Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im. Rafała Piszcza
POZNAŃ, 12.05.2019
 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GROMADECKA Marika 2009-01-01 KS Warta Poznań 2020

2 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 PIASECKA Julia 2008-01-17 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

4 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

3 NIEBORAK Wiktoria 2002-01-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 PASZKOWSKA Emilia 2002-03-26 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 BEIM Alicja 2004-05-04 UKS Victoria Wałcz 2021

3 BEIM Julia 2004-05-04 UKS Victoria Wałcz 2021

4 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

5 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

6 DRATWA Aleksandra 2004-10-25 KS Energetyk Poznań 2020

7 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

8 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

10 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań 2021

11 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12 KS Posnania Poznań 2021

12 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

14 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 KU¦TA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

16 MARTUSZEWSKA Nikola 2004-04-19 UKS Victoria Wałcz 2021

17 PIECHOCKA Julia 2004-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

18 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 SEIFERT Milena 2004-12-24 KS Stomil Poznań 2021

20 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

21 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BURDAJEWICZ Zofia 2006-03-13 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-06-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 HOJAK Martyna 2005-04-09 KS Warta Poznań 2020

7 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2020

8 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUSZAK Inga 2007-09-16 KS Stomil Poznań 2021

10 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

11 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-05-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 PIASECKA Wictoria 2006-10-18 UKS Victoria Wałcz 2021

14 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

15 ROMEK Marta 2005-12-22 UKS Victoria Wałcz 2021

16 ROMEK Wiktoria 2007-03-16 UKS Victoria Wałcz 2021

17 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

18 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

19 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

20 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

22 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 SOŁTYŃSKA Amelia 2008-09-02 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

4 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

3 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

4 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

2 FRˇCKIEWICZ Gabriela 2005-05-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

4 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS Warta Poznań 2020

5 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30 WTS Orzeł Wałcz 2020

6 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

 
Viking C4 200m K dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DEDRA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

3 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06 KS Posnania Poznań 2021

5 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 WĘCŁAWEK Arnold 2008-09-03 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Emil 2002-08-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

2 DZIUBA Maciej 2001-01-07 KS Posnania Poznań 2021

3 GARSTKIEWICZ Maksymilian 2001-07-24 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 HAŁAS Bartosz 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06 KS Posnania Poznań 2021

6 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21 KS Posnania Poznań 2021

7 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 KOCHANEK Maciej 2002-06-17 KS Posnania Poznań 2021

10 KOPERSKI Jakub 2001-07-10 KS Posnania Poznań 2021

11 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań 2021

12 KULESZA Kacper 2001-04-12 KS Posnania Poznań 2021

13 LISKOWIAK Damian 2001-07-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

15 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań 2021

18 PIECHOCKI Wiktor 2001-07-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

20 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

22 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

23 UTRATA Dominik 2002-04-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

24 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

25 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

26 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BESZTOCHA Kacper 2004-01-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24 KS Posnania Poznań 2021

7 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

10 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

12 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

13 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08 KS Posnania Poznań 2021

14 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

15 LEWINSKI Bartosz 2003-01-01 UKS Dwójka Kórnik 2021

16 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

17 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

18 MAZANKA Wiktor 2004-09-24 UKS Dwójka Kórnik 2021

19 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

20 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

21 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

22 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

23 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

24 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

25 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

26 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

27 SIATKA Maciej 2004-06-03 KS Energetyk Poznań 2020

28 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28 UKS Dwójka Kórnik 2021

29 STELMASZYK Szymon 2004-01-23 UKS Dwójka Kórnik 2021

30 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

32 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

33 WALCZAK Dawid 2003-04-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

34 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

35 WANOT Aleksander 2004-09-28 KS Posnania Poznań 2021

36 WI¦NIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

37 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel 2007-03-14 KS Energetyk Poznań 2020

2 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań 2021

3 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

4 FOĆ Jan 2007-04-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GORˇCZNIAK Maciej 2007-02-04 KS Stomil Poznań 2021

6 GRABIANOWSKI Mateusz 2005-06-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 GRZE¦ Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

8 HABDAS Franciszek 2006-09-26 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

9 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 KOŁODZIEJ Tomasz 2005-05-15 KS Posnania Poznań 2021

13 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

14 KRAHEL Olgierd 2007-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

15 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07 UKS Zalew Jerzykowo 2020

16 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

17 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

18 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

19 KU¬NICKI Michał 2006-03-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

20 LINKE Mikołaj 2006-01-17 UKS Dwójka Kórnik 2021

21 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

23 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

24 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

25 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

26 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

27 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

29 PŁONKA Wojciech 2006-05-24 KS Posnania Poznań 2021

30 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

31 PRZYWECKI Tymoteusz 2006-12-13 KS Posnania Poznań 2021

32 PRZYWECKI Ziemowit 2007-12-24 KS Posnania Poznań 2021

33 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

34 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

35 RECHUL Mateusz 2007-03-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

36 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

37 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

38 RUPNIEWSKI Jędrzej 2007-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

39 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

40 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

41 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

42 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28 KS Posnania Poznań 2021

43 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

44 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

45 SZYMURA Eryk 2005-03-28 UKS Zalew Jerzykowo 2020

46 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

47 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

48 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-01-01 KS Posnania Poznań 2021

49 WˇSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

50 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

51 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

52 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

53 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

54 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

55 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

56 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

57 ZAĆMIŃSKI Filip 2007-09-26 KS Stomil Poznań 2021

58 ZAJˇCZKOWSKI Jakub 2006-07-15 WTS Orzeł Wałcz 2020

59 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

60 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

2 NASKRĘT Szymon 2008-06-02 KS Posnania Poznań 2021

3 STANEK Kacper 2008-03-21 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 CZEPE Noel 2001-06-21 WTS Orzeł Wałcz 2020

3 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12 WTS Orzeł Wałcz 2020

5 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 POLACZEK Miłosz 2002-01-20 WTS Orzeł Wałcz 2020

8 PORA Hubert 2002-12-28 WTS Orzeł Wałcz 2020

9 STASIK Igor 2002-04-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 WI¦NIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

5 JANCZAK Tomasz 2003-09-29 KS Posnania Poznań 2021

6 JÓ¬WIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

8 KUDŁA Jan 2004-06-19 KS Posnania Poznań 2021

9 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 MI¦NIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

13 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

14 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

15 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

2 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

3 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

4 GROMADECKI Niodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

5 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

6 KORNECKI Mateusz 2005-06-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

8 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

10 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2021

11 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

12 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

13 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24 KS Posnania Poznań 2021

 
Viking C4 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Stanisław
HEJNOWICZ Paweł
LIPIŃSKI Michał
WOJDA Franciszek
2008-12-14
2009-06-03
2008-01-02
2008-02-26


KS AZS-AWF Poznań 2020