Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 26 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Mistrzostwa Polski Juniorów w Slalomie Kajakowym
DRZEWICA, 30.07-01.08.2020
Liczba zgłoszeń: 120 w tym osób ( 58 ) K-18 M-40
 
www.kolna.pl
KKK Kraków Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 11/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13

K1 slalom K j

2 KĘDZIERSKA Maja
( KĘDZIERSKA-KUCHNO )
2003-05-13

C2 slalom Mixt j

3 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06

K1 slalom M jm

4 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06

C1 slalom M jm

5 KUCHNO Tadeusz
( KĘDZIERSKA-KUCHNO )
2002-06-20

C2 slalom Mixt j

6 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 slalom M j

 
www.azs-awf.pl
KS AZS-AWF Kraków Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 06/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRANSKI Jacek 2002-01-01

C1 slalom M j

2 BRANSKI Jacek
( KULIG-BRANSKI )
2002-01-01

C2 slalom Mixt j

3 BRANSKI Jacek 2002-01-01

K1 slalom M j

4 BULERA Alicja 2002-01-01

C1 slalom K j

5 BULERA Alicja
( BULERA-PAWLIK )
2002-01-01

C2 slalom Mixt j

6 BULERA Alicja 2002-01-01

K1 slalom K j

7 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

K1 slalom K j

8 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

C1 slalom K j

9 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01

K1 slalom M jm

10 FABIJANSKI Wojtek
( REBIASZ-FABIJANSKI )
2004-01-01

C2 slalom Mixt jm

11 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01

C1 slalom M jm

12 JAMROZIK Jakub 2004-01-01

K1 slalom M jm

13 JAMROZIK Jakub 2004-01-01

C1 slalom M jm

14 KULIG Zuzanna
( KULIG-BRANSKI )
2002-11-22

C2 slalom Mixt j

15 KULIG Zuzanna 2002-11-22

K1 slalom K j

16 KULIG Zuzanna 2002-11-22

C1 slalom K j

17 PAULI Emil 2005-01-01

K1 slalom M jm

18 PAULI Emil 2005-01-01

C1 slalom M jm

19 PAWLIK Kacper
( BULERA-PAWLIK )
2003-08-30

C2 slalom Mixt j

20 PAWLIK Kacper 2003-08-30

C1 slalom M j

21 PAWLIK Kacper 2003-08-30

K1 slalom M j

22 REBIASZ Martyna 2005-01-01

K1 slalom K jm

23 REBIASZ Martyna 2005-01-01

C1 slalom K jm

24 REBIASZ Martyna
( REBIASZ-FABIJANSKI )
2005-01-01

C2 slalom Mixt jm

25 WSZOLA Patryk
( ŻYWICKA-WSZOLA )
2002-01-01

C2 slalom Mixt j

26 WSZOLA Patryk 2002-01-01

K1 slalom M j

27 WSZOLA Patryk 2002-01-01

C1 slalom M j

28 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30

K1 slalom K j

29 ŻYWICKA Anastasia
( ŻYWICKA-WSZOLA )
2002-09-30

C2 slalom Mixt j

30 ŻYWICKA Anastasia 2002-09-30

C1 slalom K j

 
www.kspieniny.pl
KS Pieniny Szczawnica Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 09/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12

K1 slalom K jm

2 BEDNARCZYK Martyna
( BEDNARCZYK-REGIEC )
2005-01-12

C2 slalom Mixt jm

3 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12

C1 slalom K jm

4 DYDA Jakub 2002-07-03

K1 slalom M j

5 DYDA Jakub 2002-07-03

C1 slalom M j

6 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 slalom M j

7 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

C1 slalom M j

8 REGIEC Wiktor
( BEDNARCZYK-REGIEC )
2004-04-17

C2 slalom Mixt jm

9 REGIEC Wiktor 2004-04-17

K1 slalom M jm

10 REGIEC Wiktor 2004-04-17

C1 slalom M jm

11 SŁABIKA Tymoteusz 2005-08-20

K1 slalom M jm

12 SŁABIKA Tymoteusz 2005-08-20

C1 slalom M jm

13 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26

C1 slalom M j

14 SZYMANEK Bartłomiej 2002-01-26

K1 slalom M j

 
www.kspowisle.pl
KS Powiśle Warszawa Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 03/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDZIAK Patrycja 2003-06-23

C1 slalom K j

2 ANDZIAK Patrycja
( ANDZIAK-BULIRA )
2003-06-23

C2 slalom Mixt j

3 ANDZIAK Patrycja 2003-06-23

K1 slalom K j

4 BULIRA Jan 2002-04-27

K1 slalom M j

5 BULIRA Jan 2002-04-27

C1 slalom M j

6 BULIRA Jan
( ANDZIAK-BULIRA )
2002-04-27

C2 slalom Mixt j

7 BULIRA Juliusz 2004-04-14

K1 slalom M jm

8 BULIRA Juliusz 2004-04-14

C1 slalom M jm

9 BULIRA Juliusz
( WALUŚ-BULIRA )
2004-04-14

C2 slalom Mixt jm

10 KALISZEK Szymon
( MAKAREWICZ-KALISZEK )
2003-09-29

C2 slalom Mixt j

11 KALISZEK Szymon 2003-09-29

K1 slalom M j

12 KALISZEK Szymon 2003-09-29

C1 slalom M j

13 KUJAWSKA Zofia 2005-12-16

K1 slalom K jm

14 KUJAWSKA Zofia 2005-12-16

C1 slalom K jm

15 KUJAWSKA Zofia
( KUJAWSKA-MAŃCZAK )
2005-12-16

C2 slalom Mixt jm

16 MAKAREWICZ Anna 2003-04-21

K1 slalom K j

17 MAKAREWICZ Anna
( MAKAREWICZ-KALISZEK )
2003-04-21

C2 slalom Mixt j

18 MAKAREWICZ Anna 2003-04-21

C1 slalom K j

19 MAKSYMIUK Aleksandra 2005-08-23

K1 slalom K jm

20 MAKSYMIUK Aleksandra 2005-08-23

C1 slalom K jm

21 MAŃCZAK Wiktor
( KUJAWSKA-MAŃCZAK )
2004-03-31

C2 slalom Mixt jm

22 MAŃCZAK Wiktor 2004-03-31

K1 slalom M jm

23 MAŃCZAK Wiktor 2004-03-31

C1 slalom M jm

24 ROSIAK Maciej 2002-10-12

C1 slalom M j

25 ROSIAK Maciej 2002-10-12

K1 slalom M j

26 WALUŚ Olga 2005-03-18

C1 slalom K jm

27 WALUŚ Olga
( WALUŚ-BULIRA )
2005-03-18

C2 slalom Mixt jm

28 WALUŚ Olga 2005-03-18

K1 slalom K jm

29 WARDAK Bartłomiej 2003-12-19

K1 slalom M j

30 WARDAK Bartłomiej 2003-12-19

C1 slalom M j

 
bogdan.ok@op.pl
KS Start Nowy Sącz Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 12/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZESKA Dominika 2002-01-31

K1 slalom K j

2 BRZESKA Dominika 2002-01-31

C1 slalom K j

3 CIĄGŁO Michał 2002-06-04

C1 slalom M j

4 CIĄGŁO Michał 2002-06-04

K1 slalom M j

5 DANEK Dominika 2003-10-30

K1 slalom K j

6 DANEK Dominika
( DANEK-NOWOBILSKI )
2003-10-30

C2 slalom Mixt j

7 DANEK Dominika 2003-10-30

C1 slalom K j

8 KOLAT Jarosław 2002-09-23

C1 slalom M j

9 KOLAT Jarosław 2002-09-23

K1 slalom M j

10 LEŚNIAK Filip 2002-01-01

C1 slalom M j

11 LIBER Katarzyna 2004-03-03

K1 slalom K jm

12 LIBER Katarzyna 2004-03-03

C1 slalom K jm

13 LIBER Katarzyna
( LIBER-PIPREK )
2004-03-03

C2 slalom Mixt jm

14 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12

C1 slalom M j

15 NOWOBILSKI Szymon
( DANEK-NOWOBILSKI )
2002-05-12

C2 slalom Mixt j

16 PIPREK Jan
( LIBER-PIPREK )
2005-09-24

C2 slalom Mixt jm

17 PIPREK Jan 2005-09-24

C1 slalom M jm

18 PIPREK Jan 2005-09-24

K1 slalom M jm

19 PRUSAK Piotr 2002-01-01

C1 slalom M j

20 PRUSAK Piotr 2002-01-01

K1 slalom M j

 
http://lkkdrzewica.pl/
LKK Drzewica Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 02/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14

C1 slalom M j

2 KOPCZYŃSKI Aleksander 2003-08-16

K1 slalom M j

3 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09

K1 slalom M j

4 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10

K1 slalom M jm

5 SMOLAREK Klaudia 2005-01-06

K1 slalom K jm

6 SMOLAREK Klaudia 2005-01-06

C1 slalom K jm

 
UKS Kanu Katowice Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 07/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRĄCZEK Kajetan 2004-08-06

K1 slalom M jm

2 FRĄCZEK Kajetan 2004-08-06

C1 slalom M jm

3 KOT Mateusz 2004-08-09

C1 slalom M jm

4 KOT Mateusz 2004-08-09

K1 slalom M jm

5 KOZAKIEWICZ Paulina 2005-09-09

K1 slalom K jm

6 KOZAKIEWICZ Paulina
( KOZAKIEWICZ-KRÓLEWICZ )
2005-09-09

C2 slalom Mixt jm

7 KOZAKIEWICZ Paulina 2005-09-09

C1 slalom K jm

8 KRÓLEWICZ Igor
( KOZAKIEWICZ-KRÓLEWICZ )
2004-02-18

C2 slalom Mixt jm

9 KRÓLEWICZ Igor 2004-02-18

C1 slalom M jm

10 KRÓLEWICZ Igor 2004-02-18

K1 slalom M jm

11 PIWOWAR Aleksander 2004-07-29

K1 slalom M jm

12 PIWOWAR Aleksander 2004-07-29

C1 slalom M jm

13 SZYMANOWSKI Nikodem 2004-09-18

C1 slalom M jm

14 SZYMANOWSKI Nikodem 2004-09-18

K1 slalom M jm

 
UKS Olimpijczyk Klińska Wielkie Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DYJETA Michał 2005-04-28

K1 slalom M jm

2 DYJETA Michał 2005-04-28

C1 slalom M jm

3 LASKA Jakub 2005-11-11

C1 slalom M jm

4 LASKA Jakub 2005-11-11

K1 slalom M jm

5 RACHUBA Paweł 2004-02-14

K1 slalom M jm

6 RACHUBA Paweł 2004-02-14

C1 slalom M jm

7 SADECKI Magnus 2005-07-24

K1 slalom M jm

8 SADECKI Magnus 2005-07-24

C1 slalom M jm

 
kanu2002@wp.pl
UKS Set Kaniów Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOJKA Hanna 2004-04-05

K1 slalom K jm

 
UKS Spływ Sromowce Wyżne Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANCZY Alan 2004-09-18

K1 slalom M jm

2 JANCZY Alan 2004-09-18

C1 slalom M jm

3 OKTAWIAN Janczy 2005-11-05

K1 slalom M jm

4 OKTAWIAN Janczy 2005-11-05

C1 slalom M jm