Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Juniorów
COS OPO Wałcz, 23-25.04.2021
 
Kajakarki K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

4 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

6 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

7 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2020

8 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

10 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mrągowo 2020

11 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06 KS Posnania Poznań 2020

12 KORT Zuzanna 2003-06-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

15 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12 KS Spójnia Warszawa 2020

16 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

17 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2023

18 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

19 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

20 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

21 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2020

22 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

23 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

24 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

26 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

27 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

28 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

29 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

30 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

31 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

32 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

33 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

34 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15 KS AZS-AWF Poznań 2023

2 BIAŁAS Zuzanna 2006-07-22 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 FIRGANEK Julia 2006-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2023

5 GÓRZYŃSKA Klaudia 2007-03-26 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

7 JASKÓLSKA Martyna 2005-07-03 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

8 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

9 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2021

10 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 KOT Julia 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

12 KOZŁOWSKA Magdalena 2005-04-13 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

13 KUBAS Małgorzata 2006-01-12 MKK Łączany 2020

14 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2023

15 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-12-07 WTS Orzeł Wałcz 2020

16 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2021

17 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

18 MALAK Martyna 2007-12-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 MIHULOWA Sofia 2007-04-25 UKS Motława Gdańsk 2020

20 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01 KS AZS-AWF Poznań 2023

21 MIŚKIEWICZ Magdalena 2006-12-31 MKK Łączany 2020

22 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

24 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2021

25 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24 KKW 1929 Kraków 2020

26 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

27 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

28 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05 UKS Motława Gdańsk 2020

29 WASIAK Nikola 2006-04-15 UKS Motława Gdańsk 2020

30 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2020

31 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

32 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

33 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25 UKS Dojlidy Białystok 2020

34 ZIÓŁKOWSKA Julia 2007-01-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

35 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2007-01-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarki C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-01-01 KS Posnania Poznań 2020

3 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2020

5 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2020

7 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

9 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

11 NAWROT Roksana 2004-12-17 KS Warta Poznań 2020

12 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

13 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

14 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2020

 
Kanadyjkarki C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

2 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

3 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS AZS-AWF Poznań 2023

4 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS AZS-AWF Poznań 2023

6 KRÓL Victoria 2007-05-17 MKSW Trzebinia 2020

7 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26 KST Włókniarz Chełmża 2020

9 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 MĄTWICKA Liliana 2006-12-18 OKSW Olsztyn 2020

11 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

12 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30 WTS Orzeł Wałcz 2020

13 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2020

14 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2020

15 STODULSKA Jagoda 2007-03-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

16 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2023

17 ŚLEZIAK Jessica 2007-03-17 MKSW Trzebinia 2020

18 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

19 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kajakarze K1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2023

3 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

5 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

7 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

8 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2023

9 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

10 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14 KS Victoria Sztum 2020

12 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2021

13 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

14 JANASZAK Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

15 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

16 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

19 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

20 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

21 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2020

22 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

23 KOWALSKI Kacper 2004-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

24 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

25 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04 KS Admira Gorzów 2020

26 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2020

27 KRAUSE Paweł 2003-10-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

28 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12 KU AZS Politechnika Opolska 2020

29 KUBIAK Albert 2004-07-07 KS Energetyk Gryfino 2020

30 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

31 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2021

32 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

33 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

34 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 KS Stomil Poznań 2020

35 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2020

36 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

37 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2020

38 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

39 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2020

40 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2020

41 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KS Posnania Poznań 2020

42 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

43 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10 KU AZS Politechnika Opolska 2020

44 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

45 RYBKA Krzysztof 2004-09-16 MKS Nogat Malbork 2020

46 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2020

47 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 KS Stomil Poznań 2020

48 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2020

49 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 KS Victoria Sztum 2020

50 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2023

51 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2020

52 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

53 WELZANDT Sylwester 2004-11-20 KS Energetyk Gryfino 2020

54 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22 MKK Łączany 2020

55 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31 KS Energetyk Gryfino 2020

56 ZASĘPA Michał 2004-02-16 MKK Łączany 2020

 
Kajakarze K1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Jan 2006-05-10 KS Victoria Sztum 2020

2 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

3 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

4 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 KS Posnania Poznań 2020

6 BERING Daniel 2006-11-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

7 BORUCKI Alex 2006-06-04 KKW 1929 Kraków 2020

8 DUDZIAK Dominik 2006-07-08 KS Posnania Poznań 2020

9 DZIERZKOWSKI Jan 2005-07-16 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

10 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27 UKS Motława Gdańsk 2020

11 GARBACKI Jakub 2006-11-02 UKS Motława Gdańsk 2020

12 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2020

14 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

15 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2020

16 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

17 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16 KST Włókniarz Chełmża 2020

19 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

20 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2023

21 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2020

22 KOŁODZIEJ Antoni 2006-08-22 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

23 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2020

24 KOT Mikołaj 2006-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

25 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2020

26 KRYSTEK Aleksy 2006-12-05 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

27 KSIAŻEK Dawid 2006-01-20 KU AZS Politechnika Opolska 2020

28 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2021

29 KUBIAK Józef 2006-12-27 KS Warta Poznań 2020

30 KURCZEWSKI Krystian 2006-10-18 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

31 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13 MOSM Tychy 2020

32 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

33 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2020

34 ŁOPATA Jakub 2006-01-01 KS Admira Gorzów 2020

35 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

36 MACIEJSKI Dominik 2005-11-03 KS Energetyk Gryfino 2020

37 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05 LTK Fala Lublin 2020

38 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19 KS AZS-AWF Poznań 2023

39 MATWIEJCZYK Michał 2006-05-23 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

40 MENCHYNSKYI Denys 2006-07-09 KS Spójnia Warszawa 2020

41 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2023

42 MIDLOCH Norbert 2007-07-09 KS Admira Gorzów 2020

43 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2020

44 MIŃCZUK Jakub 2006-03-14 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

45 MIZIURA Bartosz 2005-10-28 UKS 4 Katowice 2020

46 MUKA Mateusz 2006-12-12 KS Posnania Poznań 2020

47 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

48 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2020

49 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2023

50 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2020

51 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-01 KS Posnania Poznań 2020

52 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2020

53 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2023

54 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

55 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

56 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

57 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2020

58 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

59 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17 KS Admira Gorzów 2020

60 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14 MOSM Tychy 2020

61 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2020

62 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

63 SZULIM Szymon 2006-07-06 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

64 SZWEMIN Filip 2005-10-09 MKS Polstyr Człuchów 2020

65 SZYMURA Eryk 2005-03-28 KS Posnania Poznań 2020

66 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2021

67 TOCHA Cyprian 2005-10-19 UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

68 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2023

69 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

70 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

71 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

72 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11 MOSM Tychy 2020

73 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 KS AZS-AWF Poznań 2023

74 WITCZAK Bartosz 2006-09-23 KKS Sieradz 2020

75 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

76 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

77 WOLAK Michał 2007-06-16 UKS 4 Katowice 2020

78 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25 KS AZS-AWF Poznań 2023

79 WYDRA Kacper 2005-01-19 UKS 4 Katowice 2020

80 WYRWICZ Karol 2006-06-19 UKS Motława Gdańsk 2020

81 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2023

82 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

83 ZAPARTY Tymoteusz 2006-01-01 KS Posnania Poznań 2020

84 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2023

85 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-11 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

3 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2020

6 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

7 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn 2020

8 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2023

10 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2023

11 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

12 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

13 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2020

14 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2020

15 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

17 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

18 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2020

19 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2020

20 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2020

21 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

22 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

23 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMOVICH Daniił 2006-08-09 PKS Korona Elbląg 2020

2 BRYKALSKI Jan 2006-02-14 PKS Korona Elbląg 2020

3 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2023

4 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2020

6 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2020

7 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2020

8 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2023

9 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19 PKS Korona Elbląg 2020

10 KORZONEK Rafał 2005-10-19 UKS Dojlidy Białystok 2020

11 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2020

12 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

13 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

14 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

15 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04 KST Włókniarz Chełmża 2020

16 MANIA Gracjan 2005-02-15 KKS Nowa Sól 2020

17 MICHALAK Antoni 2006-02-25 KS Warta Poznań 2020

18 PALMOWSKI Marcin 2006-05-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 POKLEPA Rafał 2006-10-25 KKS Nowa Sól 2020

20 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

21 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

22 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

23 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2023

24 STASIEŁOWICZ Patryk 2006-07-23 PKS Korona Elbląg 2020

25 SUPRUN Maciej 2006-02-12 UKS Dojlidy Białystok 2020

26 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2020

27 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

28 TYMEK Kamil 2006-04-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

29 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

30 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

31 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020