Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 33 Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
OPOLE, 06-08.09.2019
 
Kajakarki K1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07 AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

4 FRANCIK Janina 2000-12-22 AZS-AWF Katowice 2020

5 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

7 NOGA Paulina 1996-04-15 KS AZS-AWF Gorzów 2020

8 PASZEK Paulina 1997-10-26 AZS-AWF Katowice 2020

9 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarki K1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06 KS GPower Gorzów 2020

2 BORUTA Agata 2002-03-11 KS GPower Gorzów 2020

3 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kajakarki K1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS Świerklaniec 2021

2 GALLAS Katarzyna 2004-05-26 UKS 4 Katowice 2020

3 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 KICZKA Wiktoria 2004-01-01 UKS Świerklaniec 2021

5 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2021

 
Kajakarki K1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28 KS Yacht-Club Kraków 2021

2 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

3 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

4 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarki K2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra
PILARZ Ewelina
1998-05-07
1997-04-17


AZS-AWF Katowice 2020

2 CEDROWSKA Natalia
MARKIEWICZ Paulina
2000-01-18
1998-08-28


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 FRANCIK Janina
WAJS Sandra
2000-12-22
1999-03-20


AZS-AWF Katowice 2020

4 MARKIEWICZ Karolina
WOLBACH Zuzanna
1993-09-04
1995-02-06


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kajakarki K2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
BORUTA Agata
2002-04-06
2002-03-11


KS GPower Gorzów 2020

2 MAKULSKA Wiktoria
WYTRĄŻEK Zuzanna
2003-01-29
2002-12-10


MKS Polstyr Człuchów 2020

 
Kajakarki K2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKA Zuzanna
KORT Zuzanna
2004-10-21
2003-06-28


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia
OPIEŁKA Agata
2005-02-10
2006-02-01


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

2 FIRGANEK Julia
KUPCZEWSKA Wioletta
2006-01-19
2005-09-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 KWAŚNY Kinga
HEWIG Dominika
2005-02-08
2005-04-11


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

 
Kanadyjkarki C1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 ANTOS Ewelina 2000-03-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

4 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06 SKS Cresovia Białystok 2020

2 KOWALSKA Ewa 2002-01-31 SKS Cresovia Białystok 2020

3 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 SZOLC Klaudia 2002-11-30 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

5 TOMASIK Natalia 2002-05-20 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

7 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

2 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10 UKS 4 Katowice 2020

3 LACH Kaja 2003-08-14 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROŃ Marta 2005-06-13 UKS Świerklaniec 2021

2 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kanadyjkarki C2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
ANTOS Ewelina
2000-03-28
2000-03-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 MENDELSKA Patrycja
MUSIALSKA Wiktoria
2001-09-29
2002-08-31


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna
KOWALSKA Ewa
2001-03-06
2002-01-31


SKS Cresovia Białystok 2020

2 ŁOBOZIAK Elżbieta
TOPA Anna
2002-07-30
2003-10-24


MKSW Trzebinia 2020

3 PRZYBYŁA Magdalena
TOMASIK Natalia
2001-05-20
2002-05-20


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarki C2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 STANISZEWSKA Sylwia
ŻDANUK Magdalena
2006-06-16
2006-11-22


SKS Cresovia Białystok 2020

 
Kajakarze K1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BURZYM Marcin 1999-11-11 AZS-AWF Katowice 2020

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 CZAJA Paweł 1997-01-18 AZS-AWF Katowice 2020

5 MORAWSKI Piotr 1999-03-14 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09 KS Admira Gorzów 2020

7 SIWIEC Sławomir 1992-06-10 KS Admira Gorzów 2020

8 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2020

9 STELMACH Patryk 2001-02-07 KS Yacht-Club Kraków 2021

10 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

11 WITCZAK Sławomir 1997-07-23 KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18 KS GPower Gorzów 2020

2 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

3 SOBALA Dastin 2002-04-19 UKS 4 Katowice 2020

4 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

5 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

6 WAWER Dominik 2002-06-24 KS GPower Gorzów 2020

7 WERNER Adam 2001-08-13 KSC Olsztyn 2020

8 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30 MKS Nogat Malbork 2020

 
Kajakarze K1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander 2004-05-30 UKS 4 Katowice 2020

2 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 DREWNIAK Igor 2003-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

4 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

6 KEMPSKI Wojciech 2003-11-15 UKS 4 Katowice 2020

7 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07 KS Energetyk Gryfino 2020

8 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

9 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

10 PASZEK Jan 2003-05-25 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

11 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

13 SZUBERT Michał 2004-11-18 KS Energetyk Gryfino 2020

14 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

15 ŚWITOŃ Leonard 2003-06-12 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kajakarze K1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

2 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

4 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12 MKS Polstyr Człuchów 2020

5 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30 UKS 4 Katowice 2020

6 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

7 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10 KS Admira Gorzów 2020

8 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarze K2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał
MORAWSKI Piotr
1997-01-06
1999-03-14


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BURZYM Marcin
CZAJA Paweł
1999-11-11
1997-01-18


AZS-AWF Katowice 2020

3 POTOCZNY Łukasz
SIWIEC Sławomir
1999-02-09
1992-06-10


KS Admira Gorzów 2020

4 URBAŃSKI Jan
URBAŃSKI Wojciech
1999-08-22
2002-04-23


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SELIWAŃSKI Adrian
WAWER Dominik
2001-07-18
2002-06-24


KS GPower Gorzów 2020

2 SŁOMIAN Daniel
SZKUDLAREK Mateusz
2001-01-01
2001-01-01


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kajakarze K2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper
KLUKA Oliwier
2004-02-12
2004-11-04


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 FILAK Michał
GAWŁOWSKI Jakub
2003-04-22
2004-03-12


KS GPower Gorzów 2020

3 KRZYŻEWICZ Roman
ROSŁANIEC Cezary
2003-10-12
2004-02-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 KUBIAK Albert
KORCZYŃSKI Igor
2004-07-07
2004-03-11


KS Energetyk Gryfino 2020

5 WELZANDT Sylwester
WOJCIECHOWSKI Artur
2004-11-20
2004-05-31


KS Energetyk Gryfino 2020

 
Kajakarze K2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKI Marcel
WOJANEK Piotr
2005-05-14
2005-03-05


KS Yacht-Club Kraków 2021

2 GIERGIELEWICZ Filip
NASTAŁY Mateusz
2005-11-15
2005-09-02


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

3 MIZIURA Bartosz
WYDRA Kacper
2005-10-26
2005-01-19


UKS 4 Katowice 2020

4 NIZIAŁEK Marcin
SZWEMIN Filip
2005-01-04
2005-10-09


MKS Polstyr Człuchów 2020

5 STRASZEWSKI Jacek
TREIDER Marcel
2006-08-17
2005-11-06


KS Admira Gorzów 2020

 
Kanadyjkarze C1 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2020

3 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

4 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

5 GLUZA Patryk 1995-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 2020

7 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 NOWAK Łukasz 1995-07-12 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 NOWICKI Tomasz 1998-12-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 PALUCH Gilbert 1995-08-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

12 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C1 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 PANDEL Kamil 2002-04-12 MKSW Trzebinia 2020

4 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

2 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 POTWORA Franciszek 2006-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 maraton
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz
GŁAZUNOW Wiktor
1996-04-01
1993-10-24


KS AZS-AWF Gorzów 2020

2 GLUZA Patryk
NOWAK Łukasz
1995-07-11
1995-07-12


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KUCIEL Adrian
TOPA Tomasz
1999-07-13
2000-03-17


MKSW Trzebinia 2020

4 KULETA Piotr
ZUCHORA Mateusz
1989-06-27
1992-08-10


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

5 NOWICKI Tomasz
DOMIŃSKI Paweł
1998-12-21
2000-09-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 SZPYNDA Grzegorz
BORGIEŁ Mateusz
1994-10-27
1997-08-05


KU AZS-AWF Politechnika Opole 2019

 
Kanadyjkarze C2 maraton j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
SZCZEPANIAK Szymon
2002-10-20
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KUCIEL Michał
PANDEL Kamil
2001-02-21
2002-04-12


MKSW Trzebinia 2020

3 MASŁOWSKI Bartosz
WOJCIECHOWSKI Jukub
2001-10-21
2001-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 maraton jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarze C2 maraton mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBICA Krystian
KRAWIEC Marceli
2006-05-08
2006-01-04


KS Warta Poznań 2020