Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 35 Długodystansowe Mistrzostwa Polski,Ogólnopolskie regaty długodystansowe dzieci
WOLSZTYN, 17-19.05.2019
 
Kajakarki K1 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2021

2 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 DUBLICKA Natalia 2006-04-17 MKK Viking Małomice 2020

2 starty
4 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

5 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26 KKS Nowa Sól 2020

7 KASPEREK Daria 2005-03-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

8 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 KOT Julia 2006-09-26 KS Olimpia Elbląg 2020

11 LEŚNIEWSKA Anna 2007-07-05 MKK Viking Małomice 2020

12 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

13 MIKA Martyna 2005-04-18 KS Wiskord Szczecin 2020

14 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28 KKS Nowa Sól 2020

15 PRASAŁ Zuzanna 2006-10-16 MKK Viking Małomice 2020

16 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

17 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

18 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

19 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

20 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

21 WOJTAŚ Emilia 2006-05-07 MKK Viking Małomice 2020

2 starty
22 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25 UKS Dojlidy Białystok 2020

 
Kajakarki K1 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

4 FRANCIK Janina 2000-12-22 AZS-AWF Katowice 2020

5 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

6 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KS Olimpia Elbląg 2020

7 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

11 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

12 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

13 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2021

14 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy 2021

15 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

16 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

17 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

18 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

2 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

3 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

5 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KŁOS Ewelina 2001-09-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

9 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

10 NIEBORAK Wiktoria 2002-01-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09 ZKS Wiskord Szczecin 2020

13 SKORUPA Faustyna 2001-02-15 AKS Sparta Augustów 2020

14 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

15 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

16 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

18 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

19 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kajakarki K1 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRACIK Magdalena 2004-11-03 KS Admira Gorzów 2020

2 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

3 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

6 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS Świerklaniec 2021

7 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

8 KICZKA Wiktoria 2004-11-09 UKS Świerklaniec 2021

9 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań 2021

10 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

12 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

14 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

15 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

16 MEGER Weronika 2004-09-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

17 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

po terminie
18 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

19 PIEKARSKA Julia 2003-03-23 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 starty
20 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

21 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

22 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 starty
23 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia
LUDWICZAK Amelia
2005-03-01
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BŁASIOK Emilia
KWAŚNY Kinga
2005-02-10
2005-02-08


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 FIRGANEK Julia
KUPCZEWSKA Wioletta
2006-01-19
2005-09-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 GABRYŚ Oliwia
WEJSZEWSKA Oliwia
2005-02-27
2005-05-31


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 GĘBICKA Patrycja
SELIWAŃSKA Julia
2006-08-14
2005-04-28


KS GPower Gorzów 2020

6 GODLEWSKA Emilia
NETKA Martyna
2005-04-16
2005-06-02


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 HEWIG Dominika
OPIEŁKA Agata
2005-04-11
2006-02-01


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

8 KRASZEWSKA Martyna
ZARĘBA Wiktoria
2006-10-04
2006-01-28


KKS Nowa Sól 2020

9 MIŚKIEWICZ Magdalena
KUBAS Małgorzata
2006-12-31
2006-01-12


MKK Łączany 2020

10 STASIUK Martyna
SZCZEPAŃSKA Martyna
2006-06-09
2006-01-21


LKK Hubertus Biały Bór 2020

11 STUDZINSKA Natalia
GRZELAK Zuzana
2005-04-22
2005-10-25


MOSW Choszczno 2021

12 SZCZĘSNA Natalia
HOFMAN Zofia
2006-06-10
2006-04-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 SZUCHNIK Natalia
WAWRZYNIAK Julia
2006-01-28
2005-10-09


KS Posnania Poznań 2021

14 WARCHAŁOWSKA Sandra
NOWACKA Julia
2005-05-12
2005-12-19


MOSW Choszczno 2021

15 WIĘCŁAWSKA Zofia
ZDROJEWSKA Barbara
2006-12-22
2006-12-12


KST Włókniarz Chełmża 2020

16 WOJTAŚ Emilia
DUBLICKA Natalia
2006-05-07
2006-04-17


MKK Viking Małomice 2020

2 starty
 
Kajakarki K2 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
FRANCIK Janina
1998-05-07
2000-12-22


AZS-AWF Katowice 2020

2 JANKOWSKA Kinga
WITKOWSKA Marta
1999-09-04
1999-05-19


KS Olimpia Elbląg 2020

3 MARKIEWICZ Paulina
MARKIEWICZ Karolina
1998-08-28
1993-09-04


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 NOGA Paulina
OLSZEWSKA Julia
1996-04-15
2000-10-28


KS AZS-AWF Gorzów 2020

5 PILARZ Ewelina
WAJS Sandra
1997-04-17
1999-03-20


AZS-AWF Katowice 2020

6 WOLBACH Zuzanna
LIS Julia
1995-02-06
1997-06-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kajakarki K2 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Oliwia
BEBENEK Klaudia
2002-11-13
2002-11-13


MKS MOS Wrocław 2020

po terminie
2 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

3 GÓRSKA Julia
WERNER Wiktoria
2001-12-27
2002-10-25


KST Włókniarz Chełmża 2020

4 LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

5 MIKOŁAJEWSKA Martyna
KŁOS Ewelina
2001-11-04
2001-09-25


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

6 PINNA Emilia
PERŻYŁO Julia
2002-05-22
2003-07-02


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

7 POLAŃSKA Zuzanna
ZDOBYCH Natalia
2002-02-09
2002-04-12


ZKS Wiskord Szczecin 2020

8 SITA Nikola
SŁOWIŃSKA Urszula
2002-11-29
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 TOMIAK Laura
WYRWIŃSKA Maria
2001-04-20
2001-08-11


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
JACKOWSKA Weronika
2003-11-25
2003-12-12


KS Energetyk Poznań 2020

2 BAJDA Jagoda
BŁAŻEJCZAK Zuzanna
2004-07-02
2004-10-01


KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 BIERZAŁO Wiktoria
KURPAN Joanna
2003-09-22
2004-12-14


KKW 1929 Kraków 2020

4 CZECH Julia
GRZECHNIK Natalia
2004-06-17
2004-07-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 GAŁĘZKA Olga
ROJEK Roksana
2004-05-24
2004-07-29


KS Admira Gorzów 2020

6 GIERŁOWSKA Donata
STANKIEWICZ Klaudia
2003-09-01
2003-11-02


KS Admira Gorzów 2020

7 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2021

8 KLEMCZAK Oliwia
KUŚTA Maja
2004-02-12
2004-03-15


KS Energetyk Poznań 2020

9 KOWALSKA Zuzanna
KORT Zuzanna
2004-10-21
2003-06-28


KST Włókniarz Chełmża 2020

10 LASOTA Wiktoria
STOSIK Julia
2003-01-01
2004-06-25


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 PIEKARSKA Julia
SZYMBORSKA Alicja
2003-03-23
2003-08-06


UKS Dojlidy Białystok 2020

2 starty
12 RADNA Magdalena
SKORUPIŃSKA Katarzyna
2004-04-29
2003-06-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 SZKODZIŃSKA Martyna
WIŚNIEWSKA Nikola
2003-05-13
2004-10-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

14 ZINIEWICZ Nicole
KOWALSKA Julia
2004-04-10
2003-06-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

po terminie
15 ŻOK Zuzanna
PIECHOCKA Julia
2003-08-07
2004-04-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kanadyjkarki C1 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROŃ Marta 2005-06-13 UKS Świerklaniec 2021

2 GLABUS Alicja 2006-11-25 KS Warta Poznań 2020

3 GOZDEK Martyna 2005-05-31 MKSW Trzebinia 2020

4 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS Warta Poznań 2020

5 KUDYBA Kamila 2005-02-02 OKSW Olsztyn 2021

6 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16 SKS Cresovia Białystok 2020

7 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

8 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia 2002-04-03 MRKS Gdańsk 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

3 GOZDEK Wiktoria 2002-02-21 MKSW Trzebinia 2020

4 JANOWICZ Julia 2001-08-18 ZKS Wiskord Szczecin 2020

5 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

6 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

7 MARUCHA Julia 2001-04-16 MOSM Tychy 2021

8 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 MIERNIK Sara 2001-04-14 MOSM Tychy 2021

10 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 SIEMIENIUK Natalia 2001-11-17 MRKS Gdańsk 2020

13 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

14 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

15 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

16 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

17 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 ZAWADZKA Julia 2001-03-13 ZKS Wiskord Szczecin 2020

 
Kanadyjkarki C1 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara 2004-02-06 ZKS Olimpia Elbląg 2020

2 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

4 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 DRZEWICKA Alicja 2004-03-05 OKSW Olsztyn 2021

6 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

7 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 starty
8 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

9 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 starty
10 SZMIDT Julia 2004-06-21 PKS Korona Elbląg 2021

po terminie
11 WOŹNIAK Daria 2004-01-30 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 8000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CZARNECKA Iwona 1995-07-27 KS Warta Poznań 2020

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

5 SERAFIN Tatiana 2000-11-20 MRKS Gdańsk 2020

6 SKRZYPCZAK Kamila 1991-11-03 KS Warta Poznań 2020

7 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28 OKSW Olsztyn 2021

 
Kanadyjkarki C2 3000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 5000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOKUN Emilia
SIEMIENIUK Natalia
2002-04-03
2001-11-17


MRKS Gdańsk 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna
KOWALSKA Ewa
2001-03-06
2002-01-31


SKS Cresovia Białystok 2020

3 GOZDEK Wiktoria
ŁOBOZIAK Elżbieta
2002-02-21
2002-07-30


MKSW Trzebinia 2020

4 JANOWICZ Julia
ZAWADZKA Julia
2001-08-18
2001-03-13


ZKS Wiskord Szczecin 2020

5 MARUCHA Julia
MIERNIK Sara
2001-04-16
2001-04-14


MOSM Tychy 2021

6 MUSIALSKA Wiktoria
WIŚNIEWSKA Weronika
2002-08-31
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 TOMASIK Natalia
PRZYBYŁA Magdalena
2002-05-20
2001-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarki C2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KORDALSKA Oliwia
MAROŃSKA Natalia
2004-09-02
2003-08-17


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 starty
2 MNICH Aleksandra
TOPA Anna
2003-04-01
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C2 8000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel 2007-03-14 KS Energetyk Poznań 2020

2 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14 KS Yacht-Club Kraków 2021

3 BOBOWSKI Mateusz 2007-10-22 KS Yacht-Club Kraków 2021

4 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16 MRKS Gdańsk 2020

5 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań 2021

6 DURCZAK Mateusz 2006-07-17 MKK Viking Małomice 2020

7 GIEROBA Dawid 2006-08-31 LTK Fala Lublin 2019

8 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 HEIM Krystian 2005-11-10 KS Nadwiślan Kraków 2021

10 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

12 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

13 KOPYL Heorhi 2005-01-01 LTK Fala Lublin 2019

14 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2021

15 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2020

16 MACIEJEWSKI Dominik 2005-11-03 KS Energetyk Gryfino 2020

17 MATWIEJCZYK Michał 2006-05-23 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

18 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

19 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04 MKS Polstyr Człuchów 2020

20 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

21 PRĘTKI Jakub 2005-01-02 UKS Pamiątkowo 2020

22 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

24 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2020

25 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

26 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

27 SORENSEN Anton 2005-01-29 MRKS Gdańsk 2020

28 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14 MOSM Tychy 2021

29 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

30 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

31 SZYMURA Eryk 2005-03-28 UKS Zalew Jerzykowo 2020

32 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

33 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

34 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

35 WOJANEK Piotr 2005-03-05 KS Yacht-Club Kraków 2021

36 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

37 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

38 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17 KS Admira Gorzów 2020

3 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

4 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

6 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

7 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

8 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

9 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

10 GRYCZKO Andrzej 1968-05-12 KS Admira Gorzów 2020

11 GRZELAK Łukasz 1984-01-03 UKS 4 Katowice 2020

12 IMIANOWSKI Łukasz 1986-09-01 KS Victoria Sztum 2021

13 KOSZEWSKI Sebastian 1988-03-21 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2020

14 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

16 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

17 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

18 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 SAŁACH Maciej 1999-02-04 KKW 1929 Kraków 2020

20 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

po terminie
21 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

22 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2020

23 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

24 TACIAK Jakub 2002-05-13 KS Spójnia Warszawa 2020

25 TROCIŃSKI Rafał 1971-01-01 KS Admira Gorzów 2020

26 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

27 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2021

28 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

29 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

30 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

31 WOLNY Paweł 1999-10-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

32 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2020

33 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15 KS Olimpia Elbląg 2020

2 BĄCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DROZDOWICZ Jakub 2001-07-17 KS Admira Gorzów 2020

4 DZIEDZIC Bartosz 2001-11-25 MKS MOS Wrocław 2020

po terminie
5 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GRĄDZKI Mateusz 2001-11-21 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 HAŁAS Bartosz 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 JAGOCKI Mateusz 2002-08-27 KS Nadwiślan Kraków 2021

9 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KS Posnania Poznań 2021

11 KRUPECKI Hubert 2002-09-30 UKS Pamiątkowo 2020

12 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 MAJEWSKI Kamil 2001-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

14 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 PIĄTEK Jakub 2001-04-06 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

17 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

18 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

19 ROJEK Przemysław 2002-08-10 KS Olimpia Elbląg 2020

20 RYBARCZYK Marek 2001-08-31 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

21 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

22 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

23 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

24 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

25 STANISZEWSKI Maksymilian 2002-03-03 MRKS Gdańsk 2020

26 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

27 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 SUCHALSKI Damian 2001-04-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

29 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

30 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

31 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

32 WAJDA Kamil 2001-07-26 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

33 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

34 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

35 WITCZAK Sebastian 2001-07-25 KS GPower Gorzów 2020

36 WITKOWSKI Adam 2002-01-05 KS Olimpia Elbląg 2020

37 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

38 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

3 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09 KS Olimpia Elbląg 2020

5 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

7 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 KONOPNICKI Michał 2004-07-14 MRKS Gdańsk 2020

9 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11 KS Energetyk Gryfino 2020

10 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

11 LISKOWSKI Adam 2003-11-14 KS GPower Gorzów 2020

12 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04 MOSW Choszczno 2021

14 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 MLKS Victoria Sztum 2021

15 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

16 OSUMEK Kamil 2003-01-20 KKS Sieradz 2020

17 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

19 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

20 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

21 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

22 SIATKA Maciej 2004-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

23 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21 ZKS Olimpia Elbląg 2020

24 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

25 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

po terminie
26 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

27 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

28 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum 2021

29 TROJANEK Jakub 2003-01-09 MOSW Choszczno 2021

30 TYRAŁA Kacper 2003-02-24 KKW 1929 Kraków 2020

31 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

32 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

33 WANOT Aleksander 2004-09-28 KS Posnania Poznań 2021

34 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K2 5000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CIOŁCZYK Oliwier
FIEDOROWICZ Oskar
2005-10-08
2005-03-25


MOSW Choszczno 2021

2 DULKO Dominik
KULMA Krzysztof
2007-05-31
2007-04-19


KS Olimpia Elbląg 2020

3 GAWOR Konrad
MIELNIK Wojciech
2005-08-07
2005-07-12


MOSM Tychy 2021

4 GRABIANOWSKI Mateusz
MAŃKOWSKI Adam
2005-06-14
2005-04-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GUMNY Hugo
MUKA Mateusz
2006-01-11
2006-12-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 HABDAS Franciszek
RZEPCZYŃSKI Nikodem
2006-09-26
2006-01-02


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 JUCHTOWSKI Emil
SZCZYGIEŁ Eryk
2006-01-01
2006-04-10


KST Włókniarz Chełmża 2020

8 KASZUBA Kacper
OPIELEWICZ Marcin
2005-07-26
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KOT Mikołaj
ŁYCZKOWSKI Jakub
2006-09-26
2005-04-24


KS Olimpia Elbląg 2020

10 KULIGOWSKI Maksymilian
ZIELIŃSKI Kordian
2006-12-01
2006-12-19


KST Włókniarz Chełmża 2020

11 KUPCZYK Franciszek
WIŚNIEWSKI Jan
2005-06-06
2005-12-05


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

12 MERMELA Mikołaj
WĄSOWICZ Mikołaj
2005-04-29
2005-05-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

13 MIJAKOWSKI Mikołaj
RASZEJA Marcel
2007-05-24
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2021

14 MIZIURA Bartosz
KOWOL Jakub
2005-10-26
2006-12-08


UKS 4 Katowice 2020

15 MULARCZYK Franciszek
WOJNAROWICZ Jarosław
2006-08-14
2005-10-02


WTW Warszawa 2020

16 MULCZYŃSKI Ignacy
RATAJCZAK Wojciech
2005-01-18
2005-10-10


KS Admira Gorzów 2020

17 NYCZKOWIAK Marcin
TOMYS Patryk
2006-10-26
2006-02-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 RECHUL Mikołaj
WYSZKOWSKI Igor
2005-01-22
2005-12-20


KS AZS-AWF Poznań 2020

19 RÓŻALSKI Szymon
ALEKSANDROWICZ Bartosz
2005-08-14
2005-07-20


ZKS Olimpia Elbląg 2020

20 TOCHA Cyprian
KWIATKOWSKI Damian
2005-10-19
2005-09-26


KS Olimpia Elbląg 2020

21 ZAJĄCZKOWSKI Jakub
TROJANOWSKI Mateusz
2006-07-15
2005-01-08


WTS Orzeł Wałcz 2020

22 ŻUCHOWSKI Bartosz
ZIELIŃSKI Dominik
2006-03-19
2006-01-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarze K2 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 CZAJA Paweł
BURZYM Marcin
1997-01-18
1999-11-11


AZS-AWF Katowice 2020

3 DRATWA Kacper
NOWAKOWSKI Robert
2000-08-06
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2020

4 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
1999-04-10
1999-02-09


KS Admira Gorzów 2020

5 GRYCZKO Andrzej
SIWIEC Sławomir
1968-05-12
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

6 IMIANOWSKI Łukasz
KUCZEWSKI Marek
1986-09-01
1989-05-06


KS Victoria Sztum 2021

7 JAKUBOWSKI Marcin
NOWACZYK Filip
2000-01-07
1999-04-09


KS Posnania Poznań 2021

8 KALIKOWSKI Kamil
SZEWCZAK Jakub
2000-05-22
2000-03-18


MKS Polstyr Człuchów 2020

9 MAJCHRZAK Maksym
RZEPCZYŃSKI Dominik
1999-07-20
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

10 WOLNY Paweł
ŻUKOWSKI Jakub
1999-10-15
2000-06-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEBULSKI Kacper
SZACHNIUK Jerzy
2003-10-17
2003-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 CEBULSKI Patryk
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CZEPE Emil
ŁYSKAWA Kacper
2002-08-21
2001-07-25


WTS Orzeł Wałcz 2020

4 DROZDOWICZ Jakub
PIECZURO Krzysztof
2001-07-17
2002-02-16


KS Admira Gorzów 2020

5 GARSTKIEWICZ Maksymilian
HAŁAS Bartosz
2001-07-24
2002-05-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GRĄDZKI Mateusz
SUCHALSKI Damian
2001-11-21
2001-04-09


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 IMIELIŃSKI Kacper
SZAFRANIEC Stanisław
2001-03-06
2001-11-18


KS Posnania Poznań 2021

8 KARASIEWICZ Dawid
KULESZA Kacper
2001-02-21
2001-04-12


KS Posnania Poznań 2021

9 KINDLER Oleg
WIŚNIEWSKI Leon
2001-06-27
2003-03-16


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

10 KOPERSKI Jakub
KOTEWICZ Filip
2001-07-10
2001-04-26


KS Posnania Poznań 2021

11 MALINOWSKI Dastin
STEPUN Jakub
2002-11-11
2001-08-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MALIŃSKI Filip
WĄSOWICZ Kornel
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

13 MARCINIAK Mateusz
PISZORA Tomasz
2003-06-06
2003-07-29


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

14 MAZURKIEWICZ Maciej
PIETRZAK Kamil
2002-03-19
2003-07-01


KS Stomil Poznań 2021

15 MISIORNY Emil
FECEK Jan
2002-06-24
2002-02-19


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

16 PIECHOCKI Wiktor
UTRATA Dominik
2001-07-23
2002-04-17


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 ROJEK Przemysław
WITKOWSKI Adam
2002-08-10
2002-01-05


KS Olimpia Elbląg 2020

18 SELIWAŃSKI Adrian
WITCZAK Sebastian
2001-07-18
2001-07-25


KS GPower Gorzów 2020

19 SMEKTAŁA Oskar
SOBCZAK Jakub
2001-03-15
2002-02-20


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 SZKUDLAREK Mateusz
SŁOMIAN Daniel
2001-01-01
2001-01-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

21 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
SZYSZKO Kamil
2001-05-25
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

22 URBAŃSKI Wojciech
ZALUTSKYI Maksym
2002-04-23
2002-06-27


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

23 WAWER Dominik
ZYCHOWICZ Adrian
2002-06-24
2002-04-02


KS GPower Gorzów 2020

24 ZIÓŁKOWSKI Mateusz
ZIÓŁKOWSKI Miłosz
2001-03-28
2001-03-28


KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K2 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan
PYTLAK Tomasz
2004-05-27
2004-03-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

2 BĄK Kacper
KLUKA Oliwier
2004-02-12
2004-11-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 BURDAJEWICZ Krzysztof
JOKIEL Krzysztof
2003-05-11
2004-02-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 CHEŁMOWSKI Radosław
SCIBILIA Nicholas
2003-09-24
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2021

5 DREWNIAK Igor
PASZEK Jan
2003-10-02
2003-05-25


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 DUBNICKI Kacper
POLKOWSKI Wojciech
2004-02-25
2004-08-02


AKS Sparta Augustów 2020

7 FECEK Antoni
ŁUCZAK Piotr
2003-06-10
2004-01-30


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

8 FRYC Szymon
WIECHEĆ Dariusz
2004-03-04
2004-10-22


MKK Łączany 2020

9 GAWŁOWSKI Jakub
FILAK Michał
2004-03-12
2003-04-22


KS GPower Gorzów 2020

10 JANISZEWSKI Tomasz
MATYJASZCZYK Kacper
2003-08-16
2003-03-25


KS Energetyk Poznań 2020

11 KOMOROWSKI Igor
KRAUSE Paweł
2003-08-12
2003-10-26


KS Olimpia Elbląg 2020

12 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Mateusz
2003-04-08
2004-02-08


KS Posnania Poznań 2021

13 KOŚCIKIEWICZ Oskar
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-08-07
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

14 KUBAS Michał
ZASĘPA Michał
2004-06-28
2004-02-16


MKK Łączany 2020

15 SIEWIERSKI Oskar
WESELSKI Michał
2003-11-03
2004-05-30


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

16 SOBKOWIAK Wiktor
PRZYBYLAK Jan
2004-06-16
2003-10-22


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

17 TOMASZEWSKI Kacper
BARTCHODZIE Jakub
2003-01-20
2003-07-20


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

po terminie
18 WELZANDT Sylwester
KUBIAK Albert
2004-11-20
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2020

19 WIŚNIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
2004-05-11
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kanadyjkarze C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CICHOCKI Filip 2005-11-04 KKS Nowa Sól 2020

2 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 GROMADECKI Niodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

4 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21 PKS Korona Elbląg 2021

po terminie
5 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08 KKS Nowa Sól 2020

6 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19 PKS Korona Elbląg 2021

po terminie
7 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

8 NIZIAŁEK Kuba 2006-02-02 KKS Nowa Sól 2020

9 OSIŃSKI Bartosz 2005-02-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 SADOWSKI Karol 2006-07-20 KS AZS-AWF Gorzów 2020

11 SIEMASZ Kuba 2005-07-03 KKS Nowa Sól 2020

12 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14 KKS Nowa Sól 2020

13 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

14 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

5 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 2020

6 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum 2021

8 FURTAK Roman 1995-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 GŁUCH Jóżef 2000-01-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 MLKS Victoria Sztum 2021

12 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 KULETA Piotr 1989-06-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

15 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2020

18 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 SZPREJDA Oskar 2000-12-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

21 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C1 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

3 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14 OKSW Olsztyn 2021

4 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 HOŁDAK Krystian 2002-04-22 KKS Nowa Sól 2020

6 JOB Jakub 2001-08-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

10 MACEWICZ Dominik 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 MARASA Alexander 2001-12-17 WTS Orzeł Wałcz 2020

12 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

14 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

15 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09 KKS Nowa Sól 2020

 
Kanadyjkarze C1 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwiślan Kraków 2021

2 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

3 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn 2021

4 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 starty
5 KOROL Sebastian 2003-05-07 SKS Cresovia Białystok 2020

6 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

8 POTOCKI Maciej 2004-11-19 KS Admira Gorzów 2020

9 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 starty
10 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

11 SZAJDEK Michał 2003-02-18 OKSW Olsztyn 2021

12 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2021

13 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

14 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02 OKSW Olsztyn 2021

15 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C2 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KORZONEK Rafał
MATOSZKO Piotr
2005-10-19
2006-04-21


UKS Dojlidy Białystok 2020

2 KRAWIEC Marceli
KUBICA Krystian
2006-01-04
2006-05-08


KS Warta Poznań 2020

3 MANIA Gracjan
POKLEPA Rafał
2005-02-15
2006-10-25


KKS Nowa Sól 2020

4 STASIEŁOWICZ Patryk
KRECZMAN Hubert
2006-12-27
2006-09-04


PKS Korona Elbląg 2021

po terminie
 
Kanadyjkarze C2 10000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
SZPYNDA Grzegorz
1997-08-05
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BRYŃSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Robert
1996-04-01
1996-08-31


KS AZS-AWF Gorzów 2020

3 DRAŁUS Konrad
JESIONKOWSKI Kamil
2000-02-17
2000-07-29


MLKS Victoria Sztum 2021

4 FURTAK Roman
PALUCH Gilbert
1995-03-07
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
1995-07-11
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KULETA Piotr
ŚLIWIŃSKI Arsen
1989-06-27
1996-04-03


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 KULETA Dawid
ZUCHORA Mateusz
1991-03-31
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 NOWICKI Tomasz
NOWACZYK Remigiusz
1998-12-21
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SZPREJDA Oskar
GŁUCH Jóżef
2000-12-24
2000-01-06


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 10000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUGAJSKI Kacper
PANDEL Kamil
2001-05-14
2002-04-12


MKSW Trzebinia 2020

2 HOŁDAK Krystian
ZAWOJEK Klaudiusz
2002-04-22
2001-07-09


KKS Nowa Sól 2020

3 KUKUŁA Kamil
WIŚNIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 MASŁOWSKI Bartosz
SZCZEPANIAK Szymon
2001-10-21
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 POLACZEK Miłosz
CZEPE Noel
2002-01-20
2001-06-21


WTS Orzeł Wałcz 2020

6 PORA Hubert
KRZYŻANOWSKI Krystian
2002-12-28
2002-06-12


WTS Orzeł Wałcz 2020

7 SZRAM Patryk
WALNICKI Bartosz
2002-09-29
2002-09-06


UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

8 ŚWISTAK Hubert
TOMASZUK Łukasz
2002-11-07
2002-05-17


UKS Dojlidy Białystok 2020

9 WOJCIECHOWSKI Jukub
KOZIO Dawid
2001-12-08
2002-10-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 10000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid
SAJDAK Damian
2003-04-08
2004-07-06


KKS Nowa Sól 2020

2 DRZEWIECKI Mateusz
KONDRATOWICZ Marcel
2004-08-02
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

3 FORC Jakub
ROMANOWSKI Szymon
2004-11-24
2003-07-08


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

4 GRABOWSKI Dawid
HUMIŃSKI Filip
2003-04-18
2003-12-02


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 HAPKIE Jakub
ZIELIŃSKI Jakub
2004-01-23
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

6 JAROCKI Kacper
WIERZCHOWSKI Miłosz
2004-02-08
2004-12-27


KST Włókniarz Chełmża 2020

7 KITWESKI Juliusz
SADOWSKI Damian
2003-07-24
2003-10-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 starty