Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Puchar Polski na Ergometrach Kajakowych
II Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
POZNAŃ, 09.02.2019
Liczba zgłoszeń: 305 w tym osób ( 259 ) K-69 M-190
 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 19 w tym osób ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub 2003-07-20

K1 1000m M jm

2 BARTCHODZIE Jakub
( BARTCHODZIE-ŚCIESIŃSKI-TOMASZEWSKI-ZIMNY )
2003-07-20

K1 3000m M

3 BARTOSZAK Nikodem 2005-03-10

K1 500m M mł

4 CZECHMEISTER Zsolt 2006-05-10

K1 500m M mł

5 GASZAK Jakub 2005-06-03

K1 500m M mł

6 GODLEWSKA Emilia 2005-04-16

K1 500m K mł

7 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 500m K mł

8 KOWALSKA Julia 2003-06-23

K1 500m K jm

9 KOWALSKA Julia
( KOWALSKA-NOWICKA-ZINIEWICZ-ŹYGOWSKA )
2003-06-23

K1 3000m K

10 KUŚ Amelia 2005-08-04

K1 500m K mł

11 NETKA Martyna 2005-06-02

K1 500m K mł

12 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 500m K jm

13 NOWICKA Alicja
( KOWALSKA-NOWICKA-ZINIEWICZ-ŹYGOWSKA )
2003-11-26

K1 3000m K

14 SŁOWIŃSKI Paweł 2005-07-31

K1 500m M mł

15 SZCZEPAŃSKI Krzysztof 1990-02-13

K1 1000m M

16 ŚCIESIŃSKI Mateusz 2003-06-10

K1 1000m M jm

17 ŚCIESIŃSKI Mateusz
( BARTCHODZIE-ŚCIESIŃSKI-TOMASZEWSKI-ZIMNY )
2003-06-10

K1 3000m M

18 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20

K1 1000m M jm

19 TOMASZEWSKI Kacper
( BARTCHODZIE-ŚCIESIŃSKI-TOMASZEWSKI-ZIMNY )
2003-01-20

K1 3000m M

20 ZIMNY Dominik
( BARTCHODZIE-ŚCIESIŃSKI-TOMASZEWSKI-ZIMNY )
2003-09-22

K1 3000m M

21 ZIMNY Dominik 2003-09-22

K1 1000m M jm

22 ZINIEWICZ Nicole
( KOWALSKA-NOWICKA-ZINIEWICZ-ŹYGOWSKA )
2004-04-10

K1 3000m K

23 ZINIEWICZ Nicole 2004-04-10

K1 500m K jm

24 ŹYGOWSKA Jaśmina 2003-05-27

K1 500m K jm

25 ŹYGOWSKA Jaśmina
( KOWALSKA-NOWICKA-ZINIEWICZ-ŹYGOWSKA )
2003-05-27

K1 3000m K

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda 2004-07-02

K1 500m K jm

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 500m K jm

3 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 500m K jm

4 PIĄTEK Jakub 2001-04-06

K1 1000m M j

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KACZMAREK Nadia 2006-05-07

K1 500m K mł

2 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 500m M mł

3 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M jm

4 OSUMEK Kamil 2003-01-20

K1 1000m M jm

5 REMBEK Maciej
( WIĄZ-SZYMALA-REMBEK-SOŚNICKI )
2004-09-30

K1 3000m M

6 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M jm

7 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 1000m M j

8 SOŚNICKI Joachim
( WIĄZ-SZYMALA-REMBEK-SOŚNICKI )
2002-01-04

K1 3000m M

9 SZYMALA Piotr
( WIĄZ-SZYMALA-REMBEK-SOŚNICKI )
1981-03-23

K1 3000m M

10 WIĄZ Szymon 2004-07-12

K1 1000m M jm

11 WIĄZ Szymon
( WIĄZ-SZYMALA-REMBEK-SOŚNICKI )
2004-07-12

K1 3000m M

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 41 w tym osób ( 36 ) K-5 M-31
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 1000m M jm

2 DOMIŃSKI Paweł 2000-09-07

C1 1000m M

3 DOMIŃSKI Paweł
( DOMIŃSKI-NOWAK-NOWACZYK-PALUCH )
2000-09-07

C1 3000m M

4 FRĄCKIEWICZ Gabriela
( MENDELSKA-FRĄCKIEWICZ-MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2005-05-19

C1 3000m K

5 FRĄCKIEWICZ Gabriela 2005-05-19

C1 500m K mł

6 FURTAK Roman 1995-03-07

C1 1000m M

7 GILLA Denis 2003-03-05

C1 1000m M jm

8 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 1000m M jm

9 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 1000m M

10 GOŚCINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 500m K mł

11 JÓŹWIAK Mateusz
( JÓŹWIAK-MIŚNIK-KUKUŁA-KUJAWA )
2003-01-21

C1 3000m M

12 JÓŹWIAK Mateusz 2003-01-21

C1 1000m M jm

13 KORNECKI Mateusz 2005-06-13

C1 500m M mł

14 KUJAWA Piotr
( JÓŹWIAK-MIŚNIK-KUKUŁA-KUJAWA )
2004-05-08

C1 3000m M

15 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M jm

16 KUKUŁA Alan
( JÓŹWIAK-MIŚNIK-KUKUŁA-KUJAWA )
2003-10-28

C1 3000m M

17 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M jm

18 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 1000m M j

19 KUKUŁA Kamil
( WIŚNIEWSKI-KUKUŁA-STASIK-SZCZEPANIAK )
2001-08-05

C1 3000m M

20 MAJCHRZAK Maksym 1999-07-20

K1 1000m M

21 MAJCHRZAK Maksym
( MICHALSKI-RZEPCZYŃSKI-STEPUN-MAJCHRZAK )
1999-07-20

K1 3000m M

22 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 1000m M j

23 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-FRĄCKIEWICZ-MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2001-09-29

C1 3000m K

24 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K j

25 MERMELA Mikołaj 2005-04-29

K1 500m M mł

26 MICHALSKI Jakub 1998-09-25

K1 1000m M

27 MICHALSKI Jakub
( MICHALSKI-RZEPCZYŃSKI-STEPUN-MAJCHRZAK )
1998-09-25

K1 3000m M

28 MIŚNIK Michał 2003-01-04

C1 1000m M jm

29 MIŚNIK Michał
( JÓŹWIAK-MIŚNIK-KUKUŁA-KUJAWA )
2003-01-04

C1 3000m M

30 MUSIALSKA Wiktoria
( MENDELSKA-FRĄCKIEWICZ-MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-08-31

C1 3000m K

31 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K j

32 NOWACZYK Remigiusz
( DOMIŃSKI-NOWAK-NOWACZYK-PALUCH )
1998-02-23

C1 3000m M

33 NOWACZYK Remigiusz 1998-02-23

C1 1000m M

34 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 1000m M

35 NOWAK Łukasz
( DOMIŃSKI-NOWAK-NOWACZYK-PALUCH )
1995-07-12

C1 3000m M

36 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 1000m M

37 PALUCH Gilbert
( DOMIŃSKI-NOWAK-NOWACZYK-PALUCH )
1995-08-21

C1 3000m M

38 RECHUL Mikołaj 2005-01-22

K1 500m M mł

39 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 1000m M

40 RZEPCZYŃSKI Dominik
( MICHALSKI-RZEPCZYŃSKI-STEPUN-MAJCHRZAK )
1999-04-19

K1 3000m M

41 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 500m M mł

42 STASIK Igor 2002-04-20

C1 1000m M j

43 STASIK Igor
( WIŚNIEWSKI-KUKUŁA-STASIK-SZCZEPANIAK )
2002-04-20

C1 3000m M

44 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 1000m M j

45 STEPUN Jakub
( MICHALSKI-RZEPCZYŃSKI-STEPUN-MAJCHRZAK )
2001-08-30

K1 3000m M

46 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 1000m M j

47 SZCZEPANIAK Szymon
( WIŚNIEWSKI-KUKUŁA-STASIK-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C1 3000m M

48 SZPREJDA Oskar 2000-12-24

C1 1000m M

49 WĄSOWICZ Mikołaj 2005-05-13

K1 500m M mł

50 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K j

51 WIŚNIEWSKA Weronika
( MENDELSKA-FRĄCKIEWICZ-MUSIALSKA-WIŚNIEWSKA )
2002-12-13

C1 3000m K

52 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 1000m M j

53 WIŚNIEWSKI Krystian
( WIŚNIEWSKI-KUKUŁA-STASIK-SZCZEPANIAK )
2001-07-14

C1 3000m M

54 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 500m M mł

55 WYSZKOWSKI Igor 2005-12-20

K1 500m M mł

56 ZIELIŃSKI Aleksander 2005-10-11

K1 500m M mł

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Aleksandra 2004-10-25

K1 500m K jm

2 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 1000m M

3 DRATWA Kacper
( DRATWA-NOWAKOWSKI-WITCZAK-KAJDANEK )
2000-08-06

K1 3000m M

4 GABRUK Wiktor 2005-11-27

K1 500m M mł

5 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 500m K

6 GRONEK Sara
( GRONEK-WOJCIECHOWSKA-LEBIODA-SZORCZ )
1999-11-17

K1 3000m K

7 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M jm

8 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-SOWA-ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2003-08-16

K1 3000m M

9 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M jm

10 KAJDANEK Jarosław
( DRATWA-NOWAKOWSKI-WITCZAK-KAJDANEK )
2004-11-03

K1 3000m M

11 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K jm

12 KUŚTA Maja 2004-03-15

K1 500m K jm

13 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 500m K j

14 LEBIODA Patrycja
( GRONEK-WOJCIECHOWSKA-LEBIODA-SZORCZ )
2001-10-14

K1 3000m K

15 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 1000m M jm

16 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 1000m M

17 NOWAKOWSKI Robert
( DRATWA-NOWAKOWSKI-WITCZAK-KAJDANEK )
1998-02-10

K1 3000m M

18 OLEJNICZAK Nikodem 2006-12-01

K1 500m M mł

19 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 1000m M jm

20 SOWA Mateusz
( JANISZEWSKI-SOWA-ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
1999-02-25

K1 3000m M

21 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 1000m M

22 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K mł

23 SZORCZ Oliwia
( GRONEK-WOJCIECHOWSKA-LEBIODA-SZORCZ )
2005-08-30

K1 3000m K

24 WITCZAK Sławomir
( DRATWA-NOWAKOWSKI-WITCZAK-KAJDANEK )
1997-07-23

K1 3000m M

25 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 1000m M

26 WOJCIECHOWSKA Natalia
( GRONEK-WOJCIECHOWSKA-LEBIODA-SZORCZ )
2002-07-11

K1 3000m K

27 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 500m K j

28 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 500m M mł

29 ZIÓŁKOWSKI Mateusz 2001-03-28

K1 1000m M j

30 ZIÓŁKOWSKI Mateusz
( JANISZEWSKI-SOWA-ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K1 3000m M

31 ZIÓŁKOWSKI Miłosz 2001-03-28

K1 1000m M j

32 ZIÓŁKOWSKI Miłosz
( JANISZEWSKI-SOWA-ZIÓŁKOWSKI-ZIÓŁKOWSKI )
2001-03-28

K1 3000m M

 
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 78 w tym osób ( 52 ) K-10 M-42
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K mł

2 CHEŁMOWSKI Radosław 2003-09-24

K1 1000m M jm

3 CHEŁMOWSKI Radosław
( JOBSKI-CHEŁMOWSKI-WALKOWIAK-WANOT )
2003-09-24

K1 3000m M

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K jm

5 DOBROWOLSKA Jadwiga
( DOBROWOLSKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2003-03-25

K1 3000m K

6 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 500m M mł

7 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-01-07

K1 3000m M

8 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 1000m M j

9 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K jm

10 FECHNER Luiza
( FECHNER-GLAESER-MARCINIAK-SEYDLEWICZ )
2003-10-14

C1 3000m K

11 FILIPCZAK Kacper
( KLAK-FILIPCZAK-WOJTCZAK-GNIOT )
2005-01-05

C1 3000m M

12 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 500m M mł

13 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK Kacper )
2005-01-05

C1 3000m M

14 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K jm

15 GLAESER Aleksandra
( GLAESER Aleksandra )
2003-11-20

C1 3000m K

16 GLAESER Aleksandra
( FECHNER-GLAESER-MARCINIAK-SEYDLEWICZ )
2003-11-20

C1 3000m K

17 GNIOT Jakub
( KLAK-FILIPCZAK-WOJTCZAK-GNIOT )
2005-08-03

C1 3000m M

18 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 500m M mł

19 GNIOT Jakub
( GNIOT Jakub )
2005-08-03

C1 3000m M

20 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 500m M mł

21 GRZELSKI Kacper
( GRZELSKI Kacper )
2005-05-02

C1 3000m M

22 GRZELSKI Kacper
( PIECHOCKI-GRZELSKI-SZMAGAJ-KUDŁA )
2005-05-02

C1 3000m M

23 HOFFMANN Joanna
( DOBROWOLSKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K1 3000m K

24 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K jm

25 IMIELIŃSKI Kacper 2001-03-06

K1 1000m M j

26 IMIELIŃSKI Kacper
( IMIELIŃSKI-JAKUBOWSKI-WYRWAS-TRACZ )
2001-03-06

K1 3000m M

27 JAKUBOWSKI Marcin 2000-01-07

K1 1000m M

28 JAKUBOWSKI Marcin
( IMIELIŃSKI-JAKUBOWSKI-WYRWAS-TRACZ )
2000-01-07

K1 3000m M

29 JANCZAK Tomasz 2003-09-29

C1 1000m M jm

30 JANCZAK Tomasz
( JANCZAK-KOZIO-KUDŁA-NOWICKI )
2003-09-29

C1 3000m M

31 JOBSKI Jan
( JOBSKI-CHEŁMOWSKI-WALKOWIAK-WANOT )
2004-03-29

K1 3000m M

32 JOBSKI Jan 2004-03-29

K1 1000m M jm

33 KARASIEWICZ Dawid
( DZIUBA-KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-02-21

K1 3000m M

34 KARASIEWICZ Dawid 2001-02-21

K1 1000m M j

35 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K mł

36 KINAST Zuzanna
( KINAST Zuzanna )
2005-12-26

C1 3000m K

37 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 1000m M jm

38 KLAK Kacper
( KLAK-FILIPCZAK-WOJTCZAK-GNIOT )
2004-02-15

C1 3000m M

39 KOCH Maria
( DOBROWOLSKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2003-12-16

K1 3000m K

40 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K jm

41 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 500m K jm

42 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( DOBROWOLSKA-HOFFMANN-KOCH-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K1 3000m K

43 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-KOZŁOWSKI-KULESZA-PIETRZAK )
2005-01-02

K1 3000m M

44 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 500m M mł

45 KOPERSKI Jakub
( DZIUBA-KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-07-10

K1 3000m M

46 KOPERSKI Jakub 2001-07-10

K1 1000m M j

47 KOPERSKI Tomasz 2003-04-08

K1 1000m M jm

48 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-TOCHMAN )
2003-04-08

K1 3000m M

49 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 1000m M j

50 KOTEWICZ Filip
( DZIUBA-KARASIEWICZ-KOPERSKI-KOTEWICZ )
2001-04-26

K1 3000m M

51 KOZIO Dawid 2002-10-17

C1 1000m M j

52 KOZIO Dawid
( JANCZAK-KOZIO-KUDŁA-NOWICKI )
2002-10-17

C1 3000m M

53 KOZIO Dawid
( KOZIO Dawid )
2002-10-17

C1 3000m M

54 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 1000m M jm

55 KOZŁOWSKI Tomasz
( KONIECZNY-KOZŁOWSKI-KULESZA-PIETRZAK )
2003-05-17

K1 3000m M

56 KUDŁA Jan 2004-06-19

C1 1000m M jm

57 KUDŁA Jan
( KUDŁA Jan )
2004-06-19

C1 3000m M

58 KUDŁA Jan
( PIECHOCKI-GRZELSKI-SZMAGAJ-KUDŁA )
2004-06-19

C1 3000m M

59 KUDŁA Michał
( JANCZAK-KOZIO-KUDŁA-NOWICKI )
1991-10-17

C1 3000m M

60 KUDŁA Michał 1991-10-17

C1 1000m M

61 KUDŁA Michał
( KUDŁA Michał )
1991-10-17

C1 3000m M

62 KULESZA Kacper 2001-04-12

K1 1000m M j

63 KULESZA Kacper
( KONIECZNY-KOZŁOWSKI-KULESZA-PIETRZAK )
2001-04-12

K1 3000m M

64 MARCINIAK Patrycja
( FECHNER-GLAESER-MARCINIAK-SEYDLEWICZ )
2004-09-13

C1 3000m K

65 MARCINIAK Patrycja 2004-09-13

C1 500m K jm

66 MARCINIAK Patrycja
( MARCINIAK Patrycja )
2004-09-13

C1 3000m K

67 NOWICKI Jakub
( JANCZAK-KOZIO-KUDŁA-NOWICKI )
2004-01-20

C1 3000m M

68 NOWICKI Jakub 2004-01-20

C1 1000m M jm

69 NOWICKI Jakub
( NOWICKI Jakub )
2004-01-20

C1 3000m M

70 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M jm

71 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI Jakub )
2003-07-08

C1 3000m M

72 PIECHOCKI Jakub
( PIECHOCKI-GRZELSKI-SZMAGAJ-KUDŁA )
2003-07-08

C1 3000m M

73 PIETRZAK Antoni
( KONIECZNY-KOZŁOWSKI-KULESZA-PIETRZAK )
2002-06-05

K1 3000m M

74 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 1000m M j

75 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M jm

76 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-TOCHMAN )
2004-02-08

K1 3000m M

77 PŁACZEK Igor 2006-05-15

K1 500m M mł

78 PŁONKA Wojciech 2006-05-24

K1 500m M mł

79 SCIBILIA Nicholas
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-TOCHMAN )
2004-05-08

K1 3000m M

80 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 1000m M jm

81 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 500m M mł

82 SEYDLEWICZ Karolina
( FECHNER-GLAESER-MARCINIAK-SEYDLEWICZ )
2004-01-17

C1 3000m K

83 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K jm

84 SEYDLEWICZ Karolina
( SEYDLEWICZ Karolina )
2004-01-17

C1 3000m K

85 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 1000m M jm

86 SOBCZAK Szymon
( SOBCZAK Szymon )
2004-07-30

C1 3000m M

87 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28

K1 500m M mł

88 SZMAGAJ Aleks
( PIECHOCKI-GRZELSKI-SZMAGAJ-KUDŁA )
2006-07-22

C1 3000m M

89 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 500m M mł

90 SZMAGAJ Aleks
( SZMAGAJ Aleks )
2006-07-22

C1 3000m M

91 SZOT Szymon 2006-07-09

K1 500m M mł

92 TOCHMAN Kacper
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-TOCHMAN )
2004-08-07

K1 3000m M

93 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 1000m M jm

94 TRACZ Wojciech 1999-01-29

K1 1000m M

95 TRACZ Wojciech
( IMIELIŃSKI-JAKUBOWSKI-WYRWAS-TRACZ )
1999-01-29

K1 3000m M

96 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 500m M mł

97 WALCZAK Maksymilian
( WALCZAK Maksymilian )
2006-04-21

C1 3000m M

98 WALKOWIAK Wiktor
( JOBSKI-CHEŁMOWSKI-WALKOWIAK-WANOT )
2004-04-06

K1 3000m M

99 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 1000m M jm

100 WANOT Aleksander
( JOBSKI-CHEŁMOWSKI-WALKOWIAK-WANOT )
2004-09-28

K1 3000m M

101 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 1000m M jm

102 WANOT Antoni 2004-09-28

K1 1000m M jm

103 WOJTCZAK Bartłomiej 2005-05-24

C1 500m M mł

104 WOJTCZAK Bartłomiej
( KLAK-FILIPCZAK-WOJTCZAK-GNIOT )
2005-05-24

C1 3000m M

105 WOJTCZAK Bartłomiej
( WOJTCZAK Bartłomiej )
2005-05-24

C1 3000m M

106 WYRWAS Kamil 1998-08-15

K1 1000m M

107 WYRWAS Kamil
( IMIELIŃSKI-JAKUBOWSKI-WYRWAS-TRACZ )
1998-08-15

K1 3000m M

108 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 1000m M jm

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 1000m M j

2 NOWACKI Dominik 1997-05-11

C1 1000m M

3 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 1000m M jm

4 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 29 w tym osób ( 26 ) K-14 M-12
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BACZYŃSKI Michał
( BACZYŃSKI-CYBULA-DZIURLA-NOWICKI )
1986-08-26

C1 3000m M

2 BACZYŃSKI Michał 1986-08-26

C1 1000m M

3 BASZYŃSKI Antoni 2004-08-12

C1 1000m M jm

4 CIEŚLEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 500m K jm

5 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 500m K

6 CYBULA Mateusz
( BACZYŃSKI-CYBULA-DZIURLA-NOWICKI )
1999-10-08

C1 3000m M

7 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 1000m M

8 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K jm

9 CZAJKOWSKA Anna
( CZAJKOWSKA-SZARZYŃSKA-TUTAJ-GRZELKIEWICZ )
2003-11-13

C1 3000m K

10 DZIURLA Dawid
( BACZYŃSKI-CYBULA-DZIURLA-NOWICKI )
1999-06-29

C1 3000m M

11 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 1000m M

12 GAŁCZYŃSKA Zuzanna 2005-06-08

C1 500m K mł

13 GLABUS Alicja 2006-11-25

C1 500m K mł

14 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 500m K mł

15 GLABUS Bernadeta
( GLABUS-GOŹDZIEWSKA-SZYMAŃSKA-KOWALAK )
2005-03-30

C1 3000m K

16 GOŹDZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 500m K mł

17 GOŹDZIEWSKA Patrycja
( GLABUS-GOŹDZIEWSKA-SZYMAŃSKA-KOWALAK )
2005-05-18

C1 3000m K

18 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

C1 1000m M jm

19 GRZELKIEWICZ Paulina
( CZAJKOWSKA-SZARZYŃSKA-TUTAJ-GRZELKIEWICZ )
1999-06-12

C1 3000m K

20 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

21 HOJAK Martyna 2005-04-09

K1 500m K mł

22 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K mł

23 KOWALAK Agata
( GLABUS-GOŹDZIEWSKA-SZYMAŃSKA-KOWALAK )
2006-09-02

C1 3000m K

24 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 500m M mł

25 KUBIAK Józef 2006-01-01

K1 500m M mł

26 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

27 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 500m M mł

28 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M jm

29 NOWICKI Tomasz
( BACZYŃSKI-CYBULA-DZIURLA-NOWICKI )
1998-12-21

C1 3000m M

30 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 1000m M

31 SZARZYŃSKA Oliwia 2003-09-19

C1 500m K jm

32 SZARZYŃSKA Oliwia
( CZAJKOWSKA-SZARZYŃSKA-TUTAJ-GRZELKIEWICZ )
2003-09-19

C1 3000m K

33 SZYMAŃSKA Patrycja
( GLABUS-GOŹDZIEWSKA-SZYMAŃSKA-KOWALAK )
2005-11-13

C1 3000m K

34 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K mł

35 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 500m K j

36 TUTAJ Marta
( CZAJKOWSKA-SZARZYŃSKA-TUTAJ-GRZELKIEWICZ )
2002-05-08

C1 3000m K

37 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M jm

38 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 500m M mł

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDOWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K jm

2 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 500m M mł

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 1000m M jm

4 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K jm

5 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 500m M mł

6 KOCHANEK Maciej 2002-06-17

K1 1000m M j

7 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 1000m M jm

8 SKONIECZNY Amadeusz 2005-01-26

K1 500m M mł

9 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 500m M mł

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIEROBA Dawid 2006-08-31

K1 500m M mł

2 KOPYL Heorhi 2005-01-01

K1 500m M mł

3 MOSKOWICZ Dorota 2001-10-27

K1 500m K j

4 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M jm

5 ZIELIŃSKA Agata 2000-02-29

K1 500m K

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad 2005-08-07

K1 500m M mł

2 MARUCHA Julia 2001-04-16

C1 500m K j

3 MARUCHA Julia
( MARUCHA-MIERNIK-MIELNIK-SZCZEPANEK )
2001-04-16

C1 3000m K

4 MIELNIK Anna
( MARUCHA-MIERNIK-MIELNIK-SZCZEPANEK )
2002-06-28

C1 3000m K

5 MIELNIK Anna 2002-06-28

K1 500m K j

6 MIELNIK Wojciech 2005-07-12

K1 500m M mł

7 MIERNIK Sara
( MARUCHA-MIERNIK-MIELNIK-SZCZEPANEK )
2001-04-14

C1 3000m K

8 MIERNIK Sara 2001-04-14

C1 500m K j

9 SZCZEPANEK Emilja
( MARUCHA-MIERNIK-MIELNIK-SZCZEPANEK )
2000-11-08

C1 3000m K

10 SZCZEPANEK Emilja 2000-11-08

K1 500m K

11 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 1000m M jm

 
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMURA Jonasz 2002-12-27

K1 1000m M j

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RYBARCZYK Marek 2001-08-31

K1 1000m M j

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 22 ) K-5 M-17
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Antoni 2003-06-10

K1 1000m M jm

2 FECEK Antoni
( FECEK-FECEK-SIATKA-PRZYBYLAK )
2003-06-10

K1 3000m M

3 FECEK Jan 2002-02-19

K1 1000m M j

4 FECEK Jan
( FECEK-FECEK-SIATKA-PRZYBYLAK )
2002-02-19

K1 3000m M

5 KASPEREK Daria 2005-03-22

K1 500m K mł

6 KASPEREK Daria
( ZAGÓRSKA-PINNA-PERŻYŁO-KASPEREK )
2005-03-22

K1 3000m K

7 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 500m M mł

8 ŁUCZAK Piotr 2004-01-30

K1 1000m M jm

9 MISIORNY Emil 2002-06-24

K1 1000m M j

10 NOWAKOWSKI Hubert
( URBAŃSKI-POZIEMBA-NOWAKOWSKI-SMEKTAŁA )
1997-01-03

K1 3000m M

11 NOWAKOWSKI Hubert 1997-01-03

K1 1000m M

12 PERŻYŁO Julia
( ZAGÓRSKA-PINNA-PERŻYŁO-KASPEREK )
2003-07-02

K1 3000m K

13 PERŻYŁO Julia 2003-07-02

K1 500m K jm

14 PINNA Emilia 2002-05-22

K1 500m K j

15 PINNA Emilia
( ZAGÓRSKA-PINNA-PERŻYŁO-KASPEREK )
2002-05-22

K1 3000m K

16 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 1000m M

17 POZIEMBA Krystian
( URBAŃSKI-POZIEMBA-NOWAKOWSKI-SMEKTAŁA )
2000-05-02

K1 3000m M

18 PRZYBYLAK Jan 2003-10-22

K1 1000m M jm

19 PRZYBYLAK Jan
( FECEK-FECEK-SIATKA-PRZYBYLAK )
2003-10-22

K1 3000m M

20 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 500m K mł

21 SIATKA Maciej 2004-06-03

K1 1000m M jm

22 SIATKA Maciej
( FECEK-FECEK-SIATKA-PRZYBYLAK )
2004-06-03

K1 3000m M

23 SMEKTAŁA Oskar
( URBAŃSKI-POZIEMBA-NOWAKOWSKI-SMEKTAŁA )
2001-03-15

K1 3000m M

24 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 1000m M j

25 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 1000m M j

26 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 1000m M jm

27 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 1000m M

28 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-POZIEMBA-NOWAKOWSKI-SMEKTAŁA )
1999-08-22

K1 3000m M

29 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 1000m M j

30 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-WIŚNIEWSKI-ZALUTSKYI-ZIEMSKI )
2002-04-23

K1 3000m M

31 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M jm

32 WIŚNIEWSKI Jan
( URBAŃSKI-WIŚNIEWSKI-ZALUTSKYI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K1 3000m M

33 ZAGÓRSKA Anna
( ZAGÓRSKA-PINNA-PERŻYŁO-KASPEREK )
1997-10-30

K1 3000m K

34 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 500m K

35 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 1000m M j

36 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-WIŚNIEWSKI-ZALUTSKYI-ZIEMSKI )
2002-06-27

K1 3000m M

37 ZIEMSKI Maksymilian
( URBAŃSKI-WIŚNIEWSKI-ZALUTSKYI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K1 3000m M

38 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 1000m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 500m K j

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 11 ) K-0 M-11
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon
( MARCINIAK-HABDAS-DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2004-03-20

K1 3000m M

2 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 1000m M jm

3 HABDAS Franciszek 2006-09-26

K1 500m M mł

4 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 1000m M jm

5 HABDAS Szymon
( MARCINIAK-HABDAS-DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2003-06-28

K1 3000m M

6 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 1000m M j

7 KINDLER Oleg
( PORYSEK-KINDLER-WIŚNIEWSKI-PISZORA )
2001-06-27

K1 3000m M

8 KUPCZYK Franciszek
( MARCINIAK-HABDAS-DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2005-06-06

K1 3000m M

9 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 500m M mł

10 MARCINIAK Mateusz
( MARCINIAK-HABDAS-DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2003-06-06

K1 3000m M

11 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06

K1 1000m M jm

12 PISZORA Tomasz
( PORYSEK-KINDLER-WIŚNIEWSKI-PISZORA )
2003-07-29

K1 3000m M

13 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 1000m M jm

14 PORYSEK Jakub 1999-03-28

K1 1000m M

15 PORYSEK Jakub
( PORYSEK-KINDLER-WIŚNIEWSKI-PISZORA )
1999-03-28

K1 3000m M

16 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 500m M mł

17 WIŚNIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 500m M mł

18 WIŚNIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 1000m M jm

19 WIŚNIEWSKI Leon
( PORYSEK-KINDLER-WIŚNIEWSKI-PISZORA )
2003-03-16

K1 3000m M

 
UKS Dwójka Kórnik Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LIS Mateusz 2003-12-30

K1 1000m M jm

2 MAZANKA Wiktor 2004-09-24

K1 1000m M jm

3 SOBCZYK Tymoteusz 2004-07-28

K1 1000m M jm

4 STELMASZYK Szymon 2004-01-23

K1 1000m M jm

 
UKS Kajak Gim 1 Trzcianka Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRZEŚ Karol 2005-05-24

K1 500m M mł

2 JANOWICZ Maja 2005-09-05

K1 500m K mł

3 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 500m M mł

4 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M jm

 
UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-01-01

C1 1000m M

2 MAGDZIARZ Agata 2000-07-16

K1 500m K

 
uks-pamiątkowo.info
UKS Pamiątkowo Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 07/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRUPECKI Hubert 2002-09-30

K1 1000m M j

2 MIŻEJEWSKI Remigiusz 2003-07-13

K1 1000m M jm

3 PISZCZYŃSKI Stefan 2004-07-02

K1 1000m M jm

4 PRĘTKI Jakub 2005-01-02

K1 500m M mł

 
UKS Szóstka Poznań Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 500m K mł

2 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m K mł

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WITEK Weronika 2003-08-01

K1 500m K jm

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 500m M mł

2 GUMNY Hugo 2006-01-11

K1 500m M mł

3 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12

K1 500m M mł

4 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09

K1 500m M mł

5 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 500m M mł

6 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 500m M mł

7 RUREK Ania 2006-10-02

K1 500m K mł

8 SZYMURA Eryk 2005-03-28

K1 500m M mł

9 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 500m M mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M jm

2 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 1000m M jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25

K1 500m K jm

2 POLACZEK Miłosz 2002-01-20

C1 1000m M j

3 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 500m M mł

4 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 500m M mł

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KIETLICZ-WOJNACKI Stanisław 2002-06-30

K1 1000m M j

2 SIWIECKI Damian 1994-02-26

K1 1000m M

3 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 500m M mł