Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Puchar Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów
COS OPO Wałcz, 23-25.04.2021
Liczba zgłoszeń: 238 w tym osób ( 121 ) K-44 M-77
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 19 ) K-8 M-11
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 1000m M

2 ALEKSANDROWICZ Sebastian 2000-06-16

C1 500m M

3 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 1000m M

4 DOMAGAŁA Kacper 2002-01-05

K1 500m M

5 GAPSKA Nicole 2000-06-03

K1 2000m K

6 GÓRSKA Julia 2001-03-27

K1 2000m K

7 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 200m M

8 INTEK Bartosz 2000-06-30

K1 500m M

9 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 1000m M

10 KITEWSKI Aleksander 1996-02-14

C1 500m M

11 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 1998-04-07

K1 2000m K

12 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 500m M

13 KRAJEWSKI Jan 2001-05-19

K1 1000m M

14 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 1000m M

15 KRZYŻANOWSKI Krystian 2002-06-12

C1 500m M

16 ŁAWNIKOWICZ Zuzanna 2002-11-01

K1 2000m K

17 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 1000m M

18 ORLIKOWSKI Paweł 1999-09-23

K1 500m M

19 OSTROWSKA Sandra 2000-01-19

K1 2000m K

20 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 500m M

21 PAŁUBICKI Łukasz 2002-01-23

K1 1000m M

22 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 1000m M

23 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 500m M

24 PUTTO Dominika 1995-12-29

K1 2000m K

25 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 500m K

26 SZULECKA Klaudia 2000-05-23

C1 200m K

27 ŚLIWA Jakub 1998-03-08

K1 1000m M

28 ŚLIWA Jakub 1998-03-08

K1 500m M

29 WIŚNIEWSKA Helena 1999-04-18

K1 2000m K

30 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 1000m M

31 ZEZULA Norman 1999-06-08

C1 500m M

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 500m M

2 KACZMAREK Paweł 1995-09-08

K1 200m M

3 KĄKOL Adrianna 2001-09-09

K1 2000m K

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERKO Herman 2000-10-15

C1 500m M

2 BERKO Herman 2000-10-15

C1 1000m M

3 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 200m M

4 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 500m M

5 FULKO Fryderyk 1999-04-10

K1 1000m M

6 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 2000m K

7 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 500m M

8 KOLIADYCH Oleksii 1998-02-27

C1 1000m M

9 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 200m M

10 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 500m M

11 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 1000m M

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 500m M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 1000m M

3 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 500m M

4 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 1000m M

5 OLSZEWSKA Julia 2000-10-28

K1 2000m K

6 PUŁAWSKA Anna 1996-02-07

K1 2000m K

 
azs.awf.katowice.pl
KS AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ISKRZYCKA Justyna 1997-11-07

K1 2000m K

2 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 200m M

3 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 500m M

4 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 1000m M

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 45 w tym osób ( 22 ) K-9 M-13
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2023

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 200m K

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 500m K

3 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 200m K

4 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 500m K

5 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 500m M

6 BARNIAK Tomasz 1995-03-06

C1 1000m M

7 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 500m M

8 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M

9 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 200m K

10 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K

11 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 200m M

12 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 500m M

13 GAJEWSKI Piotr 1999-06-18

K1 1000m M

14 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 500m M

15 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

16 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 500m M

17 HOŁDAK Krystian 2002-04-22

C1 1000m M

18 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 500m M

19 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 1000m M

20 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 200m K

21 ŁOBOZIAK Elżbieta 2002-07-30

C1 500m K

22 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 500m M

23 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M

24 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 500m M

25 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 1000m M

26 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 200m K

27 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

28 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 200m K

29 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K

30 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 500m M

31 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

32 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 500m M

33 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

34 POLACZEK Miłosz 2002-10-01

C1 500m M

35 POLACZEK Miłosz 2002-10-01

C1 1000m M

36 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 500m M

37 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 200m M

38 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

39 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 200m M

40 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 500m M

41 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 200m K

42 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 500m K

43 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 200m K

44 SZPERKIEWICZ Katarzyna 2001-05-23

C1 500m K

45 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 2000m K

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYRULEWSKA Klaudia 1998-01-12

K1 2000m K

2 KLATT Martyna 1999-02-04

K1 2000m K

3 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 200m M

4 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 500m M

5 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 2000m K

6 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 200m M

7 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 500m M

8 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

9 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 2000m K

10 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 200m M

11 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 500m M

12 ŻUKOWSKI Jakub 2000-06-03

K1 1000m M

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 200m M

2 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 500m M

3 KORSAK Przemysław 1999-04-08

K1 1000m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 15 ) K-3 M-12
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOTEWICZ Filip 2001-04-16

K1 1000m M

2 KOTEWICZ Filip 2001-04-16

K1 500m M

3 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 500m M

4 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

5 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 200m M

6 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 500m M

7 MAŁECKI Michał 2002-08-24

K1 1000m M

8 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 200m M

9 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 500m M

10 NAJA Karolina 1990-02-05

K1 2000m K

11 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 200m M

12 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 500m M

13 NOWACKI Marcin 2002-02-27

K1 1000m M

14 NOWACZYK Remigiusz 1998-01-01

C1 1000m M

15 NOWACZYK Remigiusz 1998-01-01

C1 500m M

16 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 200m M

17 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 500m M

18 PIECH Jacek 2002-04-04

K1 1000m M

19 PUŁAWSKA Małgorzata 1996-02-07

K1 2000m K

20 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 2000m K

21 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 500m M

22 STABNO Bartosz 1991-12-10

K1 1000m M

23 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 200m M

24 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 500m M

25 SZAFRANIEC Stanisław 2001-11-18

K1 1000m M

26 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 200m M

27 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 500m M

28 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 500m M

29 WECKWERT Filip 1999-04-24

K1 1000m M

30 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 500m M

31 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 1000m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĘBENEK Klaudia 2002-11-13

K1 2000m K

2 BĘBENEK Oliwia 2002-11-13

K1 2000m K

3 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

C1 200m K

4 SUCHECKA Aleksandra 1999-08-04

C1 500m K

5 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 200m M

6 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 500m M

7 TACIAK Jakub 2002-05-13

K1 1000m M

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 500m M

2 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 1000m M

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 500m M

2 JESIONKOWSKI Kamil 2000-07-29

C1 1000m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 500m M

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

4 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 200m K

5 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 500m M

6 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 1000m M

7 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 500m M

8 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 1000m M

9 STANNY Magda 1993-03-15

C1 500m K

10 STANNY Magda 1993-03-15

C1 200m K

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POLAŃSKA Zuzanna 2002-02-09

K1 2000m K

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WALCZYKIEWICZ Marta 1987-08-01

K1 2000m K

 
KU AZS Politechnika Opolska Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 200m M

2 BIL Michał 1997-01-06

K1 500m M

3 BIL Michał 1997-01-06

K1 1000m M

4 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 500m M

5 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 1000m M

6 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 500m K

7 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 200m K

8 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 1000m M

9 ŁUBNIEWSKI Michał 1993-10-20

C1 500m M

10 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 500m M

11 MARASA Alexander 2001-12-17

C1 1000m M

12 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 2000m K

13 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 200m M

14 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 500m M

15 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 1000m M

16 SZCZEPANEK Emilia 2000-11-08

K1 2000m K

17 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 1000m M

18 ŚLIWIŃSKI Arsen 1996-04-03

C1 500m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 500m M

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 1000m M

3 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 200m M

4 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 500m M

5 GRZYBOWSKI Marcin 1979-01-10

C1 1000m M

6 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 500m M

7 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 1000m M

8 LESZCZYŃSKI Wiktor 2002-01-13

K1 200m M

9 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 200m M

10 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 500m M

11 PILARZ Wojciech 2002-04-04

K1 1000m M

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 200m M

2 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 500m M

3 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 1000m M

 
niestowarzyszony Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 500m M

2 BURAKOWSKI Robert 2002-04-14

C1 1000m M

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 500m K

2 BOROWSKA Dorota 1996-02-22

C1 200m K

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 200m M

2 GRABOWSKI Bartosz 2000-04-11

K1 500m M

3 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 1000m M

4 KAMIŃSKI Mateusz 1991-05-03

C1 500m M

5 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 200m K

6 WALCZAK Julia 2000-10-07

C1 500m K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKA Ewa 2002-11-01

C1 200m K

2 KOWALSKA Ewa 2002-11-01

C1 500m K

3 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 200m K

4 SZCZERBIŃSKA Sylwia 1997-10-11

C1 500m K

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 1000m M

2 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 500m M

3 ROSOLSKI Rafał 1991-05-27

K1 200m M

4 SIEMIONOWSKI Piotr 1988-06-06

K1 200m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 200m M

2 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 500m M

3 JANYSKA Paweł 1998-03-31

K1 1000m M

4 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 200m M

5 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 500m M

6 STELIGA Filip 2000-11-23

K1 1000m M

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 200m M

2 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 500m M

3 HAJDAMOWICZ Ksawery 1998-02-27

K1 1000m M

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 500m M

2 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 1000m M

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 1000m M

2 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 500m M

3 ROJEK Przemysław 2002-08-10

K1 200m M

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 1000m M

2 KŁOS Adrian 2000-01-23

C1 500m M

3 MIKOŁAJEWSKA Martyna 2001-11-04

K1 2000m K

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 500m M

2 KOWALSKI Patryk 1999-04-06

C1 1000m M