Internetowe zgłoszenia do imprezy: Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
POZNAŃ, 21.09.2019
 
Kajakarki K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia 2001-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

2 GRONEK Sara 1999-11-17 KS Energetyk Poznań 2020

3 JAROSZ Natalia 2000-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2020

4 LEBIODA Patrycja 2001-10-14 KS Energetyk Poznań 2020

5 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29 KS Posnania Poznań 2021

6 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 TOMIAK Laura 2001-04-20 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 WIECZOREK Julia 2000-08-03 KS Stomil Poznań 2021

9 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BONDARENKO Zuzanna 2008-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

2 CHOJNACKA Kinga 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 GALIŃSKA Zuzanna 2009-12-07 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 GROMADECKA Marika 2009-01-01 KS Warta Poznań 2020

5 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

6 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25 KS GPower Gorzów 2020

7 KARBOWY Zofia 2009-04-15 UKS COPAL Trzcianka 2021

8 KĘDZIORA Maja 2008-10-27 KS GPower Gorzów 2020

9 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28 KS GPower Gorzów 2020

10 KROTOFIL Nikola 2008-01-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 PIASECKA Julia 2008-01-17 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

12 PLACKOWIAK Michalina 2008-01-01 KS Admira Gorzów 2020

13 SZRAJER Maja 2009-08-01 KTW Kalisz 2020

14 WARDAK Sylwia 2009-12-28 UKS COPAL Trzcianka 2021

15 WERNER Martyna 2008-01-02 KST Włókniarz Chełmża 2020

16 WÓJCIK Róza 2008-01-12 UKS COPAL Trzcianka 2021

17 ZYCHOWICZ Zuzanna 2008-06-14 KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarki K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25 KS Energetyk Poznań 2020

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

3 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25 KS Admira Gorzów 2020

4 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12 KS Energetyk Poznań 2020

6 KOCH Maria 2003-12-16 KS Posnania Poznań 2021

7 KORT Zuzanna 2003-06-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 NIEBORAK Wiktoria 2002-01-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 SITA Nikola 2002-11-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

10 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13 KST Włókniarz Chełmża 2020

12 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11 KS Energetyk Poznań 2020

14 ŻOK Zuzanna 2003-08-07 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GETNER Amelia 2005-05-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

2 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 HOFFMANN Joanna 2004-11-07 KS Posnania Poznań 2021

4 HOJAK Martyna 2005-04-09 KS Warta Poznań 2020

5 KĘDZIORA Natalia 2005-12-05 KS GPower Gorzów 2020

6 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12 KS Posnania Poznań 2021

7 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

9 KU¦TA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

10 LUDKE Martyna 2005-10-24 KS Posnania Poznań 2021

11 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26 KS GPower Gorzów 2020

12 OPYD Joanna 2005-01-03 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

13 PIECHOCKA Julia 2004-04-12 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

14 RADNA Magdalena 2004-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

15 ROKSANA Nawrot 2004-01-01 KS Warta Poznań 2020

16 SEIFERT Milena 2004-12-24 KS Stomil Poznań 2021

17 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

18 SZYMAŃSKA Emilia 2005-10-21 KS Warta Poznań 2020

19 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2021

20 WI¦NIEWSKA Martina 2004-01-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

21 WI¦NIEWSKA Nikola 2004-10-03 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZAK Maja 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

2 DOMAGAŁA Maja 2006-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14 KS GPower Gorzów 2020

4 KŁOBUS Łucja 2007-06-15 UKS Zalew Jerzykowo 2020

5 KOŁOSOWSKA Klaudia 2007-12-21 MOSW Choszczno 2021

6 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12 KS GPower Gorzów 2020

7 KOPEĆ Karolina 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

8 KRAJEWSKA Karolina 2007-02-28 KS Admira Gorzów 2020

9 KUSZAK Inga 2007-09-16 KS Stomil Poznań 2021

10 MAJCHER Klaudia 2007-11-27 MOSW Choszczno 2021

11 MAJCHER Wiktoria 2006-03-25 MOSW Choszczno 2021

12 NAWROT Wiktoria 2007-01-01 KS Warta Poznań 2020

13 PREISS Amelia 2007-02-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

14 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

15 RADOMSKA Karolina 2007-11-28 KS GPower Gorzów 2020

16 RUREK Ania 2006-10-02 UKS Zalew Jerzykowo 2020

17 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12 KS Admira Gorzów 2020

18 SZCZĘSNA Natalia 2006-06-10 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

19 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28 KS Posnania Poznań 2021

20 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13 KTW Kalisz 2020

21 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22 KST Włókniarz Chełmża 2020

22 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

23 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2007-01-21 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Julia
JAROSZ Natalia
2001-12-27
2000-10-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

2 GRONEK Sara
LEBIODA Patrycja
1999-11-17
2001-10-14


KS Energetyk Poznań 2020

3 WYRWIŃSKA Maria
SŁOWIŃSKA Urszula
2001-08-11
2001-12-12


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
WOJCIECHOWSKA Natalia
2003-11-25
2002-07-11


KS Energetyk Poznań 2020

2 BIAŁECKA Wiktoria
KOCH Maria
2003-02-14
2003-12-16


KS Posnania Poznań 2021

3 JACKOWSKA Weronika
DOBROWOLSKA Jadwiga
2003-12-12
2003-03-25


KS Energetyk Poznań 2020

4 NIEBORAK Wiktoria
SITA Nikola
2002-01-16
2002-11-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

5 SZKODZIŃSKA Martyna
KORT Zuzanna
2003-05-13
2003-06-28


KST Włókniarz Chełmża 2020

6 ŻOK Zuzanna
SKORUPIŃSKA Katarzyna
2003-08-07
2003-06-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRY¦ Oliwia
WEJSZEWSKA Oliwia
2005-02-27
2005-05-31


KST Włókniarz Chełmża 2020

2 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2021

3 KĘDZIORA Natalia
SELIWAŃSKA Julia
2005-12-05
2005-04-28


KS GPower Gorzów 2020

4 KLEMCZAK Oliwia
SZORCZ Oliwia
2004-02-12
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2020

5 KOBRYŃ Zofia
NELSON Nicola
2005-11-15
2004-06-15


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KOWALSKA Zuzanna
WI¦NIEWSKA Nikola
2004-10-21
2004-10-03


KST Włókniarz Chełmża 2020

7 KUBIAK Matylda
ROKSANA Nawrot
2004-09-16
2004-01-01


KS Warta Poznań 2020

8 KUBIS Oliwia
KOSMACZEWSKA Lena
2004-05-07
2004-07-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 LUDKE Martyna
WAWRZYNIAK Julia
2005-10-24
2005-10-09


KS Posnania Poznań 2021

10 LUDWICZAK Amelia
BARTKOWIAK Lidia
2005-11-09
2005-03-01


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 PIECHOCKA Julia
RADNA Magdalena
2004-04-12
2004-04-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

12 SZYMAŃSKA Emilia
HOJAK Martyna
2005-10-21
2005-04-09


KS Warta Poznań 2020

13 SZYMCZAK Aleksandra
BOGAJCZYK Ola
2005-03-03
2005-07-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarki K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 HENECZKOWSKA Antonina
JANIAK Julia
2009-08-06
2009-08-02


KS Posnania Poznań 2021

2 OPERACZ Izabela
STANKIEWICZ Izabela
2009-01-01
2010-01-01


KS Admira Gorzów 2020

3 PEMPERA Paulina
WÓJCIK Róza
2008-02-18
2008-01-12


UKS COPAL Trzcianka 2021

4 RYNKIEWICZ Zofia
GOSZCZ Aleksandra
2009-01-01
2008-01-24


KS Admira Gorzów 2020

5 STANISZEWSKA Oliwia
WYSZKOWSKA Antonina
2008-04-10
2008-08-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 ZYCHOWICZ Zuzanna
KĘDZIORA Maja
2007-06-14
2007-10-27


KS GPower Gorzów 2020

 
Kajakarki K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna
MIKOŁAJCZAK Marianna
2006-08-23
2006-05-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 DOMAGAŁA Maja
MATYSIAK Justyna
2006-01-01
2006-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 GĘBICKA Patrycja
KONOPSKA Wiktoria
2006-08-14
2006-06-12


KS GPower Gorzów 2020

4 GÓRZYŃSKA Klaudia
ZIÓŁKOWSKA Julia
2007-03-26
2007-01-21


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 HOFMAN Zofia
JOKIEL Barbara
2006-04-26
2007-12-04


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 KOŁOSOWSKA Klaudia
MAJCHER Klaudia
2007-12-21
2007-11-27


MOSW Choszczno 2021

7 KOPEĆ Karolina
KOPEĆ Lena
2007-01-01
2007-01-01


KS Admira Gorzów 2020

8 MAJCHRZAK Weronika
WESOŁOWSKA Nadia
2007-03-01
2007-02-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 RUREK Ania
PREISS Amelia
2006-10-02
2007-02-16


UKS Zalew Jerzykowo 2020

10 RZETELNA Oliwia
WOJTASZEK Oliwia
2006-01-01
2006-01-01


KS Admira Gorzów 2020

11 WIĘCŁAWSKA Zofia
ZDROJEWSKA Barbara
2006-12-22
2006-12-12


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarki K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia
RUDZIŃSKA Dorota
WASIELEWSKA Maria
SIPA Maja
2008-05-04
2008-07-28
2008-06-02
2008-06-05


MOSW Choszczno 2021

2 ROSIŃSKA Amelia
KOWALSKA Martyna
SZCZEPANIAK Natalia
TOMYS Zuzanna
2008-01-01
2009-01-01
2008-01-01
2009-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GO¦CINIAK Zuzanna
KUBIS Oliwia
BARTKOWIAK Lidia
LUDWICZAK Amelia
2005-04-29
2004-05-07
2005-03-01
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 KLEMCZAK Oliwia
DRATWA Aleksandra
KU¦TA Maja
SZORCZ Oliwia
2004-02-12
2004-10-25
2004-03-15
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2020

3 KOBRYŃ Zofia
NELSON Nicola
SZYMCZAK Aleksandra
BOGAJCZYK Ola
2005-11-15
2004-06-15
2005-03-03
2005-07-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 WI¦NIEWSKA Martina
KOWALSKA Zuzanna
GABRY¦ Oliwia
WEJSZEWSKA Oliwia
2004-01-17
2004-10-21
2005-02-27
2005-05-31


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna
MIKOŁAJCZAK Marianna
GRABIANOWSKA Adrinna
WORONKIEWICZ Michalina
2006-08-23
2006-05-10
2007-06-06
2007-12-02


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 HOFMAN Zofia
JOKIEL Barbara
MATYSIAK Justyna
SZCZĘSNA Natalia
2006-04-26
2007-12-04
2006-01-01
2006-06-10


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 KOPEĆ Lena
RYNKIEWICZ Zuzanna
RZETELNA Oliwia
WOJTASZEK Oliwia
2007-01-01
2007-11-12
2006-01-01
2006-01-01


KS Admira Gorzów 2020

4 ZIÓŁKOWSKA Julia
ZIÓŁKOWSKA Oliwia
GÓRZYŃSKA Klaudia
ZDROJEWSKA Barbara
2007-01-21
2007-01-21
2007-03-26
2006-12-12


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarki C1 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRSKA Maja 2008-06-17 KST Włókniarz Chełmża 2020

2 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 PIEKARSKA Patrycja 2008-02-28 KS AZS-AWF Gorzów 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12 KS Warta Poznań 2020

2 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13 KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER Luiza 2003-10-14 KS Posnania Poznań 2021

3 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 TUTAJ Marta 2002-05-08 KS Warta Poznań 2020

5 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2021

2 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18 KS Warta Poznań 2020

3 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2021

4 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2021

5 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALAK Agata 2006-09-02 KS Warta Poznań 2020

2 MACHALEWSKA Jagoda 2007-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

3 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02 KS Posnania Poznań 2021

4 STODULSKA Jagoda 2007-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16 KS Admira Gorzów 2020

 
Kanadyjkarki C2 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARANOWSKA Michalina
ZIELIŃSKA Marta
2008-08-09
2008-10-15


KS Posnania Poznań 2021

 
Kanadyjkarki C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kanadyjkarki C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna
TUTAJ Marta
2003-11-13
2002-05-08


KS Warta Poznań 2020

2 FECHNER Luiza
GLAESER Aleksandra
2003-10-14
2003-11-20


KS Posnania Poznań 2021

3 MUSIALSKA Wiktoria
WI¦NIEWSKA Weronika
2002-08-31
2002-12-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta
KINAST Zuzanna
2005-05-23
2005-12-26


KS Posnania Poznań 2021

2 GLABUS Bernadeta
SZYMAŃSKA Patrycja
2005-03-30
2005-11-13


KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 STODULSKA Jagoda
MACHALEWSKA Jagoda
2007-01-01
2007-01-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Viking C4 200m K dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARANOWSKA Michalina 2008-08-09 KS Posnania Poznań 2021

2 KALISZAN Hanna 2008-06-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 NOWAK Sandra 2009-06-10 KS Warta Poznań 2020

4 RASSAK Martyna 2009-09-20 KS Warta Poznań 2020

5 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15 KS Posnania Poznań 2021

 
Kajakarze K1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Kacper 2000-08-06 KS Energetyk Poznań 2020

2 DZIUBA Maciej 2001-01-07 KS Posnania Poznań 2021

3 KINDLER Oleg 2001-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 KOTEWICZ Filip 2001-04-26 KS Posnania Poznań 2021

5 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10 KS Energetyk Poznań 2020

6 POZIEMBA Krystian 2000-05-02 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

7 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

9 SOWA Mateusz 1999-02-25 KS Energetyk Poznań 2020

10 STEPUN Jakub 2001-08-30 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25 KS Admira Gorzów 2020

12 SZYSZKO Kamil 2001-03-01 KS Admira Gorzów 2020

13 URBAŃSKI Jan 1999-08-22 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DEDRA Jakub 2009-09-16 UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 DOLECKI Dominik 2008-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

3 GAWRON Hugo 2008-10-16 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 JAWORSKI Patryk 2008-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 JUCHTOWSKI Dominik 2009-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 KASPROWIAK Adam 2009-12-04 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 KLEIST Mikołaj 2011-01-19 KS GPower Gorzów 2020

8 KRZY¦KÓW Kosma 2008-02-11 KS GPower Gorzów 2020

9 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

10 KULPA Bartosz 2009-02-08 KS GPower Gorzów 2020

11 LIS Hubert 2009-03-01 KTW Kalisz 2020

12 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 PSZCZOŁA Nikodem 2008-05-18 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

14 PUCHALSKI Hubert 2009-01-01 KS Admira Gorzów 2020

15 SKRĘTY Ksawery 2009-07-15 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

16 SZOTT Paweł 2008-07-01 KS GPower Gorzów 2020

17 ¦LOTAŁA Krzesimir 2008-05-10 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

18 TOMASZEWSKI Filip 2009-01-01 KS Admira Gorzów 2020

19 TREIDER Eryk 2009-01-01 KS Admira Gorzów 2020

20 URBAN Wojciech 2008-04-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

21 WAJS Eryk 2009-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kajakarze K1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19 KTW Kalisz 2020

2 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 CEBULSKI Kacper 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 CEBULSKI Patryk 2003-10-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 FECEK Antoni 2003-06-10 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

6 HABDAS Szymon 2003-06-28 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

7 HAŁAS Bartosz 2002-05-15 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16 KS Energetyk Poznań 2020

9 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17 KS Posnania Poznań 2021

10 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30 KKS Sieradz 2020

12 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

13 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 MALIŃSKI Filip 2002-01-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 MARCINIAK Hubert 2003-10-04 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

16 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25 KS Energetyk Poznań 2020

17 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19 KS Stomil Poznań 2021

18 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16 KS Admira Gorzów 2020

19 PIETRZAK Antoni 2002-06-05 KS Posnania Poznań 2021

20 PIETRZAK Kamil 2003-07-01 KS Stomil Poznań 2021

21 PILARSKI Jakub 2003-03-04 KS Stomil Poznań 2021

22 PISZORA Tomasz 2003-07-29 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

23 PLISZKA Hieromin 2003-04-17 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

24 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03 KTW Kalisz 2020

25 RURARZ Dawid 2003-04-22 KS Energetyk Poznań 2020

26 SOBCZAK Jakub 2002-02-20 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

27 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04 KKS Sieradz 2020

28 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

29 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09 KST Włókniarz Chełmża 2020

30 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

31 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

32 UTRATA Dominik 2002-04-17 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

33 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

34 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

2 BˇCZYK Hubert 2004-10-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BESZTOCHA Kacper 2004-01-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

6 GRZE¦ Karol 2005-05-24 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

7 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

10 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

11 KONIECZNY Kacper 2005-01-02 KS Posnania Poznań 2021

12 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

13 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2021

14 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

15 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

16 OPYD Jakub 2005-01-03 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

17 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2021

18 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

19 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08 KS Posnania Poznań 2021

20 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

21 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28 KS Posnania Poznań 2021

22 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

23 SZYMURA Eryk 2005-06-06 KS Posnania Poznań 2021

24 TOCHMAN Kacper 2004-08-07 KS Posnania Poznań 2021

25 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2021

26 WANOT Aleksander 2004-09-28 KS Posnania Poznań 2021

27 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

28 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

29 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

30 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

31 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań 2021

32 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28 KKS Sieradz 2020

2 BEDNAREK Antoni 2006-05-01 UKS Zalew Jerzykowo 2020

3 CELIN Jan 2007-03-14 KTW Kalisz 2020

4 CZERNIAK Cezary 2006-11-05 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 DUDZIAK Dominik 2006-07-20 KS Posnania Poznań 2021

6 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

7 GOŁA¦ Hubert 2007-01-10 UKS COPAL Trzcianka 2021

8 GROMADECKI Niodem 2007-03-04 KS Warta Poznań 2020

9 HOFFMANN Marcel 2007-11-21 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

10 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

11 KLEIST Kacper 2007-10-02 KS GPower Gorzów 2020

12 KORDEK Kamil 2006-04-07 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

13 KRAHEL Olgierd 2007-06-27 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

14 KRAUS Dominik 2007-04-14 KS GPower Gorzów 2020

15 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07 UKS Zalew Jerzykowo 2020

16 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25 KS GPower Gorzów 2020

17 KUBIAK Józef 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

18 KU¬NICKI Michał 2006-03-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

19 LIS Gilbert 2007-03-04 KTW Kalisz 2020

20 LOREK Filip 2006-03-07 KS GPower Gorzów 2020

21 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09 UKS Zalew Jerzykowo 2020

22 ŁOPATA Jakub 2006-01-01 KS Admira Gorzów 2020

23 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03 KKS Sieradz 2020

24 MIDLOCH Norbert 2007-07-09 KS Admira Gorzów 2020

25 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24 KS Posnania Poznań 2021

26 MUKA Mateusz 2006-12-12 UKS Zalew Jerzykowo 2020

27 NAJDA Adrian 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

28 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

29 NIKODEM Fabian 2007-05-14 KKS Sieradz 2020

30 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

31 PŁONKA Wojciech 2006-05-24 KS Posnania Poznań 2021

32 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06 UKS Zalew Jerzykowo 2020

33 PROROK Aleksander 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

34 RASZEJA Marcel 2007-02-02 KS Posnania Poznań 2021

35 ROMANOWSKI Maksymilian 2007-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

36 RUSYNIAK Jakub 2007-02-07 KS GPower Gorzów 2020

37 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02 UKS Błyskawica Rokietnica 2020

38 SCIBILIA Thomas 2006-05-16 KS Posnania Poznań 2021

39 STASZCZYK Brian 2006-02-06 KS Admira Gorzów 2020

40 SUPEŁO Filip 2006-08-31 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

41 SZORCZ Jakub 2007-03-12 KS Energetyk Poznań 2020

42 SZRAJER Mateusz 2007-10-01 KTW Kalisz 2020

43 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

44 ¦MIGIELSKI Emil 2006-12-19 KS GPower Gorzów 2020

45 TADLA Stanisław 2006-09-11 O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

46 WITCZAK Bartosz 2006-03-20 KKS Sieradz 2020

47 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12 KS Energetyk Poznań 2020

48 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01 UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

49 ZAĆMIŃSKI Filip 2007-09-26 KS Stomil Poznań 2021

50 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08 UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarze K2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Kacper
SOWA Mateusz
2000-08-06
1999-02-25


KS Energetyk Poznań 2020

2 DZIUBA Maciej
KOTEWICZ Filip
2001-01-07
2001-04-26


KS Posnania Poznań 2021

3 RZEPCZYŃSKI Dominik
STEPUN Jakub
1999-04-19
2001-08-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
SZYSZKO Kamil
2001-05-25
2001-03-01


KS Admira Gorzów 2020

 
Kajakarze K2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWRON Hugo
¦LOTAŁA Krzesimir
2008-10-16
2008-05-10


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

2 IGNASZEWSKI Wiktor
NIESKURSKI Szymon
2009-08-08
2009-07-06


KS Posnania Poznań 2021

3 KASPROWIAK Adam
SKRĘTY Ksawery
2009-12-04
2009-07-15


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

4 KA¬MIERCZAK Mikołaj
MAJZA Mateusz
2008-01-01
2008-01-01


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

5 KULCZYŃSKI Igor
PSZCZOŁA Nikodem
2009-03-13
2008-05-18


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

6 KU¦CIŃSKI Adam
PIOCH Fabian
2008-01-01
2009-01-01


KS Admira Gorzów 2020

7 OLSZEWSKI Kamil
KUCIAK Szymon
2008-01-01
2008-01-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

8 TRELA Mikołaj
RUREK Fabian
2009-12-08
2009-01-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

 
Kajakarze K2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz
POLIŃSKI Kacper
2003-11-19
2003-07-03


KTW Kalisz 2020

2 BURDAJEWICZ Krzysztof
UTRATA Dominik
2003-05-11
2002-04-17


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 CEBULSKI Kacper
SZACHNIUK Jerzy
2003-10-17
2003-01-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 CEBULSKI Patryk
WALCZAK Dawid
2003-10-17
2003-04-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

5 HAŁAS Bartosz
MALINOWSKI Dastin
2002-05-15
2002-11-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 JANISZEWSKI Tomasz
MATYJASZCZYK Kacper
2003-08-16
2003-03-25


KS Energetyk Poznań 2020

7 KOZŁOWSKI Tomasz
PIETRZAK Antoni
2003-05-17
2002-06-05


KS Posnania Poznań 2021

8 ŁAPCZYŃSKI Antoni
SZYJKOWSKI Jakub
2003-12-12
2003-11-09


KST Włókniarz Chełmża 2020

9 MAJCHRZAK Michał
MARCINIAK Hubert
2003-08-27
2003-10-04


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

10 MALIŃSKI Filip
WˇSOWICZ Kornel
2002-01-13
2002-03-17


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 PILARSKI Jakub
MAZURKIEWICZ Maciej
2003-03-04
2002-03-19


KS Stomil Poznań 2021

12 SO¦NICKI Joachim
ŁUŻYŃSKI Mateusz
2002-01-04
2003-07-30


KKS Sieradz 2020

13 URBAŃSKI Wojciech
ZALUTSKYI Maksym
2002-04-23
2002-06-27


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2020

2 GRABIANOWSKI Mateusz
MAŃKOWSKI Adam
2005-06-14
2005-04-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GROMADECKI Dominik
NAPIERAŁA Wiktor
2004-11-09
2004-07-07


KS Warta Poznań 2020

4 GRZE¦ Karol
RUTKOWSKI Paweł
2005-05-24
2005-09-11


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

5 JOKIEL Krzysztof
JASTRZˇB Kacper
2004-02-01
2005-02-16


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

6 KASZUBA Kacper
OPIELEWICZ Marcin
2005-07-26
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 KONIECZNY Kacper
SZYMURA Eryk
2005-01-02
2005-06-06


KS Posnania Poznań 2021

8 KORZU¦NIK Miłosz
KUBIS Tymon
2005-01-28
2005-07-10


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUPCZYK Franciszek
WI¦NIEWSKI Jan
2005-06-06
2005-12-05


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

10 MERMELA Mikołaj
WˇSOWICZ Mikołaj
2005-04-29
2005-05-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

11 PACHOLAK Wiktor
RECHUL Mikołaj
2004-08-17
2005-01-22


KS AZS-AWF Poznań 2020

12 PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
2004-02-08
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2021

13 WI¦NIEWSKI Jan
ZIEMSKI Maksymilian
2004-05-11
2004-08-17


O¦ AZS Politechniki Poznańskiej 2021

14 WYSZKOWSKI Igor
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-12-20
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni
MUKA Mateusz
2006-05-01
2006-12-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

2 BERING Daniel
KULIGOWSKI Maksymilian
2006-01-01
2006-12-01


KST Włókniarz Chełmża 2020

3 BRODOWSKI Igor
JANIAK Adrian
2007-09-24
2007-09-25


KS Posnania Poznań 2021

4 CZERNIAK Cezary
KRAHEL Olgierd
2006-11-05
2007-06-27


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 DUSZYŃSKI Daniel
WYRZYKOWSKI Maksymilian
2007-03-26
2007-02-01


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

6 FOĆ Jan
TOMIDAJEWICZ Tymon
2007-04-11
2006-04-25


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 FRANK Jan
GOŁUBOWICZ Piotr
2007-01-01
2007-01-01


KS Admira Gorzów 2020

8 GROMADECKI Niodem
KUBIAK Józef
2007-03-04
2006-01-01


KS Warta Poznań 2020

9 JUCHTOWSKI Emil
ZIELIŃSKI Dominik
2006-01-01
2006-01-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

10 KACZMAREK Krzysztof
STRASZEWSKI Jacek
2006-08-11
2006-08-17


KS Admira Gorzów 2020

11 KLEIST Kacper
KRAUS Dominik
2007-10-02
2007-04-14


KS GPower Gorzów 2020

12 KORDEK Kamil
SUPEŁO Filip
2006-04-07
2006-08-31


UKS Kajak Gim 1 Trzcianka 2021

13 KOZBER Maksymikian
WAWRZYNIAK Grzegorz
2007-07-15
2007-01-01


KS Posnania Poznań 2021

14 KRUSZYŃSKI Aleksander
JĘDROSZKOWIAK Stanisław
2006-02-07
2006-06-12


UKS Zalew Jerzykowo 2020

15 KUBALSKI Mateusz
RUSYNIAK Jakub
2007-10-25
2007-02-07


KS GPower Gorzów 2020

16 KUJAWA Filip
TOMYS Patryk
2006-03-08
2006-02-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

17 KU¬NICKI Michał
ZAPARTY Tymoteusz
2006-03-08
2006-12-08


UKS Zalew Jerzykowo 2020

18 LIS Gilbert
SZRAJER Mateusz
2007-03-04
2007-10-01


KTW Kalisz 2020

19 LISIKIEWICZ Paweł
ZATORSKI Nikodem
2007-11-15
2006-11-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

20 ŁABĘDA Maksymilian
PŁÓCIENNIK Krzysztof
2006-09-09
2006-01-06


UKS Zalew Jerzykowo 2020

21 ŁOPATA Jakub
SZYMCZAK Piotr
2006-01-01
2007-01-01


KS Admira Gorzów 2020

22 MAŁECKI Jakub
OIŃSKI Franek
2007-06-04
2007-06-19


KS Posnania Poznań 2021

23 MIJAKOWSKI Mikołaj
WAWRZYNIAK Jan
2007-05-24
2006-04-09


KS Posnania Poznań 2021

24 NIKODEM Fabian
ANGERMAN Wojciech
2007-05-14
2007-12-28


KKS Sieradz 2020

25 PŁACZEK Igor
SZOT Szymon
2006-05-15
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2021

26 PŁONKA Wojciech
RASZEJA Marcel
2006-05-24
2007-02-02


KS Posnania Poznań 2021

27 PURCZYŃSKI Mateusz
RECHUL Mateusz
2007-04-04
2007-03-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

28 RZEPCZYŃSKI Nikodem
HABDAS Franciszek
2006-01-02
2006-09-26


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

29 ¦MIGIELSKI Emil
LOREK Filip
2006-12-19
2006-03-07


KS GPower Gorzów 2020

30 WITCZAK Bartosz
ŁUŻYŃSKI Bartosz
2006-03-20
2007-01-03


KKS Sieradz 2020

31 WOJCIECHOWSKI Kuba
SZORCZ Jakub
2006-09-12
2007-03-12


KS Energetyk Poznań 2020

 
Kajakarze K4 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K4 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇCZYK Hubert
MERMELA Mikołaj
ZIELIŃSKI Aleksander
WˇSOWICZ Mikołaj
2004-10-09
2005-04-29
2005-10-11
2005-05-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRABIANOWSKI Mateusz
MAŃKOWSKI Adam
KASZUBA Kacper
OPIELEWICZ Marcin
2005-06-14
2005-04-04
2005-07-26
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KONIECZNY Kacper
TOCHMAN Kacper
SZYMURA Eryk
WALKOWIAK Wiktor
2005-01-02
2004-08-07
2005-06-06
2004-04-06


KS Posnania Poznań 2021

4 PACHOLAK Wiktor
WYSZKOWSKI Igor
WORONKIEWICZ Aleksander
RECHUL Mikołaj
2004-08-17
2005-12-20
2005-03-11
2005-01-22


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DUDZIAK Dominik
PŁACZEK Igor
SCIBILIA Thomas
SZOT Szymon
2006-07-20
2006-05-15
2006-05-16
2006-07-09


KS Posnania Poznań 2021

2 FOĆ Jan
PURCZYŃSKI Mateusz
TOMIDAJEWICZ Tymon
RECHUL Mateusz
2007-04-11
2007-04-04
2006-04-25
2007-03-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 FRANK Jan
GOŁUBOWICZ Piotr
NAJDA Adrian
PROROK Aleksander
2007-01-01
2007-01-01
2007-01-01
2007-01-01


KS Admira Gorzów 2020

4 JUCHTOWSKI Emil
BERING Daniel
KULIGOWSKI Maksymilian
ZIELIŃSKI Dominik
2006-01-01
2006-01-01
2006-12-01
2006-01-05


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 MIDLOCH Norbert
STASZCZYK Brian
STRASZEWSKI Jacek
KACZMAREK Krzysztof
2007-07-09
2006-02-06
2006-08-17
2006-08-11


KS Admira Gorzów 2020

6 MIKOŁAJCZAK Szymon
ZATORSKI Nikodem
LISIKIEWICZ Paweł
ANIOŁA Piotr
2006-12-12
2006-11-05
2007-11-15
2007-08-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 NIEBORAK Mateusz
NYCZKOWIAK Marcin
KUJAWA Filip
TOMYS Patryk
2007-01-05
2006-10-26
2006-03-08
2006-02-26


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08 KS Warta Poznań 2020

2 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

3 DZIURLA Dawid 1999-06-29 KS Warta Poznań 2020

4 KACZOR Tomasz 1989-08-04 KS Warta Poznań 2020

5 KUKUŁA Kamil 2001-08-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 PONOMARENKOW Marcin 1983-12-16 KS AZS-AWF Gorzów 2020

8 WI¦NIEWSKI Krystian 2001-07-14 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25 KS Posnania Poznań 2021

10 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 2008-02-09 KS AZS-AWF Gorzów 2020

2 BASHOV Maksym 2008-07-02 KS Posnania Poznań 2021

3 KORCZ Nikodem 2008-02-23 KS Warta Poznań 2020

4 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02 KS AZS-AWF Poznań 2020

5 OSIŃSKI Bartosz 2009-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 STANEK Kacper 2008-03-21 KS Warta Poznań 2020

7 WOJDA Franciszek 2008-02-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GILLA Denis 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GILLA Emanuel 2003-03-05 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 KOZIO Dawid 2002-10-10 KS AZS-AWF Poznań 2020

6 KUKUŁA Alan 2003-10-28 KS AZS-AWF Poznań 2020

7 MI¦NIK Michał 2003-01-04 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08 KS Posnania Poznań 2021

9 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29 KS Admira Gorzów 2020

10 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14 KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2021

3 GNIOT Jakub 2005-08-03 KS Posnania Poznań 2021

4 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2021

5 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

7 KLAK Kacper 2004-02-15 KS Posnania Poznań 2021

8 KORNECKI Mateusz 2005-06-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28 KST Włókniarz Chełmża 2020

11 SOBCZAK Szymon 2004-07-30 KS Posnania Poznań 2021

12 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

13 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-01-01 KS Posnania Poznań 2021

14 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-12-27 KST Włókniarz Chełmża 2020

15 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

16 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10 KS Posnania Poznań 2021

2 JANIAK Patryk 2006-06-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 Kowalski TYMOTEUSZ 2006-04-11 KS Posnania Poznań 2021

4 KRAWIEC Marceli 2006-01-04 KS Warta Poznań 2020

5 KUBICA Krystian 2006-05-08 KS Warta Poznań 2020

6 LASAK Paweł 2007-07-24 KS Posnania Poznań 2021

7 LEWANDOWSKI Jacek 2007-01-01 KST Włókniarz Chełmża 2020

8 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03 KS Posnania Poznań 2021

9 MICHALAK Antoni 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

10 OLEJNIK Marek 2007-01-01 KS Admira Gorzów 2020

11 PIETROWIAK Mateusz 2006-09-22 KS Posnania Poznań 2021

12 SADOWSKI Karol 2006-07-20 KS AZS-AWF Gorzów 2020

13 SAWIŃSKI Igor 2006-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 SOBCZAK Declan 2006-01-01 KS Warta Poznań 2020

15 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22 KS Posnania Poznań 2021

16 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21 KS AZS-AWF Poznań 2020

17 TOMCZAK Dominik 2007-06-12 KS AZS-AWF Gorzów 2020

18 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21 KS Posnania Poznań 2021

19 WILGA Alex 2007-04-13 KS Warta Poznań 2020

20 WITKOWSKI Szymon 2006-01-26 UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz
DZIURLA Dawid
1999-10-08
1999-06-29


KS Warta Poznań 2020

2 KUKUŁA Kamil
WI¦NIEWSKI Krystian
2001-08-05
2001-07-14


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 MASŁOWSKI Bartosz
WOJCIECHOWSKI Jukub
2001-10-21
2001-12-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Stanisław
HEJNOWICZ Paweł
2008-12-14
2009-06-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BASHOV Maksym
STANKIEWICZ Jakub
2008-07-02
2008-09-20


KS Posnania Poznań 2021

3 GÓRNIAK Bartłomiej
ZAKRZEWICZ Mikołaj
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2021

4 ZABOROWICZ Wiktor
SPYCH Adam
2009-04-29
2008-01-04


KS AZS-AWF Gorzów 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m j
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Kacper
SZCZEPANIAK Szymon
2002-10-20
2002-07-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GILLA Denis
GILLA Emanuel
2003-03-05
2003-03-05


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 GRABOWSKI Dawid
ZIELIŃSKI Jakub
2003-04-18
2003-01-14


KST Włókniarz Chełmża 2020

4 KOZIO Dawid
KUKUŁA Alan
2002-10-10
2003-10-28


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMINSKI Wojciech
KUJAWA Piotr
2004-06-16
2004-05-08


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 FILIPCZAK Kacper
GRZELSKI Kacper
2005-01-05
2005-05-02


KS Posnania Poznań 2021

3 HAPKIE Jakub
PROKOPCZUK Paweł
2004-01-23
2005-10-28


KST Włókniarz Chełmża 2020

4 SOBCZAK Szymon
NOWICKI Jakub
2004-07-30
2004-01-20


KS Posnania Poznań 2021

5 SOENKE Eryk
KORNECKI Mateusz
2005-07-07
2005-06-13


KS AZS-AWF Poznań 2020

6 SOŁTYŃSKI Bartosz
GNIOT Jakub
2004-01-01
2005-08-03


KS Posnania Poznań 2021

7 WIERZCHOWSKI Miłosz
JAROCKI Kacper
2004-12-27
2004-02-08


KST Włókniarz Chełmża 2020

8 WOJKIEWICZ Mateusz
WILGA Eryk
2005-05-20
2004-06-27


KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m mł
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
SADOWSKI Karol
2006-09-30
2006-07-20


KS AZS-AWF Gorzów 2020

2 Kowalski TYMOTEUSZ
MACHOWIAK Wojciech
2006-04-11
2007-01-03


KS Posnania Poznań 2021

3 KUBICA Krystian
KRAWIEC Marceli
2006-05-08
2006-01-04


KS Warta Poznań 2020

4 LASAK Paweł
PIETROWIAK Mateusz
2007-07-24
2006-09-22


KS Posnania Poznań 2021

5 MICHALAK Antoni
SOBCZAK Declan
2006-01-01
2006-01-01


KS Warta Poznań 2020

6 SAWIŃSKI Igor
JANIAK Patryk
2006-07-11
2006-06-27


KS AZS-AWF Poznań 2020

7 SZMAGAJ Aleks
WALCZAK Maksymilian
2006-07-22
2006-04-21


KS Posnania Poznań 2021

8 SZMAJTER Maurycy
SZYMANOWSKI Adam
2007-05-21
2007-12-30


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Viking C4 200m dz
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
STANKIEWICZ Jakub
GÓRNIAK Bartłomiej
ZAKRZEWICZ Mikołaj
2008-07-02
2008-09-20
2008-01-01
2008-01-01


KS Posnania Poznań 2021

2 NOSILA Jacek
PRAŻYŃSKI Jacek
HAREMZA Krystian
NAROŻNY Jakub
2008-01-01
2008-01-01
2008-02-08
2009-10-30


KS Posnania Poznań 2021