03-21 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2023

10 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 OLSZEWSKA Gabriela 2006-09-03 KS AZS-AWF Poznań 2023

12 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

14 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2020

15 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

16 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁEK Antonella 2008-04-05 UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 BOROWIAK Zuzanna 2007-09-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 FIJAŁKOWSKA Roksana 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

4 FRYDRYCHOWICZ Natalia 2007-02-10 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 GAŁKA Zuzanna 2008-05-31 KS Posnania Poznań 2020

6 GARBATOWSKA Angelika 2008-01-31 KS Posnania Poznań 2020

7 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-08-25 KS AZS-AWF Poznań 2023

8 IGNACZAK Oliwia 2008-08-09 KS Posnania Poznań 2020

9 JANUSZEWSKA Martyna 2007-01-02 KS Posnania Poznań 2020

10 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 JOKIEL Barbara 2007-10-08 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 KACZKOWSKA Oliwia 2007-06-16 KS Posnania Poznań 2020

13 KĘSY Jadwiga 2008-05-09 KS AZS-AWF Poznań 2023

14 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2020

15 KROTOFIL Nikola 2008-01-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

16 ŁOBODA Martyna 2007-10-10 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

17 MAJCHRZAK Weronika 2007-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2023

18 MALAK Martyna 2007-12-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 MIELCZAREK Maja 2008-06-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

20 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19 KS Energetyk Poznań 2020

21 MŁYNARCZYK Martyna 2007-02-14 KS AZS-AWF Poznań 2023

22 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03 UKS Zalew Jerzykowo 2020

23 ODÓJ Amelia 2008-01-04 LTK Fala Lublin 2020

24 OWCZARZAK Wiktoria 2007-01-21 KS Posnania Poznań 2020

25 PIASECKA Julia(2008) 2007-01-17 UKS COPAL Trzcianka 2020

26 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

27 SOBCZAK Zuzanna 2007-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

28 SULKOWSKA Zofia 2008-04-10 KS AZS-AWF Poznań 2023

29 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

30 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13 KTW Kalisz 2020

31 SZYMKOWIAK Agata 2008-04-11 KS Posnania Poznań 2020

32 TAMULEWICZ Kaja 2007-10-10 LTK Fala Lublin 2020

33 WIECHOWSKA Julia 2007-09-08 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

34 WIERZBICKA Maria 2007-01-08 KS AZS-AWF Poznań 2023

35 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2023

36 WYLEGAŁA Karolina 2007-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2023

37 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29 KS AZS-AWF Poznań 2023

38 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS COPAL Trzcianka 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
KU¦TA Maja
2003-11-25
2004-03-15


KS Energetyk Poznań 2020

2 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-12-06


KS Posnania Poznań 2020

3 JACKOWSKA Weronika
KLEMCZAK Oliwia
2003-12-12
2004-02-12


KS Energetyk Poznań 2020

4 KORT Zuzanna
SZYDŁOWSKA Sara
2003-06-28
2004-02-02


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 NOWICKA Alicja
ZINIEWICZ Nicole
2003-11-26
2004-04-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia
SZYMCZAK Aleksandra
2005-12-15
2005-11-19


KS AZS-AWF Poznań 2023

2 GO¦CINIAK Zuzanna
LUDWICZAK Amelia
2005-04-29
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2023

3 MIKOŁAJCZAK Marianna
OLSZEWSKA Gabriela
2006-01-01
2006-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2023

4 NETKA Martyna
PIASECKA Wiktoria
2005-06-02
2006-07-24


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 SZUCHNIK Natalia
WAWRZYNIAK Julia
2006-01-28
2005-10-09


KS Posnania Poznań 2020

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWIAK Zuzanna
MALAK Martyna
2007-09-12
2007-12-30


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 FIJAŁKOWSKA Roksana
WYLEGAŁA Karolina
2007-04-11
2007-05-05


KS AZS-AWF Poznań 2023

3 FRYDRYCHOWICZ Natalia
WIERZBICKA Maria
2007-02-10
2007-01-08


KS AZS-AWF Poznań 2023

4 GRABIANOWSKA Adrinna
WORONKIEWICZ Michalina
2007-08-25
2007-04-20


KS AZS-AWF Poznań 2023

5 JĘDROSZKOWIAK Zofia
PREISS Amelia
2008-07-12
2007-02-16


UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 JOKIEL Barbara
SZCZEPANIAK Natalia
2007-10-08
2008-05-18


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 KĘSY Jadwiga
SOBCZAK Zuzanna
2008-05-09
2007-08-17


KS AZS-AWF Poznań 2023

8 KŁOBUS Łucja
MODRZEJEWSKA Martyna
2007-06-15
2008-12-03


UKS Zalew Jerzykowo 2020

9 KROTOFIL Nikola
BIAŁEK Antonella
2008-01-08
2008-04-05


UKS Zalew Jerzykowo 2020

10 MIELCZAREK Maja
SULKOWSKA Zofia
2008-06-11
2008-04-10


KS AZS-AWF Poznań 2023

11 MŁYNARCZYK Martyna
WYSZKOWSKA Antonina
2007-02-14
2008-08-29


KS AZS-AWF Poznań 2023

12 PIASECKA Julia(2008)
ZAPAŁA Karolina
2008-01-17
2007-06-30


UKS COPAL Trzcianka 2020

13 TAMULEWICZ Kaja
ODÓJ Amelia
2007-10-10
2008-01-04


LTK Fala Lublin 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGU¦ Maja 2009-09-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 NOWAK Sandra 2009-06-10 KS Warta Poznań 2020

3 RASSAK Martyna 2009-09-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2023

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 KS AZS-AWF Poznań 2023

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

6 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2023

7 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2023

8 SZOLC Klaudia 2002-11-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

9 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS AZS-AWF Poznań 2023

10 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-01-01 KS Posnania Poznań 2020

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

4 NAWROT Roksana 2004-12-17 KS Warta Poznań 2020

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

6 YATSKOVA Viktoriia 2003-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2020

2 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

3 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

4 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS AZS-AWF Poznań 2023

7 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 KO¦MIDER Wiktoria 2008-03-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 ŁOBODA Martyna 2007-10-10 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

4 NAWROT Wiktoria 2007-05-25 KS Warta Poznań 2020

5 SOBCZAK Vanessa 2008-08-30 KS Warta Poznań 2020

6 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2020

7 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWAK Sandra
RASSAK Martyna
2009-06-10
2009-09-20


KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2023

2 DOROZIŃSKA Justyna
ŁOBOZIAK Elżbieta
2001-03-06
2002-07-30


KS AZS-AWF Poznań 2023

3 MENDELSKA Patrycja
SZPERKIEWICZ Katarzyna
2001-09-29
2001-05-23


KS AZS-AWF Poznań 2023

4 MUSIALSKA Wiktoria
SZOLC Klaudia
2002-08-31
2002-11-30


KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza
CZAJKOWSKA Anna
2003-10-14
2003-01-01


KS Posnania Poznań 2020

2 SEYDLEWICZ Karolina
GLAESER Aleksandra
2004-01-17
2003-11-20


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 Dolata Julia
BRZEZIŃSKA Marta
2005-01-01
2005-05-23


KS Posnania Poznań 2020

2 GLABUS Bernadeta
GO¬DZIEWSKA Patrycja
2005-03-30
2005-05-18


KS Warta Poznań 2020

3 KINAST Zuzanna
SZYMAŃSKA Patrycja
2005-12-26
2005-11-13


KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kanadyjkarki C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZKOWSKA Nicola
ZIELIŃSKA Marta
2007-01-01
2008-10-15


KS Posnania Poznań 2020

2 KOTLIŃSKA Łucja
SOŁTYŃSKA Amelia
2008-01-01
2007-09-02


KS Posnania Poznań 2020

3 ROGACKA Maja
GRYGIEL Aleksandra
2007-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2020

4 SOBCZAK Vanessa
NAWROT Wiktoria
2008-08-30
2007-05-25


KS Warta Poznań 2020

 
KL1 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL2 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL3 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL1 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL2 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL3 200m Kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Piotr 2011-07-28 KKS Sieradz 2020

2 AUGUSTYNEK Dominik 2009-01-19 LTK Fala Lublin 2020

3 BARTKOWIAK Nikodem 2010-09-15 UKS Zalew Jerzykowo 2020

4 DERDA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 GAJDAMOWICZ Marcel 2010-06-18 UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 GAJDAMOWICZ Miłosz 2010-06-18 UKS Zalew Jerzykowo 2020

7 HERMANN Oliwier 2010-01-01 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 JENDEREK Fabian 2009-04-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

9 KRÓL Fryderyk 2010-10-30 UKS Zalew Jerzykowo 2020

10 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

11 LIS Hubert 2009-03-01 KTW Kalisz 2020

12 MATUSZEWSKI Damian 2010-01-03 KS Energetyk Gryfino 2020

13 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

14 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06 KS Posnania Poznań 2020

15 NOWACZYK Bartosz 2010-07-20 UKS Zalew Jerzykowo 2020

16 OWCZARZAK Aleksander 2011-02-03 KS Posnania Poznań 2020

17 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

18 RYBICKI Kacper 2009-01-06 KKS Sieradz 2020

19 SAMSEL Igor 2010-11-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

20 SZCZEPANIAK Bartosz 2010-03-11 KS Posnania Poznań 2020

21 ¦NIEGOCKI Franciszek 2009-01-01 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

22 TRELA Mikołaj 2009-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

23 WARDOWICZ Jakub 2010-10-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

24 WLASZCZYK Jan 2010-12-19 UKS Zalew Jerzykowo 2020

25 ZAPARTY Błażej 2010-09-28 UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28 KKS Sieradz 2020

2 ANIOŁA Marcel 2007-03-14 KS Energetyk Poznań 2020

3 ANIOŁA Piotr 2007-08-08 KS AZS-AWF Poznań 2023

4 BEGIER Aleksander 2007-04-03 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 CHWYĆ Wiktor 2007-05-24 KS AZS-AWF Poznań 2023

6 CICHOŃ Marcel 2007-01-12 KS Posnania Poznań 2020

7 FRANIELCZYK Dawid 2008-11-21 UKS ¦wierklaniec 2020

8 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

9 JANIAK Dawid 2008-06-23 KS AZS-AWF Poznań 2023

10 KA¬MIERCZAK Mikołaj 2008-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 KA¬MIEROWSKI Filip 2007-04-13 KS Posnania Poznań 2020

12 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07 UKS Zalew Jerzykowo 2020

13 KOZBER Maksymikian 2007-01-15 KS Posnania Poznań 2020

14 KUBIS Nikodem 2008-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2023

15 LIS Gilbert 2007-03-04 KTW Kalisz 2020

16 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03 KKS Sieradz 2020

17 MAJZA Mateusz 2008-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 MAKOWIECKI Adrian 2007-07-04 KS Energetyk Gryfino 2020

19 MAŁECKI Filip 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2020

20 MAŁECKI Jakub 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2020

21 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2023

22 MATCZAK Franciszek 2008-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2023

23 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2020

24 MIŃSKI Dawid 2008-12-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

25 MITRĘGA Patryk 2007-08-02 KS Energetyk Gryfino 2020

26 MYSSAK Jan 2007-12-02 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

27 NAPIERAŁA Hubert 2008-01-02 KS Warta Poznań 2020

28 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

29 OWCZARZAK Dawid 2008-06-01 KS Posnania Poznań 2020

30 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01 KS AZS-AWF Poznań 2023

31 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2020

32 REBECZKO Jakub 2008-01-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

33 RECHUL Mateusz 2007-02-01 KS AZS-AWF Poznań 2023

34 SMOK Oliwier 2007-10-16 KKS Sieradz 2020

35 SZCZEPAŃSKI Bartosz 2008-07-16 KU AZS Politechnika Opolska 2020

36 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

37 SZYMASZEK Bartek 2007-02-20 KS AZS-AWF Poznań 2023

38 ULIKOWSKI Jacek 2008-11-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

39 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-09-24 KS Posnania Poznań 2020

40 WAWRZYNIAK Szymon 2008-05-14 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

41 WĘCŁAWEK Arnold 2008-09-03 KS AZS-AWF Poznań 2023

42 WOJTKOWIAK Dominik 2008-07-16 KS Posnania Poznań 2020

43 ZIELIŃSKI Michał 2007-03-31 LTK Fala Lublin 2020

44 ZUBLILEWICZ Szymon 2008-12-22 LTK Fala Lublin 2020

45 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 KOTEWICZ Filip 2001-04-16 KS Posnania Poznań 2020

3 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

5 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

6 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2023

7 MAŁECKI Michał 2002-01-01 KS Posnania Poznań 2020

8 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 STABNO Bartosz 1991-12-10 KS Posnania Poznań 2020

12 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

3 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

6 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

8 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

10 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

12 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2020

13 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11 KS Energetyk Gryfino 2020

14 KO¦CIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

15 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2020

17 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12 KU AZS Politechnika Opolska 2020

18 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2020

19 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

20 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2020

21 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

22 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

23 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

24 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2020

25 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2020

26 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

27 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10 KU AZS Politechnika Opolska 2020

28 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

29 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2020

30 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2020

31 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

32 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

33 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2020

34 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

35 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

2 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 KS Posnania Poznań 2020

4 DUDZIAK Dominik 2006-07-08 KS Posnania Poznań 2020

5 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2020

7 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2023

9 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2020

10 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2020

11 KSIAŻEK Dawid 2006-01-20 KU AZS Politechnika Opolska 2020

12 KUBIAK Józef 2006-12-27 KS Warta Poznań 2020

13 KUCIŃSKI Juliusz 2006-05-03 KKS Sieradz 2020

14 KUJAWA Filip 2006-06-27 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

16 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

17 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05 LTK Fala Lublin 2020

18 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

19 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2023

20 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2023

21 MUKA Mateusz 2006-12-12 KS Posnania Poznań 2020

22 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

23 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2023

24 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2020

25 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-01 KS Posnania Poznań 2020

26 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2023

27 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

28 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2020

29 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

30 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2020

31 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

32 SZYMURA Eryk 2005-03-28 KS Posnania Poznań 2020

33 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2023

34 TOMYS Patryk 2006-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

35 WAWRZYNIAK Jan 2006-10-10 KS Posnania Poznań 2020

36 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2023

37 WITCZAK Bartosz 2006-09-23 KKS Sieradz 2020

38 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

39 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2023

40 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2023

41 ZAPARTY Tymoteusz 2006-01-01 KS Posnania Poznań 2020

42 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ¦NIEGOCKI Franciszek
HERMANN Oliwier
2009-04-10
2010-07-30


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

2 WARDOWICZ Jakub
KULCZYŃSKI Igor
2010-10-10
2009-03-13


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

 
Kajakarze K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel
SZORCZ Jakub
2007-03-14
2007-03-12


KS Energetyk Poznań 2020

2 KA¬MIERCZAK Mikołaj
MAJZA Mateusz
2008-04-12
2008-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 KUBIS Nikodem
JANIAK Dawid
2008-01-13
2008-06-23


KS AZS-AWF Poznań 2023

4 ŁUŻYŃSKI Bartosz
ANGERMAN Wojciech
2007-01-03
2007-12-28


KKS Sieradz 2020

5 MAKOWIECKI Adrian
MITRĘGA Patryk
2007-07-04
2007-08-02


KS Energetyk Gryfino 2020

6 MAŃKOWSKI Jakub
WĘCŁAWEK Arnold
2008-05-05
2008-09-03


KS AZS-AWF Poznań 2023

7 MATCZAK Franciszek
SZYMASZEK Bartek
2008-12-08
2007-02-20


KS AZS-AWF Poznań 2023

8 MIJAKOWSKI Mikołaj
RASZEJA Marcel
2007-05-24
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2020

9 MIŃSKI Dawid
WAWRZYNIAK Szymon
2008-12-10
2008-05-14


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

10 NAPIERAŁA Hubert
GROMADECKI Nikodem
2008-01-02
2007-03-04


KS Warta Poznań 2020

11 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
2007-04-01
2007-02-01


KS AZS-AWF Poznań 2023

12 REBECZKO Jakub
ŻARSKI Jędrzej
2008-01-01
2008-11-01


WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoĽle 2022

13 ULIKOWSKI Jacek
KLIMKIEWICZ Wiktor
2008-11-11
2008-11-07


UKS Zalew Jerzykowo 2020

14 ZUBLILEWICZ Szymon
ZIELIŃSKI Michał
2008-12-22
2007-03-31


LTK Fala Lublin 2020

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMAGAŁA Kacper
KRAJEWSKI Jan
2002-01-05
2001-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 ORLIKOWSKI Paweł
PAŁUBICKI Łukasz
1999-09-23
2002-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 RZEPCZYŃSKI Dominik
MALINOWSKI Dastin
1999-04-19
2002-11-11


KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kajakarze K2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEBULSKI Kacper
BˇCZYK Hubert
2003-10-17
2004-10-09


KS AZS-AWF Poznań 2023

2 CEBULSKI Patryk
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2023

3 JANISZEWSKI Tomasz
KAJDANEK Jarosław
2003-08-16
2004-11-03


KS Energetyk Poznań 2020

4 KO¦CIKIEWICZ Oskar
SZUBERT Michał
2004-08-07
2004-11-18


KS Energetyk Gryfino 2020

5 KOWALSKI Kacper
ROZMARYNOWSKI Marcel
2004-01-23
2004-06-25


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KRZYŻEWICZ Roman
ROSŁANIEC Cezary
2003-10-12
2004-02-10


KU AZS Politechnika Opolska 2020

7 REMBEK Maciej
ŁUŻYŃSKI Mateusz
2004-09-30
2003-07-30


KKS Sieradz 2020

8 WELZANDT Sylwester
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-11-20
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2020

2 BARTOSZAK Nikodem
GASZAK Jakub
2005-03-10
2005-06-03


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BEDNAREK Antoni
MUKA Mateusz
2006-05-01
2006-12-12


KS Posnania Poznań 2020

4 KASZUBA Kacper
TOMIDAJEWICZ Tymon
2005-07-26
2006-04-25


KS AZS-AWF Poznań 2023

5 KUPCZYK Franciszek
RZEPCZYŃSKI Nikodem
2005-06-06
2006-01-02


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

6 MAŃKOWSKI Adam
MERMELA Mikołaj
2005-11-19
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2023

7 OPIELEWICZ Marcin
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-11-04
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2023

8 PŁÓCIENNIK Krzysztof
ZAPARTY Tymoteusz
2006-01-01
2006-01-01


KS Posnania Poznań 2020

9 RECHUL Mikołaj
WI¦NIEWSKI Jan
2005-01-22
2005-12-05


KS AZS-AWF Poznań 2023

10 SZOT Szymon
PŁACZEK Igor
2006-07-09
2006-05-15


KS Posnania Poznań 2020

11 WORONKIEWICZ Aleksander
WYSZKOWSKI Igor
2005-02-25
2005-12-20


KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kanadyjkarze C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Eryk 2008-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2020

3 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2020

4 DUDA Leon 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2020

5 GÓRNIAK Bartłomiej 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2020

6 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02 KS AZS-AWF Poznań 2023

7 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2020

8 NOSILA Jacek 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2020

9 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02 KS Warta Poznań 2020

10 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

12 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

13 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-01-01 KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

2 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2023

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KS AZS-AWF Poznań 2023

4 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

5 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

7 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2020

9 NOWACKI Dominik 1997-12-18 KS Warta Poznań 2020

10 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2023

12 PANDEL Kamil 2002-04-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 POLACZYK Miłosz 2002-10-01 KS AZS-AWF Poznań 2023

14 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2020

15 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

2 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2020

3 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2023

4 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2020

6 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

7 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2020

8 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2020

4 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2020

5 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2020

6 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2023

7 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2020

8 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

9 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

10 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2020

11 PALMOWSKI Marcin 2006-05-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2023

13 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2020

14 TYMEK Kamil 2006-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

15 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2020

16 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PRAŻYŃSKI Kacper
BŁAJET Stanisław
2010-01-01
2011-01-01


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
GÓRNIAK Bartłomiej
2008-07-02
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2020

2 BRZEZIŃSKI Krzysztof
MACHOWIAK Wojciech
2007-05-10
2007-01-03


KS Posnania Poznań 2020

3 DUDA Leon
SKORASZEWSKI Stanislaw
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2020

4 NOSILA Jacek
ZAKRZEWICZ Mikołaj
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2020

5 RUSIECKI Maurycy
WILGA Alex
2008-05-02
2007-04-13


KS Warta Poznań 2020

6 SZMAJTER Maurycy
LIPIŃSKI Michał
2007-05-21
2008-01-02


KS AZS-AWF Poznań 2023

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMIŃSKI Paweł
HOŁDAK Krystian
2000-09-07
2002-04-22


KS AZS-AWF Poznań 2023

2 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KOZIO Dawid
POLACZEK Miłosz
2002-10-17
2002-10-01


KS AZS-AWF Poznań 2023

4 PANDEL Kamil
KRZYŻANOWSKI Krystian
2002-04-12
2002-06-12


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 WITKOWSKI Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
1996-02-25
1998-01-01


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KUJAWA Piotr
KUKUŁA Alan
2004-05-08
2003-10-28


KS AZS-AWF Poznań 2023

2 PIECHOCKI Jakub
KLAK Kacper
2003-07-08
2004-02-15


KS Posnania Poznań 2020

3 SOBCZAK Szymon
NOWICKI Jakub
2004-07-30
2004-01-20


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert
SOENKE Eryk
2005-11-27
2005-07-07


KS AZS-AWF Poznań 2023

2 CZERWIŃSKI Jakub
TYMEK Kamil
2005-07-12
2006-04-06


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2020

4 GNIOT Jakub
SZMAGAJ Aleks
2005-08-03
2006-07-22


KS Posnania Poznań 2020

5 KOWALSKI Tymoteusz
WALCZAK Maksymilian
2006-04-11
2006-04-21


KS Posnania Poznań 2020

6 KRAWIEC Marceli
KUBICA Krystian
2006-01-04
2006-05-08


KS Warta Poznań 2020

7 WOJKIEWICZ Mateusz
MICHALAK Antoni
2005-05-20
2006-02-25


KS Warta Poznań 2020

 
KL1 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL2 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
KL3 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL1 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL2 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
VL3 200m Mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna