Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i I Mistrzostwa Polski U-21 w Kajak Polo
CHOSZCZNO, 06-08.09.2019r.
 
Kajak polo kobiety U21
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 EWIAK Amelia 2002-08-30 KTW Kalisz 2020

2 GÓRSKA Julia 2001-12-27 UKS Włókniarz Chełmża 2020

3 JAKUBOWSKA Paulina 2002-07-03 KTW Kalisz 2020

4 JAROSZ Natalia 2000-10-05 UKS Włókniarz Chełmża 2020

5 JASIUKIEWICZ Weronika 2000-07-20 MOSW Choszczno 2021

6 KAMAŃCZYK Kaja 2001-03-12 KTW Kalisz 2020

7 KAMAŃCZYK Maja 2001-03-12 KTW Kalisz 2020

8 KRAKOWIAK Kornelia 2000-04-20 MOSW Choszczno 2021

9 KULAS Monika 1999-09-17 MOSW Choszczno 2021

10 NIECZYSTA Martyna 2002-04-09 MOSW Choszczno 2021

11 SOJKA Dominika 2002-07-14 KTW Kalisz 2020

12 TERPIŁOWSKA Nikola 1998-07-21 LUKS Kwisa Leśna 2021

13 WERNER Wiktoria 2002-10-25 UKS Włókniarz Chełmża 2020

14 WESOŁOWSKA Weronika 2000-09-27 UKS Włókniarz Chełmża 2020

15 WOJDAK Martyna 2001-11-26 MOSW Choszczno 2021

16 ZDROJEWSKA Małgorzata 2000-11-11 UKS Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajak polo kobiety jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Patrycja 2003-05-31 UKS Tanew Księżpol 2020

2 ADAMOWICZ Natalia 2004-11-18 UKS Tanew Księżpol 2020

3 ANDZIAK Patrycja 2003-06-23 KS Powiśle Warszawa 2020

4 BŁAŻEJCZYK Julia 2004-01-01 UKS Włókniarz Chełmża 2020

5 BRODZIAK Paulina 2003-07-30 UKS Tanew Księżpol 2020

6 BUCZAK Wiktoria 2004-10-12 UKS Włókniarz Chełmża 2020

7 BŹDZIUCH Izabela 2003-05-25 UKS Tanew Księżpol 2020

8 CAŁUJEK Martyna 2003-01-01 MKK Viking Małomice 2020

9 CIUĆMAŃSKA Wiktoria 2003-11-24 MKK Viking Małomice 2020

10 ĆWIKŁA Sandra 2004-01-05 UKS Tanew Księżpol 2020

11 DEMSKA Emilia 2004-02-19 UKS Włókniarz Chełmża 2020

12 GADZINA Amelia 2003-01-01 MKK Viking Małomice 2020

13 GOŁĘBIEWSKI Samuel 2004-01-01 MOSW Choszczno 2021

14 JANECZKO Estera 2004-08-08 UKS Set Kaniów 2020

15 JONKISZ Katarzyna 2004-01-29 UKS Set Kaniów 2020

16 KARWACKA Weronika 2004-01-18 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

17 KMIECIK Izabela 2004-11-29 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

18 KOPEĆ Natalia 2003-01-25 UKS Set Kaniów 2020

19 KORT Zuzanna 2003-06-28 UKS Włókniarz Chełmża 2020

20 KOWALCZYK Klaudia 2004-01-03 UKS Włókniarz Chełmża 2020

21 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21 UKS Włókniarz Chełmża 2020

22 KÓSKA Aneta 2004-01-31 UKS Set Kaniów 2020

23 KRUCZKOWSKA Estera 2004-06-11 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 KSIĄDZ Aleksandra 2003-07-06 UKS Tanew Księżpol 2020

25 LASOTA Wiktoria 2003-01-01 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

26 LOBA Nadia 2003-09-29 UKS Włókniarz Chełmża 2020

27 LUCHCIŃSKA Amelia 2004-07-17 UKS Włókniarz Chełmża 2020

28 MAKAREWICZ Anna 2003-04-21 KS Powiśle Warszawa 2020

29 MATKOWSKA Jagoda 2003-05-11 MKK Viking Małomice 2020

30 MEGER Weronika 2004-09-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

31 NALASKOWSKA Weronika 2003-11-07 UKS Włókniarz Chełmża 2020

32 PASZKIEWICZ Sandra 2003-12-02 MOSW Choszczno 2021

33 PIOTROWSKA Roksana 2003-03-27 MOSW Choszczno 2021

34 RATAJCZAK Alicja 2004-04-20 UKS Włókniarz Chełmża 2020

35 SOJKA Hanna 2004-04-05 UKS Set Kaniów 2020

36 STEFAŃSKA Adrianna 2004-01-01 MKK Viking Małomice 2020

37 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

38 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 UKS Włókniarz Chełmża 2020

39 SZLOSEK Emilia 2003-03-12 UKS Włókniarz Chełmża 2020

40 SZULC Dominika 2003-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

41 TOMASZEWSKA Wiktoria 2004-10-04 UKS Włókniarz Chełmża 2020

42 TRACZYK Łucja 2003-05-30 KS Powiśle Warszawa 2020

43 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

44 TRZECIAK Martyna 2004-05-31 KS Powiśle Warszawa 2020

45 WATKOWSKA Oliwia 2003-03-02 MOSW Choszczno 2021

46 WENDORF Roksana 2004-01-01 UKS Włókniarz Chełmża 2020

47 WISNIEWSKA Nikola 2004-11-03 UKS Włókniarz Chełmża 2020

48 WIŚNIEWSKA Julia 2004-01-01 UKS Włókniarz Chełmża 2020

49 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17 UKS Włókniarz Chełmża 2020

50 ZIENDARA Antonina 2003-01-25 KS Powiśle Warszawa 2020

 
Kajak polo mężczyźni U21
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZUK Paweł 1998-03-31 LUKS Kwisa Leśna 2021

2 BAJBUŁA Kacper 2000-06-13 MOSW Choszczno 2021

3 BARAŃSKI Bartosz 1999-10-08 MOSW Choszczno 2021

4 BARYŁA Adam 2000-08-19 KS Powiśle Warszawa 2020

5 BLICHARZ Sebastian 2002-01-21 UKS Tanew Księżpol 2020

6 BULIRA Jan 2002-04-27 KS Powiśle Warszawa 2020

7 CHMURA Jonasz 2002-12-27 MOSW Choszczno 2021

8 DIAKOWSKI Bartosz 2001-04-05 MOSW Choszczno 2021

9 JANCZEWSKI Krystian 2002-01-25 LUKS Kwisa Leśna 2021

10 JASIUKIEWICZ Filip 1999-01-01 MOSW Choszczno 2021

11 KAMECKI Kacper 1999-07-09 KS Powiśle Warszawa 2020

12 KUJAWA Aleksy 2000-06-30 MOSW Choszczno 2021

13 OLEK Jakub 1998-12-20 KS Powiśle Warszawa 2020

14 POLAŃSKI Krzysztof 2002-11-01 KS Powiśle Warszawa 2020

15 PRYPUTNIEWICZ Paweł 1999-07-28 LUKS Kwisa Leśna 2021

16 ROSIAK Maciej 2002-10-12 KS Powiśle Warszawa 2020

17 TUREK Gracjan 1999-02-11 LUKS Kwisa Leśna 2021

18 WORACH Oskar 1998-11-29 MOSW Choszczno 2021

19 WÓJCIK Krystian 1998-05-25 KS Powiśle Warszawa 2020

20 WSZOŁA Patryk 2002-04-19 LUKS Kwisa Leśna 2021

 
Kajak polo mężczyźni jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEMBEŁEK Krystian 2004-10-28 LUKS Kwisa Leśna 2021

2 BULIRA Juliusz 2004-04-14 KS Powiśle Warszawa 2020

3 CZUBALA Kacper 2003-07-13 MOSW Choszczno 2021

4 DEMSKI Mikołaj 2003-08-26 UKS Włókniarz Chełmża 2020

5 DOMIAŃSKI Adrian 2003-07-27 UKS Kanu Katowice 2021

6 DRZEWIECKI Mateusz 2004-08-02 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

7 FABIJAŃSKI Wojciech 2004-03-21 LUKS Kwisa Leśna 2021

8 FERTYKOWSKI Gracjan 2003-01-09 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

9 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 FRĄCZEK Kajetan 2004-08-06 UKS Kanu Katowice 2021

11 FRONCZAK Michał 2004-02-26 KS Powiśle Warszawa 2020

12 GAPIŃSKI Mateusz 2004-08-18 MOSW Choszczno 2021

13 GĘBORYS Sebastian 2004-11-26 UKS Tanew Księżpol 2020

14 GÓRNAŚ Grzegorz 2004-05-04 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

15 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 UKS Włókniarz Chełmża 2020

16 GRONET Kacper 2003-08-25 MOSW Choszczno 2021

17 GRZEBALSKI Kacper 2003-12-30 MOSW Choszczno 2021

18 HAPKIE Jakub 2004-01-23 UKS Włókniarz Chełmża 2020

19 HUMIŃSKI Filip 2003-12-02 UKS Włókniarz Chełmża 2020

20 JAROCKI Kacper 2004-02-08 UKS Włókniarz Chełmża 2020

21 KACZMARCZYK Michał 2003-04-18 LUKS Kwisa Leśna 2021

22 KALISZEK Szymon 2003-09-29 KS Powiśle Warszawa 2020

23 KISTOWSKI Kamil 2004-02-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 KONDRATOWICZ Marcel 2004-04-28 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

25 KOSTRZEWA Bartłomiej 2003-01-28 KTW Kalisz 2020

26 KOT Mateusz 2004-08-09 UKS Kanu Katowice 2021

27 KOWALCZYK Wiktor 2004-08-30 LUKS Kwisa Leśna 2021

28 KRÓLEWICZ Igor 2004-02-18 UKS Kanu Katowice 2021

29 KRZYSZTOŃ Aleks 2004-12-08 LUKS Kwisa Leśna 2021

30 KUCHARCZYK Kacper 2004-08-14 LUKS Kwisa Leśna 2021

31 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 UKS Włókniarz Chełmża 2020

32 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04 MOSW Choszczno 2021

33 MAJDA Ksawery 2003-05-25 KTW Kalisz 2020

34 MAŃCZAK Wiktor 2004-03-31 KS Powiśle Warszawa 2020

35 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 MOSW Choszczno 2021

36 MICYK Marcin 2003-07-04 UKS Tanew Księżpol 2020

37 MRÓZ Jakub 2003-08-06 KTW Kalisz 2020

38 OLESZEK Michał 2003-04-24 UKS Tanew Księżpol 2020

39 OLSZEWSKI Nikodem 2004-07-16 UKS Włókniarz Chełmża 2020

40 OWCZAREK Bartłomiej 2004-02-22 KTW Kalisz 2020

41 PASZKO Kacper 2004-04-06 UKS Tanew Księżpol 2020

42 PILARSKI Szymon 2003-10-03 MOSW Choszczno 2021

43 PIWOWAR Aleksander 2004-07-29 UKS Kanu Katowice 2021

44 PRZYBYŁA Kacper 2003-03-05 UKS Włókniarz Chełmża 2020

45 RACHUBA Paweł 2004-02-14 KTW Kalisz 2020

46 RACZKOWSKI Kamil 2003-08-16 KS Powiśle Warszawa 2020

47 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

48 RURARZ Dawid 2003-04-22 MOSW Choszczno 2021

49 RYBACKI Michał 2004-01-01 UKS Włókniarz Chełmża 2020

50 SIEWIERSKI Oskar 2003-11-03 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

51 SOSNOWSKI Igor 2003-12-30 MOSW Choszczno 2021

52 SPRYSAK Kamil 2003-07-19 UKS Tanew Księżpol 2020

53 STASIAK Kacper 2004-12-18 KTW Kalisz 2020

54 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 UKS Włókniarz Chełmża 2020

55 SZYMANOWSKI Nikodem 2004-09-18 UKS Kanu Katowice 2021

56 ŚWIERCZYŃSKI Konrad 2003-06-10 MOSW Choszczno 2021

57 TAŁUĆ Damian 2004-06-15 MOSW Choszczno 2021

58 TOMASZEWSKI Szymon 2003-01-14 UKS Włókniarz Chełmża 2020

59 TROJANEK Jakub 2003-01-09 MOSW Choszczno 2021

60 WARDAK Bartłomiej 2003-12-19 KS Powiśle Warszawa 2020

61 WEBER Kornel 2003-11-03 UKS Włókniarz Chełmża 2020

62 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

63 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-01-01 UKS Włókniarz Chełmża 2020

64 WINIARSKI Olaf 2003-06-10 UKS Włókniarz Chełmża 2020

65 WIŚNIEWSKI Tomasz 2004-10-21 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

66 WOJCIECHOWSKI Filip 2003-02-16 MOSW Choszczno 2021

67 WRYSZCZ Bartłomiej 2004-10-03 UKS Tanew Księżpol 2020

68 ZIELINSKI Jakub 2003-01-14 UKS Włókniarz Chełmża 2020