Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Puchar Polski na Ergometrach Kajakowych
II Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
POZNAŃ, 09.02.2019
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

2 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

3 MAGDZIARZ Agata 2000-07-16 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2020

4 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy 2021

5 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

6 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

2 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2021

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

4 PINNA Emilia 2002-05-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25 KTW Kalisz 2020

2 BAJDA Jagoda 2004-07-02 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

4 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Posnania Poznań 2021

6 DRATWA Aleksandra 2004-10-25 KS Energetyk Poznań 2020

7 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

8 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KTW Kalisz 2020

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

10 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań 2021

11 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12 KS Posnania Poznań 2021

12 KOWALSKA Julia 2003-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

15 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

16 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

17 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

18 PERŻYŁO Julia 2003-07-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

19 WITEK Weronika 2003-08-01 UKS Świerklaniec 2021

20 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

21 ŹYGOWSKA Jaśmina 2003-05-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GODLEWSKA Emilia 2005-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 HOJAK Martyna 2005-04-09 KS Warta Poznań 2020

4 JANOWICZ Maja 2005-09-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

5 KACZMAREK Nadia 2006-05-07 KKS Sieradz 2020

6 KASPEREK Daria 2005-03-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

7 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 KUŚ Amelia 2005-08-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 NETKA Martyna 2005-06-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

11 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

12 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

13 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 UKS Szóstka Poznań

14 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 UKS Szóstka Poznań

 
Kajakarki K1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOBROWOLSKA Jadwiga
HOFFMANN Joanna
KOCH Maria
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2003-03-25
2004-11-07
2003-12-16
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2021

2 GRONEK Sara
WOJCIECHOWSKA Natalia
LEBIODA Patrycja
SZORCZ Oliwia
1999-11-17
2002-07-11
2001-10-14
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2020

3 KOWALSKA Julia
NOWICKA Alicja
ZINIEWICZ Nicole
ŹYGOWSKA Jaśmina
2003-06-23
2003-11-26
2004-04-10
2003-05-27


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 ZAGÓRSKA Anna
PINNA Emilia
PERŻYŁO Julia
KASPEREK Daria
1997-10-30
2002-05-22
2003-07-02
2005-03-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

2 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy 2021

3 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy 2021

5 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

7 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

4 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13 KS Posnania Poznań 2021

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

6 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

2 FRĄCKIEWICZ Gabriela 2005-05-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GAŁCZYŃSKA Zuzanna 2005-06-08 KS Warta Poznań 2020

4 GLABUS Alicja 2006-11-25 KS Warta Poznań 2020

5 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

6 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

7 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

8 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS Warta Poznań 2020

9 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA-SZARZYŃSKA-TUTAJ-GRZELKIEWICZ KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER-GLAESER-MARCINIAK-SEYDLEWICZ KS Posnania Poznań 2021

3 GLABUS-GOŹDZIEWSKA-SZYMAŃSKA-KOWALAK KS Warta Poznań 2020

4 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

5 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

6 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13 KS Posnania Poznań 2021

7 MARUCHA-MIERNIK-MIELNIK-SZCZEPANEK MOSM Tychy 2021

8 MENDELSKA-FRĄCKIEWICZ-MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

2 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 UKS Zalew Jerzykowo 2020

4 CZECHMEISTER Zsolt 2006-05-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań 2021

6 GABRUK Wiktor 2005-11-27 KS Energetyk Poznań 2020

7 GASZAK Jakub 2005-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 GAWOR Konrad 2005-08-07 MOSM Tychy 2021

9 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2019

10 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

11 GUMNY Hugo 2006-01-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

12 HABDAS Franciszek 2006-09-26 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

13 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

14 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2020

15 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

16 KOPYL Heorhi 2005-01-01 LTK Fala Lublin 2019

17 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

18 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

19 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo 2020

21 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

22 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 MIELNIK Wojciech 2005-07-12 MOSM Tychy 2021

24 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

25 OLEJNICZAK Nikodem 2006-12-01 KS Energetyk Poznań 2020

26 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

27 PŁONKA Wojciech 2006-05-24 KS Posnania Poznań 2021

28 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

29 PRĘTKI Jakub 2005-01-02 UKS Pamiątkowo 2020

30 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

32 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

33 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

34 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

35 SKONIECZNY Amadeusz 2005-01-26 KTW Kalisz 2020

36 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

37 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28 KS Posnania Poznań 2021

38 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

39 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

40 SZYMURA Eryk 2005-03-28 UKS Zalew Jerzykowo 2020

41 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

42 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

43 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

44 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

45 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

46 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

47 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

48 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

49 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

2 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań 2021

3 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 NOWAKOWSKI Hubert 1997-01-03 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

6 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

7 PORYSEK Jakub 1999-03-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

9 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

11 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2020

12 SZCZEPAŃSKI Krzysztof 1990-02-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2021

14 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

16 WYRWAS Kamil 1998-08-15 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

2 DZIUBA Maciej 2001-01-07 KS Posnania Poznań 2021

3 FECEK Jan 2002-02-19 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

4 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06 KS Posnania Poznań 2021

5 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21 KS Posnania Poznań 2021

6 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław 2002-06-30 WTW Warszawa 2020

7 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KTW Kalisz 2020

9 KOPERSKI Jakub 2001-07-10 KS Posnania Poznań 2021

10 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań 2021

11 KRUPECKI Hubert 2002-09-30 UKS Pamiątkowo 2020

12 KULESZA Kacper 2001-04-12 KS Posnania Poznań 2021

13 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań 2021

15 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

16 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

17 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

18 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

19 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

21 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

22 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

24 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

25 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

26 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

3 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24 KS Posnania Poznań 2021

4 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

6 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

8 JOBSKI Jan 2004-03-29 KS Posnania Poznań 2021

9 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

11 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2021

13 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

14 LIS Mateusz 2003-12-30 UKS Dwójka Kórnik 2021

15 ŁUCZAK Piotr 2004-01-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

16 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

17 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

18 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

19 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 UKS Dwójka Kórnik 2021

20 MIŻEJEWSKI Remigiusz 2003-07-13 UKS Pamiątkowo 2020

21 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

22 OSUMEK Kamil 2003-01-20 KKS Sieradz 2020

23 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

24 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

25 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

26 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

27 PISZCZYŃSKI Stefan 2004-07-02 UKS Pamiątkowo 2020

28 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

29 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

30 PRZYBYLAK Jan 2003-10-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

31 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

32 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

33 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

34 SIATKA Maciej 2004-06-03 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

35 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 UKS Dwójka Kórnik 2021

36 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

37 STELMASZYK Szymon 2004-01-23 UKS Dwójka Kórnik 2021

38 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

39 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

40 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

41 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

42 WANOT Aleksander 2004-09-28 KS Posnania Poznań 2021

43 WANOT Antoni 2004-09-28 KS Posnania Poznań 2021

44 WIĄZ Szymon 2004-07-12 KKS Sieradz 2020

45 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

46 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

47 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

48 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań 2021

49 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

50 ZIMNY Dominik 2003-09-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarze K1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
ŚCIESIŃSKI Mateusz
TOMASZEWSKI Kacper
ZIMNY Dominik
2003-07-20
2003-06-10
2003-01-20
2003-09-22


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DRATWA Kacper
NOWAKOWSKI Robert
WITCZAK Sławomir
KAJDANEK Jarosław
2000-08-06
1998-02-10
1997-07-23
2004-11-03


KS Energetyk Poznań 2020

3 DZIUBA Maciej
KARASIEWICZ Dawid
KOPERSKI Jakub
KOTEWICZ Filip
2001-01-07
2001-02-21
2001-07-10
2001-04-26


KS Posnania Poznań 2021

4 FECEK Jan
FECEK Antoni
SIATKA Maciej
PRZYBYLAK Jan
2002-02-19
2003-06-10
2004-06-03
2003-10-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 IMIELIŃSKI Kacper
JAKUBOWSKI Marcin
WYRWAS Kamil
TRACZ Wojciech
2001-03-06
2000-01-07
1998-08-15
1999-01-29


KS Posnania Poznań 2021

6 JANISZEWSKI Tomasz
SOWA Mateusz
ZIÓŁKOWSKI Mateusz
ZIÓŁKOWSKI Miłosz
2003-08-16
1999-02-25
2001-03-28
2001-03-28


KS Energetyk Poznań 2020

7 JOBSKI Jan
CHEŁMOWSKI Radosław
WALKOWIAK Wiktor
WANOT Aleksander
2004-03-29
2003-09-24
2004-04-06
2004-09-28


KS Posnania Poznań 2021

8 KONIECZNY Kacper
KOZŁOWSKI Tomasz
KULESZA Kacper
PIETRZAK Antoni
2005-01-02
2003-05-17
2001-04-12
2002-06-05


KS Posnania Poznań 2021

9 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
TOCHMAN Kacper
2003-04-08
2004-02-08
2004-05-08
2004-08-07


KS Posnania Poznań 2021

10 MARCINIAK Mateusz
HABDAS Szymon
DROZDOWSKI Szymon
KUPCZYK Franciszek
2003-06-06
2003-06-28
2004-03-20
2005-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

11 MICHALSKI Jakub
RZEPCZYŃSKI Dominik
STEPUN Jakub
MAJCHRZAK Maksym
1998-09-25
1999-04-19
2001-08-30
1999-07-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PORYSEK Jakub
KINDLER Oleg
WIŚNIEWSKI Leon
PISZORA Tomasz
1999-03-28
2001-06-27
2003-03-16
2003-07-29


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

13 URBAŃSKI Jan
POZIEMBA Krystian
NOWAKOWSKI Hubert
SMEKTAŁA Oskar
1999-08-22
2000-05-02
1997-01-03
2001-03-15


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

14 URBAŃSKI Wojciech
WIŚNIEWSKI Jan
ZALUTSKYI Maksym
ZIEMSKI Maksymilian
2002-04-23
2004-05-11
2002-06-27
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 WIĄZ Szymon
SZYMALA Piotr
REMBEK Maciej
SOŚNICKI Joachim
2004-07-12
1981-03-23
2004-09-30
2002-01-04


KKS Sieradz 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

2 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

3 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

4 KORNECKI Mateusz 2005-06-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

6 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

7 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

9 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2021

10 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

11 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Michał 1986-08-26 KS Warta Poznań 2020

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

3 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2020

4 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

6 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KUDŁA Michał 1991-10-17 KS Posnania Poznań 2021

9 NOWACKI Dominik 1997-05-11 KS Stomil Poznań 2021

10 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS Warta Poznań 2020

13 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOZIO Dawid 2002-10-17 KS Posnania Poznań 2021

2 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

4 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12 KS Warta Poznań 2020

2 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

6 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

7 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

9 KUDŁA Jan 2004-06-19 KS Posnania Poznań 2021

10 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MIŚNIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

14 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

15 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

16 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2021

17 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Michał
CYBULA Mateusz
DZIURLA Dawid
NOWICKI Tomasz
1986-08-26
1999-10-08
1999-06-29
1998-12-21


KS Warta Poznań 2020

2 DOMIŃSKI Paweł
NOWAK Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
PALUCH Gilbert
2000-09-07
1995-07-12
1998-02-23
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

3





KS Posnania Poznań 2021

4





KS Posnania Poznań 2021

5





KS Posnania Poznań 2021

6 JANCZAK Tomasz
KOZIO Dawid
KUDŁA Michał
NOWICKI Jakub
2003-09-29
2002-10-17
1991-10-17
2004-01-20


KS Posnania Poznań 2021

7 JÓŹWIAK Mateusz
MIŚNIK Michał
KUKUŁA Alan
KUJAWA Piotr
2003-01-21
2003-01-04
2003-10-28
2004-05-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KLAK Kacper
FILIPCZAK Kacper
WOJTCZAK Bartłomiej
GNIOT Jakub
2004-02-15
2005-01-05
2005-05-24
2005-08-03


KS Posnania Poznań 2021

9





KS Posnania Poznań 2021

10





KS Posnania Poznań 2021

11





KS Posnania Poznań 2021

12





KS Posnania Poznań 2021

13





KS Posnania Poznań 2021

14 PIECHOCKI Jakub
GRZELSKI Kacper
SZMAGAJ Aleks
KUDŁA Jan
2003-07-08
2005-05-02
2006-07-22
2004-06-19


KS Posnania Poznań 2021

15





KS Posnania Poznań 2021

16





KS Posnania Poznań 2021

17





KS Posnania Poznań 2021

18 WIŚNIEWSKI Krystian
KUKUŁA Kamil
STASIK Igor
SZCZEPANIAK Szymon
2001-07-14
2001-08-05
2002-04-20
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

19





KS Posnania Poznań 2021