Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Juniorów
COS OPO Wałcz, 23-25.04.2021
Liczba zgłoszeń: 297 w tym osób ( 297 ) K-102 M-195
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 M j

2 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 M jm

3 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 M j

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 24 ) K-13 M-11
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 M jm

2 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 M j

3 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 K j

4 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 M jm

5 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 M jm

6 KITEWSKI Juliusz 2003-07-24

C1 M j

7 KOŃCZAL-BOHN Julia 2006-09-20

C1 K jm

8 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 K j

9 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 K jm

10 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 K j

11 KOWALSKI Kacper 2004-01-23

K1 M j

12 MALAK Martyna 2007-12-30

K1 K jm

13 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 K j

14 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 K jm

15 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 K j

16 PALMOWSKI Marcin 2006-05-10

C1 M jm

17 PIASECKA Wiktoria 2006-07-24

K1 K jm

18 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 M j

19 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 M j

20 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 M jm

21 SZYDŁOWSKA Sara 2004-02-02

K1 K j

22 TYMEK Kamil 2006-04-06

C1 M jm

23 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 K j

24 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 K j

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 K j

2 DZIERZKOWSKI Jan 2005-07-16

K1 M jm

3 KOŁODZIEJ Antoni 2006-08-22

K1 M jm

4 KRYSTEK Aleksy 2006-12-05

K1 M jm

5 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 K j

6 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 K j

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAŁUŻNA Aleksandra 2005-02-26

K1 K jm

2 MANIA Gracjan 2005-02-15

C1 M jm

3 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 M j

4 ORYSZEWSKA Daria 2005-10-28

C1 K jm

5 POKLEPA Rafał 2006-10-25

C1 M jm

6 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 M j

7 SIEMASZ Kuba 2005-07-03

C1 M jm

8 TURCZYK Maksymilian 2005-03-14

C1 M jm

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 M jm

2 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 M j

3 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 M j

4 WITCZAK Bartosz 2006-09-23

K1 M jm

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 K j

2 BORUCKI Alex 2006-06-04

K1 M jm

3 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 K j

4 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 K j

5 SZELIGA Aleksandra 2006-07-24

K1 K jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 M j

2 KOZIEŁ Jakub 2003-06-04

K1 M j

3 ŁOPATA Jakub 2006-08-15

K1 M jm

4 MIDLOCH Norbert 2007-07-09

K1 M jm

5 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10

K1 M jm

6 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 K j

7 STRASZEWSKI Jacek 2006-08-17

K1 M jm

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 28 w tym osób ( 28 ) K-9 M-19
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2023

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-12-15

K1 K jm

2 BĄCZYK Hubert 2004-10-09

K1 M j

3 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 M j

4 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 M j

5 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 M jm

6 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 K jm

7 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 M jm

8 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 M jm

9 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 K jm

10 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 K jm

11 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 K j

12 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 M j

13 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 M j

14 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 K jm

15 MAŃKOWSKI Adam 2005-11-19

K1 M jm

16 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 M jm

17 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-01-01

K1 K jm

18 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 M jm

19 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 M jm

20 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 M jm

21 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 K jm

22 SZYMCZAK Aleksandra 2005-11-19

K1 K jm

23 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 M jm

24 WALCZAK Dawid 2003-04-30

K1 M j

25 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 M jm

26 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-02-25

K1 M jm

27 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 M jm

28 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 M jm

 
KS Baza Mrągowo Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 K j

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 M j

2 KUBIAK Albert 2004-07-07

K1 M j

3 MACIEJSKI Dominik 2005-11-03

K1 M jm

4 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 M j

5 WELZANDT Sylwester 2004-11-20

K1 M j

6 WOJCIECHOWSKI Artur 2004-05-31

K1 M j

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 K j

2 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 K j

3 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 K j

4 JANASZAK Dawid 2003-04-22

K1 M j

5 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 M j

6 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 M j

7 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 K j

8 KUŚTA Maja 2004-03-15

K1 K j

9 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 K jm

10 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 M j

2 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 K jm

3 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 M jm

4 LISKOWSKI Adam 2003-11-14

K1 M j

5 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 K jm

6 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 K jm

7 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 M jm

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 32 w tym osób ( 32 ) K-7 M-25
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 M jm

2 CZAJKOWSKA Anna 2003-01-01

C1 K j

3 DUDZIAK Dominik 2006-07-08

K1 M jm

4 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 K j

5 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 M jm

6 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 K j

7 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 M jm

8 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 M jm

9 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 K j

10 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 M j

11 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-12-06

K1 K j

12 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 M jm

13 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 M j

14 KOWALSKI Tymoteusz 2006-04-11

C1 M jm

15 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 M j

16 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 M jm

17 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 M j

18 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 M j

19 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 M j

20 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 M jm

21 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-01

K1 M jm

22 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 M j

23 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 M j

24 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 M jm

25 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 K j

26 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 M j

27 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 K jm

28 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 M jm

29 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 M jm

30 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 M jm

31 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 M j

32 ZAPARTY Tymoteusz 2006-01-01

K1 M jm

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 K j

2 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12

K1 K j

3 MENCHYNSKYI Denys 2006-07-09

K1 M jm

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 M j

2 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 M j

3 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 M j

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMEK Jan 2006-05-10

K1 M jm

2 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-14

K1 M j

3 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 M j

4 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 K jm

2 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 K jm

3 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 M jm

4 KUBIAK Józef 2006-12-27

K1 M jm

5 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 K j

6 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 M jm

7 MICHALAK Antoni 2006-02-25

C1 M jm

8 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 M j

9 NAWROT Roksana 2004-12-17

C1 K j

10 WILGA Alex 2007-04-13

C1 M jm

11 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 M j

12 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 M jm

2 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 M j

3 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 M j

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERING Daniel 2006-11-01

K1 M jm

2 GÓRZYŃSKA Klaudia 2007-03-26

K1 K jm

3 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 M j

4 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 M j

5 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 M j

6 JUCHTOWSKI Emil 2006-07-16

K1 M jm

7 KOWALSKA Zuzanna 2004-10-21

K1 K j

8 LEWANDOWSKI Jacek 2007-11-04

C1 M jm

9 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 M j

10 MACHALEWSKA Jagoda 2007-07-26

C1 K jm

11 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28

C1 M jm

12 STODULSKA Jagoda 2007-03-12

C1 K jm

13 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 K j

14 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 K jm

15 WIŚNIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 K j

16 WIŚNIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 K j

17 ZDROJEWSKA Barbara 2006-12-12

K1 K jm

18 ZIELIŃSKI Dominik 2006-01-05

K1 M jm

19 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 M j

20 ZIÓŁKOWSKA Julia 2007-01-21

K1 K jm

21 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2007-01-21

K1 K jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 M jm

2 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 M j

3 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 M jm

4 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 M jm

 
KU AZS Politechnika Opolska Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12

K1 M j

2 KSIAŻEK Dawid 2006-01-20

K1 M jm

3 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10

K1 M j

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 M jm

2 MAGOCH Maksymilian 2006-12-05

K1 M jm

3 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 M j

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUBAS Małgorzata 2006-01-12

K1 K jm

2 MIŚKIEWICZ Magdalena 2006-12-31

K1 K jm

3 WIECHEĆ Dariusz 2004-10-22

K1 M j

4 ZASĘPA Michał 2004-02-16

K1 M j

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 M j

2 CZECH Julia 2004-06-17

K1 K j

3 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 M j

4 FIRGANEK Julia 2006-01-19

K1 K jm

5 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02

K1 M jm

6 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 M j

7 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 M j

8 KUFEL Paulina 2005-01-24

C1 K jm

9 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 M j

10 POTWORA Franciszek 2006-12-18

C1 M jm

11 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 M jm

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RYBKA Krzysztof 2004-09-16

K1 M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12

K1 M jm

2 NIZIAŁEK Marcin 2005-01-04

K1 M jm

3 SZWEMIN Filip 2005-10-09

K1 M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRÓL Victoria 2007-05-17

C1 K jm

2 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 K j

3 ŚLEZIAK Jessica 2007-03-17

C1 K jm

4 TOPA Anna 2003-10-24

C1 K j

5 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 M j

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 M jm

2 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-02-13

K1 M jm

3 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 M jm

4 SZCZEPANEK Karol 2006-04-14

K1 M jm

5 WAKSMAŃSKI Oskar 2006-10-11

K1 M jm

6 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 M j

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 M j

2 MĄTWICKA Liliana 2006-12-18

C1 K jm

3 SZAJDEK Michał 2003-02-18

C1 M j

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMOVICH Daniił 2006-08-09

C1 M jm

2 BRYKALSKI Jan 2006-02-14

C1 M jm

3 KIEŁCZEWSKI Szymon 2005-08-19

C1 M jm

4 STASIEŁOWICZ Patryk 2006-07-23

C1 M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LACH Kaja 2003-08-14

C1 K j

2 STANISZEWSKA Sylwia 2006-06-16

C1 K jm

3 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 K jm

4 ŻDANUK Magdalena 2006-11-22

C1 K jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 M jm

2 MIZIURA Bartosz 2005-10-28

K1 M jm

3 WOLAK Michał 2007-06-16

K1 M jm

4 WYDRA Kacper 2005-01-19

K1 M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-11

C1 M j

2 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 K j

3 DĄBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 K j

4 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 M jm

5 SUPRUN Maciej 2006-02-12

C1 M jm

6 ZIMNOCH Dominika 2006-04-25

K1 K jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JASKÓLSKA Martyna 2005-07-03

K1 K jm

2 KALINOWSKI Jakub 2006-10-17

K1 M jm

3 KOZŁOWSKA Magdalena 2005-04-13

K1 K jm

4 KURCZEWSKI Krystian 2006-10-18

K1 M jm

5 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 K j

6 ULATOWSKI Szymon 2005-08-28

K1 M jm

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MATWIEJCZYK Michał 2006-05-23

K1 M jm

2 MIŃCZUK Jakub 2006-03-14

K1 M jm

3 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 K jm

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DZWONKOWSKI Tymoteusz 2006-07-27

K1 M jm

2 GARBACKI Jakub 2006-11-02

K1 M jm

3 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 K j

4 MIHULOWA Sofia 2007-04-25

K1 K jm

5 ŚWIĘCICKA Sara 2007-06-05

K1 K jm

6 WASIAK Nikola 2006-04-15

K1 K jm

7 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 K j

8 WYRWICZ Karol 2006-06-19

K1 M jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁAS Zuzanna 2006-07-22

K1 K jm

2 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 M j

3 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 K j

4 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 K jm

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 11 ) K-1 M-10
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz 2005-07-20

K1 M jm

2 GŁADYKOWSKI Gabriel 2003-03-09

K1 M j

3 KOMOROWSKI Igor 2003-08-12

K1 M j

4 KOT Julia 2006-09-26

K1 K jm

5 KOT Mikołaj 2006-09-26

K1 M jm

6 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-03-24

K1 M j

7 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 M j

8 KWIATKOWSKI Damian 2005-09-26

K1 M jm

9 ROMANOWSKI Mateusz 2006-10-21

K1 M jm

10 RÓŻALSKI Szymon 2005-08-14

K1 M jm

11 TOCHA Cyprian 2005-10-19

K1 M jm

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIERGIELEWICZ Filip 2005-11-15

K1 M jm

2 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 K j

3 NASTAŁY Mateusz 2005-09-02

K1 M jm

4 SZULIM Szymon 2006-07-06

K1 M jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 M jm

2 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 M j

3 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 K j

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FORC Jakub 2004-11-24

C1 M j

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁĄTKOWSKA Martyna 2006-12-07

K1 K jm

2 MACKIEWICZ Milena 2006-01-06

K1 K jm

3 MARCINKOWSKA Amelia 2007-09-08

C1 K jm

4 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 M jm

5 RUŻANOWSKA Maja 2007-03-30

C1 K jm

6 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 M jm

7 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 M jm

8 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 2006-07-15

K1 M jm