Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Puchar Polski na Ergometrach Kajakowych
II Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
POZNAŃ, 09.02.2019
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

2 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

3 MAGDZIARZ Agata 2000-07-16 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno

4 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy

5 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

6 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

2 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

4 PINNA Emilia 2002-05-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

5 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 BAJDA Jagoda 2004-07-02 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

4 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań

6 DRATWA Aleksandra 2004-10-25 KS Energetyk Poznań 2020

7 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań

8 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

10 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań

11 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12 KS Posnania Poznań

12 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

15 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

16 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

18 PERŻYŁO Julia 2003-07-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

19 WITEK Weronika 2003-08-01 UKS Świerklaniec

20 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 ŹYGOWSKA Jaśmina 2003-05-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GODLEWSKA Emilia 2005-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 HOJAK Martyna 2005-04-09 KS Warta Poznań 2020

4 JANOWICZ Maja 2005-09-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

5 KACZMAREK Nadia 2006-05-07 KKS Sieradz 2020

6 KASPEREK Daria 2005-03-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

7 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KUŚ Amelia 2005-08-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

11 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

12 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

13 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 UKS Szóstka Poznań

14 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 UKS Szóstka Poznań

 
Kajakarki K1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOBROWOLSKA Jadwiga
HOFFMANN Joanna
KOCH Maria
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2003-03-25
2004-11-07
2003-12-16
2004-02-12


KS Posnania Poznań

2 GRONEK Sara
WOJCIECHOWSKA Natalia
LEBIODA Patrycja
SZORCZ Oliwia
1999-11-17
2002-07-11
2001-10-14
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2020

3 KOWALSKA Julia
NOWICKA Alicja
ZINIEWICZ Nicole
ŹYGOWSKA Jaśmina
2003-06-23
2003-11-26
2004-04-10
2003-05-27


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 ZAGÓRSKA Anna
PINNA Emilia
PERŻYŁO Julia
KASPEREK Daria
1997-10-30
2002-05-22
2003-07-02
2005-03-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok

2 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy

3 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy

5 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

7 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań

4 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13 KS Posnania Poznań

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań

6 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań

2 FRĄCKIEWICZ Gabriela 2005-05-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GAŁCZYŃSKA Zuzanna 2005-06-08 KS Warta Poznań 2020

4 GLABUS Alicja 2006-11-25 KS Warta Poznań 2020

5 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

6 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

7 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań

8 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS Warta Poznań 2020

9 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna
SZARZYŃSKA Oliwia
TUTAJ Marta
GRZELKIEWICZ Paulina
2003-11-13
2003-09-19
2002-05-08
1999-06-12


KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER Luiza
GLAESER Aleksandra
MARCINIAK Patrycja
SEYDLEWICZ Karolina
2003-10-14
2003-11-20
2004-09-13
2004-01-17


KS Posnania Poznań

3 GLABUS Bernadeta
GOŹDZIEWSKA Patrycja
SZYMAŃSKA Patrycja
KOWALAK Agata
2005-03-30
2005-05-18
2005-11-13
2006-09-02


KS Warta Poznań 2020

4





KS Posnania Poznań

5





KS Posnania Poznań

6





KS Posnania Poznań

7 MARUCHA Julia
MIERNIK Sara
MIELNIK Anna
SZCZEPANEK Emilja
2001-04-16
2001-04-14
2002-06-28
2000-11-08


MOSM Tychy

8 MENDELSKA Patrycja
FRĄCKIEWICZ Gabriela
MUSIALSKA Wiktoria
WIŚNIEWSKA Weronika
2001-09-29
2005-05-19
2002-08-31
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

9





KS Posnania Poznań

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

2 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 UKS Zalew Jerzykowo 2020

4 CZECHMEISTER Zsolt 2006-05-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań

6 GABRUK Wiktor 2005-11-27 KS Energetyk Poznań 2020

7 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy

9 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2019

10 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

11 GUMNY Hugo 2006-01-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

12 HABDAS Franciszek 2006-09-26 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

13 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

14 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2020

15 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań

16 KOPYL Heorhi 2005-01-01 LTK Fala Lublin 2019

17 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

18 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

19 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

20 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo 2020

21 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

22 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy

24 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

25 OLEJNICZAK Nikodem 2006-12-01 KS Energetyk Poznań 2020

26 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań

27 PŁONKA Wojciech 2006-05-24 KS Posnania Poznań

28 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

29 PRĘTKI Jakub 2005-01-02 UKS Pamiątkowo 2020

30 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

32 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

33 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

34 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań

35 SKONIECZNY Amadeusz 2005-01-26 KTW Kalisz 2020

36 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

37 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28 KS Posnania Poznań

38 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań

39 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

40 SZYMURA Eryk 2005-03-28 UKS Zalew Jerzykowo 2020

41 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

42 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

43 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

44 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

45 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

46 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

47 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

48 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

49 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

2 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań

3 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWAKOWSKI Hubert 1997-01-03 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

6 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

7 PORYSEK Jakub 1999-03-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

9 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

11 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2020

12 SZCZEPAŃSKI Krzysztof 1990-02-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań

14 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

15 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

16 WYRWAS Kamil 1998-08-15 KS Posnania Poznań

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno

2 DZIUBA Maciej 2001-01-07 KS Posnania Poznań

3 FECEK Jan 2002-02-19 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

4 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06 KS Posnania Poznań

5 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21 KS Posnania Poznań

6 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław 2002-06-30 WTW Warszawa 2020

7 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KTW Kalisz 2020

9 KOPERSKI Jakub 2001-07-10 KS Posnania Poznań

10 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań

11 KRUPECKI Hubert 2002-09-30 UKS Pamiątkowo 2020

12 KULESZA Kacper 2001-04-12 KS Posnania Poznań

13 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań

15 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

16 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

17 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań

18 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

19 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

20 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

21 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

22 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

24 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

25 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

26 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

3 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24 KS Posnania Poznań

4 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

6 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

8 JOBSKI Jan 2004-03-29 KS Posnania Poznań

9 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

11 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań

13 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań

14 LIS Mateusz 2003-12-30 UKS Dwójka Kórnik

15 ŁUCZAK Piotr 2004-01-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

16 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

17 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

18 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

19 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 UKS Dwójka Kórnik

20 MIŻEJEWSKI Remigiusz 2003-07-13 UKS Pamiątkowo 2020

21 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

22 OSUMEK Kamil 2003-01-20 KKS Sieradz 2020

23 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

24 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań

25 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań

26 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań

27 PISZCZYŃSKI Stefan 2004-07-02 UKS Pamiątkowo 2020

28 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

29 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

30 PRZYBYLAK Jan 2003-10-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

31 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

32 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

33 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań

34 SIATKA Maciej 2004-06-03 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

35 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 UKS Dwójka Kórnik

36 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

37 STELMASZYK Szymon 2004-01-23 UKS Dwójka Kórnik

38 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

39 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań

40 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

41 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań

42 WANOT Aleksander 2004-09-28 KS Posnania Poznań

43 WANOT Antoni 2004-09-28 KS Posnania Poznań

44 WIĄZ Szymon 2004-07-12 KKS Sieradz 2020

45 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka

46 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

47 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

48 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań

49 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

50 ZIMNY Dominik 2003-09-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarze K1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
ŚCIESIŃSKI Mateusz
TOMASZEWSKI Kacper
ZIMNY Dominik
2003-07-20
2003-06-10
2003-01-20
2003-09-22


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DRATWA Kacper
NOWAKOWSKI Robert
WITCZAK Sławomir
KAJDANEK Jarosław
2000-08-06
1998-02-10
1997-07-23
2004-11-03


KS Energetyk Poznań 2020

3 DZIUBA Maciej
KARASIEWICZ Dawid
KOPERSKI Jakub
KOTEWICZ Filip
2001-01-07
2001-02-21
2001-07-10
2001-04-26


KS Posnania Poznań

4 FECEK Jan
FECEK Antoni
SIATKA Maciej
PRZYBYLAK Jan
2002-02-19
2003-06-10
2004-06-03
2003-10-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

5 IMIELIŃSKI Kacper
JAKUBOWSKI Marcin
WYRWAS Kamil
TRACZ Wojciech
2001-03-06
2000-01-07
1998-08-15
1999-01-29


KS Posnania Poznań

6 JANISZEWSKI Tomasz
SOWA Mateusz
ZIÓŁKOWSKI Mateusz
ZIÓŁKOWSKI Miłosz
2003-08-16
1999-02-25
2001-03-28
2001-03-28


KS Energetyk Poznań 2020

7 JOBSKI Jan
CHEŁMOWSKI Radosław
WALKOWIAK Wiktor
WANOT Aleksander
2004-03-29
2003-09-24
2004-04-06
2004-09-28


KS Posnania Poznań

8 KONIECZNY Kacper
KOZŁOWSKI Tomasz
KULESZA Kacper
PIETRZAK Antoni
2005-01-02
2003-05-17
2001-04-12
2002-06-05


KS Posnania Poznań

9 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
TOCHMAN Kacper
2003-04-08
2004-02-08
2004-05-08
2004-08-07


KS Posnania Poznań

10 MARCINIAK Mateusz
HABDAS Szymon
DROZDOWSKI Szymon
KUPCZYK Franciszek
2003-06-06
2003-06-28
2004-03-20
2005-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

11 MICHALSKI Jakub
RZEPCZYŃSKI Dominik
STEPUN Jakub
MAJCHRZAK Maksym
1998-09-25
1999-04-19
2001-08-30
1999-07-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PORYSEK Jakub
KINDLER Oleg
WIŚNIEWSKI Leon
PISZORA Tomasz
1999-03-28
2001-06-27
2003-03-16
2003-07-29


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

13 URBAŃSKI Jan
POZIEMBA Krystian
NOWAKOWSKI Hubert
SMEKTAŁA Oskar
1999-08-22
2000-05-02
1997-01-03
2001-03-15


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

14 URBAŃSKI Wojciech
WIŚNIEWSKI Jan
ZALUTSKYI Maksym
ZIEMSKI Maksymilian
2002-04-23
2004-05-11
2002-06-27
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2018

15 WIĄZ Szymon
SZYMALA Piotr
REMBEK Maciej
SOŚNICKI Joachim
2004-07-12
1981-03-23
2004-09-30
2002-01-04


KKS Sieradz 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań

2 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań

3 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań

4 KORNECKI Mateusz 2005-06-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

6 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

7 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań

9 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań

10 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

11 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24 KS Posnania Poznań

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Michał 1986-08-26 KS Warta Poznań 2020

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

3 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno

4 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

6 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań

9 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań

10 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

13 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań

2 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

4 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12 KS Warta Poznań 2020

2 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

6 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań

7 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań

9 KUDŁA Jan 2004-06-19 KS Posnania Poznań

10 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MIŚNIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań

14 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań

15 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań

16 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy

17 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Michał
CYBULA Mateusz
DZIURLA Dawid
NOWICKI Tomasz
1986-08-26
1999-10-08
1999-06-29
1998-12-21


KS Warta Poznań 2020

2 DOMIŃSKI Paweł
NOWAK Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
PALUCH Gilbert
2000-09-07
1995-07-12
1998-02-23
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

3





KS Posnania Poznań

4





KS Posnania Poznań

5





KS Posnania Poznań

6 JANCZAK Tomasz
KOZIO Dawid
KUDŁA Michał
NOWICKI Jakub
2003-09-29
2002-10-17
1991-10-17
2004-01-20


KS Posnania Poznań

7 JÓŹWIAK Mateusz
MIŚNIK Michał
KUKUŁA Alan
KUJAWA Piotr
2003-01-21
2003-01-04
2003-10-28
2004-05-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KLAK Kacper
FILIPCZAK Kacper
WOJTCZAK Bartłomiej
GNIOT Jakub
2004-02-15
2005-01-05
2005-05-24
2005-08-03


KS Posnania Poznań

9





KS Posnania Poznań

10





KS Posnania Poznań

11





KS Posnania Poznań

12





KS Posnania Poznań

13





KS Posnania Poznań

14 PIECHOCKI Jakub
GRZELSKI Kacper
SZMAGAJ Aleks
KUDŁA Jan
2003-07-08
2005-05-02
2006-07-22
2004-06-19


KS Posnania Poznań

15





KS Posnania Poznań

16





KS Posnania Poznań

17





KS Posnania Poznań

18 WIŚNIEWSKI Krystian
KUKUŁA Kamil
STASIK Igor
SZCZEPANIAK Szymon
2001-07-14
2001-08-05
2002-04-20
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

19





KS Posnania Poznań