Internetowe zgłoszenia do imprezy: 25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym
BYDGOSZCZ, 08-11.08.2019
 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22 KKW 1929 Kraków 2020

2 BLICHARZ Zofia 2004-06-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

4 CIE¦LEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
5 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 DˇBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

7 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

8 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS ¦wierklaniec 2021

9 DRATWA Aleksandra 2004-10-25 KS Energetyk Poznań 2020

10 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

PO TERMINIE
11 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

12 JAROCKA Julia 2004-06-27 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

13 KICZKA Wiktoria 2004-01-01 UKS ¦wierklaniec 2021

14 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań 2021

15 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mr±gowo 2020

16 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

18 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13 UKS Motława Gdańsk 2021

19 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

20 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
21 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

22 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

23 KURPAN Natalia 2003-05-28 KKW 1929 Kraków 2020

24 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

26 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

27 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

28 NOWICKA Alicja 2003-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

29 PIEKARSKA Julia 2003-03-23 UKS Dojlidy Białystok 2020

30 PIWKO Dominika 2004-03-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

31 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02 KS Admira Gorzów 2020

32 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

33 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

34 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

35 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

36 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

37 WI¦NIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K1 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLICHARZ Zofia 2004-06-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 CIE¦LEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
4 DˇBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

PO TERMINIE
6 GIERŁOWSKA Donata 2003-09-01 KS Admira Gorzów 2020

7 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

8 GRZELLA Nikola 2003-12-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 JAROCKA Julia 2004-06-27 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

10 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań 2021

11 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29 KS Baza Mr±gowo 2020

12 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10 KS Spójnia Warszawa 2020

14 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13 UKS Motława Gdańsk 2021

15 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

16 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
17 KUBIS Oliwia 2004-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

18 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

19 KU¦TA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

20 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

21 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29 MKS Polstyr Człuchów 2020

22 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

23 PIWKO Dominika 2004-03-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

24 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

25 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

26 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

27 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

28 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

29 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda
OPAŁKA Urszula
2004-07-02
2004-10-30


KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

2 BEIM Alicja
BEIM Julia
2004-05-04
2004-05-04


UKS Victoria Wałcz 2021

3 BIERZAŁO Wiktoria
KURPAN Natalia
2003-09-22
2003-05-28


KKW 1929 Kraków 2020

4 CYBULSKA Aleksandra
KRAWCZAK Michalina
2004-02-23
2003-07-07


KS Wiskord Szczecin 2020

5 CZECH Julia
GRZECHNIK Natalia
2004-06-17
2004-07-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2021

7 JACKOWSKA Weronika
KLEMCZAK Oliwia
2003-12-12
2004-02-12


KS Energetyk Poznań 2020

8 KONDEJ Aleksandra
LIS Zuzanna
2004-12-01
2004-09-14


UKS Motława Gdańsk 2021

9 KOWALSKA Julia
ZINIEWICZ Nicole
2003-06-23
2004-04-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 LISOWSKA Wiktoria
MARTUSZEWSKA Nikola
2003-10-14
2004-04-19


UKS Victoria Wałcz 2021

11 PIECHOCKA Julia
ŻOK Zuzanna
2004-04-12
2003-08-07


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 STOSIK Julia
TROKA Oliwia
2004-06-25
2004-02-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

13 SZKODZIŃSKA Martyna
KORT Zuzanna
2003-05-13
2003-06-28


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
DOBROWOLSKA Jadwiga
2003-11-25
2003-03-25


KS Energetyk Poznań 2020

2 BAJDA Jagoda
OPAŁKA Urszula
2004-07-02
2004-10-30


KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

3 BRACIK Magdalena
ROJEK Roksana
2004-11-03
2004-07-29


KS Admira Gorzów 2020

4 CYBULSKA Aleksandra
KRAWCZAK Michalina
2004-02-23
2003-07-07


KS Wiskord Szczecin 2020

5 CZECH Julia
GRZECHNIK Natalia
2004-06-17
2004-07-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 DAŁKOWSKA Aleksandra
SZRAMA Amelia
2004-06-23
2004-10-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 DOLEGA Laura
KICZKA Wiktoria
2004-06-07
2004-01-01


UKS ¦wierklaniec 2021

8 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2021

9 KONDEJ Aleksandra
LIS Zuzanna
2004-12-01
2004-09-14


UKS Motława Gdańsk 2021

10 KOWALSKA Zuzanna
WI¦NIEWSKA Nikola
2004-10-21
2004-10-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

11 LASOTA Wiktoria
STOSIK Julia
2003-01-01
2004-06-25


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

12 PIEKARSKA Julia
SZYMBORSKA Alicja
2003-03-23
2003-08-06


UKS Dojlidy Białystok 2020

13 SZYDŁOWSKA Sara
WI¦NIEWSKA Emilia
2004-02-02
2003-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 WITKOWSKA Hanna
¬YGOWSKA Ja¶mina
2004-08-29
2003-05-27


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
JACKOWSKA Weronika
KLEMCZAK Oliwia
KU¦TA Maja
2003-11-25
2003-12-12
2004-02-12
2004-03-15


KS Energetyk Poznań 2020

2 BEIM Alicja
BEIM Julia
LISOWSKA Wiktoria
MARTUSZEWSKA Nikola
2004-05-04
2004-05-04
2003-10-14
2004-04-19


UKS Victoria Wałcz 2021

3 BRACIK Magdalena
ROJEK Roksana
STANKIEWICZ Klaudia
GIERŁOWSKA Donata
2004-11-03
2004-07-29
2003-11-02
2003-09-01


KS Admira Gorzów 2020

4 GRZELLA Nikola
SZYDŁOWSKA Sara
WITKOWSKA Hanna
¬YGOWSKA Ja¶mina
2003-12-24
2004-02-02
2004-08-29
2003-05-27


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 NOWICKA Alicja
KOWALSKA Julia
WI¦NIEWSKA Emilia
ZINIEWICZ Nicole
2003-11-26
2003-06-23
2003-05-19
2004-04-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 PIECHOCKA Julia
SKORUPIŃSKA Katarzyna
ŻOK Zuzanna
RADNA Magdalena
2004-04-12
2003-06-01
2003-08-07
2004-04-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 WI¦NIEWSKA Martina
KOWALSKA Zuzanna
WI¦NIEWSKA Nikola
KORT Zuzanna
2004-01-17
2004-10-21
2004-10-03
2003-06-28


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara 2004-02-06 ZKS Olimpia Elbl±g 2020

2 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
4 DˇBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

6 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

7 GLAESER Aleksandra 2003-11-20 KS Posnania Poznań 2021

8 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

PO TERMINIE
9 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

10 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

12 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

13 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2021

14 WO¬NIAK Daria 2004-01-30 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C1 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara 2004-02-06 ZKS Olimpia Elbl±g 2020

2 BRAUN Amelia 2003-08-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
4 DˇBROWSKA Wiktoria 2003-07-10 UKS Dojlidy Białystok 2020

5 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

6 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

7 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

PO TERMINIE
8 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 KORDALSKA Zuzanna 2003-08-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

10 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

11 MROZIŃSKA Dominika 2004-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

13 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2021

14 WO¬NIAK Daria 2004-01-30 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GLAESER Aleksandra
SEYDLEWICZ Karolina
2003-11-20
2004-01-17


KS Posnania Poznań 2021

2 KORDALSKA Oliwia
MAROŃSKA Natalia
2004-09-02
2003-08-17


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KORDALSKA Zuzanna
MROZIŃSKA Dominika
2003-08-03
2004-05-19


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

4 TOPA Anna
MNICH Aleksandra
2003-10-24
2003-04-01


MKSW Trzebinia 2020

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Kacper 2003-01-06 KKW 1929 Kraków 2020

2 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CHRUSTOWSKI Cezary 2004-04-23 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

4 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15 KS Victoria Sztum 2021

5 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

7 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

8 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 KONOPNICKI Michał 2004-07-14 MRKS Gdańsk 2020

10 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

11 LEWINSKI Bartosz 2003-01-01 UKS Dwójka Kórnik 2021

12 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

13 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

14 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

15 NOWAK Jakub 2003-02-14 UKS ¦wierklaniec 2021

16 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

17 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

PO TERMINIE
18 REBELSKI Jakub 2003-07-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

20 SEIDLER Wiktor 2003-11-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

21 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

22 STELMASZYK Szymon 2004-01-23 UKS Dwójka Kórnik 2021

23 ¦WITOŃ Leonard 2003-06-12 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
24 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

25 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

26 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

27 WALULIK Mikołaj 2003-08-13 AKS Sparta Augustów 2020

28 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

29 WI¦NIEWSKI Leon 2003-03-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

30 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08 AKS Sparta Augustów 2020

2 BILYI Maksym 2004-05-09 UKS Motława Gdańsk 2021

3 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

4 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

5 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

7 CHRUSTOWSKI Cezary 2004-04-23 MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

8 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

9 GŁWACKI Sebastian 2004-08-08 PKS Korona Elbl±g 2021

10 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

11 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

13 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

15 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

16 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24 KS Baza Mr±gowo 2020

17 KRAUSE Paweł 2003-10-26 KS Olimpia Elbl±g 2020

18 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

19 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

20 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
21 NOWAK Jakub 2003-02-14 UKS ¦wierklaniec 2021

22 PALUCH Ernest 2003-02-04 LTK Fala Lublin 2019

23 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

PO TERMINIE
24 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

PO TERMINIE
25 PILARSKI Szymon 2003-10-03 MOSW Choszczno 2021

26 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

27 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

28 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

29 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

30 ¦WITOŃ Leonard 2003-06-12 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
31 TADLA Wojciech 2004-08-27 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

32 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

33 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum 2021

34 TYRAŁA Kacper 2003-02-24 KKW 1929 Kraków 2020

35 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kajakarze K1 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Kacper 2003-01-06 KKW 1929 Kraków 2020

2 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BILYI Maksym 2004-05-09 UKS Motława Gdańsk 2021

4 BURKO Tomasz 2004-03-23 KS Admira Gorzów 2020

5 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

6 GŁWACKI Sebastian 2004-08-08 PKS Korona Elbl±g 2021

7 JANUSZ Dawid 2003-06-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 KONOPNICKI Michał 2004-07-14 MRKS Gdańsk 2020

9 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24 KS Baza Mr±gowo 2020

10 KUSTRA Kamil 2003-06-25 KSC Olsztyn 2020

11 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

12 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04 MOSW Choszczno 2021

13 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 MLKS Victoria Sztum 2021

14 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
15 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

16 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

PO TERMINIE
17 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

18 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

19 SEIDLER Wiktor 2003-11-22 MKS Polstyr Człuchów 2020

20 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21 ZKS Olimpia Elbl±g 2020

21 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

22 TADLA Wojciech 2004-08-27 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

23 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

24 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27 MLKS Victoria Sztum 2021

25 TYRAŁA Kacper 2003-02-24 KKW 1929 Kraków 2020

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan
PYTLAK Tomasz
2004-05-27
2004-03-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

2 BARSZCZEWSKI Łukasz
WALULIK Mikołaj
2003-06-08
2003-08-13


AKS Sparta Augustów 2020

3 BˇK Kacper
KLUKA Oliwier
2004-02-12
2004-11-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 BIAŁOŻYT Bartosz
POLIŃSKI Kacper
2003-11-19
2003-07-03


KTW Kalisz 2020

5 FILAK Michał
LISKOWSKI Adam
2003-04-22
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2020

6 JOKIEL Krzysztof
BURDAJEWICZ Krzysztof
2004-02-01
2003-05-11


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 KEMPSKI Wojciech
ADAMCZYK Aleksander
2002-11-15
2004-05-30


UKS 4 Katowice 2020

PO TERMINIE
8 KUBIAK Albert
WELZANDT Sylwester
2004-07-07
2004-11-20


KS Energetyk Gryfino 2020

9 ŁAPCZYŃSKI Antoni
SZYJKOWSKI Jakub
2003-12-12
2003-11-09


KST Włókniarz Chełmża 2020

10 MAJCHRZAK Michał
MARCINIAK Hubert
2003-08-27
2003-10-04


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

11 MAJCHRZAK Miłosz
PILARSKI Szymon
2003-06-04
2003-10-03


MOSW Choszczno 2021

12 MATYJASZCZYK Kacper
RURARZ Dawid
2003-03-25
2003-04-22


KS Energetyk Poznań 2020

13 MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
2004-09-24
2004-07-28


UKS Dwójka Kórnik 2021

14 PACHOLAK Wiktor
WALCZAK Dawid
2004-08-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

15 ROSŁANIEC Cezary
KRZYŻEWICZ Roman
2004-02-10
2003-10-12


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
16 SZUBERT Michał
KORCZYŃSKI Igor
2004-11-18
2004-03-11


KS Energetyk Gryfino 2020

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
¦CIESIŃSKI Mateusz
2003-07-20
2003-06-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BIAŁOŻYT Bartosz
POLIŃSKI Kacper
2003-11-19
2003-07-03


KTW Kalisz 2020

3 DREWNIAK Igor
PASZEK Jan
2003-10-02
2003-05-25


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 DROZDOWSKI Szymon
MARCINIAK Mateusz
2004-03-20
2003-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 FABIAŃSKI Tymoteusz
MOSZOŃSKI Bartłomiej
2004-05-15
2004-09-20


KS Victoria Sztum 2021

6 FILAK Michał
GAWŁOWSKI Jakub
2003-04-22
2004-03-12


KS GPower Gorzów 2020

7 KOMOROWSKI Igor
GŁADYKOWSKI Gabriel
2003-08-12
2003-03-09


KS Olimpia Elbl±g 2020

8 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Mateusz
2003-04-08
2004-02-08


KS Posnania Poznań 2021

9 MAJCHRZAK Michał
MARCINIAK Hubert
2003-08-27
2003-10-04


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

10 POLKOWSKI Wojciech
DUBNICKI Kacper
2004-08-02
2004-02-25


AKS Sparta Augustów 2020

11 PYTLAK Tomasz
STANISŁAWSKI Michał
2004-03-10
2003-04-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

12 ROSŁANIEC Cezary
KRZYŻEWICZ Roman
2004-02-10
2003-10-12


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

PO TERMINIE
13 SZUBERT Michał
KORCZYŃSKI Igor
2004-11-18
2004-03-11


KS Energetyk Gryfino 2020

14 WESELSKI Michał
WI¦NIEWSKI Tomasz
2004-05-30
2004-10-21


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 WI¦NIEWSKI Leon
PISZORA Tomasz
2003-03-16
2003-07-29


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

16 WI¦NIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
2004-05-11
2004-08-17


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇK Kacper
KLUKA Oliwier
2004-02-12
2004-11-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 CEBULSKI Kacper
SZACHNIUK Jerzy
2003-10-17
2003-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CHEŁMOWSKI Radosław
SCIBILIA Nicholas
2003-09-24
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2021

4 DREWNIAK Igor
PASZEK Jan
2003-10-02
2003-05-25


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 DUBNICKI Kacper
POLKOWSKI Wojciech
2004-02-25
2004-08-02


AKS Sparta Augustów 2020

6 GAWŁOWSKI Jakub
LISKOWSKI Adam
2004-03-12
2003-11-14


KS GPower Gorzów 2020

7 KEMPSKI Wojciech
ADAMCZYK Aleksander
2002-11-15
2004-05-30


UKS 4 Katowice 2020

PO TERMINIE
8 KO¦CIKIEWICZ Oskar
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-08-07
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

9 STANISŁAWSKI Michał
ANDRASZ Jan
2003-04-10
2004-05-27


MKS Polstyr Człuchów 2020

10 WESELSKI Michał
WI¦NIEWSKI Tomasz
2004-05-30
2004-10-21


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

11 WI¦NIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
2004-05-11
2004-08-17


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
BŁOŃSKI Krystian
¦CIESIŃSKI Mateusz
ZIMNY Dominik
2003-07-20
2004-06-01
2003-06-10
2003-09-22


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 FECEK Antoni
ŁUCZAK Piotr
PRZYBYLAK Jan
SOBKOWIAK Wiktor
2003-06-10
2004-01-30
2003-10-22
2004-06-16


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

3 FRYC Szymon
KUBAS Michał
WIECHEĆ Dariusz
ZASĘPA Michał
2004-03-04
2004-06-28
2004-10-22
2004-02-16


MKK Ł±czany 2020

4 KOMOROWSKI Igor
GŁADYKOWSKI Gabriel
KRAUSE Paweł
STEFAŃSKI Adam
2003-08-12
2003-03-09
2003-10-26
2004-10-21


KS Olimpia Elbl±g 2020

5 KOPERSKI Tomasz
PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
WALKOWIAK Wiktor
2003-04-08
2004-02-08
2004-05-08
2004-04-06


KS Posnania Poznań 2021

6 KOWALSKI Kacper
ŁUKARSKI Jędrzej
REBELSKI Jakub
ROZMARYNOWSKI Marcel
2004-01-23
2003-02-12
2003-07-08
2004-06-25


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KOZŁOWSKI Tomasz
TOCHMAN Kacper
WANOT Aleksander
ZAWODNY Dawid
2003-05-17
2004-08-07
2004-09-28
2004-08-12


KS Posnania Poznań 2021

8 LEWINSKI Bartosz
MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
STELMASZYK Szymon
2003-01-01
2004-09-24
2004-07-28
2004-01-23


UKS Dwójka Kórnik 2021

 
Kajakarze K4 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁOŃSKI Krystian
KOWALSKI Kacper
ŁUKARSKI Jędrzej
ZIMNY Dominik
2004-06-01
2004-01-23
2003-02-12
2003-09-22


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CEBULSKI Kacper
CEBULSKI Patryk
SZACHNIUK Jerzy
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-10-17
2003-01-28
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CHEŁMOWSKI Radosław
KOZŁOWSKI Tomasz
TOCHMAN Kacper
WANOT Aleksander
2003-09-24
2003-05-17
2004-08-07
2004-09-28


KS Posnania Poznań 2021

4 FECEK Antoni
ŁUCZAK Piotr
PRZYBYLAK Jan
SOBKOWIAK Wiktor
2003-06-10
2004-01-30
2003-10-22
2004-06-16


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 FRYC Szymon
KUBAS Michał
WIECHEĆ Dariusz
ZASĘPA Michał
2004-03-04
2004-06-28
2004-10-22
2004-02-16


MKK Ł±czany 2020

6 JANISZEWSKI Tomasz
KAJDANEK Jarosław
MATYJASZCZYK Kacper
RURARZ Dawid
2003-08-16
2004-11-03
2003-03-25
2003-04-22


KS Energetyk Poznań 2020

7 KO¦CIKIEWICZ Oskar
WELZANDT Sylwester
WOJCIECHOWSKI Artur
KUBIAK Albert
2004-08-07
2004-11-20
2004-05-31
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwi¶lan Kraków 2021

2 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

5 MI¦NIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 NAKONIECZNY Kajetan 2003-11-25 MRKS Gdańsk 2020

7 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

8 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

10 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2021

11 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 DATOŃ Aleksy 2003-09-01 KS Nadwi¶lan Kraków 2021

3 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KITWESKI Juliusz 2003-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

9 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

10 NAKONIECZNY Kajetan 2003-11-25 MRKS Gdańsk 2020

11 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

12 POTOCKI Maciej 2004-11-19 KS Admira Gorzów 2020

13 SADOWSKI Damian 2003-10-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

15 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28 MOSM Tychy 2021

16 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
17 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMIUK Szymon 2004-09-17 OKSW Olsztyn 2021

2 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

3 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 JÓ¬WIAK Mateusz 2003-01-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn 2021

6 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

7 KUDŁA Jan 2004-06-19 KS Posnania Poznań 2021

8 MICHALAK Gracjan 2003-09-13 KKS Nowa Sól 2020

9 POTOCKI Maciej 2004-11-19 KS Admira Gorzów 2020

10 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

PO TERMINIE
 
Kanadyjkarze C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMIUK Szymon
KASPROWICZ Milan
2004-09-17
2004-12-24


OKSW Olsztyn 2021

2 DRZEWIECKI Mateusz
KONDRATOWICZ Marcel
2004-08-02
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

3 GILLA Denis
GILLA Emanuel
2003-03-05
2003-03-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 HAPKIE Jakub
ZIELIŃSKI Jakub
2004-01-23
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 SOBCZAK Szymon
NOWICKI Jakub
2004-07-30
2004-01-20


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWIECKI Mateusz
KONDRATOWICZ Marcel
2004-08-02
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

2 FORC Jakub
ROMANOWSKI Szymon
2004-11-24
2003-07-08


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

3 KLAK Kacper
KUDŁA Jan
2004-02-15
2004-06-19


KS Posnania Poznań 2021

4 KUKUŁA Alan
JÓ¬WIAK Mateusz
2003-10-28
2003-01-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 SAJDAK Damian
CZEMKO Dawid
2004-07-06
2003-04-08


KKS Nowa Sól 2020

6 SOBCZAK Szymon
NOWICKI Jakub
2004-07-30
2004-01-20


KS Posnania Poznań 2021

7 WI¦NIEWSKI Paweł
SZAJDEK Michał
2003-11-02
2003-02-18


OKSW Olsztyn 2021

 
Kanadyjkarze C2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid
SAJDAK Damian
2003-04-08
2004-07-06


KKS Nowa Sól 2020

2 FORC Jakub
ROMANOWSKI Szymon
2004-11-24
2003-07-08


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

3 GILLA Denis
MI¦NIK Michał
2003-03-05
2003-01-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 HAPKIE Jakub
ZIELIŃSKI Jakub
2004-01-23
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 HUMIŃSKI Filip
WIERZCHOWSKI Miłosz
2003-12-02
2004-12-27


KST Włókniarz Chełmża 2020

6 JAROCKI Kacper
GRABOWSKI Dawid
2004-02-08
2003-04-18


KST Włókniarz Chełmża 2020

7 SZAJDEK Michał
WI¦NIEWSKI Paweł
2003-02-18
2003-11-02


OKSW Olsztyn 2021

 
Kanadyjkarze C4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid
HUMIŃSKI Filip
JAROCKI Kacper
WIERZCHOWSKI Miłosz
2003-04-18
2003-12-02
2004-02-08
2004-12-27


KST Włókniarz Chełmża 2020