Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 82 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30.08-01.09.2019
 
Kajakarki K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

3 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 MIELNIK Anna 2002-06-28 MOSM Tychy 2021

5 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2020

6 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

7 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

8 WAJS Sandra 1999-03-20 AZS-AWF Katowice 2020

9 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

10 WI¦NIEWSKA Helena 1999-04-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

4 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

6 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 NAJA Karolina 1990-02-05 KS AZS-AWF Gorzów 2020

8 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

10 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2020

11 ROSOLSKA Beata 1985-10-15 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

12 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01 KTW Kalisz 2020

13 WŁODARCZYK Dominika 1995-12-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

14 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta 1986-05-05 AKS Sparta Augustów 2020

4 GAPSKA Nicola 2000-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

6 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07 AZS-AWF Katowice 2020

7 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

8 ROSOLSKA Beata 1985-10-15 UKS KOPERNIK Bydgoszcz 2020

9 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarki K1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 CIE¦LEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

3 FRANCIK Janina 2000-12-22 AZS-AWF Katowice 2020

4 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

5 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04 KS Olimpia Elbl±g 2020

6 KLATT Martyna 1999-02-04 KS Energetyk Poznań 2020

7 LE¦NIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

11 WITKOWSKA Marta 1999-05-19 KS Olimpia Elbl±g 2020

12 WOLBACH Zuzanna 1995-02-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

13 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarki K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
1998-01-12
1999-02-04


KS Energetyk Poznań 2020

2 FRANCIK Janina
PILARZ Ewelina
2000-12-22
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

3 JANKOWSKA Kinga
WITKOWSKA Marta
1999-09-04
1999-05-19


KS Olimpia Elbl±g 2020

4 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
WI¦NIEWSKA Helena
1998-04-07
1999-04-18


CWZS Zawisza Bydgoszcz II 2020

5 LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

6 MARKIEWICZ Karolina
MARKIEWICZ Paulina
1993-09-04
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 MIELNIK Anna
SZCZEPANEK Emilja
2002-06-28
2000-11-08


MOSM Tychy 2021

8 NAJA Karolina
PUŁAWSKA Anna
1990-02-05
1996-02-07


KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 NOGA Paulina
OLSZEWSKA Julia
1996-04-15
2000-10-28


KS AZS-AWF Gorzów 2020

 
Mixed K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
BURZYM Marcin
1998-05-07
1999-11-11


AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia
MORAWSKI Piotr
2000-01-18
1999-03-14


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 DZIENISZEWSKA-KIERKLA Edyta
GARBACZ Marcin
1986-05-05
1982-04-01


AKS Sparta Augustów 2020

4 KAROLCZUK Karolina
BONARSKI Łukasz
2001-03-01
1997-05-24


UKS Dojlidy Białystok 2020

5 MAGDZIARZ Agata
KOSZEWSKI Sebastian
2000-07-16
1988-03-21


UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

6 PILARZ Ewelina
CZAJA Paweł
1997-04-17
1997-01-18


AZS-AWF Katowice 2020

7 SKOWROŃSKA Sandra
SIEMIONOWSKI Piotr
1984-07-16
1988-06-06


UKS Dojlidy Białystok 2020

8 SOWA Klaudia
MI¦KIEWICZ Marek
2000-09-06
1980-04-25


MKK Ł±czany Ryczów 2020

9 WŁODARCZYK Dominika
PUTTO Dawid
1995-12-29
1991-06-17


CWZS Zawisza Bydgoszcz II 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

2 ISKRZYCKA Justyna
PASZEK Paulina
1997-11-07
1997-10-26


AZS-AWF Katowice 2020

3 JANKOWSKA Kinga
WITKOWSKA Marta
1999-09-04
1999-05-19


KS Olimpia Elbl±g 2020

4 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
WI¦NIEWSKA Helena
1998-04-07
1999-04-18


CWZS Zawisza Bydgoszcz II 2020

5 MARKIEWICZ Karolina
WOLBACH Zuzanna
1993-09-04
1995-02-06


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 NAJA Karolina
PUŁAWSKA Anna
1990-02-05
1996-02-07


KS AZS-AWF Gorzów 2020

7 NOGA Paulina
OLSZEWSKA Julia
1996-04-15
2000-10-28


KS AZS-AWF Gorzów 2020

 
Kajakarki K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
FRANCIK Janina
1998-05-07
2000-12-22


AZS-AWF Katowice 2020

2 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
1998-01-12
1999-02-04


KS Energetyk Poznań 2020

3 ISKRZYCKA Justyna
PASZEK Paulina
1997-11-07
1997-10-26


AZS-AWF Katowice 2020

4 JANKOWSKA Kinga
WITKOWSKA Marta
1999-09-04
1999-05-19


KS Olimpia Elbl±g 2020

5 MARKIEWICZ Paulina
MARKIEWICZ Karolina
1998-08-28
1993-09-04


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 NOGA Paulina
OLSZEWSKA Julia
1996-04-15
2000-10-28


KS AZS-AWF Gorzów 2020

7 SZCZEPANEK Emilja
MIELNIK Anna
2000-11-08
2002-06-28


MOSM Tychy 2021

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
FRANCIK Janina
PILARZ Ewelina
WAJS Sandra
1998-05-07
2000-12-22
1997-04-17
1999-03-20


AZS-AWF Katowice 2020

2 CYRULEWSKA Klaudia
KLATT Martyna
LEBIODA Patrycja
WOJCIECHOWSKA Natalia
1998-01-12
1999-02-04
2001-10-14
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

3 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
WI¦NIEWSKA Helena
GAPSKA Nicola
WŁODARCZYK Dominika
1998-04-07
1999-04-18
2000-06-03
1995-12-29


CWZS Zawisza Bydgoszcz IV 2020

4 MARKIEWICZ Karolina
LE¦NIAK Martyna
WOLBACH Zuzanna
MARKIEWICZ Paulina
1993-09-04
2001-06-07
1995-02-06
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 NAJA Karolina
PUŁAWSKA Anna
NOGA Paulina
OLSZEWSKA Julia
1990-02-05
1996-02-07
1996-04-15
2000-10-28


KS AZS-AWF Gorzów 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

4 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

6 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

7 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

8 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

9 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

10 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

11 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 TOPA Anna 2003-10-24 MKSW Trzebinia 2020

13 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2021

14 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

2 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

4 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30 MKSW Trzebinia 2020

5 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 MNICH Aleksandra 2003-04-01 MKSW Trzebinia 2020

7 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

8 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04 KS Spójnia Warszawa 2020

9 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11 SKS Cresovia Białystok 2020

10 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

11 WALCZAK Julia 2000-10-07 OKSW Olsztyn 2021

 
Kanadyjkarki C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

3 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 STANNY Magda 1993-03-15 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina
MENDELSKA Patrycja
2000-03-28
2001-09-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRZELKIEWICZ Paulina
STANNY Magda
1999-06-12
1993-03-15


KS Warta Poznań 2020

3 KOWALSKA Ewa
DOROZIŃSKA Justyna
2002-01-31
2001-03-06


SKS Cresovia Białystok 2020

4 LACH Kaja
SZCZERBIŃSKA Sylwia
2003-08-14
1997-10-11


SKS Cresovia Białystok 2020

5 SZAJDEK Maja Magdalena
WALCZAK Julia
2000-07-28
2000-10-07


OKSW Olsztyn 2021

6 TOPA Anna
ŁOBOZIAK Elżbieta
2003-10-24
2002-07-30


MKSW Trzebinia 2020

7 WI¦NIEWSKA Weronika
MUSIALSKA Wiktoria
2002-12-13
2002-08-31


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Mixed C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
DOMIŃSKI Paweł
2000-03-28
2000-09-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina
PALUCH Gilbert
2000-03-28
1995-08-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 CZAJKOWSKA Anna
CYBULA Mateusz
2003-11-13
1999-10-08


KS Warta Poznań 2020

4 FECHNER Luiza
KUDŁA Michał
2003-10-14
1991-10-17


KS Posnania Poznań 2021

5 JACEWICZ Aleksandra
SZPYNDA Grzegorz
2000-08-01
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 MENDELSKA Patrycja
NOWACZYK Remigiusz
2001-09-29
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MNICH Aleksandra
KUCIEL Michał
2003-04-01
2001-02-21


MKSW Trzebinia 2020

8 MUSIALSKA Wiktoria
NOWICKI Tomasz
2002-08-31
1998-12-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 SEYDLEWICZ Karolina
WITKOWSKI Łukasz
2004-01-17
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2021

10 SKOWROŃSKA Sandra
SKOWROŃSKI Paweł
1984-07-16
1984-08-05


UKS Dojlidy Białystok 2020

11 SZAJDEK Maja Magdalena
KAMIŃSKI Mateusz
2000-07-28
1991-05-03


OKSW Olsztyn 2021

12 SZCZERBIŃSKA Sylwia
MRÓZ Michał
1997-10-11
1987-07-22


SKS Cresovia Białystok 2020

13 SZYMAŃSKA Weronika
BACZYŃSKI Michał
1999-11-24
1986-08-26


KS Warta Poznań 2020

14 TOMASIK Natalia
ZUCHORA Mateusz
2002-05-20
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

15 WALCZAK Julia
BARNIAK Tomasz
2000-10-07
1995-03-06


OKSW Olsztyn 2021

16 WI¦NIEWSKA Weronika
NOWAK Łukasz
2002-12-13
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DOROZIŃSKA Justyna
SZCZERBIŃSKA Sylwia
2001-03-06
1997-10-11


SKS Cresovia Białystok 2020

3 KOWALSKA Ewa
LACH Kaja
2002-01-31
2003-08-14


SKS Cresovia Białystok 2020

4 STANNY Magda
GRZELKIEWICZ Paulina
1993-03-15
1999-06-12


KS Warta Poznań 2020

5 SZAJDEK Maja Magdalena
WALCZAK Julia
2000-07-28
2000-10-07


OKSW Olsztyn 2021

6 TOPA Anna
ŁOBOZIAK Elżbieta
2003-10-24
2002-07-30


MKSW Trzebinia 2020

7 WI¦NIEWSKA Weronika
MUSIALSKA Wiktoria
2002-12-13
2002-08-31


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

3 GÓRSKI Jacek 1972-06-28 WTW Warszawa 2020

4 GRZELAK Łukasz 1984-01-03 UKS 4 Katowice 2020

5 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

6 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 JABŁOŃSKI Patryk 1988-08-13 WTW Warszawa 2020

8 MAZUR Piotr 1991-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

10 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

11 SIEMIONOWSKI Piotr 1988-06-06 UKS Dojlidy Białystok 2020

12 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

13 STAROWICZ Dominik 1998-03-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

14 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

15 WIECHEĆ Daniel 1999-03-03 MKK Ł±czany Ryczów 2020

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

4 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

5 INTEK Bartosz 2000-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

6 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

8 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

9 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

11 PUTTO Dawid 1991-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

12 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

13 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

14 ¦WITALSKI Patryk 1994-02-07 KS Spójnia Warszawa 2020

15 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

16 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2020

17 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BRZEZIŃSKI Martin 1993-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

4 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27 UKS Motława Gdańsk 2021

5 JABŁOŃSKI Patryk 1988-08-13 WTW Warszawa 2020

6 JANOWICZ Dawid 2003-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

8 KORSAK Przemysław 1999-04-08 KS GPower Gorzów 2020

9 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

11 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

12 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

13 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

14 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2020

15 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17 KS Admira Gorzów 2020

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

4 GARBACZ Karol 1983-11-02 AKS Sparta Augustów 2020

5 GÓRSKI Jacek 1972-06-28 WTW Warszawa 2020

6 GRYGO Patryk 1988-04-13 AKS Sparta Augustów 2020

7 GRZELAK Łukasz 1984-01-03 UKS 4 Katowice 2020

8 JABŁOŃSKI Patryk 1988-08-13 WTW Warszawa 2020

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

10 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

11 KŁOS Paweł 1998-08-25 WTW Warszawa 2020

12 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

13 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

14 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27 UKS Dojlidy Białystok 2020

15 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

16 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

17 SIWIECKI Damian 1994-02-26 WTW Warszawa 2020

18 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2020

19 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

21 WYSOCKI Adam 1974-12-23 AKS Sparta Augustów 2020

 
Kajakarze K2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BONARSKI Łukasz
SIEMIONOWSKI Piotr
1997-05-24
1988-06-06


UKS Dojlidy Białystok 2020

3 BURZYM Marcin
CZAJA Paweł
1999-11-11
1997-01-18


AZS-AWF Katowice 2020

4 BYRDEK Dawid
STAROWICZ Dominik
1999-03-16
1998-03-19


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 GARBACZ Karol
GARBACZ Marcin
1983-11-02
1982-04-01


AKS Sparta Augustów II 2020

6 GÓRSKI Jacek
KŁOS Paweł
1972-06-28
1998-08-25


WTW Warszawa 2020

7 PUTTO Dawid
MAZUR Piotr
1991-06-17
1991-10-15


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

8 SELIWAŃSKI Adrian
WAWER Dominik
2001-07-18
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

9 WIECHEĆ Daniel
MI¦KIEWICZ Marek
1999-03-03
1980-04-25


MKK Ł±czany Ryczów 2020

10 WITCZAK Sławomir
NOWAKOWSKI Robert
1997-07-23
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BURZYM Marcin
CZAJA Paweł
1999-11-11
1997-01-18


AZS-AWF Katowice 2020

3 GARBACZ Karol
GRYGO Patryk
1983-11-02
1988-04-13


AKS Sparta Augustów 2020

4 GÓRSKI Jacek
KŁOS Paweł
1972-06-28
1998-08-25


WTW Warszawa 2020

5 POTOCZNY Łukasz
SIWIEC Sławomir
1999-02-09
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

6 ROSOLSKI Rafał
SIEMIONOWSKI Piotr
1991-05-27
1988-06-06


UKS Dojlidy Białystok 2020

7 SELIWAŃSKI Adrian
WAWER Dominik
2001-07-18
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

8 SOWA Mateusz
DRATWA Kacper
1999-02-25
2000-08-06


KS Energetyk Poznań 2020

9 STAROWICZ Dominik
BYRDEK Dawid
1998-03-19
1999-03-16


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

10 URBAŃSKI Jan
URBAŃSKI Wojciech
1999-08-22
2002-04-23


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

11 WIECHEĆ Daniel
MI¦KIEWICZ Marek
1999-03-03
1980-04-25


MKK Ł±czany Ryczów 2020

12 WŁODARCZYK Stanisław
¦WITALSKI Patryk
1999-08-24
1994-02-07


KS Spójnia Warszawa 2020

 
Kajakarze K2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 GARBACZ Marcin
GRYGO Patryk
1982-04-01
1988-04-13


AKS Sparta Augustów 2020

3 KORSAK Przemysław
WAWER Dominik
1999-04-08
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

4 POTOCZNY Łukasz
SIWIEC Sławomir
1999-02-09
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

5 ROSOLSKI Rafał
FLORCZAK Paweł
1991-05-27
1989-01-02


UKS Dojlidy Białystok 2020

6 ¦WITALSKI Patryk
WŁODARCZYK Stanisław
1994-02-07
1999-08-24


KS Spójnia Warszawa 2020

7 URBAŃSKI Jan
URBAŃSKI Wojciech
1999-08-22
2002-04-23


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz
ROSOLSKI Rafał
FLORCZAK Paweł
SIEMIONOWSKI Piotr
1997-05-24
1991-05-27
1989-01-02
1988-06-06


UKS Dojlidy Białystok 2020

2 BRZEZIŃSKI Martin
PUTTO Dawid
MAZUR Piotr
JANOWICZ Dawid
1993-10-08
1991-06-17
1991-10-15
2003-03-15


CWZS Zawisza Bydgoszcz IV 2020

3 GARBACZ Karol
WYSOCKI Adam
GRYGO Patryk
GARBACZ Marcin
1983-11-02
1974-12-23
1988-04-13
1982-04-01


AKS Sparta Augustów 2020

4 SIWIECKI Damian
KŁOS Paweł
JABŁOŃSKI Patryk
GÓRSKI Jacek
1994-02-26
1998-08-25
1988-08-13
1972-06-28


WTW Warszawa 2020

5 WIECHEĆ Daniel
MI¦KIEWICZ Marek
KUBAS Michał
WIECHEĆ Dariusz
1999-03-03
1980-04-25
2004-06-28
2004-10-22


MKK Ł±czany Ryczów 2020

6 WITCZAK Sławomir
DRATWA Kacper
SOWA Mateusz
NOWAKOWSKI Robert
1997-07-23
2000-08-06
1999-02-25
1998-02-10


KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WIECHEĆ Daniel
FRYC Szymon
MI¦KIEWICZ Marek
ZASĘPA Michał
1999-03-03
2004-03-04
1980-04-25
2004-02-16


MKK Ł±czany Ryczów 2020

2 WITCZAK Sławomir
NOWAKOWSKI Robert
DRATWA Kacper
SOWA Mateusz
1997-07-23
1998-02-10
2000-08-06
1999-02-25


KS Energetyk Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Michał 1986-08-26 KS Warta Poznań 2020

2 BARNIAK Tomasz 1995-03-06 OKSW Olsztyn 2021

3 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

5 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

6 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

7 GŁUCH Jóżef 2000-01-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

11 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

5 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum 2021

6 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

7 GŁUCH Jóżef 2000-01-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

10 KUCIEL Michał 2001-02-21 MKSW Trzebinia 2020

11 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

5 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum 2021

6 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

7 GŁUCH Jóżef 2000-01-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 KULETA Piotr 1989-06-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

10 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15 KS Admira Gorzów 2020

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

5 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

6 DRAŁUS Konrad 2000-02-17 MLKS Victoria Sztum 2021

7 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

9 GŁUCH Jóżef 2000-01-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03 OKSW Olsztyn 2021

12 KOWALSKI Patryk 1999-04-06 WTS Orzeł Wałcz 2020

13 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C2 200m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz
KAMIŃSKI Mateusz
1995-03-06
1991-05-03


OKSW Olsztyn 2021

2 BORGIEŁ Mateusz
SZPYNDA Grzegorz
1997-08-05
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRYŃSKI Grzegorz
GŁAZUNOW Wiktor
1996-04-01
1993-10-24


KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 DOMIŃSKI Paweł
NOWICKI Tomasz
2000-09-07
1998-12-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KUDŁA Michał
WITKOWSKI Łukasz
1991-10-17
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2021

6 KULETA Piotr
ZUCHORA Mateusz
1989-06-27
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 ŁUBNIEWSKI Michał
¦LIWIŃSKI Arsen
1993-10-20
1996-04-03


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 NOWAK Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
1995-07-12
1998-02-23


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz
KAMIŃSKI Mateusz
1995-03-06
1991-05-03


OKSW Olsztyn 2021

2 BORGIEŁ Mateusz
SZPYNDA Grzegorz
1997-08-05
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRYŃSKI Grzegorz
GŁAZUNOW Wiktor
1996-04-01
1993-10-24


KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 DOMIŃSKI Paweł
WOJCIECHOWSKI Jukub
2000-09-07
2001-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
1995-07-11
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KUDŁA Michał
WITKOWSKI Łukasz
1991-10-17
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2021

7 KULETA Piotr
ZUCHORA Mateusz
1989-06-27
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

8 ŁUBNIEWSKI Michał
¦LIWIŃSKI Arsen
1993-10-20
1996-04-03


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C2 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARNIAK Tomasz
KAMIŃSKI Mateusz
1995-03-06
1991-05-03


OKSW Olsztyn 2021

2 BORGIEŁ Mateusz
SZPYNDA Grzegorz
1997-08-05
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 BRYŃSKI Grzegorz
GŁAZUNOW Wiktor
1996-04-01
1993-10-24


KS AZS-AWF Gorzów 2020

4 CYBULA Mateusz
DZIURLA Dawid
1999-10-08
1999-06-29


KS Warta Poznań 2020

5 DOMIŃSKI Paweł
WOJCIECHOWSKI Jukub
2000-09-07
2001-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
1995-07-11
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KUDŁA Michał
WITKOWSKI Łukasz
1991-10-17
1996-02-25


KS Posnania Poznań 2021

8 KULETA Piotr
ZUCHORA Mateusz
1989-06-27
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 ŁUBNIEWSKI Michał
¦LIWIŃSKI Arsen
1993-10-20
1996-04-03


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
¦LIWIŃSKI Arsen
ŁUBNIEWSKI Michał
SZPYNDA Grzegorz
1997-08-05
1996-04-03
1993-10-20
1994-10-27


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 DOMIŃSKI Paweł
PALUCH Gilbert
KUKUŁA Kamil
WI¦NIEWSKI Krystian
2000-09-07
1995-08-21
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DZIURLA Dawid
BACZYŃSKI Michał
KOŁODZIEJCZAK Łukasz
CYBULA Mateusz
1999-06-29
1986-08-26
1987-09-26
1999-10-08


KS Warta Poznań 2020

4 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
NOWICKI Tomasz
1995-07-11
1995-07-12
1998-02-23
1998-12-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 KOSTENSKI Szymon
KOZIO Dawid
SZCZEPANIAK Szymon
MASŁOWSKI Bartosz
1995-08-06
2002-10-10
2002-07-27
2001-10-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KULETA Dawid
KULETA Piotr
RUCZYŃSKI Marcin
ZUCHORA Mateusz
1991-03-31
1989-06-27
1980-05-14
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C4 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
KULETA Piotr
SZPYNDA Grzegorz
ZUCHORA Mateusz
1997-08-05
1989-06-27
1994-10-27
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 DOMIŃSKI Paweł
PALUCH Gilbert
WI¦NIEWSKI Krystian
KUKUŁA Kamil
2000-09-07
1995-08-21
2001-07-14
2001-08-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
NOWACZYK Remigiusz
NOWICKI Tomasz
1995-07-11
1995-07-12
1998-02-23
1998-12-21


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KOSTENSKI Szymon
KOZIO Dawid
MASŁOWSKI Bartosz
SZCZEPANIAK Szymon
1995-08-06
2002-10-10
2001-10-21
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020