Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 77 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
SZCZAWNICA, 09-11.10.2020
Liczba zgłoszeń: 153 w tym osób ( 90 ) K-22 M-68
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MĘDOŃ Joanna 1983-04-30

K1 sprint K

2 MĘDOŃ Joanna 1983-04-30

K1 zjazd K s

3 POLACZYK Grzegorz 1985-07-02

K1 sprint M

4 POLACZYK Mateusz 1988-01-21

K1 sprint M

5 POLACZYK Mateusz 1988-01-21

K1 zjazd M s

 
www.kolna.pl
KKK Kraków Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 11/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24

K1 sprint M

2 CHOJNOWSKI Jakub 1989-11-24

K1 zjazd M s

3 CHOJNOWSKI Jakub
( CHOJNOWSKI-KUCHNO-KOŚCIUKIEWICZ )
1989-11-24

K1x3 zjazd M

4 GARLEWICZ Iga
( PACIERPNIK-GARLEWICZ-STACH )
2001-10-27

K1x3 zjazd K

5 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13

K1 sprint K

6 KĘDZIERSKA Maja 2003-05-13

K1 zjazd K j

7 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06

K1 sprint M

8 KOŚCIUKIEWICZ Marcin
( CHOJNOWSKI-KUCHNO-KOŚCIUKIEWICZ )
2005-06-06

K1x3 zjazd M

9 KOŚCIUKIEWICZ Marcin 2005-06-06

K1 zjazd M j

10 KOWALCZYK Maciej
( KOWALCZYK-WAWRYK-POCHWAŁA-NOWAK-WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1998-07-06

C2x3 zjazd M

11 KOWALCZYK Maciej
( KOWALCZYK-WAWRYK )
1998-07-06

C2 zjazd M s

12 KUCHNO Tadeusz
( CHOJNOWSKI-KUCHNO-KOŚCIUKIEWICZ )
2002-06-20

K1x3 zjazd M

13 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 sprint M

14 KUCHNO Tadeusz 2002-06-20

K1 zjazd M j

15 NOWAK Przemysław 1997-09-03

C1 sprint M

16 NOWAK Przemysław
( KOWALCZYK-WAWRYK-POCHWAŁA-NOWAK-WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1997-09-03

C2x3 zjazd M

17 NOWAK Przemysław 1997-09-03

C1 zjazd M s

18 NOWAK Przemysław
( NOWAK-POCHWAŁA )
1997-09-03

C2 zjazd M s

19 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14

K1 sprint K

20 PACIERPNIK Natalia 1988-08-14

K1 zjazd K s

21 PACIERPNIK Natalia
( PACIERPNIK-GARLEWICZ-STACH )
1988-08-14

K1x3 zjazd K

22 POCHWAŁA Marcin
( NOWAK-POCHWAŁA )
1984-02-14

C2 zjazd M s

23 POCHWAŁA Marcin
( KOWALCZYK-WAWRYK-POCHWAŁA-NOWAK-WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1984-02-14

C2x3 zjazd M

24 SOWIŹRAŁ Szymon 2005-08-23

K1 sprint M

25 SOWIŹRAŁ Szymon 2005-08-23

K1 zjazd M j

26 STACH Aleksandra
( PACIERPNIK-GARLEWICZ-STACH )
2000-01-06

K1x3 zjazd K

27 STACH Aleksandra 2000-01-06

K1 sprint K

28 STACH Aleksandra 2000-01-06

K1 zjazd K s

29 WAWRYK Hubert
( KOWALCZYK-WAWRYK-POCHWAŁA-NOWAK-WOŚ-ZAZIĄBŁO )
1998-09-09

C2x3 zjazd M

30 WAWRYK Hubert
( KOWALCZYK-WAWRYK )
1998-09-09

C2 zjazd M s

31 WOŚ Michał
( ZAZIĄBŁO-WOŚ )
1999-04-30

C2 zjazd M s

32 ZAZIĄBŁO Jarosław
( ZAZIĄBŁO-WOŚ )
1999-01-06

C2 zjazd M s

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria
( BIERZAŁO-KURPAN-KURPAN )
2003-09-22

K1x3 zjazd K

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 sprint K

3 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 zjazd K j

4 KURPAN Joanna
( BIERZAŁO-KURPAN-KURPAN )
2004-12-14

K1x3 zjazd K

5 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 sprint K

6 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 zjazd K j

7 KURPAN Natalia
( BIERZAŁO-KURPAN-KURPAN )
2003-05-28

K1x3 zjazd K

8 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 sprint K

9 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 zjazd K j

10 OLCHAWA Filip 2005-08-30

K1 zjazd M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 sprint M

2 BUKOWSKI Dariusz 1970-11-17

K1 zjazd M s

 
www.azs-awf.pl
KS AZS-AWF Kraków Liczba zgłoszeń: 30 w tym osób ( 14 ) K-3 M-11
NrLicencji: 06/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22

K1 zjazd M j

2 BRAŃSKI Jacek
( BRAŃSKI-BRZEZIŃSKI-PASIUT )
2002-07-22

K1x3 zjazd M

3 BRAŃSKI Jacek 2002-07-22

K1 sprint M

4 BRZEZIŃSKI Jakub
( BRAŃSKI-BRZEZIŃSKI-PASIUT )
1998-02-01

K1x3 zjazd M

5 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01

K1 zjazd M s

6 BRZEZIŃSKI Jakub 1998-02-01

K1 sprint M

7 BULERA Alicja
( BULERA-CECURSKA-REBIASZ )
2002-01-01

K1x3 zjazd K

8 BULERA Alicja 2002-01-01

K1 zjazd K j

9 BULERA Alicja 2002-01-01

K1 sprint K

10 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

K1 zjazd K j

11 CECURSKA Zuzanna
( BULERA-CECURSKA-REBIASZ )
2002-01-01

K1x3 zjazd K

12 CECURSKA Zuzanna 2002-01-01

K1 sprint K

13 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01

C1 zjazd M j

14 FABIJANSKI Wojtek 2004-01-01

C1 sprint M

15 FABIJANSKI Wojtek
( FABIJANSKI-WSZOLA )
2004-01-01

C2 zjazd M j

16 KOLOMANSKI Michal 1994-01-01

Rezerwa M

17 KOLOMANSKI Michal
( KOLOMANSKI-WIERCIOCH )
1994-01-01

C2 zjazd M s

18 PASIUT Michał
( BRAŃSKI-BRZEZIŃSKI-PASIUT )
1991-01-01

K1x3 zjazd M

19 PASIUT Michał 1991-01-01

K1 sprint M

20 PASIUT Michał 1991-01-01

K1 zjazd M s

21 PAWLIK Kacper 2002-01-01

K1 zjazd M j

22 PAWLIK Kacper 2002-01-01

Rezerwa M

23 PAWLIK Kacper 2002-01-01

K1 sprint M

24 REBIASZ Martyna 2005-01-01

K1 sprint K

25 REBIASZ Martyna 2005-01-01

K1 zjazd K j

26 REBIASZ Martyna
( BULERA-CECURSKA-REBIASZ )
2005-01-01

K1x3 zjazd K

27 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01

Rezerwa M

28 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01

K1 sprint M

29 SANDERA 2 Wiktor 1998-01-01

K1 zjazd M s

30 SZTUBA Igor 1993-07-15

C1 zjazd M s

31 SZTUBA Igor 1993-07-15

C1 sprint M

32 SZTUBA Igor
( SZTUBA-WIERCIOCH-SZTUBA )
1993-07-15

C1x3 zjazd M

33 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 sprint M

34 SZTUBA Kacper 1999-01-25

C1 zjazd M s

35 SZTUBA Kacper
( SZTUBA-WIERCIOCH-SZTUBA )
1999-01-25

C1x3 zjazd M

36 WIERCIOCH Michał
( KOLOMANSKI-WIERCIOCH )
1993-08-13

C2 zjazd M s

37 WIERCIOCH Michał
( SZTUBA-WIERCIOCH-SZTUBA )
1993-08-13

C1x3 zjazd M

38 WSZOLA Patryk
( FABIJANSKI-WSZOLA )
2002-02-01

C2 zjazd M j

 
www.kspieniny.pl
KS Pieniny Szczawnica Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 14 ) K-1 M-13
NrLicencji: 09/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12

K1 sprint K

2 BEDNARCZYK Martyna 2005-01-12

K1 zjazd K j

3 DYDA Jakub 2002-07-03

K1 sprint M

4 DYDA Jakub
( MAJERCZAK-MASTALSKI-DYDA )
2002-07-03

K1x3 zjazd M

5 DYDA Jakub 2002-07-03

K1 zjazd M j

6 HURKAŁA Andrzej
( SZYMANEK-HURKAŁA )
1985-11-27

C2 zjazd M s

7 HURKAŁA Andrzej 1985-11-27

K1 zjazd M s

8 MAJERCZAK Kacper 2000-05-16

K1 sprint M

9 MAJERCZAK Kacper
( MAJERCZAK-WOJTASZEK )
2000-05-16

C2 zjazd M s

10 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 zjazd M s

11 MAJERCZAK Krzysztof 1997-02-01

K1 sprint M

12 MAJERCZAK Krzysztof
( MAJERCZAK-MASTALSKI-DYDA )
1997-02-01

K1x3 zjazd M

13 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 sprint M

14 MASTALSKI Mikołaj
( MAJERCZAK-MASTALSKI-DYDA )
2003-07-12

K1x3 zjazd M

15 MASTALSKI Mikołaj 2003-07-12

K1 zjazd M j

16 REGIEC Wiktor
( REGIEC-SŁABIKA )
2004-04-17

C2 sprint M

17 REGIEC Wiktor
( REGIEC-SŁABIKA )
2004-04-17

C2 zjazd M j

18 REGIEC Wiktor
( SŁABIKA-REGIEC-ZAROTYŃSKI )
2004-04-17

K1x3 zjazd M

19 SŁABIKA Tymoteusz
( SŁABIKA-REGIEC-ZAROTYŃSKI )
2005-08-20

K1x3 zjazd M

20 SŁABIKA Tymoteusz
( REGIEC-SŁABIKA )
2005-08-20

C2 sprint M

21 SŁABIKA Tymoteusz
( REGIEC-SŁABIKA )
2005-08-20

C2 zjazd M j

22 SZYMANEK Bartłomiej
( SZYMANEK-SZYMANEK )
2002-01-26

C2 sprint M

23 SZYMANEK Bartłomiej
( SZYMANEK-SZYMANEK-ZACHWIEJA-URBAN-WOJTASZEK-MAJERCZAK )
2002-01-26

C2x3 zjazd M

24 SZYMANEK Konrad
( SZYMANEK-SZYMANEK-ZACHWIEJA-URBAN-WOJTASZEK-MAJERCZAK )
1999-12-06

C2x3 zjazd M

25 SZYMANEK Konrad
( SZYMANEK-SZYMANEK )
1999-12-06

C2 sprint M

26 SZYMANEK Konrad
( SZYMANEK-HURKAŁA )
1999-12-06

C2 zjazd M s

27 URBAN Mateusz
( URBAN-ZACHWIEJA )
1998-10-02

C2 sprint M

28 URBAN Mateusz
( SZYMANEK-SZYMANEK-ZACHWIEJA-URBAN-WOJTASZEK-MAJERCZAK )
1998-10-02

C2x3 zjazd M

29 URBAN Mateusz
( URBAN-ZACHWIEJA )
1998-10-02

C2 zjazd M s

30 WOJTASZEK Artur
( MAJERCZAK-WOJTASZEK )
1991-08-08

C2 zjazd M s

31 ZACHWIEJA Kacper
( URBAN-ZACHWIEJA )
2001-01-22

C2 zjazd M s

32 ZACHWIEJA Kacper
( URBAN-ZACHWIEJA )
2001-01-22

C2 sprint M

33 ZACHWIEJA Kacper
( SZYMANEK-SZYMANEK-ZACHWIEJA-URBAN-WOJTASZEK-MAJERCZAK )
2001-01-22

C2x3 zjazd M

34 ZAROTYŃSKI Mateusz
( SŁABIKA-REGIEC-ZAROTYŃSKI )
2001-11-16

K1x3 zjazd M

35 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16

K1 sprint M

36 ZAROTYŃSKI Mateusz 2001-11-16

K1 zjazd M s

 
bogdan.ok@op.pl
KS Start Nowy Sącz Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 12/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIĄGŁO Michał 2003-06-04

K1 zjazd M j

2 CIĄGŁO Michał 2003-06-04

K1 sprint M

3 DANEK Dominika 2003-10-30

K1 zjazd K j

4 DANEK Dominika 2003-10-30

K1 sprint K

5 DZIADOSZ Julia 2001-08-04

K1 zjazd K s

6 DZIADOSZ Julia 2001-08-04

K1 sprint K

7 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 zjazd M s

8 HEDWIG Grzegorz 1988-07-17

C1 sprint M

9 KOLAT Jarosław 2002-09-23

K1 zjazd M j

10 KOLAT Jarosław 2002-09-23

K1 sprint M

11 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12

C1 sprint M

12 NOWOBILSKI Szymon 2002-05-12

C1 zjazd M j

13 PIPREK Jan 2005-09-24

K1 sprint M

14 PIPREK Jan 2005-09-24

K1 zjazd M j

15 PRUSAK Piotr 2002-01-01

K1 sprint M

16 PRUSAK Piotr 2002-01-01

K1 zjazd M j

17 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

K1 sprint K

18 ZWOLIŃSKA Klaudia 1998-12-18

K1 zjazd K s

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14

K1 zjazd M j

2 DZIURA Dominika 1990-03-29

K1 zjazd K s

3 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 zjazd K j

4 WOJANEK Piotr 2005-03-05

K1 zjazd M j

 
http://lkkdrzewica.pl/
LKK Drzewica Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOS Maciej 2003-05-14

C1 sprint M

2 BARTOS Maciej 2003-05-14

C1 zjazd M j

3 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09

K1 sprint M

4 KWAŚNIAK Mateusz 2003-07-09

K1 zjazd M j

5 REGUŁA Bartłomiej 2004-11-10

K1 sprint M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 sprint M

2 WIERUSZEWSKI Wiktor 1996-02-23

K1 zjazd M s

 
kwisa.eu
LUKS Kwisa Leśna Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 02/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOCHYM Wiktor
( KRZYSZTOŃ-SZTUBA-JOCHYM -LABISZAK-SEKUŁA-SZTUBA )
2005-11-25

C2x3 zjazd M

2 JOCHYM Wiktor
( JOCHYM -SEKUŁA )
2005-11-25

C2 zjazd M j

3 KRZYSZTOŃ Aleks
( KRZYSZTOŃ-SZTUBA )
2004-12-08

C2 zjazd M j

4 KRZYSZTOŃ Aleks
( KRZYSZTOŃ-SZTUBA-JOCHYM -LABISZAK-SEKUŁA-SZTUBA )
2004-12-08

C2x3 zjazd M

5 LABISZAK Aleksandra 2005-09-16

K1 zjazd K j

6 LABISZAK Marcin
( KRZYSZTOŃ-SZTUBA-JOCHYM -LABISZAK-SEKUŁA-SZTUBA )
1977-11-14

C2x3 zjazd M

7 LABISZAK Marcin
( LABISZAK-SZTUBA )
1977-11-14

C2 zjazd M s

8 NOWAKOWSKA Julia 2005-06-18

K1 zjazd K j

9 SEKUŁA Szymon
( JOCHYM -SEKUŁA )
2005-09-13

C2 zjazd M j

10 SZTUBA Bogdan
( LABISZAK-SZTUBA )
1964-03-10

C2 zjazd M s

11 SZTUBA Oliwier
( KRZYSZTOŃ-SZTUBA )
2005-04-15

C2 zjazd M j

12 SZTUBA Oliwier
( KRZYSZTOŃ-SZTUBA-JOCHYM -LABISZAK-SEKUŁA-SZTUBA )
2005-04-15

C2x3 zjazd M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BORGIEŁ Mateusz
( BORGIEŁ-BRYŃSKI-GRZYBOWSKI )
1997-08-05

C1x3 zjazd M

2 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 zjazd M s

3 BORGIEŁ Mateusz
( GRZYBOWSKI-BORGIEŁ )
1997-08-05

C2 zjazd M s

4 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 zjazd M s

5 BRYŃSKI Grzegorz
( BORGIEŁ-BRYŃSKI-GRZYBOWSKI )
1996-04-01

C1x3 zjazd M

6 BYRDEK Dawid
( BYRDEK-STAROWICZ-WIKTOR )
1999-03-16

K1x3 zjazd M

7 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 zjazd M s

8 GRZYBOWSKI Marcin
( GRZYBOWSKI-BORGIEŁ )
1989-01-10

C2 zjazd M s

9 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 zjazd M s

10 GRZYBOWSKI Marcin
( BORGIEŁ-BRYŃSKI-GRZYBOWSKI )
1989-01-10

C1x3 zjazd M

11 STAROWICZ Dominik
( BYRDEK-STAROWICZ-WIKTOR )
1998-03-19

K1x3 zjazd M

12 STAROWICZ Dominik 1998-03-19

K1 zjazd M s

13 WIKTOR Leszczyński 2002-01-13

K1 zjazd M j

14 WIKTOR Leszczyński
( BYRDEK-STAROWICZ-WIKTOR )
2002-01-13

K1x3 zjazd M

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 sprint K

2 CADER Aleksandra
( CADER-FRANCIK-SZEWCZYK )
1998-05-07

K1x3 zjazd K

3 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 zjazd K s

4 FRANCIK Janina
( CADER-FRANCIK-SZEWCZYK )
2000-12-22

K1x3 zjazd K

5 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 sprint K

6 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 zjazd K s

7 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 zjazd M j

8 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 sprint M

9 SZEWCZYK Patrycja
( CADER-FRANCIK-SZEWCZYK )
2002-04-24

K1x3 zjazd K

10 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 sprint K

11 SZEWCZYK Patrycja 2002-04-24

K1 zjazd K j

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 sprint M

2 FLORCZAK Paweł
( FLORCZAK-GARBACZ-FLORCZAK )
1989-01-02

K1x3 zjazd M

3 FLORCZAK Paweł 1989-01-02

K1 zjazd M s

4 FLORCZAK Wojciech
( FLORCZAK-GARBACZ-FLORCZAK )
1960-09-04

K1x3 zjazd M

5 FLORCZAK Wojciech 1960-09-04

K1 sprint M

6 FLORCZAK Wojciech 1960-09-04

K1 zjazd M s

7 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 sprint M

8 GARBACZ Karol 1983-11-02

K1 zjazd M s

9 GARBACZ Karol
( FLORCZAK-GARBACZ-FLORCZAK )
1983-11-02

K1x3 zjazd M

10 Ponomarenkow Marcin
( Ponomarenkow-SKOWROŃSKI )
1983-12-16

C2 zjazd M s

11 Ponomarenkow Marcin 1983-12-16

C1 zjazd M s

12 Ponomarenkow Marcin
( SKOWROŃSKI-Ponomarenkow )
1983-12-16

C2 sprint M

13 SKOWROŃSKI Paweł
( SKOWROŃSKI-Ponomarenkow )
1984-08-05

C2 sprint M

14 SKOWROŃSKI Paweł
( Ponomarenkow-SKOWROŃSKI )
1984-08-05

C2 zjazd M s

15 SKOWROŃSKI Paweł 1984-08-05

C1 sprint M