Internetowe zgłoszenia do imprezy: 34 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 18-20.07.2019
 
Kajakarki K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

4 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

5 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KS Olimpia Elbląg 2020

7 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 KĄKOL Adrianna 2001-09-09 KKW 1929 Kraków 2020

9 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

10 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

11 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

13 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

14 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk 2021

15 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

16 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

17 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2021

18 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2021

19 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy 2021

20 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

21 WERNER Wiktoria 2002-10-25 KST Włókniarz Chełmża 2020

22 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

23 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań 2021

24 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

25 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12 KS Energetyk Poznań 2020

4 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

5 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

7 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

8 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KS Olimpia Elbląg 2020

9 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

10 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

13 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27 LTK Fala Lublin 2019

14 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

15 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

16 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19 UKS Motława Gdańsk 2021

17 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

18 PILARZ Ewelina 1997-04-17 AZS-AWF Katowice 2020

19 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

20 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07 KS Posnania Poznań 2021

21 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2021

22 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08 MOSM Tychy 2021

23 WIDAWSKA Sandra 2000-10-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań 2021

25 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbląg 2020

26 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

27 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29 LTK Fala Lublin 2019

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERUS Marta
SKORUPIŃSKA Angelika
1997-11-24
1999-11-29


KS Posnania Poznań 2021

2 CADER Aleksandra
WAJS Sandra
1998-05-07
1999-03-20


AZS-AWF Katowice 2020

3 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
1998-01-12
1999-02-04


KS Energetyk Poznań 2020

4 FRANCIK Janina
PILARZ Ewelina
2000-12-22
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

5 GRONEK Sara
LEBIODA Patrycja
1999-11-17
2001-10-14


KS Energetyk Poznań 2020

6 HENECZKOWSKA Joanna
PUŁAWSKA Małgorzata
1998-08-17
1996-02-07


KS Posnania Poznań 2021

7 JANKOWSKA Kinga
WITKOWSKA Marta
1999-09-04
1999-05-19


KS Olimpia Elbląg 2020

8 JAROSZ Natalia
SZKODZIŃSKA Martyna
2000-10-05
2003-05-13


KST Włókniarz Chełmża 2020

9 KĄKOL Adrianna
KURPAN Natalia
2001-09-09
2003-05-28


KKW 1929 Kraków 2020

10 KOWALSKA Julia
ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
2003-06-23
2002-11-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 KWASIGROCH Weronika
GAPSKA Nicola
2000-12-14
2000-06-03


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 LEŚNIAK Martyna
MARKIEWICZ Paulina
2001-06-07
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

13 MOSKOWICZ Dorota
ZIELIŃSKA Agata
2001-10-27
2000-02-29


LTK Fala Lublin 2019

14 OLSZEWSKA Julia
PUŁAWSKA Anna
2000-10-28
1996-02-07


KS AZS-AWF Gorzów 2020

15 SZCZEPANIAK Julia
WYTRĄŻEK Zuzanna
2000-02-29
2002-12-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

16 WERNER Wiktoria
GÓRSKA Julia
2002-10-25
2001-12-27


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia
BEBENEK Oliwia
SZURLEJ Lilianna
JAKUBÓW Adrianna
2002-11-13
2002-11-13
1999-02-05
1997-11-14


MKS MOS Wrocław 2020

2 BERUS Marta
HENECZKOWSKA Joanna
SKORUPIŃSKA Angelika
HOFFMANN Joanna
1997-11-24
1998-08-17
1999-11-29
2004-11-07


KS Posnania Poznań 2021

3 CADER Aleksandra
FRANCIK Janina
PASZEK Paulina
WAJS Sandra
1998-05-07
2000-12-22
1997-10-26
1999-03-20


AZS-AWF Katowice 2020

4 CEDROWSKA Natalia
LEŚNIAK Martyna
MARKIEWICZ Paulina
LIS Julia
2000-01-18
2001-06-07
1998-08-28
1997-06-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 CIEŚLEWICZ Natalia
CIEŚLEWICZ Emilia
KUBIAK Matylda
SZYMAŃSKA Weronika
1999-05-01
2003-07-13
2004-09-16
1999-11-24


KS Warta Poznań 2020

6 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
1998-01-12
1999-02-04
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

7 GRONEK Sara
ALEKSANDROWICZ Weronika
KLEMCZAK Oliwia
JACKOWSKA Weronika
1999-11-17
2003-11-25
2004-02-12
2003-12-12


KS Energetyk Poznań 2020

8 JAROSZ Natalia
SZKODZIŃSKA Martyna
WERNER Wiktoria
GÓRSKA Julia
2000-10-05
2003-05-13
2002-10-25
2001-12-27


KST Włókniarz Chełmża 2020

9 KWASIGROCH Weronika
GAPSKA Nicola
KOWALSKA Julia
ŁAWNIKOWICZ Zuzanna
2000-12-14
2000-06-03
2003-06-23
2002-11-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 OSETEK Monika
PIOCHACZ Weronika
NOWAK Paulina
GRZELKIEWICZ Paulina
1996-06-13
1997-09-08
1997-06-27
1999-06-12


KS Warta Poznań 2020

11 WIŚNIEWSKA Martina
KOWALSKA Zuzanna
KORT Zuzanna
WIŚNIEWSKA Nikola
2004-01-17
2004-10-21
2003-06-28
2004-10-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

4 DŁUGOSZ Katarzyna 1997-10-22 KS Spójnia Warszawa 2020

5 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

6 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

7 GĘŚCIAK Paulina 2000-01-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

9 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

11 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

12 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

13 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

14 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

16 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

18 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

19 SZAJDEK Maja Magdalena 2000-07-28 OKSW Olsztyn 2021

20 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

21 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23 KS Spójnia Warszawa 2020

22 SZULECKA Klaudia 2000-05-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

24 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

25 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

26 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2021

27 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 WOŹNIAK Daria 2004-01-30 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GĘŚCIAK Paulina
SZULECKA Klaudia
2000-01-01
2000-05-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 GLAESER Aleksandra
SEYDLEWICZ Karolina
2003-11-20
2004-01-17


KS Posnania Poznań 2021

4 GRZELKIEWICZ Paulina
CZAJKOWSKA Anna
1999-06-12
2003-11-13


KS Warta Poznań 2020

5 JACEWICZ Aleksandra
TOMASIK Natalia
2000-08-01
2002-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 LACH Kaja
KOWALSKA Ewa
2003-08-14
2002-01-31


SKS Cresovia Białystok 2020

7 ŁOBOZIAK Elżbieta
TOPA Anna
2002-07-30
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

8 MUSIALSKA Wiktoria
WIŚNIEWSKA Weronika
2002-08-31
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SUCHECKA Aleksandra
SZPERKIEWICZ Katarzyna
1999-08-04
2001-05-23


KS Spójnia Warszawa 2020

10 SZAJDEK Maja Magdalena
WALCZAK Julia
2000-07-28
2000-10-07


OKSW Olsztyn 2021

11 SZCZERBIŃSKA Sylwia
DOROZIŃSKA Justyna
1997-10-11
2001-03-06


SKS Cresovia Białystok 2020

12 WOŹNIAK Daria
MNICH Aleksandra
2004-01-30
2003-04-01


MKSW Trzebinia 2020

 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

4 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

5 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

6 CZUBAK Kornel 1999-02-03 KSC Olsztyn 2020

7 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

8 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11 KST Włókniarz Chełmża 2020

9 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

10 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

12 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

14 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

16 MICHALSKI Jakub 1998-09-25 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

18 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 OSTROWSKI Cezary 1997-09-24 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

20 SAŁACH Maciej 1999-02-04 KKW 1929 Kraków 2020

21 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

22 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

23 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18 KS Posnania Poznań 2021

24 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

25 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

26 ŚWIĘCICKI Paweł 2000-05-06 KS Spójnia Warszawa 2020

27 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

28 TRACZ Wojciech 1999-01-29 KS Posnania Poznań 2021

29 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

30 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

31 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

32 WOLNY Paweł 1999-10-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

33 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

34 ZYCH Patryk 2000-02-20 KSC Olsztyn 2020

35 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BONARSKI Łukasz 1997-05-24 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

4 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

6 CHRZĄSZCZ Wojciech 1998-03-19 KS GPower Gorzów 2020

7 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

8 DOMAGAŁ Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 FULKO Fryderyk 1999-04-10 KS Admira Gorzów 2020

10 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18 KS Energetyk Poznań 2020

11 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

12 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07 KS Posnania Poznań 2021

13 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 JANYSKA Paweł 1998-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

16 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań 2021

17 ŁABISZAK Adrian 1999-03-31 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

18 ŁUSZCZEK Jordan 1999-01-25 KKS Sieradz 2020

19 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04 MOSW Choszczno 2021

21 MICHALAK Damian 2000-09-17 KKS Nowa Sól 2020

22 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

23 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

24 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 PIOTROWSKI Jakub 2000-09-30 KSC Olsztyn 2020

26 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

27 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

28 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

29 SAŁACH Maciej 1999-02-04 KKW 1929 Kraków 2020

30 SIECIŃSKI Michał 2000-11-16 MKS MOS Wrocław 2020

31 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

32 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

33 ŚLIWA Jakub 1998-03-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

34 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05 MRKS Gdańsk 2020

35 TOMYŚLAK Kamil 1998-07-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

36 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

37 WECKWERT Filip 1999-04-24 KS Posnania Poznań 2021

38 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Łączany Ryczów 2020

39 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23 LTK Fala Lublin 2019

40 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

41 WŁODARCZYK Stanisław 1999-08-24 KS Spójnia Warszawa 2020

42 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28 KS Energetyk Poznań 2020

43 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander
SOBALA Dastin
2004-05-30
2002-04-19


UKS 4 Katowice 2020

2 AMMACHER Bartosz
NOWACZYK Hubert
2001-01-03
2001-08-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 BURZYM Marcin
CZAJA Paweł
1999-11-11
1997-01-18


AZS-AWF Katowice 2020

5 CZUBAK Kornel
PIOTROWSKI Jakub
1999-02-03
2000-09-30


KSC Olsztyn 2020

6 DRATWA Kacper
SOWA Mateusz
2000-08-06
1999-02-25


KS Energetyk Poznań 2020

7 DZIUBA Maciej
IMIELIŃSKI Kacper
2001-01-07
2001-03-06


KS Posnania Poznań 2021

8 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
1999-04-10
1999-02-09


KS Admira Gorzów 2020

9 GRABOWSKI Bartosz
ŁAPCZYŃSKI Antoni
2000-04-11
2003-12-12


KST Włókniarz Chełmża 2020

10 HORBA Jakub
WERNER Adam
2001-07-06
2001-08-13


KSC Olsztyn 2020

11 KARASIEWICZ Dawid
KULESZA Kacper
2001-02-21
2001-04-12


KS Posnania Poznań 2021

12 PILARZ Wojciech
STAROWICZ Dominik
2002-04-04
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

13 SŁOMIAN Daniel
SZKUDLAREK Mateusz
2001-01-01
2001-01-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

14 TOMYŚLAK Kamil
WOLNY Paweł
1998-07-23
1999-10-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

15 TRACZ Wojciech
WYRWAS Kamil
1999-01-29
1998-08-15


KS Posnania Poznań 2021

16 WIECHEĆ Daniel
FRYC Szymon
1999-03-03
2004-03-04


MKK Łączany Ryczów 2020

17 WITCZAK Sławomir
NOWAKOWSKI Robert
1997-07-23
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander
SOBALA Dastin
2004-05-30
2002-04-19


UKS 4 Katowice 2020

2 CHMURA Jonasz
MAJCHRZAK Miłosz
2002-12-27
2003-06-04


MOSW Choszczno 2021

3 CHRZĄSZCZ Wojciech
KORSAK Przemysław
1998-03-19
1999-04-08


KS GPower Gorzów 2020

4 DRATWA Kacper
SOWA Mateusz
2000-08-06
1999-02-25


KS Energetyk Poznań 2020

5 DREWNIAK Igor
JANUSZ Dawid
2003-10-02
2003-06-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 FULKO Fryderyk
POTOCZNY Łukasz
1999-04-10
1999-02-09


KS Admira Gorzów 2020

7 HORBA Jakub
WERNER Adam
2001-07-06
2001-08-13


KSC Olsztyn 2020

8 JAKUBOWSKI Marcin
WECKWERT Filip
2000-01-07
1999-04-24


KS Posnania Poznań 2021

9 KOCHANEK Maciej
KOPERSKI Jakub
2002-06-17
2001-07-10


KS Posnania Poznań 2021

10 ŁABISZAK Adrian
JANYSKA Paweł
1999-03-31
1998-03-31


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

11 MAJCHRZAK Maksym
RZEPCZYŃSKI Dominik
1999-07-20
1999-04-19


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 MICHALSKI Jakub
WOLNY Paweł
1998-09-25
1999-10-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

13 MORAWSKI Piotr
BIL Michał
1999-03-14
1997-01-06


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

14 NOWACZYK Filip
SZAFRANIEC Stanisław
1999-04-09
2001-11-18


KS Posnania Poznań 2021

15 PACAŁA Oskar
INTEK Bartosz
1998-03-09
2000-06-30


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

16 PIOTROWSKI Jakub
ZYCH Patryk
2000-09-30
2000-02-20


KSC Olsztyn 2020

17 STELIGA Filip
KRAJEWSKI Jan
2000-11-23
2001-05-19


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

18 ŚLIWA Jakub
CZERESZKO Piotr
1998-03-08
2000-01-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 ŚWIĘCICKI Paweł
WŁODARCZYK Stanisław
2000-05-06
1999-08-24


KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
SŁOMIAN Daniel
OSTROWSKI Cezary
1997-01-06
1999-03-14
2001-01-01
1997-09-24


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BYRDEK Dawid
JANUSZ Dawid
PILARZ Wojciech
STAROWICZ Dominik
1999-03-16
2003-06-19
2002-04-04
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CZERESZKO Piotr
ŚLIWA Jakub
DOMAGAŁA Kacper
JANOWICZ Dawid
2000-01-29
1998-03-08
2002-01-05
2003-03-15


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 DRATWA Kacper
NOWAKOWSKI Robert
SOWA Mateusz
WITCZAK Sławomir
2000-08-06
1998-02-10
1999-02-25
1997-07-23


KS Energetyk Poznań 2020

5 DZIUBA Maciej
IMIELIŃSKI Kacper
KOTEWICZ Filip
KULESZA Kacper
2001-01-07
2001-03-06
2001-04-26
2001-04-12


KS Posnania Poznań 2021

6 HORBA Jakub
WERNER Adam
ZYCH Patryk
CZUBAK Kornel
2001-07-06
2001-08-13
2000-02-20
1999-02-03


KSC Olsztyn 2020

7 JAKUBOWSKI Marcin
TRACZ Wojciech
WECKWERT Filip
WYRWAS Kamil
2000-01-07
1999-01-29
1999-04-24
1998-08-15


KS Posnania Poznań 2021

8 KARASIEWICZ Dawid
KOPERSKI Jakub
KOCHANEK Maciej
PIETRZAK Antoni
2001-02-21
2001-07-10
2002-06-17
2002-06-05


KS Posnania Poznań 2021

9 KRAJEWSKI Jan
JANYSKA Paweł
ŁABISZAK Adrian
STELIGA Filip
2001-05-19
1998-03-31
1999-03-31
2000-11-23


UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

10 MICHALSKI Jakub
RZEPCZYŃSKI Dominik
WOLNY Paweł
TOMYŚLAK Kamil
1998-09-25
1999-04-19
1999-10-15
1998-07-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 PACAŁA Oskar
AMMACHER Bartosz
INTEK Bartosz
NOWACZYK Hubert
1998-03-09
2001-01-03
2000-06-30
2001-08-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 URBAŃSKI Wojciech
URBAŃSKI Jan
POZIEMBA Krystian
SMEKTAŁA Oskar
2002-04-23
1999-08-22
2000-05-02
2001-03-15


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

13 WIECHEĆ Daniel
FRYC Szymon
KUBAS Michał
WIECHEĆ Dariusz
1999-03-03
2004-03-04
2004-06-28
2004-10-22


MKK Łączany Ryczów 2020

 
Kajakarze K4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid
DREWNIAK Igor
JANUSZ Dawid
PILARZ Wojciech
1999-03-16
2003-10-02
2003-06-19
2002-04-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 DRATWA Kacper
NOWAKOWSKI Robert
SOWA Mateusz
WITCZAK Sławomir
2000-08-06
1998-02-10
1999-02-25
1997-07-23


KS Energetyk Poznań 2020

3 FRYC Szymon
KUBAS Michał
WIECHEĆ Dariusz
ZASĘPA Michał
2004-03-04
2004-06-28
2004-10-22
2004-02-16


MKK Łączany 2020

4 KARASIEWICZ Dawid
KOPERSKI Jakub
KOCHANEK Maciej
PIETRZAK Antoni
2001-02-21
2001-07-10
2002-06-17
2002-06-05


KS Posnania Poznań 2021

5 NOWACZYK Filip
JAKUBOWSKI Marcin
WECKWERT Filip
WYRWAS Kamil
1999-04-09
2000-01-07
1999-04-24
1998-08-15


KS Posnania Poznań 2021

6 PACAŁA Oskar
INTEK Bartosz
AMMACHER Bartosz
NOWACZYK Hubert
1998-03-09
2000-06-30
2001-01-03
2001-08-01


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 URBAŃSKI Wojciech
URBAŃSKI Jan
POZIEMBA Krystian
SMEKTAŁA Oskar
2002-04-23
1999-08-22
2000-05-02
2001-03-15


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kanadyjkarze C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

3 BRÓDKA Jakub 1998-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

5 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14 MKSW Trzebinia 2020

6 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum 2021

8 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

9 GŁUCH Jóżef 2000-01-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 MLKS Victoria Sztum 2021

11 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

14 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

15 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2020

19 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

20 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

22 TOPA Tomasz 2000-03-17 MKSW Trzebinia 2020

23 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

24 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

5 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum 2021

7 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

8 GŁUCH Jóżef 2000-01-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29 MLKS Victoria Sztum 2021

10 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 KŁOS Adrian 2000-01-23 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

13 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 NOWACKI Dominik 1997-12-18 Klub Wioślarski z 1904 Poznań 2020

15 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 NOWICKI Jakub 2004-01-20 KS Posnania Poznań 2021

17 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 OLSZEWSKI Robert 1996-08-31 KS AZS-AWF Gorzów 2020

19 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

20 SOCHACKI Mikołaj 2000-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

23 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

24 ZEZULA Norman 1999-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian
BRÓDKA Jakub
2000-06-16
1998-01-21


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BERKO Herman
SKIBIŃSKI Piotr
2000-01-15
2002-04-29


KS Admira Gorzów 2020

3 BORGIEŁ Mateusz
ŚLIWIŃSKI Arsen
1997-08-05
1996-04-03


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 BRYŃSKI Grzegorz
OLSZEWSKI Robert
1996-04-01
1996-08-31


KS AZS-AWF Gorzów 2020

5 BUGAJSKI Kacper
PANDEL Kamil
2001-05-14
2002-04-12


MKSW Trzebinia 2020

6 CYBULA Mateusz
DZIURLA Dawid
1999-10-08
1999-06-29


KS Warta Poznań 2020

7 DOMIŃSKI Paweł
WOJCIECHOWSKI Jukub
2000-09-07
2001-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KITEWSKI Aleksander
ZEZULA Norman
1996-02-14
1999-06-08


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 KŁOS Adrian
SOCHACKI Mikołaj
2000-01-23
2000-01-01


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 NOWACZYK Remigiusz
NOWICKI Tomasz
1998-02-23
1998-12-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2021

12 TOPA Tomasz
KUCIEL Michał
2000-03-17
2001-02-21


MKSW Trzebinia 2020

13 WITKOWSKI Łukasz
PIECHOCKI Jakub
1996-02-25
2003-07-08


KS Posnania Poznań 2021