Internetowe zgłoszenia do imprezy: V Regaty kajkowe o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej
POZNAŃ, 14 września 2019
 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GALIŃSKA Zuzanna 2009-12-07 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

2 GROMADECKA Marika 2009-01-01 KS Warta Poznań 2020

3 KARBOWY Zofia 2009-04-15 UKS COPAL Trzcianka 2021

4 KROTOFIL Nikola 2008-01-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 PIASECKA Julia 2008-01-17 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

6 SOBCZAK Marta 2008-09-26 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

7 WARDAK Sylwia 2009-12-28 UKS COPAL Trzcianka 2021

8 WÓJCIK Róza 2008-01-12 UKS COPAL Trzcianka 2021

 
Kajakarki K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01 KS Warta Poznań 2020

2 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarki K1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-06-06 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 LOBA Wiktoria 2007-05-18 KS Posnania Poznań 2021

4 NAWROT Wiktoria 2007-01-01 KS Warta Poznań 2020

5 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 SADŁOWSKA Nasza 2007-09-10 KS Posnania Poznań 2021

7 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kajakarki K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 PINNA Emilia 2002-05-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarki K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13 KS Warta Poznań 2020

2 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań 2021

3 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

4 ROKSANA Nawrot 2004-01-01 KS Warta Poznań 2020

 
Kajakarki K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 HOJAK Martyna 2005-04-09 KS Warta Poznań 2020

4 KASPEREK Daria 2005-03-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 LUDKE Martyna 2005-10-24 UKS Zalew Jerzykowo 2020

7 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SZYMAŃSKA Emilia 2005-10-21 KS Warta Poznań 2020

9 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarki K1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna 2006-08-23 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-05-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

4 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARANOWSKA Michalina 2008-08-09 KS Posnania Poznań 2021

2 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

2 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

2 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

3 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

4 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

5 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS Warta Poznań 2020

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANDZI Dawid 2008-01-01 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

2 DEDRA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 GAWRON Hugo 2008-10-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 IGNASZEWSKI Wiktor 2009-08-08 KS Posnania Poznań 2021

5 KASPROWIAK Adam 2009-12-04 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

6 KOŚMICKI Nikodem 2009-07-01 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

7 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

8 NIESKURSKI Szymon 2009-07-06 KS Posnania Poznań 2021

9 PSZCZOŁA Nikodem 2008-01-01 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

10 RUREK Fabian 2009-01-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 SKRĘTY Ksawery 2009-07-15 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

12 ŚLOTAŁA Krzesimir 2008-05-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

13 TRELA Mikołaj 2009-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

14 URBAN Wojciech 2008-04-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

15 WĘCŁAWEK Arnold 2008-09-03 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

 
Kajakarze K1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWAKOWSKI Hubert 1997-01-03 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

2 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

3 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRODOWSKI Igor 2007-09-24 KS Posnania Poznań 2021

2 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

3 GOŁAŚ Hubert 2007-01-10 UKS COPAL Trzcianka 2021

4 GROMADECKI Niodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

5 JACKOWIAK Dawid 2007-07-17 KS Posnania Poznań 2021

6 JANIAK Adrian 2007-09-25 KS Posnania Poznań 2021

7 KOZBER Maksymikian 2007-07-15 KS Posnania Poznań 2021

8 KRAHEL Olgierd 2007-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

9 MAŁECKI Jakub 2007-06-04 KS Posnania Poznań 2021

10 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

11 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

13 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-01-01 KS Posnania Poznań 2021

14 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

 
Kajakarze K1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Jan 2002-02-19 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

2 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

3 MISIORNY Emil 2002-06-24 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

4 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

5 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

6 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

7 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

2 FECEK Antoni 2003-06-10 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

3 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

4 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 ŁUCZAK Piotr 2004-01-30 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

6 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

8 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

9 PRZYBYLAK Jan 2003-10-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

10 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

11 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

12 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

2 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

3 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 MERMELA Mikołaj 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 RECHUL Mikołaj 2005-01-22 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

7 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28 KS Posnania Poznań 2021

8 SZYMURA Eryk 2005-03-28 UKS Zalew Jerzykowo 2020

9 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

11 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 CZERNIAK Cezary 2006-11-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

3 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań 2021

4 GUMNY Hugo 2006-01-11 UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 HABDAS Franciszek 2006-09-26 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

6 KORDEK Kamil 2006-04-07 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

7 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07 UKS Zalew Jerzykowo 2020

8 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

9 KUŹNICKI Michał 2006-03-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

10 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

12 PŁACZEK Igor 2006-05-15 KS Posnania Poznań 2021

13 PŁONKA Wojciech 2006-05-24 KS Posnania Poznań 2021

14 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

15 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

16 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

17 SUPEŁO Filip 2006-08-31 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

18 SZOT Szymon 2006-07-09 KS Posnania Poznań 2021

19 TADLA Stanisław 2006-09-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

20 WAWRZYNIAK Jan 2006-04-09 KS Posnania Poznań 2021

21 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

2 HAREMZA Krystian 2008-02-08 KS Posnania Poznań 2021

3 KORCZ Nikodem 2008-02-23 KS Warta Poznań 2020

4 NAROŻNY Jakub 2009-10-30 KS Posnania Poznań 2021

5 STANEK Kacper 2008-03-21 KS Warta Poznań 2020

6 STANKIEWICZ Jakub 2008-09-20 KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarze C1 1000m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

2 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

2 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2021

3 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2021

4 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-01-01 KS Posnania Poznań 2021

2 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

2 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

3 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

4 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m mł 2
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 Kowalski TYMOTEUSZ 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2021

2 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

3 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

4 MICHALAK Antoni 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

5 PIETROWIAK Mateusz 2006-09-22 KS Posnania Poznań 2021

6 SOBCZAK Declan 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

7 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

8 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2021