Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego, 6.Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej, Sup Race 2020
Poznań, 26.09.2020
Liczba zgłoszeń: 343 w tym osób ( 315 ) K-108 M-207
 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 80 w tym osób ( 87 ) K-35 M-52
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANIOŁA Piotr
( ANIOŁA-KUBIS-SZYMASZEK-CHWYĆ )
2007-08-08

K4 500m M mł

2 ANTOS Stanisław 2008-12-14

C1 500m M mł

3 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK-MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2005-12-15

K4 500m K jm

4 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15

K1 500m K jm

5 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 500m M j

6 BOGU¦ Lena 2011-06-26

Rezerwa K

7 BOGU¦ Maja 2009-09-19

C1 200m K dz

8 BORAK Marianna
( BORAK-SOBCZAK-FRYDRYCHOWICZ-SULKOWSKA )
2007-09-07

K4 500m K mł

9 BUCHHOLZ Jakub
( BUCHHOLZ-MATCZAK-JANIAK-KERGER )
2008-02-06

K4 500m M mł

10 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 500m M j

11 CEBULSKI Kacper
( PACHOLAK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 500m M j

12 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 500m M j

13 CEBULSKI Patryk
( WALCZAK-CEBULSKI )
2003-10-17

K2 500m M j

14 CHIRILENCO Erica 2009-01-28

Rezerwa K

15 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 500m M jm

16 CHIRILENCO Robert
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-11-27

C2 500m M jm

17 CHWYĆ Wiktor
( ANIOŁA-KUBIS-SZYMASZEK-CHWYĆ )
2007-05-24

K4 500m M mł

18 FIJAŁKOWSKA Roksana
( FIJAŁKOWSKA-GRABIANOWSKA )
2007-04-11

K2 500m K mł

19 FIJAŁKOWSKA Roksana
( FIJAŁKOWSKA-MAJCHRZAK-STANISZEWSKA-WYLEGAŁA )
2007-04-11

K4 500m K mł

20 FRYDRYCHOWICZ Natalia
( BORAK-SOBCZAK-FRYDRYCHOWICZ-SULKOWSKA )
2007-02-10

K4 500m K mł

21 GAJEWSKI Piotr
( GAJEWSKI-MALINOWSKI )
1999-06-18

K2 500m M

22 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 500m K jm

23 GO¦CINIAK Zuzanna
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK )
2005-04-29

K2 500m K jm

24 GÓRAZDA Piotr
( KWICZOR-RASCH-PAWLAK-GÓRAZDA )
2009-07-03

K4 500m M dz

25 GRABIANOWSKA Adrinna
( FIJAŁKOWSKA-GRABIANOWSKA )
2007-08-25

K2 500m K mł

26 GRABIANOWSKA Adrinna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-MŁYNARCZYK )
2007-08-25

K4 500m K mł

27 HEJNOWICZ Paweł 2009-06-03

C1 500m M dz

28 JANIAK Dawid
( BUCHHOLZ-MATCZAK-JANIAK-KERGER )
2008-06-23

K4 500m M mł

29 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 500m M jm

30 KALISZAN Hanna 2008-06-15

C1 500m K mł

31 KAMIŃSKI Adam
( KAMIŃSKI-SAWIŃSKI )
2006-03-14

C2 500m M jm

32 KAMIŃSKI Adam 2006-03-14

C1 500m M jm

33 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 500m M jm

34 KERGER Adam
( BUCHHOLZ-MATCZAK-JANIAK-KERGER )
2008-09-28

K4 500m M mł

35 KĘSY Jadwiga
( KĘSY-PALUCZEK-KOWALCZYK-MIELCZAREK )
2008-05-09

K4 500m K mł

36 KOSMACZEWSKA Lena
( KOSMACZEWSKA-KUBIS )
2004-07-13

K2 500m K j

37 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K j

38 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K jm

39 KOWALAK Agata
( SZYMAŃSKA-KOWALAK )
2006-09-02

C2 500m K jm

40 KOWALCZYK Natasza
( KĘSY-PALUCZEK-KOWALCZYK-MIELCZAREK )
2007-03-26

K4 500m K mł

41 KOZIO Michalina
( KOZIO-SZMAJTER )
2009-01-29

C2 200m K dz

42 KUBIS Nikodem
( ANIOŁA-KUBIS-SZYMASZEK-CHWYĆ )
2008-01-13

K4 500m M mł

43 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 500m K j

44 KUBIS Oliwia
( KOSMACZEWSKA-KUBIS )
2004-05-07

K2 500m K j

45 KUBIS Tymon
( TOMIDAJEWICZ-KUBIS )
2005-06-27

K2 500m M jm

46 KUBIS Tymon
( TOMIDAJEWICZ-KUBIS-ZATORSKI-MIKOŁAJCZAK )
2005-06-27

K4 500m M jm

47 KUJAWA Piotr
( KUJAWA-KUKUŁA )
2004-05-08

C2 500m M j

48 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 500m M j

49 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 500m M j

50 KUKUŁA Alan
( KUJAWA-KUKUŁA )
2003-10-28

C2 500m M j

51 KWICZOR Jan
( KWICZOR-RASCH-PAWLAK-GÓRAZDA )
2009-01-15

K4 500m M dz

52 LIPIŃSKI Michał
( LIPIŃSKI-WOJDA )
2008-01-02

C2 500m M mł

53 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02

C1 500m M mł

54 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 500m K jm

55 LUDWICZAK Amelia
( GO¦CINIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K2 500m K jm

56 MAJCHRZAK Weronika
( FIJAŁKOWSKA-MAJCHRZAK-STANISZEWSKA-WYLEGAŁA )
2007-03-01

K4 500m K mł

57 MALINOWSKI Dastin
( GAJEWSKI-MALINOWSKI )
2002-11-11

K2 500m M

58 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 500m M

59 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19

K1 500m M jm

60 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-11-19

K2 500m M jm

61 MAŃKOWSKI Jakub
( MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2008-05-05

K2 500m M mł

62 MATCZAK Franciszek
( BUCHHOLZ-MATCZAK-JANIAK-KERGER )
2008-12-08

K4 500m M mł

63 MERMELA Mikołaj
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-29

K2 500m M jm

64 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 500m M jm

65 MIELCZAREK Maja
( KĘSY-PALUCZEK-KOWALCZYK-MIELCZAREK )
2008-06-11

K4 500m K mł

66 MIKOŁAJCZAK Marianna
( MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-01-01

K2 500m K jm

67 MIKOŁAJCZAK Marianna
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK-MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-01-01

K4 500m K jm

68 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-12

K1 500m M jm

69 MIKOŁAJCZAK Szymon
( TOMIDAJEWICZ-KUBIS-ZATORSKI-MIKOŁAJCZAK )
2006-12-12

K4 500m M jm

70 MŁYNARCZYK Martyna
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-MŁYNARCZYK )
2007-02-14

K4 500m K mł

71 MODZELEWSKI Michał 2009-12-10

Rezerwa M

72 OLSZEWSKA Gabriela
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK-MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-09-03

K4 500m K jm

73 OLSZEWSKA Gabriela
( MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2006-09-03

K2 500m K jm

74 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 500m M jm

75 OPIELEWICZ Marcin
( OPIELEWICZ-RECHUL )
2005-11-04

K2 500m M jm

76 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 500m M j

77 PACHOLAK Wiktor
( PACHOLAK-CEBULSKI )
2004-08-17

K2 500m M j

78 PAKHOMOV Andrii 2009-02-28

Rezerwa M

79 PALUCZEK Hanna
( KĘSY-PALUCZEK-KOWALCZYK-MIELCZAREK )
2008-01-09

K4 500m K mł

80 PAWLAK Fanciszek
( KWICZOR-RASCH-PAWLAK-GÓRAZDA )
2009-08-20

K4 500m M dz

81 PURCZYŃSKI Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-04-01

K2 500m M mł

82 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-01

K1 500m M mł

83 RASCH Adam
( KWICZOR-RASCH-PAWLAK-GÓRAZDA )
2009-06-17

K4 500m M dz

84 RECHUL Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-02-01

K2 500m M mł

85 RECHUL Mateusz 2007-02-01

K1 500m M mł

86 RECHUL Mikołaj
( OPIELEWICZ-RECHUL )
2005-01-22

K2 500m M jm

87 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 500m M jm

88 SAWIŃSKI Igor
( KAMIŃSKI-SAWIŃSKI )
2006-07-11

C2 500m M jm

89 SAWIŃSKI Igor 2006-07-11

C1 500m M jm

90 SIKORA Julia 2009-10-18

Rezerwa K

91 SOBCZAK Zuzanna
( BORAK-SOBCZAK-FRYDRYCHOWICZ-SULKOWSKA )
2007-08-17

K4 500m K mł

92 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 500m M jm

93 SOENKE Eryk
( CHIRILENCO-SOENKE )
2005-07-07

C2 500m M jm

94 STANISZEWSKA Oliwia
( FIJAŁKOWSKA-MAJCHRZAK-STANISZEWSKA-WYLEGAŁA )
2008-04-10

K4 500m K mł

95 SULKOWSKA Zofia
( BORAK-SOBCZAK-FRYDRYCHOWICZ-SULKOWSKA )
2008-04-10

K4 500m K mł

96 SZMAJTER Maurycy
( SZYMANOWSKI-SZMAJTER )
2007-05-21

C2 500m M mł

97 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21

C1 500m M mł

98 SZMAJTER Urszula
( KOZIO-SZMAJTER )
2009-10-10

C2 200m K dz

99 SZYMANOWSKI Adam 2007-12-30

C1 500m M mł

100 SZYMANOWSKI Adam
( SZYMANOWSKI-SZMAJTER )
2007-12-30

C2 500m M mł

101 SZYMAŃSKA Patrycja
( SZYMAŃSKA-KOWALAK )
2005-11-13

C2 500m K jm

102 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K jm

103 SZYMASZEK Bartek
( ANIOŁA-KUBIS-SZYMASZEK-CHWYĆ )
2007-02-20

K4 500m M mł

104 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19

K1 500m K jm

105 SZYMCZAK Aleksandra
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK-MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKA )
2005-11-19

K4 500m K jm

106 TOMIDAJEWICZ Tymon
( TOMIDAJEWICZ-KUBIS )
2006-04-25

K2 500m M jm

107 TOMIDAJEWICZ Tymon
( TOMIDAJEWICZ-KUBIS-ZATORSKI-MIKOŁAJCZAK )
2006-04-25

K4 500m M jm

108 WALCZAK Dawid
( WALCZAK-CEBULSKI )
2003-04-30

K2 500m M j

109 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 500m M j

110 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K

111 WĘCŁAWEK Arnold
( MAŃKOWSKI-WĘCŁAWEK )
2008-09-03

K2 500m M mł

112 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-12-05

K2 500m M jm

113 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 500m M jm

114 WOJDA Franciszek 2008-02-26

C1 500m M mł

115 WOJDA Franciszek
( LIPIŃSKI-WOJDA )
2008-02-26

C2 500m M mł

116 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25

K1 500m M jm

117 WORONKIEWICZ Aleksander
( WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKI )
2005-02-25

K2 500m M jm

118 WORONKIEWICZ Michalina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-MŁYNARCZYK )
2007-04-20

K4 500m K mł

119 WORONKIEWICZ Michalina 2007-04-20

K1 500m K mł

120 WYLEGAŁA Karolina
( FIJAŁKOWSKA-MAJCHRZAK-STANISZEWSKA-WYLEGAŁA )
2007-05-05

K4 500m K mł

121 WYSZKOWSKA Antonina
( GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKA-MŁYNARCZYK )
2008-08-29

K4 500m K mł

122 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 500m M jm

123 WYSZKOWSKI Igor
( WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKI )
2005-12-20

K2 500m M jm

124 ZATORSKI Nikodem
( TOMIDAJEWICZ-KUBIS-ZATORSKI-MIKOŁAJCZAK )
2006-11-05

K4 500m M jm

125 ZATORSKI Nikodem 2006-11-05

K1 500m M jm

126 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 500m M jm

127 ZIELIŃSKI Aleksander
( WI¦NIEWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 500m M jm

128 ŻYSKA Oliwia 2010-04-22

K1 500m K dz

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA )
2003-11-25

K2 500m K j

2 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K j

3 ANIOŁA Marcel
( ANIOŁA-SZORCZ )
2007-03-14

K2 500m M mł

4 ANIOŁA Marcel 2007-03-14

K1 500m M mł

5 DOBROWOLSKA Jadwiga
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA )
2003-03-25

K2 500m K j

6 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K j

7 DRATWA Aleksandra 2004-10-25

K1 500m K j

8 JACKOWSKA Weronika
( JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2003-12-12

K2 500m K j

9 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K j

10 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 500m M j

11 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 500m M j

12 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-KAJDANEK )
2003-08-16

K2 500m M j

13 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 500m M j

14 KAJDANEK Jarosław
( JANISZEWSKI-KAJDANEK )
2004-11-03

K2 500m M j

15 KLEMCZAK Oliwia
( JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2004-02-12

K2 500m K j

16 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K j

17 KULCZYŃSKI Patryk 1995-04-20

K1 500m M

18 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 500m K j

19 LEBIODA Patrycja
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2001-10-14

K2 500m K

20 MILIŃSKA Amelia 2008-09-19

K1 500m K mł

21 SZORCZ Jakub
( ANIOŁA-SZORCZ )
2007-03-12

K2 500m M mł

22 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 500m M mł

23 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K jm

24 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 500m K

25 WOJCIECHOWSKA Natalia
( LEBIODA-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 500m K

26 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 500m M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 27 ) K-13 M-14
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARGIEL Maciej
( BARGIEL-KULPA )
2009-01-01

K2 500m M dz

2 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 500m K

3 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 500m K

4 BOHDZIUN Maja 2012-09-07

K1 500m K dz

5 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 500m K

6 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 500m K

7 DYJAK Katarzyna
( KROPLEWSKA-DYJAK )
2010-01-01

K2 500m K dz

8 GABER Jakub
( GABER-KLEIST )
2011-02-01

K2 500m M dz

9 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 500m M j

10 GAWŁOWSKI Jakub
( GAWŁOWSKI-LISKOWSKI )
2004-03-12

K2 500m M j

11 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14

K1 500m K jm

12 GĘBICKA Patrycja
( GĘBICKA-KONOPSKA )
2006-08-14

K2 500m K jm

13 KAMIENIECKA Julia
( KAMIENIECKA-KRAWCZYK )
2010-03-25

K2 500m K dz

14 KĘDZIORA Maja 2007-10-27

K1 500m K mł

15 KĘDZIORA Maja
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-10-27

K2 500m K mł

16 KLEIST Kacper 2007-10-02

K1 500m M mł

17 KLEIST Kacper
( KUBALSKI-KLEIST )
2007-10-02

K2 500m M mł

18 KLEIST Mikołaj
( GABER-KLEIST )
2011-01-19

K2 500m M dz

19 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 500m K jm

20 KONOPSKA Wiktoria
( GĘBICKA-KONOPSKA )
2006-06-12

K2 500m K jm

21 KRAUS Dominik
( KRAUS-RUSYNIAK )
2007-04-14

K2 500m M mł

22 KRAUS Dominik 2007-04-14

K1 500m M mł

23 KRAWCZYK Gabriela
( KAMIENIECKA-KRAWCZYK )
2009-01-31

K2 500m K dz

24 KROPLEWSKA Noemi
( KROPLEWSKA-DYJAK )
2011-05-28

K2 500m K dz

25 KRZY¦KÓW Kosma
( SZOTT-KRZY¦KÓW )
2008-02-11

K2 500m M mł

26 KRZY¦KÓW Kosma 2008-02-11

K1 500m M mł

27 KUBALSKI Mateusz
( KUBALSKI-KLEIST )
2007-10-25

K2 500m M mł

28 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 500m M mł

29 KULPA Bartosz
( BARGIEL-KULPA )
2009-02-08

K2 500m M dz

30 LISKOWSKI Adam
( GAWŁOWSKI-LISKOWSKI )
2003-11-14

K2 500m M j

31 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 500m M j

32 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 500m K jm

33 ŁUGOWSKA Zuzanna
( SELIWAŃSKA-ŁUGOWSKA )
2005-11-26

K2 500m K jm

34 RUSYNIAK Jakub 2007-02-06

K1 500m M mł

35 RUSYNIAK Jakub
( KRAUS-RUSYNIAK )
2007-02-06

K2 500m M mł

36 SELIWAŃSKA Julia
( SELIWAŃSKA-ŁUGOWSKA )
2005-04-28

K2 500m K jm

37 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 500m K jm

38 SZOTT Paweł 2008-07-01

K1 500m M mł

39 SZOTT Paweł
( SZOTT-KRZY¦KÓW )
2008-07-01

K2 500m M mł

40 ¦MIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 500m M jm

41 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 500m M

42 ZYCHOWICZ Zuzanna
( KĘDZIORA-ZYCHOWICZ )
2007-06-14

K2 500m K mł

43 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14

K1 500m K mł

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 78 w tym osób ( 72 ) K-21 M-51
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARANOWSKA Michalina 2008-08-09

C1 500m K mł

2 BASHOV Maksym
( BASHOV-LASAK )
2008-07-02

C2 500m M mł

3 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 500m M mł

4 BIAŁECKA Wiktoria
( HOFFMANN-BIAŁECKA )
2003-02-14

K2 500m K j

5 BLAJET Stanisław 2009-01-01

Rezerwa M

6 BRZEZIŃSKA Marta
( BRZEZIŃSKA-KINAST )
2005-05-23

C2 500m K jm

7 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K jm

8 BRZEZIŃSKI Krzysztof
( BRZEZIŃSKI-MACHOWIAK )
2007-05-10

C2 500m M mł

9 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M mł

10 BYKOWSKI Mateusz
( BYKOWSKI-NIESKURSKI-OWCZARZAK-SZCZEPANIAK )
2010-03-16

K4 500m M dz

11 CICHOŃ Marcel
( CICHOŃ-WOJTKOWIAK )
2007-01-12

K2 500m M mł

12 CZAJKOWSKA Anna 2003-01-01

C1 500m K j

13 CZAJKOWSKA Anna
( CZAJKOWSKA-FECHNER )
2003-01-01

C2 500m K j

14 DATA Katarzyna
( DATA-GARBATOWSKA )
2008-01-17

K2 500m K mł

15 DUDA Leon 2008-01-01

C1 500m M mł

16 DUDA Leon
( ZAKRZEWICZ-DUDA )
2008-01-01

C2 500m M mł

17 DUDZIAK Dominik
( WAWRZYNIAK-DUDZIAK )
2006-07-08

K2 500m M jm

18 DUDZIAK Dominik
( DUDZIAK-WAWRZYNIAK-KASPRZAK-MAŁECKI )
2006-07-08

K4 500m M jm

19 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K j

20 FECHNER Luiza
( CZAJKOWSKA-FECHNER )
2003-10-14

C2 500m K j

21 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 500m M jm

22 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 500m M jm

23 GAŁKA Zuzanna 2008-05-31

K1 500m K mł

24 GARBATOWSKA Angelika
( GARBATOWSKA-JANUSZEWSKA-KACZKOWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-01-31

K4 500m K mł

25 GARBATOWSKA Angelika
( DATA-GARBATOWSKA )
2008-01-31

K2 500m K mł

26 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K j

27 GLAESER Aleksandra
( GLAESER-SEYDLEWICZ )
2003-11-20

C2 500m K j

28 GNIOT Jakub
( GNIOT-WALCZAK )
2005-08-03

C2 500m M jm

29 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 500m M jm

30 GÓRNIAK Bartłomiej
( GÓRNIAK-NOSILA )
2008-01-01

C2 500m M mł

31 GÓRNIAK Bartłomiej 2008-01-01

C1 500m M mł

32 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 500m M jm

33 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 500m M jm

34 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-BIAŁECKA )
2004-11-07

K2 500m K j

35 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K j

36 IGNACZAK Oliwia 2009-08-09

K1 500m K dz

37 JANCZAK Tomasz
( PIECHOCKI-JANCZAK )
2003-09-29

C2 500m M j

38 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 500m M j

39 JANUSZEWSKA Martyna
( GARBATOWSKA-JANUSZEWSKA-KACZKOWSKA-SZYMKOWIAK )
2007-01-02

K4 500m K mł

40 JANUSZEWSKA Martyna
( JANUSZEWSKA-SZYMKOWIAK )
2007-01-02

K2 500m K mł

41 KACZKOWSKA Oliwia
( GARBATOWSKA-JANUSZEWSKA-KACZKOWSKA-SZYMKOWIAK )
2007-06-16

K4 500m K mł

42 KACZKOWSKA Oliwia
( KACZKOWSKA-LOBA )
2007-06-16

K2 500m K mł

43 KASPRZAK Hubert
( DUDZIAK-WAWRZYNIAK-KASPRZAK-MAŁECKI )
2005-11-14

K4 500m M jm

44 KA¬MIEROWSKI Filip
( KA¬MIEROWSKI-WAWRZYNIAK )
2007-04-13

K2 500m M mł

45 KA¬MIEROWSKI Filip
( KA¬MIEROWSKI-OIŃSKI-MAŁECKI-WAWRZYNIAK )
2007-04-13

K4 500m M mł

46 KINAST Zuzanna
( BRZEZIŃSKA-KINAST )
2005-12-26

C2 500m K jm

47 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 500m M j

48 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 500m M jm

49 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-PŁACZEK )
2005-01-02

K2 500m M jm

50 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 500m M j

51 KOTEWICZ Filip 2001-04-16

K1 500m M

52 KOWALSKI Tymoteusz
( KOWALSKI-SZMAGAJ )
2006-04-11

C2 500m M jm

53 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 500m M jm

54 LASAK Paweł 2007-07-24

C1 500m M mł

55 LASAK Paweł
( BASHOV-LASAK )
2007-07-24

C2 500m M mł

56 LOBA Wiktoria
( KACZKOWSKA-LOBA )
2007-05-18

K2 500m K mł

57 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 500m K mł

58 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 500m M mł

59 MACHOWIAK Wojciech
( BRZEZIŃSKI-MACHOWIAK )
2007-01-03

C2 500m M mł

60 MAŁECKI Antoni
( DUDZIAK-WAWRZYNIAK-KASPRZAK-MAŁECKI )
2005-02-26

K4 500m M jm

61 MAŁECKI Jakub
( KA¬MIEROWSKI-OIŃSKI-MAŁECKI-WAWRZYNIAK )
2007-06-04

K4 500m M mł

62 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24

K1 500m M mł

63 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-05-24

K2 500m M mł

64 NIESKURSKI Szymon
( BYKOWSKI-NIESKURSKI-OWCZARZAK-SZCZEPANIAK )
2009-07-06

K4 500m M dz

65 NOSILA Jacek 2008-01-01

C1 500m M mł

66 NOSILA Jacek
( GÓRNIAK-NOSILA )
2008-01-01

C2 500m M mł

67 NOWACKI Dominik
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1997-12-18

C2 500m M

68 NOWACKI Dominik 1997-12-18

C1 500m M

69 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 500m M j

70 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 500m M j

71 OIŃSKI Franek
( KA¬MIEROWSKI-OIŃSKI-MAŁECKI-WAWRZYNIAK )
2007-06-19

K4 500m M mł

72 OWCZARZAK Aleksander
( BYKOWSKI-NIESKURSKI-OWCZARZAK-SZCZEPANIAK )
2011-02-03

K4 500m M dz

73 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI-JANCZAK )
2003-07-08

C2 500m M j

74 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 500m M j

75 PIETRZAK Mateusz
( SCIBILIA-PIETRZAK )
2004-02-08

K2 500m M j

76 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 500m M j

77 PŁACZEK Igor
( KONIECZNY-PŁACZEK )
2006-05-15

K2 500m M jm

78 PŁACZEK Igor
( SCIBILIA-SZYMURA-SZOT-PŁACZEK )
2006-05-15

K4 500m M jm

79 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 500m M j

80 POMINKIEWICZ Kacper 2009-01-01

Rezerwa M

81 POMINKIEWICZ Oskar 2009-01-01

Rezerwa M

82 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 500m M mł

83 RASZEJA Marcel
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-02-02

K2 500m M mł

84 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 500m M j

85 SCIBILIA Nicholas
( SCIBILIA-PIETRZAK )
2004-05-08

K2 500m M j

86 SCIBILIA Thomas
( SCIBILIA-SZYMURA-SZOT-PŁACZEK )
2006-05-16

K4 500m M jm

87 SCIBILIA Thomas
( SCIBILIA-SZOT )
2006-05-16

K2 500m M jm

88 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K j

89 SEYDLEWICZ Karolina
( GLAESER-SEYDLEWICZ )
2004-01-17

C2 500m K j

90 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 500m M j

91 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 500m M j

92 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K mł

93 SOŁTYŃSKA Amelia
( SOŁTYŃSKA-ZIELIŃSKA )
2007-09-02

C2 500m K mł

94 SZCZEPANIAK Bartosz
( BYKOWSKI-NIESKURSKI-OWCZARZAK-SZCZEPANIAK )
2010-03-11

K4 500m M dz

95 SZMAGAJ Aleks
( KOWALSKI-SZMAGAJ )
2006-07-22

C2 500m M jm

96 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 500m M jm

97 SZOT Szymon
( SCIBILIA-SZYMURA-SZOT-PŁACZEK )
2006-07-09

K4 500m M jm

98 SZOT Szymon
( SCIBILIA-SZOT )
2006-07-09

K2 500m M jm

99 SZUCHNIK Natalia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2006-01-28

K2 500m K jm

100 SZYMKOWIAK Agata
( JANUSZEWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-04-11

K2 500m K mł

101 SZYMKOWIAK Agata
( GARBATOWSKA-JANUSZEWSKA-KACZKOWSKA-SZYMKOWIAK )
2008-04-11

K4 500m K mł

102 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 500m M jm

103 SZYMURA Eryk
( SCIBILIA-SZYMURA-SZOT-PŁACZEK )
2005-03-28

K4 500m M jm

104 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 500m M jm

105 WALCZAK Maksymilian
( GNIOT-WALCZAK )
2006-04-21

C2 500m M jm

106 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M j

107 WAWRZYNIAK Grzegorz
( KA¬MIEROWSKI-OIŃSKI-MAŁECKI-WAWRZYNIAK )
2007-09-24

K4 500m M mł

108 WAWRZYNIAK Grzegorz
( KA¬MIEROWSKI-WAWRZYNIAK )
2007-09-24

K2 500m M mł

109 WAWRZYNIAK Jan
( WAWRZYNIAK-DUDZIAK )
2006-10-10

K2 500m M jm

110 WAWRZYNIAK Jan
( DUDZIAK-WAWRZYNIAK-KASPRZAK-MAŁECKI )
2006-10-10

K4 500m M jm

111 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m K jm

112 WAWRZYNIAK Julia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2005-10-09

K2 500m K jm

113 WITKOWSKI Łukasz
( NOWACKI-WITKOWSKI )
1996-02-25

C2 500m M

114 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 500m M

115 WOJTKOWIAK Dominik
( CICHOŃ-WOJTKOWIAK )
2008-07-16

K2 500m M mł

116 ZAKRZEWICZ Mikołaj
( ZAKRZEWICZ-DUDA )
2008-01-01

C2 500m M mł

117 ZAKRZEWICZ Mikołaj 2008-01-01

C1 500m M mł

118 ZIELIŃSKA Marta
( SOŁTYŃSKA-ZIELIŃSKA )
2008-10-15

C2 500m K mł

119 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15

C1 500m K mł

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROWSKI Michał
( BOROWSKI-ZAĆMIŃSKI )
2007-11-30

K2 500m M mł

2 BOROWSKI Michał 2007-11-30

K1 500m M mł

3 KUSZAK Inga 2007-09-16

K1 500m K mł

4 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 500m M j

5 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 500m M j

6 PIETRZAK Kamil
( PILARSKI-PIETRZAK )
2003-07-01

K2 500m M j

7 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 500m M j

8 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 500m M j

9 PILARSKI Jakub
( PILARSKI-PIETRZAK )
2003-03-04

K2 500m M j

10 SŁOMIŃSKI Vincent 1992-02-05

C1 500m M

11 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 500m M j

12 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 500m M j

13 ZAĆMIŃSKI Filip 2007-09-26

K1 500m M mł

14 ZAĆMIŃSKI Filip
( BOROWSKI-ZAĆMIŃSKI )
2007-09-26

K2 500m M mł

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Bernadeta
( GLABUS-GO¬DZIEWSKA )
2005-03-30

C2 500m K jm

2 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 500m K jm

3 GO¬DZIEWSKA Patrycja
( GLABUS-GO¬DZIEWSKA )
2005-05-18

C2 500m K jm

4 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 500m K jm

5 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

K1 500m M j

6 GROMADECKI Nikodem 2007-03-04

K1 500m M mł

7 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-01-04

C2 500m M jm

8 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 500m M jm

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K j

10 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 500m M jm

11 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-05-08

C2 500m M jm

12 MICHALAK Antoni 2006-02-25

C1 500m M jm

13 MICHALAK Antoni
( WOJKIEWICZ-MICHALAK )
2006-02-25

C2 500m M jm

14 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 500m M j

15 RUSIECKI Maurycy 2008-05-02

C1 500m M mł

16 RUSIECKI Maurycy
( WILGA-RUSIECKI )
2008-05-02

C2 500m M mł

17 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M mł

18 WILGA Alex
( WILGA-RUSIECKI )
2007-04-13

C2 500m M mł

19 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 500m M j

20 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 500m M jm

21 WOJKIEWICZ Mateusz
( WOJKIEWICZ-MICHALAK )
2005-05-20

C2 500m M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 500m M jm

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 500m M jm

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 500m M j

4 LIS Gilbert 2007-03-04

K1 500m M mł

5 LIS Hubert 2009-03-01

K1 500m M dz

6 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 500m M jm

7 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 500m M jm

8 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13

K1 500m K mł

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 25 w tym osób ( 18 ) K-2 M-16
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BLANDZI Dawid 2008-01-01

K1 500m M mł

2 BLANDZI Dawid
( BLANDZI-NIEDZIELSKI )
2008-01-01

K2 500m M mł

3 FECEK Antoni
( WI¦NIEWSKI-FECEK )
2003-06-10

K2 500m M j

4 KACZMAREK Franciszek 2006-06-27

K1 500m M jm

5 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K j

6 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 500m M

7 MISIORNY Emil
( POZIEMBA-MISIORNY )
2002-06-24

K2 500m M

8 NIEDZIELSKI Szymon 2008-08-04

K1 500m M mł

9 NIEDZIELSKI Szymon
( BLANDZI-NIEDZIELSKI )
2008-08-04

K2 500m M mł

10 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 500m M

11 POZIEMBA Krystian
( POZIEMBA-MISIORNY )
2000-05-02

K2 500m M

12 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 500m K jm

13 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA )
2001-03-15

K2 500m M

14 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-SOBCZAK-URBAŃSKI-SMEKTAŁA )
2001-03-15

K4 500m M

15 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 500m M

16 SOBCZAK Jakub
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-12-05

K2 500m M

17 SOBCZAK Jakub 2002-12-05

K1 500m M

18 SOBCZAK Jakub
( URBAŃSKI-SOBCZAK-URBAŃSKI-SMEKTAŁA )
2002-12-05

K4 500m M

19 SOBKOWIAK Wiktor
( SOBKOWIAK-ZIEMSKI )
2004-06-16

K2 500m M j

20 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 500m M j

21 TOMASZEWSKI Wojciech
( WARZECHA-TOMASZEWSKI )
2006-11-07

K2 500m M jm

22 TOMASZEWSKI Wojciech 2006-11-07

K1 500m M jm

23 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 500m M

24 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-SMEKTAŁA )
1999-08-22

K2 500m M

25 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-SOBCZAK-URBAŃSKI-SMEKTAŁA )
1999-08-22

K4 500m M

26 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 500m M

27 URBAŃSKI Wojciech
( SOBCZAK-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 500m M

28 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-SOBCZAK-URBAŃSKI-SMEKTAŁA )
2002-04-23

K4 500m M

29 WARZECHA Grzegorz
( WARZECHA-TOMASZEWSKI )
2006-11-05

K2 500m M jm

30 WARZECHA Grzegorz 2006-11-05

K1 500m M jm

31 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-FECEK )
2004-05-11

K2 500m M j

32 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 500m M j

33 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 500m M

34 ZIEMSKI Maksymilian
( SOBKOWIAK-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 500m M j

35 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 500m M j

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIAK Cezary 2006-11-05

K1 500m M jm

2 DROZDOWSKI Szymon
( DROZDOWSKI-HABDAS )
2004-03-20

K2 500m M j

3 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 500m M j

4 GAWRON Hugo 2008-10-16

K1 500m M mł

5 HABDAS Szymon
( DROZDOWSKI-HABDAS )
2003-06-28

K2 500m M j

6 KRAHEL Olgierd 2007-06-27

K1 500m M mł

7 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-RZEPCZYŃSKI )
2005-06-06

K2 500m M jm

8 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 500m M jm

9 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 500m M jm

10 RZEPCZYŃSKI Nikodem
( KUPCZYK-RZEPCZYŃSKI )
2006-01-02

K2 500m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASZKIEWICZ Bartosz 2007-07-16

K1 500m M mł

2 BANASZKIEWICZ Hubert
( URBAN-BANASZKIEWICZ )
2008-01-01

K2 500m M mł

3 DUSZYŃSKI Daniel
( DUSZYŃSKI-WYRZYKOWSKI )
2007-03-26

K2 500m M mł

4 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26

K1 500m M mł

5 MOROZ Adam
( MOROZ-WI¦NIEWSKI )
2004-03-05

K2 500m M j

6 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 500m M j

7 NALEWAJEK Magda
( NALEWAJEK-ZAPAŁA )
2010-11-11

K2 500m K dz

8 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 500m M jm

9 RUTKOWSKI Paweł
( SUPEŁO-RUTKOWSKI )
2005-09-11

K2 500m M jm

10 SUPEŁO Filip 2006-08-31

K1 500m M jm

11 SUPEŁO Filip
( SUPEŁO-RUTKOWSKI )
2006-08-31

K2 500m M jm

12 URBAN Wojciech
( URBAN-BANASZKIEWICZ )
2008-04-21

K2 500m M mł

13 URBAN Wojciech 2008-04-21

K1 500m M dz

14 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 500m M j

15 WI¦NIEWSKI Filip
( MOROZ-WI¦NIEWSKI )
2004-03-26

K2 500m M j

16 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01

K1 500m M mł

17 WYRZYKOWSKI Maksymilian
( DUSZYŃSKI-WYRZYKOWSKI )
2007-02-01

K2 500m M mł

18 ZAPAŁA Anna
( NALEWAJEK-ZAPAŁA )
2011-02-10

K2 500m K dz

19 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30

K1 500m K mł

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 23 ) K-7 M-16
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Nikodem
( DARMETKO-BARTKOWIAK )
2010-09-15

K2 500m M dz

2 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-GUMNY )
2006-05-01

K2 500m M jm

3 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-GUMNY-PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-05-01

K4 500m M jm

4 DARMETKO Diego
( DARMETKO-BARTKOWIAK )
2009-07-01

K2 500m M dz

5 DARMETKO Shila 2011-01-23

K1 500m K dz

6 DERDA Jakub 2009-09-16

K1 500m M dz

7 GAJDAMOWICZ Marcel
( GAJDAMOWICZ-SAMSEL )
2010-06-18

K2 500m M dz

8 GAJDAMOWICZ Miłosz
( GAJDAMOWICZ-WLASZCZYK )
2010-06-18

K2 500m M dz

9 GUMNY Hugo
( BEDNAREK-GUMNY )
2006-01-11

K2 500m M jm

10 GUMNY Hugo
( BEDNAREK-GUMNY-PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-01-11

K4 500m M jm

11 JĘDROSZKOWIAK Zofia
( JĘDROSZKOWIAK-PREISS )
2008-07-12

K2 500m K mł

12 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 500m K mł

13 KLIMKIEWICZ Wiktor 2008-11-07

K1 500m M mł

14 KŁOBUS Łucja
( MODRZEJEWSKA-KŁOBUS )
2007-06-15

K2 500m K mł

15 KŁOBUS Paulina 2010-10-21

K1 500m K dz

16 KROTOFIL Nikola 2008-01-08

K1 500m K mł

17 MODRZEJEWSKA Martyna
( MODRZEJEWSKA-KŁOBUS )
2008-12-03

K2 500m K mł

18 MODRZEJEWSKA Martyna 2008-12-03

K1 500m K mł

19 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 500m M jm

20 NIEGOLEWSKI Stanislaw 2010-05-11

K1 500m M dz

21 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( ZAPARTY-PŁÓCIENNIK )
2006-01-06

K2 500m M jm

22 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( BEDNAREK-GUMNY-PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-01-06

K4 500m M jm

23 PREISS Amelia
( JĘDROSZKOWIAK-PREISS )
2007-02-16

K2 500m K mł

24 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 500m K mł

25 RUREK Fabian 2009-01-12

K1 500m M dz

26 SAMSEL Igor
( GAJDAMOWICZ-SAMSEL )
2010-11-12

K2 500m M dz

27 TRELA Mikołaj 2009-12-08

K1 500m M dz

28 WLASZCZYK Jan
( GAJDAMOWICZ-WLASZCZYK )
2010-12-19

K2 500m M dz

29 ZAPARTY Tymoteusz
( BEDNAREK-GUMNY-PŁÓCIENNIK-ZAPARTY )
2006-12-08

K4 500m M jm

30 ZAPARTY Tymoteusz
( ZAPARTY-PŁÓCIENNIK )
2006-12-08

K2 500m M jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 25 ) K-12 M-13
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof
( BURDAJEWICZ-JOKIEL )
2003-05-11

K2 500m M j

2 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 500m M j

3 CHOJNACKA Kinga 2009-01-01

K1 500m K dz

4 DOMAGAŁA Maja
( DOMAGAŁA-GETNER-HOFMAN-MATYSIAK )
2006-01-01

K4 500m K jm

5 DOMAGAŁA Maja 2006-01-01

K1 500m K jm

6 GETNER Amelia
( DOMAGAŁA-GETNER-HOFMAN-MATYSIAK )
2005-05-01

K4 500m K jm

7 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 500m K jm

8 HOFMAN Zofia 2006-04-26

K1 500m K jm

9 HOFMAN Zofia
( DOMAGAŁA-GETNER-HOFMAN-MATYSIAK )
2006-04-26

K4 500m K jm

10 JASTRZˇB Kacper
( JASTRZˇB-NYCZKOWIAK )
2005-02-16

K2 500m M jm

11 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16

K1 500m M jm

12 JOKIEL Barbara 2007-10-08

K1 500m K mł

13 JOKIEL Barbara
( JOKIEL-SZCZEPANIAK )
2007-10-08

K2 500m K mł

14 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 500m M j

15 JOKIEL Krzysztof
( BURDAJEWICZ-JOKIEL )
2004-02-01

K2 500m M j

16 KA¬MIERCZAK Mikołaj 2008-01-01

K1 500m M mł

17 KA¬MIERCZAK Mikołaj
( KA¬MIERCZAK-MAJZA )
2008-01-01

K2 500m M mł

18 KOWALSKA Martyna
( TOMYS-KOWALSKA )
2009-01-01

K2 500m K dz

19 KUJAWA Filip 2006-06-27

K1 500m M jm

20 KUJAWA Filip
( KUJAWA-TOMYS )
2006-06-27

K2 500m M jm

21 MAJZA Mateusz 2008-01-01

K1 500m M mł

22 MAJZA Mateusz
( KA¬MIERCZAK-MAJZA )
2008-01-01

K2 500m M mł

23 MATYSIAK Justyna
( DOMAGAŁA-GETNER-HOFMAN-MATYSIAK )
2006-03-21

K4 500m K jm

24 MYSSAK Jan 2007-02-02

K1 500m M mł

25 MYSSAK Jan
( MYSSAK-NIEBORAK )
2007-02-02

K2 500m M mł

26 NIEBORAK Mateusz
( MYSSAK-NIEBORAK )
2007-01-05

K2 500m M mł

27 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05

K1 500m M mł

28 NIEWIADOMSKI Przemysław 1973-08-30

K1 500m M

29 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26

K1 500m M jm

30 NYCZKOWIAK Marcin
( JASTRZˇB-NYCZKOWIAK )
2006-10-26

K2 500m M jm

31 RADNA Magdalena
( RADNA-SKORUPIŃSKA )
2004-04-29

K2 500m K j

32 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K j

33 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( RADNA-SKORUPIŃSKA )
2003-06-01

K2 500m K j

34 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K j

35 SZCZEPANIAK Natalia 2008-05-18

K1 500m K mł

36 SZCZEPANIAK Natalia
( JOKIEL-SZCZEPANIAK )
2008-05-18

K2 500m K mł

37 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 500m M j

38 TOMYS Patryk 2006-02-26

K1 500m M jm

39 TOMYS Patryk
( KUJAWA-TOMYS )
2006-02-26

K2 500m M jm

40 TOMYS Zuzanna
( TOMYS-KOWALSKA )
2009-01-01

K2 500m K dz

41 WAJS Eryk 2009-01-01

K1 500m M dz

42 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 500m K j