Internetowe zgłoszenia do imprezy: Błyskawica OPEN
PAMIĄTKOWO, 15.06.2019
Liczba zgłoszeń: 272 w tym osób ( 222 ) K-87 M-135
 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 47 w tym osób ( 39 ) K-16 M-23
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna 2006-08-23

K1 1000m K mł 2

2 FOĆ Dobrochna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-REICH-SZYMCZAK )
2006-08-23

K4 500m K mł

3 ANIOŁA Piotr 2007-08-08

K1 1000m M dz

4 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01

K1 1000m K mł

5 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-GOŚCINIAK-LUDWICZAK-KOBRYŃ )
2005-03-01

K4 500m K mł

6 CAŁKA Maria 2007-03-03

K1 1000m K dz

7 CAŁKA Maria
( CAŁKA-GRABIANOWSKA-WYSZKOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-03-03

K4 500m K dz

8 FOĆ Jan 2007-04-11

K1 1000m M dz

9 FOĆ Jan
( FOĆ-RUPNIEWSKI-LISIKIEWICZ-MAŃKOWSKI )
2007-04-11

K4 500m M dz

10 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 1000m K mł

11 GOŚCINIAK Zuzanna
( BARTKOWIAK-GOŚCINIAK-LUDWICZAK-KOBRYŃ )
2005-04-29

K4 500m K mł

12 GRABIANOWSKA Adrinna 2007-06-06

K1 1000m K dz

13 GRABIANOWSKA Adrinna
( CAŁKA-GRABIANOWSKA-WYSZKOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-06-06

K4 500m K dz

14 GRABIANOWSKI Mateusz
( GRABIANOWSKI-OPIELEWICZ-MAŃKOWSKI-KASZUBA )
2005-06-14

K4 500m M mł

15 GRABIANOWSKI Mateusz 2005-06-14

K1 1000m M mł

16 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 1000m M mł

17 KASZUBA Kacper
( GRABIANOWSKI-OPIELEWICZ-MAŃKOWSKI-KASZUBA )
2005-07-26

K4 500m M mł

18 KOBRYŃ Zofia 2005-11-15

K1 1000m K mł

19 KOBRYŃ Zofia
( BARTKOWIAK-GOŚCINIAK-LUDWICZAK-KOBRYŃ )
2005-11-15

K4 500m K mł

20 KORZUŚNIK Miłosz 2005-01-28

K1 1000m M mł

21 KORZUŚNIK Miłosz
( KORZUŚNIK-KUBIS-TOMIDAJEWICZ-MIKOŁAJCZAK )
2005-01-28

K4 500m M mł

22 KUBIS Tymon
( KORZUŚNIK-KUBIS-TOMIDAJEWICZ-MIKOŁAJCZAK )
2005-07-10

K4 500m M mł

23 KUBIS Tymon 2005-07-10

K1 1000m M mł

24 KUHN Julia
( KUHN-STANISZEWSKA-MAJCHRZAK-SULKOWSKA )
2007-05-10

K4 500m K dz

25 KUHN Julia 2007-05-10

K1 1000m K dz

26 LISIKIEWICZ Paweł
( FOĆ-RUPNIEWSKI-LISIKIEWICZ-MAŃKOWSKI )
2007-11-15

K4 500m M dz

27 LISIKIEWICZ Paweł 2007-11-15

K1 1000m M dz

28 LUDWICZAK Amelia
( BARTKOWIAK-GOŚCINIAK-LUDWICZAK-KOBRYŃ )
2005-11-09

K4 500m K mł

29 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 1000m K mł

30 MAJCHRZAK Weronika
( KUHN-STANISZEWSKA-MAJCHRZAK-SULKOWSKA )
2007-03-01

K4 500m K dz

31 MAJCHRZAK Weronika 2007-03-01

K1 1000m K dz

32 MAŃKOWSKI Adam 2005-04-04

K1 1000m M mł

33 MAŃKOWSKI Adam
( GRABIANOWSKI-OPIELEWICZ-MAŃKOWSKI-KASZUBA )
2005-04-04

K4 500m M mł

34 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-05

K1 1000m M dz 2

35 MAŃKOWSKI Jakub
( FOĆ-RUPNIEWSKI-LISIKIEWICZ-MAŃKOWSKI )
2008-05-05

K4 500m M dz

36 MERMELA Mikołaj
( MERMELA-WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-04-29

K4 500m M mł

37 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 1000m M mł

38 MIKOŁAJCZAK Marianna 2006-05-10

K1 1000m K mł 2

39 MIKOŁAJCZAK Marianna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-REICH-SZYMCZAK )
2006-05-10

K4 500m K mł

40 MIKOŁAJCZAK Szymon 2006-12-12

K1 1000m M mł 2

41 MIKOŁAJCZAK Szymon
( KORZUŚNIK-KUBIS-TOMIDAJEWICZ-MIKOŁAJCZAK )
2006-12-12

K4 500m M mł

42 OPIELEWICZ Marcin
( GRABIANOWSKI-OPIELEWICZ-MAŃKOWSKI-KASZUBA )
2005-11-04

K4 500m M mł

43 OPIELEWICZ Marcin 2005-11-04

K1 1000m M mł

44 PURCZYŃSKI Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-04-04

K2 500m M dz

45 PURCZYŃSKI Mateusz 2007-04-04

K1 1000m M dz

46 RECHUL Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-03-07

K2 500m M dz

47 RECHUL Mateusz 2007-03-07

K1 1000m M dz

48 RECHUL Mikołaj
( RECHUL-WORONKIEWICZ )
2005-01-22

K2 500m M mł

49 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 1000m M mł

50 REICH Aleksandra
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-REICH-SZYMCZAK )
2006-09-18

K4 500m K mł

51 RUPNIEWSKI Jędrzej
( FOĆ-RUPNIEWSKI-LISIKIEWICZ-MAŃKOWSKI )
2007-05-05

K4 500m M dz

52 RUPNIEWSKI Jędrzej 2007-05-05

K1 1000m M dz

53 STANISZEWSKA Oliwia
( KUHN-STANISZEWSKA-MAJCHRZAK-SULKOWSKA )
2008-04-10

K4 500m K dz

54 SULKOWSKA Zofia
( KUHN-STANISZEWSKA-MAJCHRZAK-SULKOWSKA )
2008-04-10

K4 500m K dz

55 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03

K1 1000m K mł

56 SZYMCZAK Aleksandra
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-REICH-SZYMCZAK )
2005-03-03

K4 500m K mł

57 TOMIDAJEWICZ Tymon 2006-04-25

K1 1000m M mł 2

58 TOMIDAJEWICZ Tymon
( KORZUŚNIK-KUBIS-TOMIDAJEWICZ-MIKOŁAJCZAK )
2006-04-25

K4 500m M mł

59 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 1000m M mł

60 WĄSOWICZ Mikołaj
( MERMELA-WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K4 500m M mł

61 WESOŁOWSKA Nadia
( CAŁKA-GRABIANOWSKA-WYSZKOWSKA-WESOŁOWSKA )
2007-02-02

K4 500m K dz

62 WESOŁOWSKA Nadia 2007-02-02

K1 1000m K dz

63 WESTFAL Jakub 2005-11-15

K1 1000m M mł

64 WESTFAL Jakub
( ZATORSKI-WESTFAL )
2005-11-15

K2 500m M mł

65 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 1000m M mł

66 WORONKIEWICZ Aleksander
( RECHUL-WORONKIEWICZ )
2005-03-11

K2 500m M mł

67 WYSZKOWSKA Antonina
( CAŁKA-GRABIANOWSKA-WYSZKOWSKA-WESOŁOWSKA )
2008-08-29

K4 500m K dz

68 WYSZKOWSKA Antonina 2008-08-29

K1 1000m K dz

69 WYSZKOWSKI Igor
( MERMELA-WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-12-20

K4 500m M mł

70 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 1000m M mł

71 ZATORSKI Nikodem 2006-11-05

K1 1000m M mł 2

72 ZATORSKI Nikodem
( ZATORSKI-WESTFAL )
2006-11-05

K2 500m M mł

73 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 1000m M mł

74 ZIELIŃSKI Aleksander
( MERMELA-WYSZKOWSKI-WĄSOWICZ-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K4 500m M mł

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2003-11-25

K4 500m K jm

2 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K jm

3 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-KUŚTA )
2003-11-25

K2 500m K jm

4 ANIOŁA Marcel
( ANIOŁA-SZORCZ )
2007-03-14

K2 500m M dz

5 ANIOŁA Marcel 2007-03-14

K1 1000m M dz

6 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K jm

7 DOBROWOLSKA Jadwiga
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2003-03-25

K4 500m K jm

8 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 500m M

9 JACKOWSKA Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2003-12-12

K4 500m K jm

10 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K jm

11 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-KAJDANEK-MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-08-16

K4 500m M jm

12 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-RURARZ )
2003-08-16

K2 500m M jm

13 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 500m M jm

14 KAJDANEK Jarosław
( KAJDANEK-MATYJASZCZYK )
2004-11-03

K2 500m M jm

15 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 500m M jm

16 KAJDANEK Jarosław
( JANISZEWSKI-KAJDANEK-MATYJASZCZYK-RURARZ )
2004-11-03

K4 500m M jm

17 KLEMCZAK Oliwia
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA-JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2004-02-12

K4 500m K jm

18 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K jm

19 KUŚTA Maja
( ALEKSANDROWICZ-KUŚTA )
2004-03-15

K2 500m K jm

20 KUŚTA Maja 2004-03-15

K1 500m K jm

21 MATYJASZCZYK Kacper
( KAJDANEK-MATYJASZCZYK )
2003-03-25

K2 500m M jm

22 MATYJASZCZYK Kacper
( JANISZEWSKI-KAJDANEK-MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-03-25

K4 500m M jm

23 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 500m M jm

24 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 500m M jm

25 RURARZ Dawid
( JANISZEWSKI-KAJDANEK-MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-04-22

K4 500m M jm

26 RURARZ Dawid
( JANISZEWSKI-RURARZ )
2003-04-22

K2 500m M jm

27 SZORCZ Jakub
( ANIOŁA-SZORCZ )
2007-03-12

K2 500m M dz

28 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 1000m M dz

29 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 1000m K mł

30 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 1000m M mł 2

31 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 500m M

32 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 500m M

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 68 w tym osób ( 52 ) K-14 M-38
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BASHOV Maksym
( BRZEZIŃSKI-BASHOV )
2008-07-02

C2 500m M dz

2 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 500m M dz

3 BIAŁECKA Wiktoria
( BIAŁECKA-KOCH )
2003-02-14

K2 500m K jm

4 BIAŁECKA Wiktoria
( BIAŁECKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2003-02-14

K4 500m K jm

5 BIAŁECKA Wiktoria 2003-02-14

K1 500m K jm

6 BRZEZIŃSKA Marta
( BRZEZIŃSKA Marta )
2005-05-23

C2 500m K mł

7 BRZEZIŃSKA Marta
( KINAST-BRZEZIŃSKA )
2005-05-23

C2 500m K mł

8 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K mł

9 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M dz

10 BRZEZIŃSKI Krzysztof
( BRZEZIŃSKI-BASHOV )
2007-05-10

C2 500m M dz

11 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2003-09-24

K2 500m M jm

12 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT )
2003-09-24

K4 500m M jm

13 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24

K1 500m M jm

14 DUDZIAK Dominik
( DUDZIAK-PŁONKA-STANIEWSKI-KOŁODZIEJ )
2006-07-20

K4 500m M mł

15 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 1000m M mł 2

16 FECHNER Luiza 2003-10-14

K1 500m K jm

17 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 1000m M mł

18 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 500m M mł

19 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

K1 500m K jm

20 GNIOT Jakub
( WALCZAK-GNIOT )
2005-08-03

C2 500m M mł

21 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 1000m M mł

22 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 500m M mł

23 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 500m M mł

24 HOFFMANN Joanna
( BIAŁECKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K4 500m K jm

25 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 500m K jm

26 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K jm

27 IGNASZEWSKI Wiktor
( IGNASZEWSKI-WAWRZYNIAK-NIESKURSKI-JACKOWIAK )
2009-08-08

K4 500m M dz

28 JACKOWIAK Dawid
( IGNASZEWSKI-WAWRZYNIAK-NIESKURSKI-JACKOWIAK )
2007-07-17

K4 500m M dz

29 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

K1 500m M jm

30 KINAST Zuzanna
( KINAST-BRZEZIŃSKA )
2005-12-26

C2 500m K mł

31 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K mł

32 KLAK Kacper 2004-02-15

K1 500m M jm

33 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K jm

34 KOCH Maria
( BIAŁECKA-KOCH )
2003-12-16

K2 500m K jm

35 KOCH Maria
( BIAŁECKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2003-12-16

K4 500m K jm

36 KOŁODZIEJ Tomasz
( DUDZIAK-PŁONKA-STANIEWSKI-KOŁODZIEJ )
2005-05-15

K4 500m M mł

37 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 500m K jm

38 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 500m K jm

39 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( BIAŁECKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K4 500m K jm

40 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-SCIBILIA )
2005-01-02

K2 500m M mł

41 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 1000m M mł

42 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K2 500m M jm

43 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 500m M jm

44 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2003-04-08

K4 500m M jm

45 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 500m M

46 KOZŁOWSKI Tomasz
( CHEŁMOWSKI-KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT )
2003-05-17

K4 500m M jm

47 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-WANOT )
2003-05-17

K2 500m M jm

48 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 500m M jm

49 KUDŁA Jan 2004-06-19

K1 500m M jm

50 LOBA Wiktoria
( LOBA-ZWIZDA )
2007-05-18

K2 500m K dz

51 LOBA Wiktoria 2007-05-18

K1 1000m K dz

52 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-05-24

K2 500m M dz

53 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24

K1 1000m M dz

54 NASKRĘT Szymon 2008-06-02

C1 500m M dz

55 NIESKURSKI Szymon
( IGNASZEWSKI-WAWRZYNIAK-NIESKURSKI-JACKOWIAK )
2009-07-06

K4 500m M dz

56 NOWICKI Jakub 2004-01-20

K1 500m M jm

57 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

K1 500m M jm

58 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 500m M jm

59 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2004-02-08

K2 500m M jm

60 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-02-08

K4 500m M jm

61 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 1000m M mł 2

62 PŁACZEK Igor
( PŁACZEK-SZOT )
2006-05-15

K2 500m M mł

63 PŁONKA Wojciech
( DUDZIAK-PŁONKA-STANIEWSKI-KOŁODZIEJ )
2006-05-24

K4 500m M mł

64 PŁONKA Wojciech 2006-05-24

K1 1000m M mł 2

65 RASZEJA Marcel
( MIJAKOWSKI-RASZEJA )
2007-02-02

K2 500m M dz

66 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 1000m M dz

67 SCIBILIA Nicholas
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 500m M jm

68 SCIBILIA Nicholas
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-05-08

K4 500m M jm

69 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 500m M jm

70 SCIBILIA Thomas
( KONIECZNY-SCIBILIA )
2006-05-16

K2 500m M mł

71 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 1000m M mł 2

72 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

K1 500m K jm

73 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

K1 500m M jm

74 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K dz

75 STANIEWSKI Antoni
( DUDZIAK-PŁONKA-STANIEWSKI-KOŁODZIEJ )
2005-09-28

K4 500m M mł

76 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28

K1 1000m M mł

77 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 1000m M mł 2

78 SZOT Szymon
( PŁACZEK-SZOT )
2006-07-09

K2 500m M mł

79 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 1000m M mł 2

80 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 1000m K mł 2

81 SZUCHNIK Natalia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2006-01-28

K2 500m K mł

82 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 500m M jm

83 TOCHMAN Kacper
( TOCHMAN-WALKOWIAK )
2004-08-07

K2 500m M jm

84 TOCHMAN Kacper
( CHEŁMOWSKI-KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT )
2004-08-07

K4 500m M jm

85 WALCZAK Maksymilian
( WALCZAK-GNIOT )
2006-04-21

C2 500m M mł

86 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 1000m M mł 2

87 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M jm

88 WALKOWIAK Wiktor
( TOCHMAN-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 500m M jm

89 WALKOWIAK Wiktor
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-04-06

K4 500m M jm

90 WANOT Aleksander
( KOZŁOWSKI-WANOT )
2004-09-28

K2 500m M jm

91 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 500m M jm

92 WANOT Aleksander
( CHEŁMOWSKI-KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT )
2004-09-28

K4 500m M jm

93 WAWRZYNIAK Grzegorz
( IGNASZEWSKI-WAWRZYNIAK-NIESKURSKI-JACKOWIAK )
2007-01-01

K4 500m M dz

94 WAWRZYNIAK Grzegorz 2007-01-01

K1 1000m M dz

95 WAWRZYNIAK Julia
( SZUCHNIK-WAWRZYNIAK )
2005-10-09

K2 500m K mł

96 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 1000m K mł

97 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24

C1 1000m M mł

98 ZWIZDA Walentyna
( LOBA-ZWIZDA )
2007-02-13

K2 500m K dz

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 500m K jm

2 GLABUS Alicja
( GLABUS-KOWALAK )
2006-11-25

C2 500m K mł

3 GLABUS Bernadeta
( SZYMAŃSKA-GLABUS )
2005-03-30

C2 500m K mł

4 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 500m K mł

5 GROMADECKA Marika
( NAWROT-GROMADECKA )
2009-01-01

K2 500m K dz

6 GROMADECKA Marika 2009-01-01

K1 1000m K dz

7 GROMADECKI Niodem 2007-03-04

C1 500m M dz

8 HOJAK Martyna 2005-04-09

K1 1000m K mł

9 KORCZ Nikodem
( STANEK-KORCZ )
2008-02-23

C2 500m M dz

10 KOWALAK Agata
( GLABUS-KOWALAK )
2006-09-02

C2 500m K mł

11 KRAWIEC Marceli
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-01-04

C2 500m M mł

12 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 1000m M mł 2

13 KUBIAK Józef 2006-01-01

K1 1000m M mł 2

14 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

15 KUBIAK Matylda
( ROKSANA-KUBIAK )
2004-09-16

K2 500m K jm

16 KUBICA Krystian
( KRAWIEC-KUBICA )
2006-05-08

C2 500m M mł

17 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 1000m M mł 2

18 MICHALAK Antoni
( WOJKIEWICZ-MICHALAK )
2006-01-01

C2 500m M mł

19 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 500m M jm

20 NAWROT Wiktoria
( NAWROT-GROMADECKA )
2007-01-01

K2 500m K dz

21 ROKSANA Nawrot
( ROKSANA-KUBIAK )
2004-01-01

K2 500m K jm

22 STANEK Kacper 2008-03-21

C1 500m M dz

23 STANEK Kacper
( STANEK-KORCZ )
2008-03-21

C2 500m M dz

24 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K mł

25 SZYMAŃSKA Patrycja
( SZYMAŃSKA-GLABUS )
2005-11-13

C2 500m K mł

26 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M dz

27 WOJKIEWICZ Mateusz
( WOJKIEWICZ-MICHALAK )
2005-05-20

C2 500m M mł

28 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 1000m M mł

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 1000m M mł

2 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 500m M mł

3 BIAŁOŻYT Bartosz
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-11-19

K2 500m M jm

4 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 500m M jm

5 LIS Gilbert 2007-03-04

K1 1000m M dz

6 LIS Gilbert
( LIS-SZRAJER )
2007-03-04

K2 500m M dz

7 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 500m M jm

8 POLIŃSKI Kacper
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 500m M jm

9 SKONIECZNY Amadeusz 2005-01-26

K1 1000m M mł

10 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 500m M mł

11 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 1000m M mł

12 SZRAJER Maja
( SZRAJER-SZYMAŃSKA )
2009-08-01

K2 500m K dz

13 SZRAJER Maja 2009-08-01

K1 1000m K dz

14 SZRAJER Mateusz 2007-10-01

K1 1000m M dz

15 SZRAJER Mateusz
( LIS-SZRAJER )
2007-10-01

K2 500m M dz

16 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13

K1 1000m K dz

17 SZYMAŃSKA Aleksandra
( SZRAJER-SZYMAŃSKA )
2007-03-13

K2 500m K dz

 
dora.kwasniewska@gmail.com
LKK Hubertus Biały Bór Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 07/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GÓRKO Maja 2009-02-09

K1 1000m K dz

2 KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 2008-09-17

K1 1000m M dz 2

3 ORZEŁ Nikola 2007-02-26

K1 1000m K dz

4 ORZEŁ Nikola
( SZAMOCKA-ORZEŁ )
2007-02-26

K2 500m K dz

5 STASIUK Martyna
( STASIUK-SZCZEPAŃSKA )
2006-06-09

K2 500m K mł

6 STASIUK Martyna 2006-06-09

K1 1000m K mł 2

7 SZAMOCKA Kaja 2008-03-10

K1 1000m K dz

8 SZAMOCKA Kaja
( SZAMOCKA-ORZEŁ )
2008-03-10

K2 500m K dz

9 SZCZEPAŃSKA Martyna 2006-01-21

K1 1000m K mł 2

10 SZCZEPAŃSKA Martyna
( STASIUK-SZCZEPAŃSKA )
2006-01-21

K2 500m K mł

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 31 w tym osób ( 31 ) K-21 M-10
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia
( BOSIACKA-GRZELCZAK-HAJKOWSKA-RUDZIŃSKA )
2008-05-04

K4 500m K dz

2 BOSIACKA Julia 2008-05-04

K1 1000m K dz

3 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 500m M

4 CHMURA Noemi
( GÓŹDŻ-CHMURA-SZCZUBLEWSKA-SZOTT )
2007-02-06

K4 500m K dz

5 CIOŁCZYK Oliwier
( CIOŁCZYK-FIEDOROWICZ )
2005-10-08

K2 500m M mł

6 CIOŁCZYK Oliwier 2005-10-08

K1 1000m M mł

7 FIEDOROWICZ Oskar
( CIOŁCZYK-FIEDOROWICZ )
2005-03-25

K2 500m M mł

8 FIEDOROWICZ Oskar 2005-03-25

K1 1000m M mł

9 GÓŹDŻ Nadia
( GÓŹDŻ-CHMURA-SZCZUBLEWSKA-SZOTT )
2008-01-19

K4 500m K dz

10 GÓŹDŻ Nadia 2008-01-19

K1 1000m K dz

11 GRABOWSKA Hanna 2005-01-04

K1 1000m K mł

12 GRABOWSKA Hanna
( GRABOWSKA-KALINOWSKA-GROMADZKA-LASEK )
2005-01-04

K4 500m K mł

13 GROMADZKA Paulina
( GRABOWSKA-KALINOWSKA-GROMADZKA-LASEK )
2005-11-02

K4 500m K mł

14 GRZELAK Zuzana 2005-10-25

K1 1000m K mł

15 GRZELAK Zuzana
( WARCHAŁOWSKA-GRZELAK-NOWACKA-STUDZINSKA )
2005-10-25

K4 500m K mł

16 GRZELCZAK Maja 2008-06-02

K1 1000m K dz

17 GRZELCZAK Maja
( BOSIACKA-GRZELCZAK-HAJKOWSKA-RUDZIŃSKA )
2008-06-02

K4 500m K dz

18 HAJKOWSKA Antonina
( BOSIACKA-GRZELCZAK-HAJKOWSKA-RUDZIŃSKA )
2008-04-28

K4 500m K dz

19 JANUKOWICZ Szymon 2007-04-13

K1 1000m M dz

20 JANUKOWICZ Szymon
( JANUKOWICZ-MAJCHER-MINTUS-ŻYGADŁO )
2007-04-13

K4 500m M dz

21 KALINOWSKA Agata
( GRABOWSKA-KALINOWSKA-GROMADZKA-LASEK )
2006-12-07

K4 500m K mł

22 KOŁOSOWSKA Klaudia 2007-12-21

K1 1000m K dz

23 KOŁOSOWSKA Klaudia
( KOŁOSOWSKA-MAJCHER-SIPA-SZCZYŻ )
2007-12-21

K4 500m K dz

24 LASEK Joanna
( GRABOWSKA-KALINOWSKA-GROMADZKA-LASEK )
2005-11-16

K4 500m K mł

25 LASEK Joanna 2005-11-16

K1 1000m K mł

26 MAJCHER Kamil 2007-01-25

K1 1000m M dz

27 MAJCHER Kamil
( JANUKOWICZ-MAJCHER-MINTUS-ŻYGADŁO )
2007-01-25

K4 500m M dz

28 MAJCHER Klaudia
( KOŁOSOWSKA-MAJCHER-SIPA-SZCZYŻ )
2007-11-27

K4 500m K dz

29 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 500m M jm

30 MAJCHRZAK Miłosz
( PILARSKI-MAJCHRZAK )
2003-06-04

K2 500m M jm

31 MINTUS Maciej 2007-05-14

K1 1000m M dz

32 MINTUS Maciej
( JANUKOWICZ-MAJCHER-MINTUS-ŻYGADŁO )
2007-05-14

K4 500m M dz

33 NOWACKA Julia
( WARCHAŁOWSKA-GRZELAK-NOWACKA-STUDZINSKA )
2005-12-19

K4 500m K mł

34 NOWACKA Julia 2005-12-19

K1 1000m K mł

35 PASZKIEWICZ Sandra 2003-12-02

K1 500m K jm

36 PILARSKI Szymon
( PILARSKI-MAJCHRZAK )
2003-10-03

K2 500m M jm

37 PILARSKI Szymon 2003-10-03

K1 500m M jm

38 RUDZIŃSKA Dorota 2008-07-28

K1 1000m K dz

39 RUDZIŃSKA Dorota
( BOSIACKA-GRZELCZAK-HAJKOWSKA-RUDZIŃSKA )
2008-07-28

K4 500m K dz

40 SIPA Maja
( KOŁOSOWSKA-MAJCHER-SIPA-SZCZYŻ )
2008-06-05

K4 500m K dz

41 SOSNOWSKI Igor 2003-12-30

K1 500m M jm

42 STUDZINSKA Natalia 2005-04-22

K1 1000m K mł

43 STUDZINSKA Natalia
( WARCHAŁOWSKA-GRZELAK-NOWACKA-STUDZINSKA )
2005-04-22

K4 500m K mł

44 SZCZUBLEWSKA Emilia
( GÓŹDŻ-CHMURA-SZCZUBLEWSKA-SZOTT )
2008-03-16

K4 500m K dz

45 SZCZUBLEWSKA Emilia 2008-03-16

K1 1000m K dz

46 SZCZYŻ Nadia
( KOŁOSOWSKA-MAJCHER-SIPA-SZCZYŻ )
2008-01-22

K4 500m K dz

47 SZOTT Wiktoria 2008-04-18

K1 1000m K dz

48 SZOTT Wiktoria
( GÓŹDŻ-CHMURA-SZCZUBLEWSKA-SZOTT )
2008-04-18

K4 500m K dz

49 WARCHAŁOWSKA Sandra
( WARCHAŁOWSKA-GRZELAK-NOWACKA-STUDZINSKA )
2005-05-12

K4 500m K mł

50 WARCHAŁOWSKA Sandra 2005-05-12

K1 1000m K mł

51 ŻYGADŁO Michał
( JANUKOWICZ-MAJCHER-MINTUS-ŻYGADŁO )
2008-06-09

K4 500m M dz

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KASPEREK Daria
( KASPEREK-PRZYBYLAK )
2005-03-22

K2 500m K mł

2 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 1000m K mł

3 KOŚMICKI Nikodem 2009-07-01

K1 1000m M dz 2

4 PRZYBYLAK Justyna
( KASPEREK-PRZYBYLAK )
2006-04-06

K2 500m K mł

5 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 1000m K mł 2

6 SOBCZAK Marta 2008-09-26

K1 1000m K dz

7 TADLA Stanisław 2006-09-11

K1 1000m M mł

8 TADLA Wojciech 2004-08-27

K1 500m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 17 ) K-5 M-12
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 500m K jm

2 DANILEWICZ Wojciech
( DANILEWICZ-URBAN )
2008-03-23

K2 500m M dz

3 DANILEWICZ Wojciech 2008-03-23

K1 1000m M dz 2

4 DANILEWICZ Zuzanna 2006-12-06

K1 1000m K mł 2

5 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26

K1 1000m M dz

6 GRZEŚ Karol 2005-05-24

K1 1000m M mł

7 GRZEŚ Karol
( GRZEŚ-RUTKOWSKI )
2005-05-24

K2 500m M mł

8 JANOWICZ Maja 2005-09-05

K1 1000m K mł

9 KORDEK Kamil 2006-04-07

K1 1000m M mł 2

10 KORDEK Kamil
( KORDEK-SUPEŁO )
2006-04-07

K2 500m M mł

11 MAJCHRZAK Michał
( MOROZ-MAJCHRZAK-MARCINIAK-WIŚNIEWSKI )
2003-08-27

K4 500m M jm

12 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 500m M jm

13 MAJCHRZAK Michał
( MARCINIAK-MAJCHRZAK )
2003-08-27

K2 500m M jm

14 MARCINIAK Hubert
( MARCINIAK-MAJCHRZAK )
2003-10-04

K2 500m M jm

15 MARCINIAK Hubert
( MOROZ-MAJCHRZAK-MARCINIAK-WIŚNIEWSKI )
2003-10-04

K4 500m M jm

16 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 500m M jm

17 MOROZ Adam
( MOROZ-MAJCHRZAK-MARCINIAK-WIŚNIEWSKI )
2004-03-05

K4 500m M jm

18 MOROZ Adam
( MOROZ-WIŚNIEWSKI )
2004-03-05

K2 500m M jm

19 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 500m M jm

20 PIASECKA Julia
( ZAPAŁA-PIASECKA )
2008-01-17

K2 500m K dz

21 PIASECKA Julia 2008-01-17

K1 1000m K dz

22 RUTKOWSKI Paweł
( GRZEŚ-RUTKOWSKI )
2005-09-11

K2 500m M mł

23 SUPEŁO Filip 2006-08-31

K1 1000m M mł 2

24 SUPEŁO Filip
( KORDEK-SUPEŁO )
2006-08-31

K2 500m M mł

25 URBAN Wojciech 2008-04-21

K1 1000m M dz 2

26 URBAN Wojciech
( DANILEWICZ-URBAN )
2008-04-21

K2 500m M dz

27 WIŚNIEWSKI Filip
( MOROZ-WIŚNIEWSKI )
2004-03-26

K2 500m M jm

28 WIŚNIEWSKI Filip
( MOROZ-MAJCHRZAK-MARCINIAK-WIŚNIEWSKI )
2004-03-26

K4 500m M jm

29 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01

K1 1000m M dz

30 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30

K1 1000m K dz

31 ZAPAŁA Karolina
( ZAPAŁA-PIASECKA )
2007-06-30

K2 500m K dz

 
uks-pamiątkowo.info
UKS Pamiątkowo Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 10 ) K-0 M-10
NrLicencji: 07/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRZEJEWSKI Blazej 1981-02-09

K1 500m M

2 BELTER Mateusz 2004-09-09

K1 500m M jm

3 BELTER Mateusz
( BELTER-MIŻEJEWSKI )
2004-09-09

K2 500m M jm

4 GALASINSKI Kazimierz 2010-05-30

K1 1000m M dz 2

5 GAŁECKI Mikołaj
( GAŁECKI-PISZCZYŃSKI )
2004-12-07

K2 500m M jm

6 GAŁECKI Mikołaj 2004-12-07

K1 500m M jm

7 GRZECHOWSKI Marcin
( GRZECHOWSKI-PRETKI )
2007-03-20

K2 500m M dz

8 GRZECHOWSKI Marcin 2007-03-20

K1 1000m M dz

9 KRUPECKI Hubert 2002-09-30

K1 500m M

10 MIŻEJEWSKI Remigiusz
( BELTER-MIŻEJEWSKI )
2003-07-13

K2 500m M jm

11 PISZCZYŃSKI Stefan
( GAŁECKI-PISZCZYŃSKI )
2004-07-02

K2 500m M jm

12 PISZCZYŃSKI Stefan 2004-07-02

K1 500m M jm

13 PRETKI Mateusz
( GRZECHOWSKI-PRETKI )
2008-10-30

K2 500m M dz

14 PRETKI Mateusz 2008-10-30

K1 1000m M dz 2

15 PRĘTKI Jakub 2005-01-02

K1 1000m M mł

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 21 w tym osób ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-SZYMURA )
2006-05-01

K2 500m M mł

2 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 1000m M mł 2

3 DEDRA Jakub
( DEDRA-RUREK )
2009-09-16

K2 500m M dz

4 DEDRA Jakub 2009-09-16

K1 1000m M dz 2

5 GUMNY Hugo 2006-01-11

K1 1000m M mł 2

6 GUMNY Hugo
( GUMNY-PŁÓCIENNIK )
2006-01-11

K2 500m M mł

7 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12

K1 1000m M mł 2

8 JĘDROSZKOWIAK Stanisław
( JĘDROSZKOWIAK-KRUSZYŃSKI )
2006-06-12

K2 500m M mł

9 JĘDROSZKOWIAK Zofia
( JĘDROSZKOWIAK-KŁOBUS )
2008-07-12

K2 500m K dz

10 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 1000m K dz

11 KŁOBUS Łucja 2007-06-15

K1 1000m K dz

12 KŁOBUS Łucja
( JĘDROSZKOWIAK-KŁOBUS )
2007-06-15

K2 500m K dz

13 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07

K1 1000m M mł 2

14 KRUSZYŃSKI Aleksander
( JĘDROSZKOWIAK-KRUSZYŃSKI )
2006-02-07

K2 500m M mł

15 KUŹNICKI Michał 2006-03-08

K1 1000m M mł 2

16 LUDKE Martyna
( LUDKE-RUREK )
2005-10-24

K2 500m K mł

17 MUKA Mateusz
( MUKA-ZAPARTY )
2006-12-12

K2 500m M mł

18 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 1000m M mł 2

19 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( GUMNY-PŁÓCIENNIK )
2006-01-06

K2 500m M mł

20 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 1000m M mł 2

21 RUREK Ania 2006-10-02

K1 1000m K mł 2

22 RUREK Ania
( LUDKE-RUREK )
2006-10-02

K2 500m K mł

23 RUREK Fabian 2009-01-12

K1 1000m M dz 2

24 RUREK Fabian
( DEDRA-RUREK )
2009-01-12

K2 500m M dz

25 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 1000m M mł

26 SZYMURA Eryk
( BEDNAREK-SZYMURA )
2005-03-28

K2 500m M mł

27 ZAPARTY Tymoteusz
( MUKA-ZAPARTY )
2006-12-08

K2 500m M mł

28 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 1000m M mł 2