Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3 Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Konsultacja
WAŁCZ, 25-27.10.2019
Liczba zgłoszeń: 436 w tym osób ( 389 ) K-144 M-245
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 1000m M

2 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 200m M

3 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 M j

 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 1000m M

2 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 200m M

3 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 K

4 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 K

5 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 K

6 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 K

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 41 w tym osób ( 37 ) K-15 M-22
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 K j

2 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 K j

3 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 K jm

4 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 M

5 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 M

6 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 M

7 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 M j

8 MACEWICZ Dominik 2002-08-05

C1 M j

9 PANDEL Kamil 2002-01-01

C1 M j

10 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 M j

11 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 M jm

12 TYMEK Kamil 2006-04-06

C1 M mł

13 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 1000m M

14 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 1000m M

15 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 1000m M

16 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 1000m M

17 AMMACHER Bartosz 2001-01-03

K1 200m M

18 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

19 NOWACZYK Hubert 2001-08-01

K1 200m M

20 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 200m M

21 GAPSKA Nicola 2000-06-03

K1 K

22 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 K

23 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 K

24 BYCHENKOVA Sofia 2002-10-28

K1 K j

25 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 K j

26 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 K j

27 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 K j

28 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 K jm

29 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 K jm

30 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 K jm

31 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 K jm

32 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 K jm

33 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 M j

34 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 M j

35 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 M j

36 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 M jm

37 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 M jm

38 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 M jm

39 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 M jm

40 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 M jm

41 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 M jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 K j

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 K jm

3 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ZAWOJEK Klaudiusz 2001-07-09

C1 M

2 CZEMKO Dawid 2003-04-08

C1 M j

3 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 M j

4 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 M j

5 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 M jm

6 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 M jm

7 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 M jm

8 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 K jm

9 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 K jm

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 M j

2 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 M j

3 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 M jm

4 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 M jm

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

2 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 K

3 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 K j

4 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 K j

5 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 K jm

6 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 M j

7 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 M j

 
Klub Wioślarski z 1904 Poznań Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 M

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-01-15

C1 M

2 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 M

3 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 M j

4 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 K j

5 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 K j

6 BRACIK Magdalena 2004-11-03

K1 K jm

7 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 M j

8 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 M jm

9 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10

K1 M jm

10 TREIDER Marcel 2005-11-06

K1 M jm

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 M

2 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 M

3 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 K

4 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 K

5 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 K

6 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 50 w tym osób ( 45 ) K-12 M-33
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

2 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K

3 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K

4 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

5 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 K j

6 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 K j

7 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 M

8 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 M

9 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 M

10 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 M

11 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 M

12 WOJCIECHOWSKI Jukub 2001-12-08

C1 M

13 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 M j

14 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 M j

15 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 M j

16 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 M j

17 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 M jm

18 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 M jm

19 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

20 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

21 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M

22 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 200m M

23 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 200m M

24 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M

25 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 K j

26 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 K j

27 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01

K1 K jm

28 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 K jm

29 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15

K1 K jm

30 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 K jm

31 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 K jm

32 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 K jm

33 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 M j

34 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 M j

35 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 M j

36 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 M j

37 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 M j

38 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 M j

39 WĄSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 M j

40 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 M jm

41 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 M jm

42 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04

K1 M jm

43 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 M jm

44 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 M jm

45 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 M jm

46 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 M jm

47 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 M jm

48 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 M jm

49 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 M jm

50 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 M jm

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 K j

2 STAWIREJ Emilia 2002-12-01

K1 K j

3 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24

K1 M j

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor 2004-03-11

K1 M jm

2 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 M jm

3 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 M jm

4 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 M jm

5 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 M jm

6 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

2 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

3 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

4 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 200m M

5 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 K

6 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 K

7 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 K

8 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 K j

9 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 K jm

10 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 K jm

11 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 M j

12 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 M j

13 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 M j

14 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

2 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 1000m M

3 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

4 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 200m M

5 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 K j

6 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 K j

7 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 K jm

8 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 M j

9 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 M j

10 ZYCHOWICZ Adrian 2002-04-02

K1 M j

11 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 M jm

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 35 w tym osób ( 31 ) K-8 M-23
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 K j

2 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 K j

3 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 K jm

4 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 K jm

5 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 K jm

6 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 M

7 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 M

8 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 M j

9 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 M j

10 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 M jm

11 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 M jm

12 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 M jm

13 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 M jm

14 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 M jm

15 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 M jm

16 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-01-01

C1 M jm

17 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

18 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M

19 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 1000m M

20 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

21 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 200m M

22 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

23 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

24 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 200m M

25 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 K

26 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 K jm

27 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 K jm

28 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 M jm

29 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 M jm

30 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 M jm

31 SZYMURA Eryk 2005-06-06

K1 M jm

32 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 M jm

33 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 M jm

34 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 M mł

35 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 M mł

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

2 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

3 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 K j

4 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 M j

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 M

2 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 K

3 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 M j

4 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 M jm

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRAŁUS Konrad 2000-02-17

C1 M

2 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 M j

3 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 M jm

4 RUNEWICZ Jakub 2005-02-22

K1 M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

2 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

3 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 200m K

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

5 STANNY Magda 1993-03-15

C1 500m K

6 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 500m K

7 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 K j

8 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 K j

9 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 K jm

10 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 M

11 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 M

12 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 M jm

13 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 M jm

14 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 M mł

15 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 K

16 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 K jm

17 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 200m K

2 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 200m K

3 JANOWICZ Julia 2001-08-18

C1 500m K

4 ZAWADZKA Julia 2001-03-13

C1 500m K

5 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16

C1 K jm

6 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 M jm

7 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 M jm

8 KRAWCZAK Michalina 2003-07-07

K1 K j

9 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 K j

10 ZDOBYCH Natalia 2002-04-12

K1 K j

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 1000m M

2 HORBA Jakub 2001-07-06

K1 200m M

3 PAŹDZIORKO Paulina 2002-02-22

K1 K j

4 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 22 ) K-12 M-10
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 M j

2 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 M j

3 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 M jm

4 HAPKIE Kacper 2005-01-01

C1 M jm

5 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 M jm

6 MURAWSKI Kacper 2005-12-05

C1 M jm

7 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28

C1 M jm

8 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 1000m M

9 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

10 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 K

11 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 K

12 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 K j

13 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 K j

14 WERNER Wiktoria 2002-10-25

K1 K j

15 GABRYŚ Oliwia 2005-02-27

K1 K jm

16 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 K jm

17 WEJSZEWSKA Oliwia 2005-05-31

K1 K jm

18 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 K jm

19 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 K jm

20 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 K mł

21 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12

K1 K mł

22 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 M j

23 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 M j

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 K

2 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 M j

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K

2 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 500m K

3 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 M

4 KULETA Piotr 1989-06-27

C1 M

5 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 M

6 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 M

7 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 M

8 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 M

9 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

10 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 1000m M

11 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

12 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 200m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUFEL Paulina 2005-01-24

C1 K jm

2 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 M

3 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 M jm

4 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

5 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 1000m M

6 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 200m M

7 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 200m M

8 CZECH Julia 2004-06-17

K1 K jm

9 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 K jm

10 KUPCZEWSKA Wioletta 2005-09-05

K1 K jm

11 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 M j

12 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 M j

13 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 M j

14 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 M j

15 WIZNER Jakub 2002-12-13

K1 M j

16 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 M jm

17 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 M jm

 
MKS MOS Wrocław Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 K j

2 BEBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 K j

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 200m M

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 K j

2 WYTRĄŻEK Zuzanna 2002-12-10

K1 K j

3 ANDRASZ Jan 2004-05-27

K1 M jm

4 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 M jm

5 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 M jm

6 SZWEMIN Filip 2005-10-09

K1 M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 K j

2 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 K j

3 TOPA Anna 2003-10-24

C1 K j

4 BUGAJSKI Kacper 2001-05-14

C1 M

5 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 M j

6 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 M jm

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 M j

2 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 K j

3 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 M jm

4 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09

K1 M jm

5 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 M jm

6 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 M mł

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 1000m M

2 ŚWIĄTKOWSKI Karol 2000-04-05

K1 200m M

3 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 M jm

4 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 M jm

5 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 M jm

 
niestowarzyszony Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 M j

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 500m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K

2 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K

3 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 M

4 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 M j

5 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 M j

6 WIŚNIEWSKI Paweł 2003-11-02

C1 M j

7 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 M jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

2 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

3 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 200m M

4 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 200m M

5 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 K

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRECZMAN Hubert 2006-09-04

C1 M mł

2 GŁWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K

2 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

3 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K

4 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

5 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 K j

6 LACH Kaja 2003-08-14

C1 K j

7 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 K jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 K j

2 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 M j

3 MIZIURA Bartosz 2005-10-26

K1 M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 M j

2 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 1000m M

2 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

3 BONARSKI Łukasz 1997-05-24

K1 200m M

4 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 200m M

5 KAROLCZUK Karolina 2001-03-01

K1 K

6 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 K jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

2 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M

3 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 1000m M

4 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 200m M

5 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 200m M

6 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 200m M

7 ROSOLSKA Beata 1985-10-15

K1 K

8 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 K j

9 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09

K1 M jm

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 K jm

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

3 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

4 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 K

5 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01

K1 K jm

6 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 K jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 K j

2 WYLENŻEK Tomasz 1983-01-09

C1 M

3 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 K j

4 BŁASIOK Emilia 2005-02-10

K1 K jm

5 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 K jm

6 KWAŚNY Kinga 2005-02-08

K1 K jm

7 OPIEŁKA Agata 2006-02-01

K1 K mł

8 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 M jm

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 K j

2 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15

K1 M jm

3 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 M jm

4 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 M jm

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 M j

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROMEK Marta 2005-12-22

K1 K jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 K j

2 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 K jm

3 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 M jm

 
UPKS Poncio 2010 Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANK Kacper 2005-06-23

C1 M jm

2 KOCHOWICZ Kamil 2005-02-26

C1 M jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 M

2 ROMANOWSKI Szymon 2003-07-08

C1 M j

3 FORC Jakub 2004-11-24

C1 M jm

4 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 K

5 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 K j

6 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 K jm

7 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 K jm

8 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 K jm

9 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 M jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 12 ) K-0 M-12
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEPE Noel 2001-06-21

C1 M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 M

3 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 M

4 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 M j

5 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 M j

6 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 1000m M

7 ŁYSKAWA Kacper 2001-07-25

K1 200m M

8 CZEPE Emil 2002-08-21

K1 M j

9 KLICZKOWSKI Dawid 2002-02-20

K1 M j

10 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 M jm

11 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 M jm

12 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 M jm

13 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 M mł

 
banasa@poczta.onet.pl
ZKS Olimpia Elbląg Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 12 ) K-2 M-10
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANKOWSKA Kinga 1999-09-04

K1 K

2 WITKOWSKA Marta 1999-05-19

K1 K

3 ALEKSANDROWICZ Kacper 2002-12-15

K1 M j

4 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 M j

5 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 M j

6 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 M j

7 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 M jm

8 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 M jm

9 ŁYCZKOWSKI Jakub 2005-04-24

K1 M jm

10 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 M jm

11 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 M jm

12 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 M jm