Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30.07-02.08.2020
 
Kajakarki K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25 UKS COPAL Trzcianka 2020

2 BŁASIOK Emilia 2005-02-10 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

4 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

5 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

6 DŁUGOSZ Paulina 2005-03-08 KS Spójnia Warszawa 2020

7 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS Świerklaniec 2020

8 DRATWA Aleksandra 2004-10-25 KS Energetyk Poznań 2020

9 HEWIG Dominika 2005-04-11 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

10 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

11 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01 UKS Motława Gdańsk 2020

12 KORPALSKA Zofia 2005-02-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

14 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13 UKS Motława Gdańsk 2020

15 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

16 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

17 KUŚTA Maja 2004-03-15 KS Energetyk Poznań 2020

18 KWAŚNY Kinga 2005-02-08 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

19 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09 KS AZS-AWF Poznań 2020

20 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

21 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

22 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2020

23 SZORCZ Oliwia 2005-08-30 KS Energetyk Poznań 2020

24 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

25 TROKA Oliwia 2004-02-10 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

26 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

27 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2020

28 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kajakarki K1 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25 UKS COPAL Trzcianka 2020

2 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 BŁASIOK Emilia 2005-02-10 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

5 CZECH Julia 2004-06-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26 UKS Dojlidy Białystok 2020

7 DŁUGOSZ Paulina 2005-03-08 KS Spójnia Warszawa 2020

8 DOLEGA Laura 2004-06-07 UKS Świerklaniec 2020

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12 KS Energetyk Poznań 2020

10 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13 UKS Motława Gdańsk 2020

11 KUBIAK Matylda 2004-09-16 KS Warta Poznań 2020

12 KURPAN Joanna 2004-12-14 KKW 1929 Kraków 2020

13 LIS Zuzanna 2004-09-14 UKS Motława Gdańsk 2020

14 OPAŁKA Urszula 2004-10-30 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

15 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28 KS GPower Gorzów 2020

16 STELMACH Justyna 2004-03-31 KS Yacht-Club Kraków 2020

17 STOSIK Julia 2004-06-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

18 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03 KS AZS-AWF Poznań 2020

19 TARASIUK Anna 2004-06-04 MRKS Gdańsk 2020

20 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

21 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09 KS Posnania Poznań 2020

22 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

23 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27 UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 2020

 
Kajakarki K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia
SZYMCZAK Aleksandra
2005-03-01
2005-03-03


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 BEIM Alicja
ROMEK Marta
2004-05-04
2005-12-22


UKS Victoria Wałcz 2020

3 GABRYŚ Oliwia
WIŚNIEWSKA Martina
2005-02-27
2004-01-17


KST Włókniarz Chełmża 2020

4 GETNER Amelia
RADNA Magdalena
2005-05-01
2004-04-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

5 GRUSZCZYŃSKA Martyna
JAROCKA Julia
2005-04-22
2004-06-27


KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

6 GRZECHNIK Natalia
KUPCZEWSKA Wioletta
2004-07-19
2005-09-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

7 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2020

8 JASKÓLSKA Martyna
KOZŁOWSKA Magdalena
2005-04-12
2005-07-01


UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

9 KAŁUŻNA Aleksandra
ORYSZEWSKA Daria
2005-02-26
2005-10-28


KKS Nowa Sól 2020

10 KĘDZIORA Natalia
ŁUGOWSKA Zuzanna
2005-12-05
2005-11-26


KS GPower Gorzów 2020

11 KONDEJ Aleksandra
LIS Zuzanna
2004-12-01
2004-09-14


UKS Motława Gdańsk 2020

12 KORPALSKA Zofia
ZINIEWICZ Nicole
2005-02-23
2004-04-10


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 STOSIK Julia
TROKA Oliwia
2004-06-25
2004-02-10


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

 
Kajakarki K2 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Alicja
ROMEK Marta
2004-05-04
2005-12-22


UKS Victoria Wałcz 2020

2 GETNER Amelia
RADNA Magdalena
2005-05-01
2004-04-29


UMKS Zryw Wolsztyn 2020

3 GOŚCINIAK Zuzanna
KUBIS Oliwia
2005-04-29
2004-05-07


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 GRUSZCZYŃSKA Martyna
JAROCKA Julia
2005-04-22
2004-06-27


KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

5 GRZECHNIK Natalia
KUPCZEWSKA Wioletta
2004-07-19
2005-09-05


MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 HEWIG Dominika
KWAŚNY Kinga
2005-04-11
2005-02-08


UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

7 HOFFMANN Joanna
KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
2004-11-07
2004-02-12


KS Posnania Poznań 2020

8 JASKÓLSKA Martyna
KOZŁOWSKA Magdalena
2005-04-12
2005-07-01


UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

9 KAŁUŻNA Aleksandra
ORYSZEWSKA Daria
2005-02-26
2005-10-28


KKS Nowa Sól 2020

10 KĘDZIORA Natalia
ŁUGOWSKA Zuzanna
2005-12-05
2005-11-26


KS GPower Gorzów 2020

11 KUŚTA Maja
SZORCZ Oliwia
2004-03-15
2005-08-30


KS Energetyk Poznań 2020

12 SZYDŁOWSKA Sara
NETKA Martyna
2004-02-02
2005-06-02


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

13 WIŚNIEWSKA Nikola
KOWALSKA Zuzanna
2004-10-03
2004-10-21


KST Włókniarz Chełmża 2020

 
Kajakarki K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BOGAJCZYK Ola
NELSON Nicole
SEŃCZUK Ewelina
WĘCŁAWEK Zuzanna
2005-07-10
2004-01-28
2004-06-27
2004-06-06


KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GOŚCINIAK Zuzanna
KOSMACZEWSKA Lena
KUBIS Oliwia
LUDWICZAK Amelia
2005-04-29
2004-07-13
2004-05-07
2005-11-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

3 WIŚNIEWSKA Martina
WIŚNIEWSKA Nikola
GABRYŚ Oliwia
KOWALSKA Zuzanna
2004-01-17
2004-10-03
2005-02-27
2004-10-21


KST Włókniarz Chełmża 2020

4 ZINIEWICZ Nicole
NETKA Martyna
WITKOWSKA Hanna
SZYDŁOWSKA Sara
2004-04-10
2005-06-02
2004-08-29
2004-02-02


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kanadyjkarki C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23 KS Posnania Poznań 2020

2 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

3 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

4 KICZKA Wiktoria 2004-01-01 UKS Świerklaniec 2020

5 KINAST Zuzanna 2005-12-26 KS Posnania Poznań 2020

6 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

7 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

8 NAWROT Roksana 2004-01-01 KS Warta Poznań 2020

9 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

10 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

11 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

12 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2020

 
Kanadyjkarki C1 3000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 FIGLUS Julia 2004-12-14 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

2 GLABUS Bernadeta 2005-03-30 KS Warta Poznań 2020

3 KICZKA Wiktoria 2004-01-01 UKS Świerklaniec 2020

4 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

5 KUFEL Paulina 2005-01-24 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

6 NAWROT Roksana 2004-01-01 KS Warta Poznań 2020

7 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16 KS Wiskord Szczecin 2020

8 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 KS Posnania Poznań 2020

9 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 TARASIUK Julia 2005-11-17 SKS Cresovia Białystok 2020

11 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16 UKS Motława Gdańsk 2020

 
Kanadyjkarki C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta
KINAST Zuzanna
2005-05-23
2005-12-26


KS Posnania Poznań 2020

2 MIKA Martyna
PODGÓRSKA Wiktoria
2005-04-18
2005-03-16


KS Wiskord Szczecin 2020

 
Rezerwa K
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Kajakarze K1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

2 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16 MRKS Gdańsk 2020

3 DZIERZKOWSKI Jan 2005-07-16 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

4 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15 KS Victoria Sztum 2020

5 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

6 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS COPAL Trzcianka 2020

7 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

10 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

11 KASZUBA Kacper 2005-07-26 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09 MOSM Tychy 2020

13 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2020

14 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17 KS AZS-AWF Poznań 2020

15 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

16 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

17 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

18 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10 KU AZS Politechnika Opole 2020

19 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

20 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS COPAL Trzcianka 2020

21 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

22 SZCZUROWSKI Mikołaj 2004-10-08 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

23 ŚWICIŃSKI Miłosz 2005-11-18 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

24 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

25 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06 KS Posnania Poznań 2020

26 WANOT Aleksander 2004-09-28 KS Posnania Poznań 2020

27 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2020

28 WOJANEK Piotr 2005-03-05 KS Yacht-Club Kraków 2020

29 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

30 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań 2020

 
Kajakarze K1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14 KS Yacht-Club Kraków 2020

3 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 DZIERZKOWSKI Jan 2005-07-16 KK Jezioro Tarnobrzeg 2020

5 FRYC Szymon 2004-03-04 MKK Łączany 2020

6 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

7 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

8 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

9 GRZELAK Krzysztof 2005-04-25 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

10 GRZEŚ Karol 2005-05-24 UKS COPAL Trzcianka 2020

11 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03 KS Energetyk Poznań 2020

12 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

13 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

14 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2020

15 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

16 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07 KS Stomil Poznań 2020

17 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

18 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2020

19 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

20 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08 KS Posnania Poznań 2020

21 PYTLAK Tomasz 2004-03-10 MKS Polstyr Człuchów 2020

22 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10 KU AZS Politechnika Opole 2020

23 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04 WTS Orzeł Wałcz 2020

24 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11 UKS COPAL Trzcianka 2020

25 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14 KS Spójnia Warszawa 2020

26 SZPILA Sambor 2005-04-16 KTW Kalisz 2020

27 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

28 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

29 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26 UKS COPAL Trzcianka 2020

30 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

31 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02 WTW Warszawa 2020

32 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

 
Kajakarze K1 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18 KTW Kalisz 2020

2 BĄK Kacper 2004-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

3 CHMIELA Michał 2004-02-28 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 2020

4 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12 KS GPower Gorzów 2020

5 GROMADECKI Dominik 2004-11-09 KS Warta Poznań 2020

6 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

7 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2020

8 KLUKA Oliwier 2004-11-04 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

9 KOCHANEK Bartek 2005-11-18 KTW Kalisz 2020

10 KOPYL Heorhii 2005-01-13 LTK Fala Lublin 2020

11 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09 MOSM Tychy 2020

12 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09 KKS Sieradz 2020

13 MOROZ Adam 2004-03-05 UKS COPAL Trzcianka 2020

14 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20 KS Victoria Sztum 2020

15 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07 KS Warta Poznań 2020

16 REMBEK Maciej 2004-09-30 KKS Sieradz 2020

17 SAROL Bartosz 2005-09-02 MRKS Gdańsk 2020

18 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27 AKS Sparta Augustów 2020

19 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08 WTS Orzeł Wałcz 2020

20 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09 UKS Kopernik Bydgoszcz 2020

21 WANOT Aleksander 2004-09-28 KS Posnania Poznań 2020

22 WESELSKI Michał 2004-05-30 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

23 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

24 WOJTANEK Michał 2005-01-25 WTS Orzeł Wałcz 2020

25 ZASĘPA Michał 2004-02-16 MKK Łączany 2020

26 ZAWODNY Dawid 2004-08-12 KS Posnania Poznań 2020

 
Kajakarze K2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁOŃSKI Krystian
SŁOWIŃSKI Paweł
2004-06-01
2005-07-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BURKO Tomasz
RATAJCZAK Wojciech
2004-03-23
2005-10-10


KS Admira Gorzów 2020

3 CHRUSTOWSKI Cezary
GÓRA Natan
2004-04-23
2004-05-25


MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

4 DROZDOWSKI Szymon
KUPCZYK Franciszek
2004-03-20
2005-06-06


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

5 GIERGIELEWICZ Filip
NASTAŁY Mateusz
2005-11-15
2005-09-02


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

6 GROCHALA Mateusz
LEŚNIAK Łukasz
2005-01-26
2005-02-20


WTW Warszawa 2020

7 KORCZYŃSKI Igor
SZUBERT Michał
2004-03-11
2004-11-18


KS Energetyk Gryfino 2020

8 KOŚCIKIEWICZ Oskar
WELZANDT Sylwester
2004-08-07
2004-11-20


KS Energetyk Gryfino 2020

9 MIZIURA Bartosz
WYDRA Kacper
2005-10-26
2005-01-19


UKS 4 Katowice 2020

10 NIZIAŁEK Marcin
SZWEMIN Filip
2005-01-04
2005-10-09


MKS Polstyr Człuchów 2020

11 PETRYKOWSKI Szymon
SZCZUROWSKI Mikołaj
2005-10-06
2004-10-08


NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 2020

12 PIETRZAK Mateusz
SCIBILIA Nicholas
2004-02-08
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2020

13 POLKOWSKI Wojciech
DUBNICKI Kacper
2004-08-02
2004-02-25


AKS Sparta Augustów 2020

14 SAROL Bartosz
SORENSEN Anton
2005-09-02
2005-01-29


MRKS Gdańsk 2020

15 SOBCZYK Tymoteusz
MAZANKA Wiktor
2004-07-28
2004-09-24


KS Stomil Poznań 2020

16 SZYMURA Eryk
TOCHMAN Kacper
2005-06-06
2004-08-07


KS Posnania Poznań 2020

17 TROJANOWSKI Mateusz
RÓŻAŃSKI Kajetan
2005-01-08
2005-01-04


WTS Orzeł Wałcz 2020

18 WĄSOWICZ Mikołaj
OPIELEWICZ Marcin
2005-05-13
2005-11-04


KS AZS-AWF Poznań 2020

19 WIECHEĆ Dariusz
KUBAS Michał
2004-10-22
2004-06-28


MKK Łączany 2020

20 ZELWER Grzegorz
DOLAT Piotr
2004-01-30
2004-01-29


KSC Olsztyn 2020

 
Kajakarze K2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
KWIATKOWSKI Damian
2005-07-20
2005-09-26


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

2 BARCZEWSKI Maksymilian
SZPILA Sambor
2005-01-18
2005-04-16


KTW Kalisz 2020

3 BURKO Tomasz
RATAJCZAK Wojciech
2004-03-23
2005-10-10


KS Admira Gorzów 2020

4 CHRUSTOWSKI Cezary
GÓRA Natan
2004-04-23
2004-05-25


MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 2020

5 DOLMIERSKI Igor
SORENSEN Anton
2005-05-23
2005-01-29


MRKS Gdańsk 2020

6 DUBNICKI Kacper
POLKOWSKI Wojciech
2004-02-25
2004-08-02


AKS Sparta Augustów 2020

7 FABIAŃSKI Tymoteusz
MOSZOŃSKI Bartłomiej
2004-05-15
2004-09-20


KS Victoria Sztum 2020

8 GASZAK Jakub
SŁOWIŃSKI Paweł
2005-06-03
2005-07-31


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

9 GAWOR Konrad
MIELNIK Wojciech
2005-08-07
2005-07-12


MOSM Tychy 2020

10 KONIECZNY Kacper
WALKOWIAK Wiktor
2005-01-02
2004-04-06


KS Posnania Poznań 2020

11 KUPCZYK Franciszek
DROZDOWSKI Szymon
2005-06-06
2004-03-20


UKS Błyskawica Rokietnica 2020

12 LEŚNIAK Łukasz
GROCHALA Mateusz
2005-02-20
2005-01-26


WTW Warszawa 2020

13 MAŃKOWSKI Adam
MERMELA Mikołaj
2005-04-04
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

14 MAZANKA Wiktor
SOBCZYK Tymoteusz
2004-09-24
2004-07-28


KS Stomil Poznań 2020

15 MIZIURA Bartosz
WYDRA Kacper
2005-10-26
2005-01-19


UKS 4 Katowice 2020

16 RÓŻALSKI Szymon
TOCHA Cyprian
2005-08-14
2005-10-19


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

17 SOBKOWIAK Wiktor
ZIEMSKI Maksymilian
2004-06-16
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

18 SZUBERT Michał
KORCZYŃSKI Igor
2004-11-18
2004-03-11


KS Energetyk Gryfino 2020

19 ZELWER Grzegorz
DOLAT Piotr
2004-01-30
2004-01-29


KSC Olsztyn 2020

 
Kajakarze K2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZAK Nikodem
KOWALSKI Kacper
2005-03-10
2004-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 BOBOWSKI Marcel
WOJANEK Piotr
2005-05-14
2005-03-05


KS Yacht-Club Kraków 2020

3 CHODUBSKI Olgierd
DOLMIERSKI Igor
2005-03-16
2005-05-23


MRKS Gdańsk 2020

4 GAWOR Konrad
MIELNIK Wojciech
2005-08-07
2005-07-12


MOSM Tychy 2020

5 GIERGIELEWICZ Filip
NASTAŁY Mateusz
2005-11-15
2005-09-02


UKS Sokolik przy ZS Czernin 2020

6 GŁOWACKI Sebastian
RÓŻALSKI Szymon
2004-08-08
2005-08-14


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

7 GRZELAK Krzysztof
ŚWICIŃSKI Miłosz
2005-04-25
2005-11-18


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

8 KASZUBA Kacper
RECHUL Mikołaj
2005-07-26
2005-01-22


KS AZS-AWF Poznań 2020

9 KONIECZNY Kacper
SCIBILIA Nicholas
2005-01-02
2004-05-08


KS Posnania Poznań 2020

10 NIZIAŁEK Marcin
SZWEMIN Filip
2005-01-04
2005-10-09


MKS Polstyr Człuchów 2020

11 SOBKOWIAK Wiktor
ZIEMSKI Maksymilian
2004-06-16
2004-08-17


OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2020

12 SZYMURA Eryk
TOCHMAN Kacper
2005-06-06
2004-08-07


KS Posnania Poznań 2020

13 ŚWICIŃSKI Miłosz
GRZELAK Krzysztof
2005-11-18
2005-04-25


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

14 WIŚNIEWSKI Jan
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-12-05
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

15 WOJCIECHOWSKI Artur
KUBIAK Albert
2004-05-31
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2020

16 WYSZKOWSKI Igor
WORONKIEWICZ Aleksander
2005-12-20
2005-03-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kajakarze K4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMOWSKI Wiktor
CHARUN Oliwier
MATCZYŃSKI Grzegorz
POSTEK Ignacy
2004-12-27
2004-09-02
2005-02-07
2004-01-01


KSC Olsztyn 2020

2 ALEKSANDROWICZ Bartosz
GŁOWACKI Sebastian
KWIATKOWSKI Damian
TOCHA Cyprian
2005-07-20
2004-08-08
2005-09-26
2005-10-19


UKS Silvant Kajak Elbląg 2020

3 BĄCZYK Hubert
PACHOLAK Wiktor
RECHUL Mikołaj
MERMELA Mikołaj
2004-10-09
2004-08-17
2005-01-22
2005-04-29


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 FRYC Szymon
WIECHEĆ Dariusz
ZASĘPA Michał
KUBAS Michał
2004-03-04
2004-10-22
2004-02-16
2004-06-28


MKK Łączany 2020

5 GASZAK Jakub
BARTOSZAK Nikodem
ROZMARYNOWSKI Marcel
KOWALSKI Kacper
2005-06-03
2005-03-10
2004-06-25
2004-01-23


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

 
Kajakarze K4 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMOWSKI Wiktor
CHARUN Oliwier
MATCZYŃSKI Grzegorz
POSTEK Ignacy
2004-12-27
2004-09-02
2005-02-07
2004-01-01


KSC Olsztyn 2020

2 KOŚCIKIEWICZ Oskar
WELZANDT Sylwester
WOJCIECHOWSKI Artur
KUBIAK Albert
2004-08-07
2004-11-20
2004-05-31
2004-07-07


KS Energetyk Gryfino 2020

3 OPIELEWICZ Marcin
WĄSOWICZ Mikołaj
WIŚNIEWSKI Jan
ZIELIŃSKI Aleksander
2005-11-04
2005-05-13
2005-12-05
2005-10-11


KS AZS-AWF Poznań 2020

4 WORONKIEWICZ Aleksander
WYSZKOWSKI Igor
MAŃKOWSKI Adam
BĄCZYK Hubert
2005-03-11
2005-12-20
2005-04-04
2004-10-09


KS AZS-AWF Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

3 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

4 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn 2020

6 KORZONEK Rafał 2005-10-19 UKS Dojlidy Białystok 2020

7 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

8 KULIK Kosma 2004-04-24 KS Wiskord Szczecin 2020

9 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

10 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

11 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

12 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C1 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper 2005-06-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 CHIRILENCO Robert 2005-11-27 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 FORC Jakub 2004-11-24 WTS Astoria Bydgoszcz 2020

5 GRZELSKI Kacper 2005-05-02 KS Posnania Poznań 2020

6 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21 PKS Korona Elbląg 2020

7 KORZONEK Rafał 2005-10-19 UKS Dojlidy Białystok 2020

8 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15 KS Wiskord Szczecin 2020

9 KUJAWA Piotr 2004-05-08 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 SIERADZAN Kacper 2004-03-21 KS Wiskord Szczecin 2020

11 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

12 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

13 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

14 WOCH Piotr 2004-08-18 MKSW Trzebinia 2020

 
Kanadyjkarze C1 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07 UKS Dojlidy Białystok 2020

2 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05 KS Posnania Poznań 2020

4 HAPKIE Jakub 2004-01-23 KST Włókniarz Chełmża 2020

5 JAROCKI Kacper 2004-02-08 KST Włókniarz Chełmża 2020

6 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21 PKS Korona Elbląg 2020

7 KASPROWICZ Milan 2004-12-24 OKSW Olsztyn 2020

8 SAJDAK Damian 2004-07-06 KKS Nowa Sól 2020

9 SOENKE Eryk 2005-07-07 KS AZS-AWF Poznań 2020

10 WILGA Eryk 2004-06-27 KS Warta Poznań 2020

11 WIZNER Bartosz 2005-04-17 MKS Czechowice-Dziedzice 2020

12 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20 KS Warta Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper
KOCHOWICZ Kamil
2005-06-23
2005-02-26


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 DRZEWIECKI Mateusz
KONDRATOWICZ Marcel
2004-08-02
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

3 GRZELSKI Kacper
FILIPCZAK Kacper
2005-05-02
2005-01-05


KS Posnania Poznań 2020

4 HAPKIE Jakub
JAROCKI Kacper
2004-01-23
2004-02-08


KST Włókniarz Chełmża 2020

5 KARLIŃSKI Sebastian
SIEMASZ Kuba
2005-02-08
2005-07-03


KKS Nowa Sól 2020

6 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2020

 
Kanadyjkarze C2 1000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWIECKI Mateusz
KONDRATOWICZ Marcel
2004-08-02
2004-04-28


WTS Astoria Bydgoszcz 2020

2 GNIOT Jakub
KLAK Kacper
2005-08-03
2004-02-15


KS Posnania Poznań 2020

3 MANIA Gracjan
TURCZYK Maksymilian
2005-02-15
2005-03-14


KKS Nowa Sól 2020

4 NOWICKI Jakub
SOBCZAK Szymon
2004-01-20
2004-07-30


KS Posnania Poznań 2020

5 STAŃCZEWSKI Nikodem
KIEŁCZEWSKI Szymon
2005-06-15
2005-08-19


PKS Korona Elbląg 2020

 
Kanadyjkarze C2 5000m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERWIŃSKI Jakub
KOCHOWICZ Kamil
2005-07-12
2005-02-26


CWZS Zawisza Bydgoszcz 2020

2 GNIOT Jakub
KLAK Kacper
2005-08-03
2004-02-15


KS Posnania Poznań 2020

3 KARLIŃSKI Sebastian
SIEMASZ Kuba
2005-02-08
2005-07-03


KKS Nowa Sól 2020

4 KUCZYŃSKI Kacper
KULIK Kosma
2005-05-15
2004-04-24


KS Wiskord Szczecin 2020

5 MANIA Gracjan
TURCZYK Maksymilian
2005-02-15
2005-03-14


KKS Nowa Sól 2020

6 STAŃCZEWSKI Nikodem
KIEŁCZEWSKI Szymon
2005-06-15
2005-08-19


PKS Korona Elbląg 2020

 
Kanadyjkarze C4 500m jm
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rezerwa M
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZKaj
AktLic
PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 BESZTOCHA Kacper 2004-07-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

2 GRABIANOWSKI Mateusz 2005-06-11 KS AZS-AWF Poznań 2020

3 KORZUŚNIK Miłosz 2005-04-13 KS AZS-AWF Poznań 2020

4 KUBIS Tymon 2005-07-10 KS AZS-AWF Poznań 2020