Internetowe zgłoszenia do imprezy: Regaty Kajakowe XVII Memoriał im. Andrzeja Kulczaka, Ranking Młodzików i Dzieci
PAMIĄTKOWO, 01.06.2019
Liczba zgłoszeń: 357 w tym osób ( 280 ) K-92 M-188
 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 30 w tym osób ( 24 ) K-8 M-16
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNARZ Aleks
( TONDEL-BEDNARZ )
2006-03-12

K2 500m mł

2 CICHOCKI Filip 2005-11-04

C1 1000m M mł

3 CICHOCKI Maciej 2009-04-07

k1 1000m dzchł 08imłodsi

4 FALBAGOWSKI Maciej 2009-09-02

k1 1000m dzchł 08imłodsi

5 FALBAGOWSKI Maciej
( KUBERA-FALBAGOWSKI-KARABUT-ŻYŁKA )
2009-09-02

K4 500m M dz

6 GÓRSKI Karol 2009-09-15

k1 1000m dzchł 08imłodsi

7 GÓRSKI Karol
( GÓRSKI-MYSZYŃSKI )
2009-09-15

K2 500m M dz

8 KAŁUŻNA Aleksandra
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-02-26

K2 500m K mł

9 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 500m mł 2005

10 KARABUT Dmytro 2008-05-02

k1 1000m dzchł 08imłodsi

11 KARABUT Dmytro
( KUBERA-FALBAGOWSKI-KARABUT-ŻYŁKA )
2008-05-02

K4 500m M dz

12 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-02-08

C2 500m młodzików

13 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 1000m M mł

14 KARPIŃSKA Olga 2009-08-24

K1 1000m dz

15 KARPIŃSKA Olga
( KARPIŃSKA-MANYŚ-STACHURSKA-TURCZYK )
2009-08-24

K4 500m K dz

16 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04

K1 500m K mł

17 KRASZEWSKA Martyna
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-10-04

K2 500m K mł

18 KUBERA Olaf
( KUBERA-FALBAGOWSKI-KARABUT-ŻYŁKA )
2007-07-07

K4 500m M dz

19 KUBERA Olaf 2007-07-07

K1 1000m chł

20 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 1000m M mł

21 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 500m młodzików

22 MANYŚ Aleksandra
( KARPIŃSKA-MANYŚ-STACHURSKA-TURCZYK )
2009-05-29

K4 500m K dz

23 MYSZYŃSKI Mateusz 2009-05-13

k1 1000m dzchł 08imłodsi

24 MYSZYŃSKI Mateusz
( GÓRSKI-MYSZYŃSKI )
2009-05-13

K2 500m M dz

25 NIZIAŁEK Kuba 2006-02-02

C1 1000m mł 06

26 NIZIAŁEK Kuba
( NIZIAŁEK-POKLEPA )
2006-02-02

C2 500m młodzików

27 ORYSZEWSKA Daria
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-10-28

K2 500m K mł

28 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 500m mł 2005

29 POKLEPA Rafał
( NIZIAŁEK-POKLEPA )
2006-10-25

C2 500m młodzików

30 POKLEPA Rafał 2006-10-25

C1 1000m mł 06

31 SIEMASZ Kuba
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-07-03

C2 500m młodzików

32 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 1000m M mł

33 STACHURSKA Maja
( KARPIŃSKA-MANYŚ-STACHURSKA-TURCZYK )
2009-07-30

K4 500m K dz

34 STACHURSKA Maja 2009-07-30

K1 1000m dz

35 TONDEL Kamil 2006-02-26

K1 1000m M mł

36 TONDEL Kamil
( TONDEL-BEDNARZ )
2006-02-26

K2 500m mł

37 TURCZYK Amelia
( KARPIŃSKA-MANYŚ-STACHURSKA-TURCZYK )
2008-07-01

K4 500m K dz

38 TURCZYK Amelia 2008-07-01

K1 1000m dz

39 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 500m młodzików

40 ZARĘBA Wiktoria 2006-01-28

K1 500m K mł

41 ZARĘBA Wiktoria
( KRASZEWSKA-ZARĘBA )
2006-01-28

K2 500m K mł

42 ŻYŁKA Dominik
( KUBERA-FALBAGOWSKI-KARABUT-ŻYŁKA )
2009-03-27

K4 500m M dz

43 ŻYŁKA Dominik 2009-03-27

k1 1000m dzchł 08imłodsi

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 51 w tym osób ( 46 ) K-18 M-28
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna
( MIKOŁAJCZAK- FOĆ-SZYMCZAK-REICH )
2006-08-23

K4 500m K mł

2 ANIOŁA Piotr 2007-08-08

K1 1000m chł

3 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01

K1 500m mł 2005

4 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK-GOŚCINIAK-KOBRYŃ )
2005-03-01

K4 500m K mł

5 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 500m M jm

6 CAŁKA Maria 2007-03-03

K1 1000m dz

7 CAŁKA Maria
( CAŁKA-WYSZKOWSKA-GRABIANOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-03-03

K4 500m K dz

8 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 500m M jm

9 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-10-17

K4 500m M jm

10 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 500m M jm

11 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-10-17

K4 500m M jm

12 FOĆ Jan 2007-04-11

K1 1000m chł

13 FOĆ Jan
( FOĆ-MAŃKOWSKI-RUPNIEWSKI-LISIKIEWICZ )
2007-04-11

K4 500m M dz

14 GOŚCINIAK Zuzanna
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK-GOŚCINIAK-KOBRYŃ )
2005-04-29

K4 500m K mł

15 GRABIANOWSKA Adrinna
( CAŁKA-WYSZKOWSKA-GRABIANOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-06-06

K4 500m K dz

16 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-06-06

K1 1000m dz

17 GRABIANOWSKI Mateusz
( GRABIANOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ-MAŃKOWSKI )
2005-06-14

K4 500m mł

18 KASZUBA Kacper
( GRABIANOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ-MAŃKOWSKI )
2005-07-26

K4 500m mł

19 KOBRYŃ Zofia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK-GOŚCINIAK-KOBRYŃ )
2005-11-15

K4 500m K mł

20 KORZUŚNIK Miłosz
( KORZUŚNIK-KUBIS-TOMIDAJEWICZ-MIKOŁAJCZAK )
2005-01-28

K4 500m mł

21 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K jm

22 KOSMACZEWSKA Lena
( KOSMACZEWSKA-KUBIS )
2004-07-13

K2 500m K jm

23 KUBIS Oliwia
( KOSMACZEWSKA-KUBIS )
2004-05-07

K2 500m K jm

24 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 500m K jm

25 KUBIS Tymon
( KORZUŚNIK-KUBIS-TOMIDAJEWICZ-MIKOŁAJCZAK )
2005-07-10

K4 500m mł

26 KUHN Julia
( KUHN-STANISZEWSKA-MAJCHRZAK-SULKOWSKA )
2007-05-10

K4 500m K dz

27 LISIKIEWICZ Paweł
( FOĆ-MAŃKOWSKI-RUPNIEWSKI-LISIKIEWICZ )
2007-11-15

K4 500m M dz

28 LUDWICZAK Amelia
( BARTKOWIAK-LUDWICZAK-GOŚCINIAK-KOBRYŃ )
2005-11-09

K4 500m K mł

29 MAJCHRZAK Weronika
( KUHN-STANISZEWSKA-MAJCHRZAK-SULKOWSKA )
2008-03-01

K4 500m K dz

30 MAŃKOWSKI Adam
( GRABIANOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ-MAŃKOWSKI )
2005-04-04

K4 500m mł

31 MAŃKOWSKI Jakub
( FOĆ-MAŃKOWSKI-RUPNIEWSKI-LISIKIEWICZ )
2008-05-05

K4 500m M dz

32 MERMELA Mikołaj
( MERMELA-WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-04-29

K4 500m mł

33 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-05-10

K1 500m K mł

34 MIKOŁAJCZAK Marianna
( MIKOŁAJCZAK- FOĆ-SZYMCZAK-REICH )
2006-05-10

K4 500m K mł

35 MIKOŁAJCZAK Szymon
( KORZUŚNIK-KUBIS-TOMIDAJEWICZ-MIKOŁAJCZAK )
2006-12-12

K4 500m mł

36 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-12

K1 1000m M mł

37 OPIELEWICZ Marcin
( GRABIANOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ-MAŃKOWSKI )
2005-11-04

K4 500m mł

38 PACHOLAK Wiktor
( PACHOLAK-WALCZAK )
2004-08-17

K2 500m M jm

39 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 500m M jm

40 RECHUL Mateusz
( RECHUL-STANISŁAWSKI )
2007-03-07

K2 500m M dz

41 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WORONKIEWICZ )
2005-01-22

K2 500m mł

42 REICH Aleksandra
( MIKOŁAJCZAK- FOĆ-SZYMCZAK-REICH )
2006-09-18

K4 500m K mł

43 RUPNIEWSKI Jędrzej
( FOĆ-MAŃKOWSKI-RUPNIEWSKI-LISIKIEWICZ )
2007-05-05

K4 500m M dz

44 STANISŁAWSKI Krzysztof
( RECHUL-STANISŁAWSKI )
2008-03-06

K2 500m M dz

45 STANISZEWSKA Oliwia
( KUHN-STANISZEWSKA-MAJCHRZAK-SULKOWSKA )
2008-04-10

K4 500m K dz

46 SULKOWSKA Zofia
( KUHN-STANISZEWSKA-MAJCHRZAK-SULKOWSKA )
2008-04-10

K4 500m K dz

47 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-01-28

K4 500m M jm

48 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 500m M jm

49 SZYMCZAK Aleksandra
( MIKOŁAJCZAK- FOĆ-SZYMCZAK-REICH )
2005-03-03

K4 500m K mł

50 TOMIDAJEWICZ Tymon
( KORZUŚNIK-KUBIS-TOMIDAJEWICZ-MIKOŁAJCZAK )
2006-04-25

K4 500m mł

51 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 1000m M mł

52 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-04-30

K4 500m M jm

53 WALCZAK Dawid
( PACHOLAK-WALCZAK )
2003-04-30

K2 500m M jm

54 WĄSOWICZ Mikołaj
( MERMELA-WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K4 500m mł

55 WESOŁOWSKA Nadia
( CAŁKA-WYSZKOWSKA-GRABIANOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-02-02

K4 500m K dz

56 WORONKIEWICZ Aleksander
( RECHUL-WORONKIEWICZ )
2005-03-11

K2 500m mł

57 WYSZKOWSKA Antonina
( CAŁKA-WYSZKOWSKA-GRABIANOWSKA-WESOŁOWSKA )
2008-08-29

K4 500m K dz

58 WYSZKOWSKI Igor
( MERMELA-WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-12-20

K4 500m mł

59 ZIELIŃSKI Aleksander
( MERMELA-WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K4 500m mł

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Marcel 2007-03-14

K1 1000m chł

2 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 1000m chł

3 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m mł 2005

4 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 1000m M mł

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 67 w tym osób ( 52 ) K-13 M-39
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁECKA Wiktoria
( BIAŁECKA-KOCH )
2003-02-14

K2 500m K jm

2 BIAŁECKA Wiktoria
( BIAŁECKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2003-02-14

K4 500m K jm

3 BRZEZIŃSKA Marta
( BRZEZIŃSKA Marta )
2005-05-23

C2 500m mł dz

4 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K mł

5 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M dz

6 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24

K1 500m M jm

7 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2003-09-24

K2 500m M jm

8 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-TOCHMAN-WANOT-ZAWODNY )
2003-09-24

K4 500m M jm

9 DUDZIAK Dominik
( DUDZIAK-PŁONKA )
2006-07-20

K2 500m mł

10 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 1000m M mł

11 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K jm

12 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M mł

13 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K jm

14 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M mł

15 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M mł

16 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 500m K jm

17 HOFFMANN Joanna
( BIAŁECKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K4 500m K jm

18 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K jm

19 IGNASZEWSKI Wiktor
( KOZBER-NIESKURSKI-IGNASZEWSKI-SIEWASZCZYK )
2009-08-08

K4 500m M dz

20 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-09-29

C2 500m M jm

21 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 500m M jm

22 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K mł

23 KINAST Zuzanna
( KINAST Zuzanna )
2005-12-26

C2 500m mł dz

24 KLAK Kacper
( KLAK-KUDŁA )
2004-02-15

C2 500m M jm

25 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 500m M jm

26 KOCH Maria
( BIAŁECKA-KOCH )
2003-12-16

K2 500m K jm

27 KOCH Maria
( BIAŁECKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2003-12-16

K4 500m K jm

28 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K jm

29 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 300m OPEN

30 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 500m K jm

31 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 500m K jm

32 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( BIAŁECKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K4 500m K jm

33 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-SCIBILIA-PŁACZEK-SZOT )
2005-01-02

K4 500m mł

34 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m mł 05

35 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 500m M jm

36 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K2 500m M jm

37 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2003-04-08

K4 500m M jm

38 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 300m OPEN

39 KOZBER Maksymikian
( KOZBER-NIESKURSKI-IGNASZEWSKI-SIEWASZCZYK )
2007-07-15

K4 500m M dz

40 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-WALKOWIAK )
2003-05-17

K2 500m M jm

41 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 500m M jm

42 KUDŁA Jan
( KLAK-KUDŁA )
2004-06-19

C2 500m M jm

43 KUDŁA Jan 2004-06-19

C1 500m M jm

44 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 1000m dz

45 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24

K1 1000m chł

46 NIESKURSKI Szymon
( KOZBER-NIESKURSKI-IGNASZEWSKI-SIEWASZCZYK )
2009-07-06

K4 500m M dz

47 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 500m M jm

48 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 500m M jm

49 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 500m M jm

50 PIECHOCKI Jakub
( JANCZAK-PIECHOCKI )
2003-07-08

C2 500m M jm

51 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 300m OPEN

52 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2004-02-08

K2 500m M jm

53 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-02-08

K4 500m M jm

54 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 500m M jm

55 PŁACZEK Igor
( KONIECZNY-SCIBILIA-PŁACZEK-SZOT )
2006-05-15

K4 500m mł

56 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 1000m M mł

57 PŁONKA Wojciech 2006-05-24

K1 1000m M mł

58 PŁONKA Wojciech
( DUDZIAK-PŁONKA )
2006-05-24

K2 500m mł

59 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 1000m chł

60 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 500m M jm

61 SCIBILIA Nicholas
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-05-08

K4 500m M jm

62 SCIBILIA Nicholas
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 500m M jm

63 SCIBILIA Thomas
( KONIECZNY-SCIBILIA-PŁACZEK-SZOT )
2006-05-16

K4 500m mł

64 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 1000m M mł

65 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K jm

66 SIEWASZCZYK Maciej
( KOZBER-NIESKURSKI-IGNASZEWSKI-SIEWASZCZYK )
2009-01-31

K4 500m M dz

67 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 500m M jm

68 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 500m M jm

69 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K dz

70 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28

K1 1000m mł 05

71 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 1000m mł 06

72 SZOT Szymon
( KONIECZNY-SCIBILIA-PŁACZEK-SZOT )
2006-07-09

K4 500m mł

73 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 1000m M mł

74 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 500m K mł

75 TOCHMAN Kacper
( TOCHMAN-ZAWODNY )
2004-08-07

K2 500m M jm

76 TOCHMAN Kacper
( CHEŁMOWSKI-TOCHMAN-WANOT-ZAWODNY )
2004-08-07

K4 500m M jm

77 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 1000m mł 06

78 WALKOWIAK Wiktor
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-04-06

K4 500m M jm

79 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M jm

80 WALKOWIAK Wiktor
( KOZŁOWSKI-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 500m M jm

81 WANOT Aleksander
( CHEŁMOWSKI-TOCHMAN-WANOT-ZAWODNY )
2004-09-28

K4 500m M jm

82 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 500m M jm

83 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-01-01

K1 1000m chł

84 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m mł 2005

85 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24

C1 1000m M mł

86 ZAWODNY Dawid
( TOCHMAN-ZAWODNY )
2004-08-12

K2 500m M jm

87 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 500m M jm

88 ZAWODNY Dawid
( CHEŁMOWSKI-TOCHMAN-WANOT-ZAWODNY )
2004-08-12

K4 500m M jm

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GORĄCZNIAK Maciej 2007-02-04

K1 1000m chł

2 KUSZAK Inga 2007-09-16

K1 1000m dz

3 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 1000m mł 05

4 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 300m OPEN

5 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 500m M jm

6 PIETRZAK Kamil
( PIETRZAK-PILARSKI )
2003-07-01

K2 500m M jm

7 PILARSKI Jakub
( PIETRZAK-PILARSKI )
2003-03-04

K2 500m M jm

8 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 500m M jm

9 SEIFERT Milena 2004-12-24

K1 500m K jm

10 ZAĆMIŃSKI Filip 2007-09-26

K1 1000m chł

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 24 ) K-11 M-13
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 500m K jm

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K jm

3 GLABUS Alicja
( GLABUS Alicja )
2006-11-25

C2 500m mł dz

4 GLABUS Bernadeta
( GLABUS Bernadeta )
2005-03-30

C2 500m mł dz

5 GROMADECKA Marika 2009-01-01

K1 1000m dz

6 GROMADECKI Dominik
( GROMADECKI-WILGA )
2004-11-09

C2 500m M jm

7 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 500m M jm

8 GROMADECKI Niodem 2007-03-04

C1 500m M dz

9 HOJAK Martyna 2005-04-09

K1 500m mł 2005

10 KORCZ Nikodem
( STANEK-KORCZ )
2008-02-23

C2 500m M dz

11 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K mł

12 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 1000m mł 06

13 KUBIAK Józef 2006-01-01

K1 1000m M mł

14 KUBIAK Matylda
( ROKSANA-KUBIAK )
2004-09-16

K2 500m K jm

15 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

16 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 1000m mł 06

17 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 500m M jm

18 ROKSANA Nawrot
( ROKSANA-KUBIAK )
2004-01-01

K2 500m K jm

19 STANEK Kacper
( STANEK-KORCZ )
2008-03-21

C2 500m M dz

20 STANEK Kacper 2008-03-21

C1 500m M dz

21 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K mł

22 SZYMAŃSKA Patrycja
( SZYMAŃSKA Patrycja )
2005-11-13

C2 500m mł dz

23 TOMIDAJEWICZ Emilia 2002-02-10

K1 300m OPEN

24 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M dz

25 WILGA Eryk
( GROMADECKI-WILGA )
2004-06-27

C2 500m M jm

26 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 500m M jm

27 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M mł

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 500m mł

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 1000m mł 05

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 500m M jm

4 BIAŁOŻYT Bartosz
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-11-19

K2 500m M jm

5 KOCHANEK Bartek
( KOCHANEK-SKONIECZNY )
2005-11-18

K2 500m mł

6 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 1000m M mł

7 POLIŃSKI Kacper
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 500m M jm

8 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 500m M jm

9 SKONIECZNY Amadeusz 2005-01-26

K1 1000m M mł

10 SKONIECZNY Amadeusz
( KOCHANEK-SKONIECZNY )
2005-01-26

K2 500m mł

11 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 1000m M mł

12 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 500m mł

13 SZYMAŃSKA Aleksandra 2013-03-07

K1 1000m dz

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARANOWSKI Maciej 2008-02-24

k1 1000m dzchł 08imłodsi

2 BOSIACKA Julia
( BOSIACKA-GRZELCZAK-RUDZIŃSKA-WASIELEWSKA )
2008-05-04

K4 500m K dz

3 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 300m OPEN

4 CIOŁCZYK Oliwier
( FIEDOROWICZ-CIOŁCZYK )
2005-10-08

K2 500m mł

5 CIOŁCZYK Oliwier 2005-10-08

K1 1000m mł 05

6 FIEDOROWICZ Oskar 2005-03-25

K1 1000m mł 05

7 FIEDOROWICZ Oskar
( FIEDOROWICZ-CIOŁCZYK )
2005-03-25

K2 500m mł

8 GRZELCZAK Maja
( BOSIACKA-GRZELCZAK-RUDZIŃSKA-WASIELEWSKA )
2008-06-02

K4 500m K dz

9 HAJKOWSKA Antonina 2008-04-28

K1 1000m dz

10 HAJKOWSKA Antonina
( JEDLIŃSKA-HAJKOWSKA )
2008-04-28

K2 500m K dz

11 JEDLIŃSKA Roksana
( JEDLIŃSKA-HAJKOWSKA )
2007-12-24

K2 500m K dz

12 JEDLIŃSKA Roksana 2007-12-24

K1 1000m dz

13 KOŁOSOWSKA Klaudia 2007-12-21

K1 1000m dz

14 KOŁOSOWSKA Klaudia
( MAJCHER-KOŁOSOWSKA )
2007-12-21

K2 500m K dz

15 MAJCHER Klaudia
( MAJCHER-KOŁOSOWSKA )
2007-11-27

K2 500m K dz

16 MAJCHER Klaudia 2007-11-27

K1 1000m dz

17 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 500m M jm

18 MAJCHRZAK Miłosz
( PILARSKI-MAJCHRZAK )
2003-06-04

K2 500m M jm

19 PASZKIEWICZ Sandra 2003-12-02

K1 500m K jm

20 PILARSKI Szymon
( PILARSKI-MAJCHRZAK )
2003-10-03

K2 500m M jm

21 PILARSKI Szymon 2003-10-03

K1 500m M jm

22 RUDZIŃSKA Dorota
( BOSIACKA-GRZELCZAK-RUDZIŃSKA-WASIELEWSKA )
2008-07-28

K4 500m K dz

23 TROJANEK Jakub 2003-01-09

K1 500m M jm

24 WASIELEWSKA Maria
( BOSIACKA-GRZELCZAK-RUDZIŃSKA-WASIELEWSKA )
2008-06-02

K4 500m K dz

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21

C1 1000m M mł

2 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19

C1 1000m M mł

3 KRECZMAN Hubert 2006-09-04

C1 1000m mł 06

4 STAŃCZEWSKI Dominik 2007-02-21

K1 1000m chł

5 STAŃCZEWSKI Dominik 2007-02-21

C1 500m M dz

6 STASIEŁOWICZ Patryk 2006-12-27

C1 1000m mł 06

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 12 ) K-0 M-12
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon
( DROZDOWSKI-MARCINIAK )
2004-03-20

K2 500m M jm

2 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 500m M jm

3 HABDAS Franciszek 2006-09-26

K1 1000m M mł

4 HABDAS Franciszek
( HABDAS-RZEPCZYŃSKI )
2006-09-26

K2 500m mł

5 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 500m M jm

6 KRAHEL Olgierd 2007-06-27

K1 1000m chł

7 KRAHEL Olgierd
( KRAHEL-WĘCŁAWEK )
2007-06-27

K2 500m M dz

8 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13

k1 1000m dzchł 08imłodsi

9 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 1000m mł 05

10 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-WIŚNIEWSKI )
2005-06-06

K2 500m mł

11 MARCINIAK Mateusz
( DROZDOWSKI-MARCINIAK )
2003-06-06

K2 500m M jm

12 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06

K1 500m M jm

13 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 500m M jm

14 PISZORA Tomasz
( PISZORA-WIŚNIEWSKI )
2003-07-29

K2 500m M jm

15 RZEPCZYŃSKI Nikodem
( HABDAS-RZEPCZYŃSKI )
2006-01-02

K2 500m mł

16 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 1000m M mł

17 WĘCŁAWEK Arnold
( KRAHEL-WĘCŁAWEK )
2008-09-03

K2 500m M dz

18 WĘCŁAWEK Arnold 2008-09-03

k1 1000m dzchł 08imłodsi

19 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 1000m mł 05

20 WIŚNIEWSKI Jan
( KUPCZYK-WIŚNIEWSKI )
2005-12-05

K2 500m mł

21 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 500m M jm

22 WIŚNIEWSKI Leon
( PISZORA-WIŚNIEWSKI )
2003-03-16

K2 500m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 500m K jm

2 DANILEWICZ Wojciech
( URBAN-DANILEWICZ )
2008-03-23

K2 500m M dz

3 DANILEWICZ Wojciech 2008-03-23

k1 1000m dzchł 08imłodsi

4 DANILEWICZ Zuzanna 2006-12-06

K1 500m K mł

5 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26

K1 1000m chł

6 GRZEŚ Karol 2005-05-24

K1 1000m mł 05

7 JANOWICZ Maja 2005-09-05

K1 500m mł 2005

8 KORDEK Kamil 2006-04-07

K1 1000m M mł

9 MAJCHRZAK Michał
( MAJCHRZAK-MARCINIAK )
2003-08-27

K2 500m M jm

10 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 500m M jm

11 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 500m M jm

12 MARCINIAK Hubert
( MAJCHRZAK-MARCINIAK )
2003-10-04

K2 500m M jm

13 MOROZ Adam
( WIŚNIEWSKI-MOROZ )
2004-03-05

K2 500m M jm

14 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 500m M jm

15 PIASECKA Julia 2008-01-17

K1 1000m dz

16 PIASECKA Julia
( ZAPAŁA-PIASECKA )
2008-01-17

K2 500m K dz

17 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 1000m mł 05

18 SUPEŁO Filip 2006-08-31

K1 1000m M mł

19 URBAN Wojciech 2008-04-21

k1 1000m dzchł 08imłodsi

20 URBAN Wojciech
( URBAN-DANILEWICZ )
2008-04-21

K2 500m M dz

21 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 500m M jm

22 WIŚNIEWSKI Filip
( WIŚNIEWSKI-MOROZ )
2004-03-26

K2 500m M jm

23 WÓJCIK Róza 2008-01-12

K1 1000m dz

24 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01

K1 1000m chł

25 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30

K1 1000m dz

26 ZAPAŁA Karolina
( ZAPAŁA-PIASECKA )
2007-06-30

K2 500m K dz

 
UKS Dwójka Kórnik Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 12/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWINSKI Bartosz 2003-01-01

K1 500m M jm

2 LEWINSKI Bartosz
( MAZANKA-LEWINSKI-SOBCZYK-STELMASZYK )
2003-01-01

K4 500m M jm

3 LINKE Mikołaj 2006-01-17

K1 1000m M mł

4 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 500m M jm

5 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 500m M jm

6 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-LEWINSKI-SOBCZYK-STELMASZYK )
2004-09-24

K4 500m M jm

7 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-LEWINSKI-SOBCZYK-STELMASZYK )
2004-07-28

K4 500m M jm

8 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 500m M jm

9 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 500m M jm

10 STELMASZYK Szymon
( MAZANKA-LEWINSKI-SOBCZYK-STELMASZYK )
2004-01-23

K4 500m M jm

11 STELMASZYK Szymon 2004-01-23

K1 500m M jm

 
uks-pamiątkowo.info
UKS Pamiątkowo Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 10 ) K-0 M-10
NrLicencji: 07/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRZEJEWSKI Blazej 1981-02-09

K1 300m OPEN

2 BELTER Mateusz
( BELTER-MIŻEJEWSKI )
2004-09-09

K2 500m M jm

3 BELTER Mateusz
( GAŁECKI-BELTER-PISZCZYŃSKI-MIŻEJEWSKI )
2004-09-09

K4 500m M jm

4 GALASINSKI Kazimierz 2010-05-30

k1 1000m dzchł 08imłodsi

5 GAŁECKI Mikołaj 2004-12-07

K1 500m M jm

6 GAŁECKI Mikołaj
( GAŁECKI-BELTER-PISZCZYŃSKI-MIŻEJEWSKI )
2004-12-07

K4 500m M jm

7 GAŁECKI Mikołaj
( GAŁECKI-PISZCZYŃSKI )
2004-12-07

K2 500m M jm

8 GRZECHOWSKI Marcin
( GRZECHOWSKI-PRETKI )
2007-03-20

K2 500m M dz

9 GRZECHOWSKI Marcin 2007-03-20

K1 1000m chł

10 KRUPECKI Hubert 2002-09-30

K1 300m OPEN

11 MIŻEJEWSKI Remigiusz
( GAŁECKI-BELTER-PISZCZYŃSKI-MIŻEJEWSKI )
2003-07-13

K4 500m M jm

12 MIŻEJEWSKI Remigiusz
( BELTER-MIŻEJEWSKI )
2003-07-13

K2 500m M jm

13 MIŻEJEWSKI Remigiusz 2003-07-13

K1 500m M jm

14 PISZCZYŃSKI Stefan
( GAŁECKI-PISZCZYŃSKI )
2004-07-02

K2 500m M jm

15 PISZCZYŃSKI Stefan
( GAŁECKI-BELTER-PISZCZYŃSKI-MIŻEJEWSKI )
2004-07-02

K4 500m M jm

16 PRETKI Mateusz 2008-10-30

k1 1000m dzchł 08imłodsi

17 PRETKI Mateusz
( GRZECHOWSKI-PRETKI )
2008-10-30

K2 500m M dz

18 PRĘTKI Jakub 2005-01-02

K1 1000m mł 05

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 32 w tym osób ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 1000m M mł

2 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-SZYMURA )
2006-05-01

K2 500m mł

3 DEDRA Jakub
( DEDRA-RUREK )
2009-09-16

K2 500m M dz

4 DEDRA Jakub 2009-09-16

k1 1000m dzchł 08imłodsi

5 GUMNY Hugo
( GUMNY-PŁÓCIENNIK )
2006-01-11

K2 500m mł

6 GUMNY Hugo 2006-01-11

K1 1000m M mł

7 JĘDROSZKOWIAK Stanisław
( JĘDROSZKOWIAK-KRUSZYŃSKI )
2006-06-12

K2 500m mł

8 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12

K1 1000m M mł

9 JĘDROSZKOWIAK Zofia
( PREISS-JĘDROSZKOWIAK )
2008-07-12

K2 500m K dz

10 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 1000m dz

11 KŁOBUS Łucja 2007-06-15

K1 1000m dz

12 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07

K1 1000m M mł

13 KRUSZYŃSKI Aleksander
( JĘDROSZKOWIAK-KRUSZYŃSKI )
2006-02-07

K2 500m mł

14 KUŹNICKI Michał 2006-03-08

K1 1000m M mł

15 KUŹNICKI Michał
( KUŹNICKI-ŁABĘDA )
2006-03-08

K2 500m mł

16 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09

K1 1000m M mł

17 ŁABĘDA Maksymilian
( KUŹNICKI-ŁABĘDA )
2006-09-09

K2 500m mł

18 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 1000m M mł

19 MUKA Mateusz
( MUKA-ZAPARTY )
2006-12-12

K2 500m mł

20 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( GUMNY-PŁÓCIENNIK )
2006-01-06

K2 500m mł

21 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 1000m M mł

22 PREISS Amelia
( PREISS-JĘDROSZKOWIAK )
2007-02-16

K2 500m K dz

23 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 1000m dz

24 RUREK Ania 2006-10-02

K1 500m K mł

25 RUREK Fabian 2009-01-12

k1 1000m dzchł 08imłodsi

26 RUREK Fabian
( DEDRA-RUREK )
2009-01-12

K2 500m M dz

27 SZYMURA Eryk
( BEDNAREK-SZYMURA )
2005-03-28

K2 500m mł

28 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 1000m mł 05

29 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 1000m M mł

30 ZAPARTY Tymoteusz
( MUKA-ZAPARTY )
2006-12-08

K2 500m mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 32 w tym osób ( 26 ) K-15 M-11
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHOJNACKA Kinga 2009-01-01

K1 1000m dz

2 CHOJNACKA Kinga
( KOWALSKA-CHOJNACKA-SZCZEPANIAK-TOMYS )
2009-01-01

K4 500m K dz

3 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23

K1 500m K jm

4 DAŁKOWSKA Aleksandra
( DAŁKOWSKA-RADNA )
2004-06-23

K2 500m K jm

5 DAŁKOWSKA Aleksandra
( DAŁKOWSKA-PIECHOCKA-RADNA-ŻOK )
2004-06-23

K4 500m K jm

6 DOMAGAŁA Maria 2006-01-01

K1 500m K mł

7 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 500m mł 2005

8 GÓRNY Miłosz 2007-01-01

K1 1000m chł

9 HOFMAN Zofia 2006-04-26

K1 500m K mł

10 JASTRZĄB Kacper
( NYCZKOWIAK-JASTRZĄB )
2005-02-16

K2 500m mł

11 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 1000m mł 05

12 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 500m M jm

13 KOSIŃSKA Amelia 2008-01-01

K1 1000m dz

14 KOWALSKA Martyna
( KOWALSKA-CHOJNACKA-SZCZEPANIAK-TOMYS )
2007-01-01

K4 500m K dz

15 KOWALSKA Martyna 2007-01-01

K1 1000m dz

16 KUJAWA Filip 2006-03-08

K1 1000m M mł

17 MAJZA Mateusz 2007-01-01

K1 1000m chł

18 MATYSIAK Justyna 2006-01-01

K1 500m K mł

19 NIEBORAK Mateusz
( NIEBORAK-WAJS )
2007-01-05

K2 500m M dz

20 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05

K1 1000m chł

21 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26

K1 1000m M mł

22 NYCZKOWIAK Marcin
( NYCZKOWIAK-JASTRZĄB )
2006-10-26

K2 500m mł

23 PIECHOCKA Julia
( DAŁKOWSKA-PIECHOCKA-RADNA-ŻOK )
2004-04-12

K4 500m K jm

24 PIECHOCKA Julia
( ŻOK-PIECHOCKA )
2004-04-12

K2 500m K jm

25 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 500m K jm

26 RADNA Magdalena
( DAŁKOWSKA-RADNA )
2004-04-29

K2 500m K jm

27 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K jm

28 RADNA Magdalena
( DAŁKOWSKA-PIECHOCKA-RADNA-ŻOK )
2004-04-29

K4 500m K jm

29 SZCZEPANIAK Natalia
( KOWALSKA-CHOJNACKA-SZCZEPANIAK-TOMYS )
2009-01-01

K4 500m K dz

30 SZCZEPANIAK Natalia 2009-01-01

K1 1000m dz

31 SZCZĘSNA Natalia 2006-06-10

K1 500m K mł

32 SZRAMA Amelia 2004-10-04

K1 500m K jm

33 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 500m M jm

34 TOMYS Patryk 2006-02-26

K1 1000m M mł

35 TOMYS Zuzanna 2009-01-01

K1 1000m dz

36 TOMYS Zuzanna
( KOWALSKA-CHOJNACKA-SZCZEPANIAK-TOMYS )
2009-01-01

K4 500m K dz

37 WAJS Eryk
( NIEBORAK-WAJS )
2009-01-01

K2 500m M dz

38 WAJS Eryk 2009-01-01

k1 1000m dzchł 08imłodsi

39 ŻOK Zuzanna
( DAŁKOWSKA-PIECHOCKA-RADNA-ŻOK )
2003-08-07

K4 500m K jm

40 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 500m K jm

41 ŻOK Zuzanna
( ŻOK-PIECHOCKA )
2003-08-07

K2 500m K jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBIAK Oliwia
( KUBIAK-MACKIEWICZ )
2006-06-07

K2 500m K mł

2 MACKIEWICZ Milena
( KUBIAK-MACKIEWICZ )
2006-01-06

K2 500m K mł

3 MARCINKOWSKA Amelia
( MARCINKOWSKA-RUŻANOWSKA )
2007-09-08

C2 500m mł dz

4 RUŻANOWSKA Maja
( MARCINKOWSKA-RUŻANOWSKA )
2007-03-30

C2 500m mł dz

5 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 1000m M mł

6 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 1000m M mł