Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2 Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa
WAŁCZ, 23-25.10.2020
Liczba zgłoszeń: 522 w tym osób ( 267 ) K-94 M-173
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 2000m M

2 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 1000m M

3 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 1000m M

4 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 2000m M

5 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 1000m M

6 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 2000m M

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 1000m M

2 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 2000m M

3 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 1000m M

4 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 2000m M

5 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 1000m M

6 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 2000m M

7 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 2000m M

8 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 1000m M

9 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 2000m K

10 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 1000m K

11 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 1000m M

12 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 2000m M

13 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 1000m K

14 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 2000m K

15 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 1000m K

16 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 2000m K

17 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24

K1 2000m K

18 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24

K1 1000m K

19 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 2000m M

20 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 1000m M

21 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 1000m M

22 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 2000m M

23 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 1000m K

24 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 2000m K

25 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 2000m K

26 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 1000m K

27 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 1000m K

28 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 2000m K

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 2000m K

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 1000m K

3 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 1000m K

4 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 2000m K

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 1000m K

2 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 2000m K

3 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 2000m M

4 KARLIŃSKI Sebastian 2005-02-08

C1 1000m M

5 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04

K1 2000m K

6 KRASZEWSKA Martyna 2006-10-04

K1 1000m K

7 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 2000m M

8 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 1000m M

9 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M

10 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 2000m M

11 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 2000m K

12 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

K1 1000m K

13 POKLEPA Rafał 2006-10-25

C1 2000m M

14 POKLEPA Rafał 2006-10-25

C1 1000m M

15 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 2000m M

16 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 1000m M

17 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 1000m M

18 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 2000m M

19 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 2000m M

20 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 1000m M

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M

2 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 2000m M

3 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 2000m M

4 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M

5 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M

6 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 2000m M

7 WITCZAK Bartosz 2006-09-23

K1 2000m M

8 WITCZAK Bartosz 2006-09-23

K1 1000m M

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 1000m K

2 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 2000m K

3 BORUCKI Alex 2006-06-04

K1 2000m M

4 BORUCKI Alex 2006-06-04

K1 1000m M

5 KOWALIK Piotr 2006-06-14

K1 2000m M

6 KOWALIK Piotr 2006-06-14

K1 1000m M

7 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 2000m K

8 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 1000m K

9 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 1000m K

10 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 2000m K

11 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24

K1 2000m K

12 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24

K1 1000m K

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 1000m M

2 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 2000m M

3 KACZMAREK Krzysztof 2006-08-11

K1 2000m M

4 KACZMAREK Krzysztof 2006-08-11

K1 1000m M

5 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 2000m M

6 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 1000m M

7 MIDLOCH Norbert 2007-07-09

K1 1000m M

8 MIDLOCH Norbert 2007-07-09

K1 2000m M

9 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10

K1 2000m M

10 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10

K1 1000m M

11 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12

K1 2000m K

12 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12

K1 1000m K

13 RZETELNA Oliwia 2006-11-08

K1 2000m K

14 RZETELNA Oliwia 2006-11-08

K1 1000m K

15 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 2000m K

16 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 1000m K

17 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17

K1 1000m M

18 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17

K1 2000m M

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 56 w tym osób ( 28 ) K-8 M-20
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15

K1 1000m K

2 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15

K1 2000m K

3 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 1000m M

4 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 2000m M

5 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 1000m M

6 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 2000m M

7 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 2000m M

8 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M

9 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 2000m M

10 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 1000m M

11 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 1000m K

12 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 2000m K

13 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 1000m M

14 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 2000m M

15 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 1000m K

16 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 2000m K

17 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 1000m K

18 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 2000m K

19 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 2000m M

20 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M

21 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M

22 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 2000m M

23 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 2000m K

24 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 1000m K

25 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19

K1 1000m M

26 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19

K1 2000m M

27 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 1000m M

28 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 2000m M

29 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01

K1 2000m K

30 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01

K1 1000m K

31 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 1000m M

32 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 2000m M

33 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 1000m M

34 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 2000m M

35 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 2000m M

36 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 1000m M

37 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 2000m M

38 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 1000m M

39 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 1000m M

40 SZACHNIUK Jerzy 2003-01-28

K1 2000m M

41 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 1000m K

42 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 2000m K

43 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19

K1 1000m K

44 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19

K1 2000m K

45 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 1000m M

46 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 2000m M

47 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 1000m M

48 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 2000m M

49 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 2000m M

50 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 1000m M

51 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25

K1 1000m M

52 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25

K1 2000m M

53 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 1000m M

54 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 2000m M

55 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 1000m M

56 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 2000m M

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 2000m K

2 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 1000m K

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 2000m M

2 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 1000m M

3 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 1000m M

4 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 2000m M

5 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 1000m M

6 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 2000m M

7 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 1000m M

8 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 2000m M

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 2000m K

2 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 1000m K

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 1000m K

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 2000m K

5 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 1000m K

6 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 2000m K

7 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 1000m M

8 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 2000m M

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 2000m M

10 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M

11 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M

12 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 2000m M

13 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 1000m K

14 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 2000m K

15 KUŚTA Maja 2004-03-15

K1 1000m K

16 KUŚTA Maja 2004-03-15

K1 2000m K

17 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 2000m K

18 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 1000m K

19 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 1000m M

20 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 2000m M

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 2000m M

2 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M

3 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14

K1 1000m K

4 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14

K1 2000m K

5 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 1000m K

6 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 2000m K

7 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 2000m M

8 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 1000m M

9 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 1000m M

10 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 2000m M

11 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 2000m K

12 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 1000m K

13 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 1000m K

14 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 2000m K

15 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 1000m M

16 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 2000m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 36 w tym osób ( 18 ) K-5 M-13
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 1000m K

2 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 2000m K

3 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 2000m K

4 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 1000m K

5 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 2000m M

6 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M

7 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 2000m K

8 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 1000m K

9 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M

10 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 2000m M

11 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 2000m M

12 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M

13 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 2000m M

14 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M

15 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 2000m M

16 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M

17 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 1000m M

18 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 2000m M

19 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 2000m M

20 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M

21 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 2000m M

22 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M

23 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M

24 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 2000m M

25 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 2000m K

26 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 1000m K

27 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M

28 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 2000m M

29 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 2000m K

30 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 1000m K

31 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 2000m M

32 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 1000m M

33 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 2000m M

34 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 1000m M

35 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 2000m M

36 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 1000m K

2 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 2000m K

3 MENCHYNSKYI Denys 2006-07-09

K1 1000m M

4 MENCHYNSKYI Denys 2006-07-09

K1 2000m M

5 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 2000m M

6 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 1000m M

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 1000m M

2 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 2000m M

3 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M

4 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 2000m M

5 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 1000m M

6 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 2000m M

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Jan 2006-05-10

K1 2000m M

2 ABRAMEK Jan 2006-05-10

K1 1000m M

3 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14

K1 1000m M

4 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14

K1 2000m M

5 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 1000m M

6 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 2000m M

7 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 1000m M

8 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 2000m M

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 1000m K

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 2000m K

3 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 2000m K

4 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 1000m K

5 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 2000m K

6 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 1000m K

7 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 2000m M

8 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 1000m M

9 KUBIAK Matylda 2004-09-16

C1 1000m K

10 KUBIAK Matylda 2004-09-16

C1 2000m K

11 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 2000m M

12 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 1000m M

13 MICHALAK Antoni 2006-02-25

C1 2000m M

14 MICHALAK Antoni 2006-02-25

C1 1000m M

15 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

C1 2000m M

16 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

C1 1000m M

17 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M

18 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 2000m M

19 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M

20 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 2000m M

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 1000m M

2 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 2000m M

3 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 2000m M

4 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 1000m M

5 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16

C1 2000m K

6 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16

C1 1000m K

7 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 2000m M

8 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 1000m M

9 ŻELUK Antonina 2006-12-04

K1 1000m K

10 ŻELUK Antonina 2006-12-04

K1 2000m K

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 2000m K

2 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 1000m K

3 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 2000m K

4 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 1000m K

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 2000m M

2 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 1000m M

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 36 w tym osób ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 1000m M

2 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 2000m M

3 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 2000m M

4 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 1000m M

5 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 2000m M

6 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 1000m M

7 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16

K1 2000m M

8 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16

K1 1000m M

9 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 2000m K

10 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 1000m K

11 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 2000m K

12 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 1000m K

13 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04

C1 2000m M

14 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04

C1 1000m M

15 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 2000m M

16 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 1000m M

17 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26

C1 2000m K

18 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26

C1 1000m K

19 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28

C1 2000m M

20 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28

C1 1000m M

21 STODULSKA Jagoda 2007-03-12

C1 1000m K

22 STODULSKA Jagoda 2007-03-12

C1 2000m K

23 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 2000m K

24 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 1000m K

25 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 2000m K

26 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 1000m K

27 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 1000m K

28 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 2000m K

29 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 2000m K

30 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 1000m K

31 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12

K1 1000m K

32 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12

K1 2000m K

33 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05

K1 2000m M

34 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05

K1 1000m M

35 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 1000m M

36 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 2000m M

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 1000m M

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 2000m M

3 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 2000m M

4 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 1000m M

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 2000m M

2 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 1000m M

3 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 1000m M

4 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 2000m M

5 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M

6 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 2000m M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 14 ) K-5 M-9
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 2000m M

2 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 1000m M

3 CZECH Julia 2004-06-17

K1 1000m K

4 CZECH Julia 2004-06-17

K1 2000m K

5 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 1000m M

6 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 2000m M

7 FIRGANEK Julia 2006-01-19

K1 1000m K

8 FIRGANEK Julia 2006-01-19

K1 2000m K

9 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02

K1 2000m M

10 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02

K1 1000m M

11 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 1000m K

12 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 2000m K

13 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 1000m M

14 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 2000m M

15 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 1000m M

16 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 2000m M

17 KUFEL Paulina 2005-01-24

C1 2000m K

18 KUFEL Paulina 2005-01-24

C1 1000m K

19 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 1000m M

20 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 2000m M

21 POTWORA Franciszek 2006-12-18

C1 1000m M

22 POTWORA Franciszek 2006-12-18

C1 2000m M

23 PRZYBYŁA Anna 2006-05-23

C1 1000m K

24 PRZYBYŁA Anna 2006-05-23

C1 2000m K

25 PYSZ Robert 2006-08-28

C1 2000m M

26 PYSZ Robert 2006-08-28

C1 1000m M

27 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 1000m M

28 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 2000m M

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12

K1 2000m M

2 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12

K1 1000m M

3 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 1000m K

4 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 2000m K

5 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 1000m M

6 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 2000m M

7 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 1000m M

8 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 2000m M

9 SZWEMIN Filip 2005-10-09

K1 2000m M

10 SZWEMIN Filip 2005-10-09

K1 1000m M

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRÓL Victoria 2007-05-17

C1 2000m K

2 KRÓL Victoria 2007-05-17

C1 1000m K

3 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 1000m K

4 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 2000m K

5 ŚLEZIAK Jessica 2007-03-17

C1 1000m K

6 ŚLEZIAK Jessica 2007-03-17

C1 2000m K

7 TOPA Anna 2003-10-24

C1 2000m K

8 TOPA Anna 2003-10-24

C1 1000m K

9 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M

10 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 2000m M

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 1000m M

2 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 2000m M

3 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13

K1 1000m M

4 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13

K1 2000m M

5 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 1000m M

6 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 2000m M

7 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 1000m M

8 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 2000m M

9 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11

K1 2000m M

10 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11

K1 1000m M

11 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 1000m M

12 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 2000m M

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 2000m M

2 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 1000m M

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25

K1 2000m M

2 AFELTOWICZ Kamil 2006-07-25

K1 1000m M

3 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 1000m M

4 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 2000m M

5 IWANIUK Aleksander 2006-03-23

K1 1000m M

6 IWANIUK Aleksander 2006-03-23

K1 2000m M

7 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 1000m M

8 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 2000m M

9 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 2000m M

10 SORENSEN Anton 2005-01-29

K1 1000m M

11 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 1000m K

12 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 2000m K

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06

K1 2000m M

2 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06

K1 1000m M

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 1000m M

2 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 2000m M

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Antoni 2003-06-10

K1 2000m M

2 FECEK Antoni 2003-06-10

K1 1000m M

3 KOCH Maria 2003-12-16

K1 1000m K

4 KOCH Maria 2003-12-16

K1 2000m K

5 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 1000m K

6 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 2000m K

7 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 1000m M

8 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 2000m M

9 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M

10 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 2000m M

11 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 2000m M

12 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 1000m M

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LACH Kaja 2003-08-14

C1 2000m K

2 LACH Kaja 2003-08-14

C1 1000m K

3 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16

C1 1000m K

4 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16

C1 2000m K

5 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 1000m K

6 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 2000m K

7 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22

C1 1000m K

8 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22

C1 2000m K

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 1000m M

2 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 2000m M

3 MIZIURA Bartosz 2005-10-28

K1 2000m M

4 MIZIURA Bartosz 2005-10-28

K1 1000m M

5 WYDRA Kacper 2005-01-19

K1 2000m M

6 WYDRA Kacper 2005-01-19

K1 1000m M

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17

K1 1000m M

2 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17

K1 2000m M

3 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 1000m K

4 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 2000m K

5 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28

K1 2000m M

6 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28

K1 1000m M

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 16 w tym osób ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27

K1 2000m M

2 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27

K1 1000m M

3 GARBACKI Jakub 2006-11-02

K1 1000m M

4 GARBACKI Jakub 2006-11-02

K1 2000m M

5 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 2000m K

6 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 1000m K

7 MIHULOWA Sofia 2007-04-25

K1 2000m K

8 MIHULOWA Sofia 2007-04-25

K1 1000m K

9 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05

K1 2000m K

10 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05

K1 1000m K

11 WASIAK Nikola 2006-04-15

K1 1000m K

12 WASIAK Nikola 2006-04-15

K1 2000m K

13 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 1000m K

14 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 2000m K

15 WYRWICZ Karol 2006-06-19

K1 2000m M

16 WYRWICZ Karol 2006-06-19

K1 1000m M

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 1000m M

2 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 2000m M

3 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 2000m K

4 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 1000m K

5 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 2000m M

6 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 1000m M

7 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 2000m K

8 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 1000m K

9 KWAŚNY Kinga 2005-02-08

K1 1000m K

10 KWAŚNY Kinga 2005-02-08

K1 2000m K

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 12 ) K-1 M-11
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 2000m M

2 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 2000m M

3 GŁOWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 2000m M

4 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 2000m M

5 KOT Julia 2006-09-26

K1 2000m K

6 KOT Mikołaj 2006-09-26

K1 2000m M

7 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 2000m M

8 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 2000m M

9 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 2000m M

10 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21

K1 2000m M

11 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 2000m M

12 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 2000m M

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DEMSKI Wiktor 2006-03-10

K1 2000m M

2 DEMSKI Wiktor 2006-03-10

K1 1000m M

3 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15

K1 2000m M

4 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15

K1 1000m M

5 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 2000m M

6 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 1000m M

7 KURACH Nikodem 2006-11-12

K1 2000m M

8 KURACH Nikodem 2006-11-12

K1 1000m M

9 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 1000m K

10 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 2000m K

11 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 2000m M

12 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 1000m M

13 SZULIM Szymon 2006-07-06

K1 2000m M

14 SZULIM Szymon 2006-07-06

K1 1000m M

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 1000m M

2 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 2000m M

3 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M

4 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 2000m M

5 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 1000m K

6 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 2000m K

7 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 2000m K

8 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 1000m K

9 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 2000m K

10 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 1000m K

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FORC Jakub 2004-11-24

C1 1000m M

2 FORC Jakub 2004-11-24

C1 2000m M

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-05-15

K1 1000m K

2 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-05-15

K1 2000m K

3 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06

K1 2000m K

4 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06

K1 1000m K

5 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 2000m M

6 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M

7 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 1000m M

8 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 2000m M

9 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 1000m M

10 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 2000m M

11 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 1000m M

12 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 2000m M