Internetowe zgłoszenia do imprezy: 25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym
BYDGOSZCZ, 08-11.08.2019
Liczba zgłoszeń: 338 w tym osób ( 251 ) K-93 M-158
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARSZCZEWSKI Łukasz 2003-06-08

K1 1000m M jm

2 BARSZCZEWSKI Łukasz
( BARSZCZEWSKI-WALULIK )
2003-06-08

K2 500m M jm

3 DUBNICKI Kacper
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-02-25

K2 5000m M jm

4 DUBNICKI Kacper
( POLKOWSKI-DUBNICKI )
2004-02-25

K2 1000m M jm

5 POLKOWSKI Wojciech
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-08-02

K2 5000m M jm

6 POLKOWSKI Wojciech
( POLKOWSKI-DUBNICKI )
2004-08-02

K2 1000m M jm

7 WALULIK Mikołaj 2003-08-13

K1 500m M jm

8 WALULIK Mikołaj
( BARSZCZEWSKI-WALULIK )
2003-08-13

K2 500m M jm

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 29 w tym osób ( 25 ) K-13 M-12
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTCHODZIE Jakub
( BARTCHODZIE-BŁOŃSKI-¦CIESIŃSKI-ZIMNY )
2003-07-20

K4 500m M jm

2 BARTCHODZIE Jakub
( BARTCHODZIE-¦CIESIŃSKI )
2003-07-20

K2 1000m M jm

3 BŁOŃSKI Krystian
( BARTCHODZIE-BŁOŃSKI-¦CIESIŃSKI-ZIMNY )
2004-06-01

K4 500m M jm

4 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-KOWALSKI-ŁUKARSKI-ZIMNY )
2004-06-01

K4 1000m M jm

5 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 500m K jm

6 BRAUN Amelia 2003-08-07

C1 3000m K jm

7 GRZELLA Nikola 2003-12-24

K1 3000m K jm

8 GRZELLA Nikola
( GRZELLA-SZYDŁOWSKA-WITKOWSKA-¬YGOWSKA )
2003-12-24

K4 500m K jm

9 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 500m M jm

10 JANOWICZ Dawid 2003-03-15

K1 1000m M jm

11 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 500m M jm

12 KITWESKI Juliusz 2003-07-24

C1 1000m M jm

13 KORDALSKA Oliwia
( KORDALSKA-MAROŃSKA )
2004-09-02

C2 500m K jm

14 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 3000m K jm

15 KORDALSKA Zuzanna 2003-08-03

C1 3000m K jm

16 KORDALSKA Zuzanna
( KORDALSKA-MROZIŃSKA )
2003-08-03

C2 500m K jm

17 KOWALSKA Julia
( KOWALSKA-ZINIEWICZ )
2003-06-23

K2 500m K jm

18 KOWALSKA Julia
( NOWICKA-KOWALSKA-WI¦NIEWSKA-ZINIEWICZ )
2003-06-23

K4 500m K jm

19 KOWALSKI Kacper
( KOWALSKI-ŁUKARSKI-REBELSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-01-23

K4 500m M jm

20 KOWALSKI Kacper
( BŁOŃSKI-KOWALSKI-ŁUKARSKI-ZIMNY )
2004-01-23

K4 1000m M jm

21 ŁUKARSKI Jędrzej
( BŁOŃSKI-KOWALSKI-ŁUKARSKI-ZIMNY )
2003-02-12

K4 1000m M jm

22 ŁUKARSKI Jędrzej
( KOWALSKI-ŁUKARSKI-REBELSKI-ROZMARYNOWSKI )
2003-02-12

K4 500m M jm

23 MAROŃSKA Natalia
( KORDALSKA-MAROŃSKA )
2003-08-17

C2 500m K jm

24 MAROŃSKA Natalia 2003-08-17

C1 500m K jm

25 MROZIŃSKA Dominika 2004-05-19

C1 3000m K jm

26 MROZIŃSKA Dominika
( KORDALSKA-MROZIŃSKA )
2004-05-19

C2 500m K jm

27 NOWICKA Alicja 2003-11-26

K1 500m K jm

28 NOWICKA Alicja
( NOWICKA-KOWALSKA-WI¦NIEWSKA-ZINIEWICZ )
2003-11-26

K4 500m K jm

29 REBELSKI Jakub
( KOWALSKI-ŁUKARSKI-REBELSKI-ROZMARYNOWSKI )
2003-07-08

K4 500m M jm

30 REBELSKI Jakub 2003-07-08

K1 500m M jm

31 ROZMARYNOWSKI Marcel
( KOWALSKI-ŁUKARSKI-REBELSKI-ROZMARYNOWSKI )
2004-06-25

K4 500m M jm

32 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 5000m M jm

33 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 1000m M jm

34 SADOWSKI Damian 2003-10-31

C1 500m M jm

35 SZYDŁOWSKA Sara
( SZYDŁOWSKA-WI¦NIEWSKA )
2004-02-02

K2 3000m K jm

36 SZYDŁOWSKA Sara
( GRZELLA-SZYDŁOWSKA-WITKOWSKA-¬YGOWSKA )
2004-02-02

K4 500m K jm

37 ¦CIESIŃSKI Mateusz
( BARTCHODZIE-¦CIESIŃSKI )
2003-06-10

K2 1000m M jm

38 ¦CIESIŃSKI Mateusz
( BARTCHODZIE-BŁOŃSKI-¦CIESIŃSKI-ZIMNY )
2003-06-10

K4 500m M jm

39 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20

K1 500m M jm

40 TOMASZEWSKI Kacper 2003-01-20

K1 5000m M jm

41 WI¦NIEWSKA Emilia
( NOWICKA-KOWALSKA-WI¦NIEWSKA-ZINIEWICZ )
2003-05-19

K4 500m K jm

42 WI¦NIEWSKA Emilia
( SZYDŁOWSKA-WI¦NIEWSKA )
2003-05-19

K2 3000m K jm

43 WITKOWSKA Hanna
( GRZELLA-SZYDŁOWSKA-WITKOWSKA-¬YGOWSKA )
2004-08-29

K4 500m K jm

44 WITKOWSKA Hanna
( WITKOWSKA-¬YGOWSKA )
2004-08-29

K2 3000m K jm

45 ZIMNY Dominik
( BARTCHODZIE-BŁOŃSKI-¦CIESIŃSKI-ZIMNY )
2003-09-22

K4 500m M jm

46 ZIMNY Dominik
( BŁOŃSKI-KOWALSKI-ŁUKARSKI-ZIMNY )
2003-09-22

K4 1000m M jm

47 ZINIEWICZ Nicole
( NOWICKA-KOWALSKA-WI¦NIEWSKA-ZINIEWICZ )
2004-04-10

K4 500m K jm

48 ZINIEWICZ Nicole
( KOWALSKA-ZINIEWICZ )
2004-04-10

K2 500m K jm

49 ¬YGOWSKA Ja¶mina
( WITKOWSKA-¬YGOWSKA )
2003-05-27

K2 3000m K jm

50 ¬YGOWSKA Ja¶mina
( GRZELLA-SZYDŁOWSKA-WITKOWSKA-¬YGOWSKA )
2003-05-27

K4 500m K jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BAJDA Jagoda
( BAJDA-OPAŁKA )
2004-07-02

K2 3000m K jm

2 BAJDA Jagoda
( BAJDA-OPAŁKA )
2004-07-02

K2 500m K jm

3 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 500m K jm

4 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 3000m K jm

5 JAROCKA Julia 2004-06-27

K1 500m K jm

6 JAROCKA Julia 2004-06-27

K1 3000m K jm

7 OPAŁKA Urszula
( BAJDA-OPAŁKA )
2004-10-30

K2 500m K jm

8 OPAŁKA Urszula
( BAJDA-OPAŁKA )
2004-10-30

K2 3000m K jm

9 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 500m K jm

10 SZCZĘSNA Magdalena 2003-10-18

K1 3000m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZEMKO Dawid
( CZEMKO-SAJDAK )
2003-04-08

C2 5000m M jm

2 CZEMKO Dawid
( SAJDAK-CZEMKO )
2003-04-08

C2 1000m M jm

3 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 1000m M jm

4 MICHALAK Gracjan 2003-09-13

C1 5000m M jm

5 SAJDAK Damian
( SAJDAK-CZEMKO )
2004-07-06

C2 1000m M jm

6 SAJDAK Damian
( CZEMKO-SAJDAK )
2004-07-06

C2 5000m M jm

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 1000m M jm

2 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 5000m M jm

3 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 1000m M jm

4 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 500m M jm

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMUS Kacper 2003-01-06

K1 500m M jm

2 ADAMUS Kacper 2003-01-06

K1 5000m M jm

3 BIERZAŁO Wiktoria
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-09-22

K2 500m K jm

4 BIERZAŁO Wiktoria 2003-09-22

K1 500m K jm

5 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 500m K jm

6 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 3000m K jm

7 KURPAN Natalia
( BIERZAŁO-KURPAN )
2003-05-28

K2 500m K jm

8 KURPAN Natalia 2003-05-28

K1 500m K jm

9 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 5000m M jm

10 TYRAŁA Kacper 2003-02-24

K1 1000m M jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRACIK Magdalena
( BRACIK-ROJEK )
2004-11-03

K2 3000m K jm

2 BRACIK Magdalena
( BRACIK-ROJEK-STANKIEWICZ-GIERŁOWSKA )
2004-11-03

K4 500m K jm

3 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 1000m M jm

4 BURKO Tomasz 2004-03-23

K1 5000m M jm

5 GIERŁOWSKA Donata
( BRACIK-ROJEK-STANKIEWICZ-GIERŁOWSKA )
2003-09-01

K4 500m K jm

6 GIERŁOWSKA Donata 2003-09-01

K1 3000m K jm

7 POTOCKI Maciej 2004-11-19

C1 1000m M jm

8 POTOCKI Maciej 2004-11-19

C1 5000m M jm

9 ROJEK Roksana
( BRACIK-ROJEK-STANKIEWICZ-GIERŁOWSKA )
2004-07-29

K4 500m K jm

10 ROJEK Roksana
( BRACIK-ROJEK )
2004-07-29

K2 3000m K jm

11 STANKIEWICZ Klaudia
( BRACIK-ROJEK-STANKIEWICZ-GIERŁOWSKA )
2003-11-02

K4 500m K jm

12 STANKIEWICZ Klaudia 2003-11-02

K1 500m K jm

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 15 ) K-2 M-13
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 500m M jm

2 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 5000m M jm

3 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-10-17

K4 1000m M jm

4 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 5000m M jm

5 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-10-17

K4 1000m M jm

6 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 1000m M jm

7 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 1000m M jm

8 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 5000m M jm

9 GILLA Denis
( GILLA-MI¦NIK )
2003-03-05

C2 5000m M jm

10 GILLA Denis
( GILLA-GILLA )
2003-03-05

C2 500m M jm

11 GILLA Emanuel
( GILLA-GILLA )
2003-03-05

C2 500m M jm

12 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 1000m M jm

13 JÓ¬WIAK Mateusz 2003-01-21

C1 5000m M jm

14 JÓ¬WIAK Mateusz
( KUKUŁA-JÓ¬WIAK )
2003-01-21

C2 1000m M jm

15 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K jm

16 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 3000m K jm

17 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 500m K jm

18 KUBIS Oliwia 2004-05-07

K1 3000m K jm

19 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 500m M jm

20 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M jm

21 KUKUŁA Alan
( KUKUŁA-JÓ¬WIAK )
2003-10-28

C2 1000m M jm

22 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 1000m M jm

23 MI¦NIK Michał 2003-01-04

C1 500m M jm

24 MI¦NIK Michał
( GILLA-MI¦NIK )
2003-01-04

C2 5000m M jm

25 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 5000m M jm

26 PACHOLAK Wiktor
( PACHOLAK-WALCZAK )
2004-08-17

K2 500m M jm

27 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 5000m M jm

28 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-01-28

K4 1000m M jm

29 WALCZAK Dawid
( PACHOLAK-WALCZAK )
2003-04-30

K2 500m M jm

30 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-CEBULSKI-SZACHNIUK-WALCZAK )
2003-04-30

K4 1000m M jm

 
KS Baza Mr±gowo Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 500m K jm

2 KOISZEWSKA Natalia 2003-03-29

K1 3000m K jm

3 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24

K1 1000m M jm

4 KOWNIEROWICZ Krzysztof 2003-06-24

K1 5000m M jm

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor
( SZUBERT-KORCZYŃSKI )
2004-03-11

K2 500m M jm

2 KORCZYŃSKI Igor
( SZUBERT-KORCZYŃSKI )
2004-03-11

K2 1000m M jm

3 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-08-07

K2 5000m M jm

4 KO¦CIKIEWICZ Oskar
( KO¦CIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-08-07

K4 1000m M jm

5 KUBIAK Albert
( KUBIAK-WELZANDT )
2004-07-07

K2 500m M jm

6 KUBIAK Albert
( KO¦CIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K4 1000m M jm

7 SZUBERT Michał
( SZUBERT-KORCZYŃSKI )
2004-11-18

K2 500m M jm

8 SZUBERT Michał
( SZUBERT-KORCZYŃSKI )
2004-11-18

K2 1000m M jm

9 WELZANDT Sylwester
( KUBIAK-WELZANDT )
2004-11-20

K2 500m M jm

10 WELZANDT Sylwester
( KO¦CIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-11-20

K4 1000m M jm

11 WOJCIECHOWSKI Artur
( KO¦CIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K4 1000m M jm

12 WOJCIECHOWSKI Artur
( KO¦CIKIEWICZ-WOJCIECHOWSKI )
2004-05-31

K2 5000m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-JACKOWSKA-KLEMCZAK-KU¦TA )
2003-11-25

K4 500m K jm

2 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA )
2003-11-25

K2 3000m K jm

3 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K jm

4 DOBROWOLSKA Jadwiga
( ALEKSANDROWICZ-DOBROWOLSKA )
2003-03-25

K2 3000m K jm

5 DRATWA Aleksandra 2004-10-25

K1 500m K jm

6 JACKOWSKA Weronika
( JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2003-12-12

K2 500m K jm

7 JACKOWSKA Weronika
( ALEKSANDROWICZ-JACKOWSKA-KLEMCZAK-KU¦TA )
2003-12-12

K4 500m K jm

8 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-KAJDANEK-MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-08-16

K4 1000m M jm

9 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 1000m M jm

10 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 500m M jm

11 KAJDANEK Jarosław
( JANISZEWSKI-KAJDANEK-MATYJASZCZYK-RURARZ )
2004-11-03

K4 1000m M jm

12 KLEMCZAK Oliwia
( ALEKSANDROWICZ-JACKOWSKA-KLEMCZAK-KU¦TA )
2004-02-12

K4 500m K jm

13 KLEMCZAK Oliwia
( JACKOWSKA-KLEMCZAK )
2004-02-12

K2 500m K jm

14 KU¦TA Maja
( ALEKSANDROWICZ-JACKOWSKA-KLEMCZAK-KU¦TA )
2004-03-15

K4 500m K jm

15 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 3000m K jm

16 MATYJASZCZYK Kacper
( JANISZEWSKI-KAJDANEK-MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-03-25

K4 1000m M jm

17 MATYJASZCZYK Kacper
( MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-03-25

K2 500m M jm

18 RURARZ Dawid
( JANISZEWSKI-KAJDANEK-MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-04-22

K4 1000m M jm

19 RURARZ Dawid
( MATYJASZCZYK-RURARZ )
2003-04-22

K2 500m M jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FILAK Michał
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-04-22

K2 500m M jm

2 FILAK Michał
( FILAK-GAWŁOWSKI )
2003-04-22

K2 1000m M jm

3 GAWŁOWSKI Jakub
( GAWŁOWSKI-LISKOWSKI )
2004-03-12

K2 5000m M jm

4 GAWŁOWSKI Jakub
( FILAK-GAWŁOWSKI )
2004-03-12

K2 1000m M jm

5 LISKOWSKI Adam
( FILAK-LISKOWSKI )
2003-11-14

K2 500m M jm

6 LISKOWSKI Adam
( GAWŁOWSKI-LISKOWSKI )
2003-11-14

K2 5000m M jm

 
nadwislan.com
KS Nadwi¶lan Kraków Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 1000m M jm

2 DATOŃ Aleksy 2003-09-01

C1 500m M jm

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 23 w tym osób ( 20 ) K-6 M-14
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2003-09-24

K2 5000m M jm

2 CHEŁMOWSKI Radosław
( CHEŁMOWSKI-KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT )
2003-09-24

K4 1000m M jm

3 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K jm

4 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 3000m K jm

5 GLAESER Aleksandra 2003-11-20

C1 500m K jm

6 GLAESER Aleksandra
( GLAESER-SEYDLEWICZ )
2003-11-20

C2 500m K jm

7 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 500m K jm

8 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 3000m K jm

9 KLAK Kacper
( KLAK-KUDŁA )
2004-02-15

C2 1000m M jm

10 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 5000m M jm

11 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K jm

12 KOCH Maria 2003-12-16

K1 3000m K jm

13 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 500m K jm

14 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 3000m K jm

15 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2003-04-08

K2 1000m M jm

16 KOPERSKI Tomasz
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2003-04-08

K4 500m M jm

17 KOZŁOWSKI Tomasz
( CHEŁMOWSKI-KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT )
2003-05-17

K4 1000m M jm

18 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT-ZAWODNY )
2003-05-17

K4 500m M jm

19 KUDŁA Jan 2004-06-19

C1 5000m M jm

20 KUDŁA Jan
( KLAK-KUDŁA )
2004-06-19

C2 1000m M jm

21 NOWICKI Jakub
( SOBCZAK-NOWICKI )
2004-01-20

C2 500m M jm

22 NOWICKI Jakub
( SOBCZAK-NOWICKI )
2004-01-20

C2 1000m M jm

23 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 500m M jm

24 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 1000m M jm

25 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK )
2004-02-08

K2 1000m M jm

26 PIETRZAK Mateusz
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-02-08

K4 500m M jm

27 SCIBILIA Nicholas
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-05-08

K4 500m M jm

28 SCIBILIA Nicholas
( CHEŁMOWSKI-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 5000m M jm

29 SEYDLEWICZ Karolina
( GLAESER-SEYDLEWICZ )
2004-01-17

C2 500m K jm

30 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 3000m K jm

31 SOBCZAK Szymon
( SOBCZAK-NOWICKI )
2004-07-30

C2 500m M jm

32 SOBCZAK Szymon
( SOBCZAK-NOWICKI )
2004-07-30

C2 1000m M jm

33 TOCHMAN Kacper
( KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT-ZAWODNY )
2004-08-07

K4 500m M jm

34 TOCHMAN Kacper
( CHEŁMOWSKI-KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT )
2004-08-07

K4 1000m M jm

35 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M jm

36 WALKOWIAK Wiktor
( KOPERSKI-PIETRZAK-SCIBILIA-WALKOWIAK )
2004-04-06

K4 500m M jm

37 WANOT Aleksander
( KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT-ZAWODNY )
2004-09-28

K4 500m M jm

38 WANOT Aleksander
( CHEŁMOWSKI-KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT )
2004-09-28

K4 1000m M jm

39 ZAWODNY Dawid
( KOZŁOWSKI-TOCHMAN-WANOT-ZAWODNY )
2004-08-12

K4 500m M jm

40 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 500m M jm

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 500m K jm

2 KRAJEWSKA Julia 2003-03-10

K1 3000m K jm

3 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 500m M jm

4 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 1000m M jm

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 500m M jm

PO TERMINIE
2 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 1000m M jm

PO TERMINIE
3 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 1000m M jm

PO TERMINIE
4 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 5000m M jm

PO TERMINIE
 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 500m M jm

2 FABIAŃSKI Tymoteusz
( FABIAŃSKI-MOSZOŃSKI )
2004-05-15

K2 1000m M jm

3 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 5000m M jm

4 MOSZOŃSKI Bartłomiej
( FABIAŃSKI-MOSZOŃSKI )
2004-09-20

K2 1000m M jm

5 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 1000m M jm

6 TRACZEWSKI Kacper 2003-08-27

K1 5000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIE¦LEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 3000m K jm

PO TERMINIE
2 CIE¦LEWICZ Emilia 2003-07-13

K1 500m K jm

PO TERMINIE
3 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K jm

PO TERMINIE
4 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 3000m K jm

PO TERMINIE
5 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

PO TERMINIE
6 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 3000m K jm

PO TERMINIE
7 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M jm

PO TERMINIE
8 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 5000m M jm

PO TERMINIE
9 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M jm

PO TERMINIE
10 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 5000m M jm

PO TERMINIE
 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULSKA Aleksandra
( CYBULSKA-KRAWCZAK )
2004-02-23

K2 3000m K jm

2 CYBULSKA Aleksandra
( CYBULSKA-KRAWCZAK )
2004-02-23

K2 500m K jm

3 KRAWCZAK Michalina
( CYBULSKA-KRAWCZAK )
2003-07-07

K2 500m K jm

4 KRAWCZAK Michalina
( CYBULSKA-KRAWCZAK )
2003-07-07

K2 3000m K jm

5 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 500m M jm

6 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 1000m M jm

7 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 500m M jm

8 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 1000m M jm

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 500m K jm

2 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 3000m K jm

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 500m M jm

2 KUSTRA Kamil 2003-06-25

K1 5000m M jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-HUMIŃSKI-JAROCKI-WIERZCHOWSKI )
2003-04-18

C4 500m M jm

2 GRABOWSKI Dawid
( JAROCKI-GRABOWSKI )
2003-04-18

C2 5000m M jm

3 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2004-01-23

C2 500m M jm

4 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2004-01-23

C2 5000m M jm

5 HUMIŃSKI Filip
( GRABOWSKI-HUMIŃSKI-JAROCKI-WIERZCHOWSKI )
2003-12-02

C4 500m M jm

6 HUMIŃSKI Filip
( HUMIŃSKI-WIERZCHOWSKI )
2003-12-02

C2 5000m M jm

7 JAROCKI Kacper
( JAROCKI-GRABOWSKI )
2004-02-08

C2 5000m M jm

8 JAROCKI Kacper
( GRABOWSKI-HUMIŃSKI-JAROCKI-WIERZCHOWSKI )
2004-02-08

C4 500m M jm

9 KORT Zuzanna
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA-WI¦NIEWSKA-KORT )
2003-06-28

K4 500m K jm

10 KORT Zuzanna
( SZKODZIŃSKA-KORT )
2003-06-28

K2 500m K jm

11 KOWALSKA Zuzanna
( KOWALSKA-WI¦NIEWSKA )
2004-10-21

K2 3000m K jm

12 KOWALSKA Zuzanna
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA-WI¦NIEWSKA-KORT )
2004-10-21

K4 500m K jm

13 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 500m M jm

14 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( ŁAPCZYŃSKI-SZYJKOWSKI )
2003-12-12

K2 500m M jm

15 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 500m K jm

16 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-KORT )
2003-05-13

K2 500m K jm

17 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 5000m M jm

18 SZYJKOWSKI Jakub
( ŁAPCZYŃSKI-SZYJKOWSKI )
2003-11-09

K2 500m M jm

19 WIERZCHOWSKI Miłosz
( HUMIŃSKI-WIERZCHOWSKI )
2004-12-27

C2 5000m M jm

20 WIERZCHOWSKI Miłosz
( GRABOWSKI-HUMIŃSKI-JAROCKI-WIERZCHOWSKI )
2004-12-27

C4 500m M jm

21 WI¦NIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 500m K jm

22 WI¦NIEWSKA Martina
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA-WI¦NIEWSKA-KORT )
2004-01-17

K4 500m K jm

23 WI¦NIEWSKA Nikola
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA-WI¦NIEWSKA-KORT )
2004-10-03

K4 500m K jm

24 WI¦NIEWSKA Nikola
( KOWALSKA-WI¦NIEWSKA )
2004-10-03

K2 3000m K jm

25 ZIELIŃSKI Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 500m M jm

26 ZIELIŃSKI Jakub
( HAPKIE-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 5000m M jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIAŁOŻYT Bartosz
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-11-19

K2 500m M jm

2 BIAŁOŻYT Bartosz
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-11-19

K2 1000m M jm

3 POLIŃSKI Kacper
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 500m M jm

4 POLIŃSKI Kacper
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 1000m M jm

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRZYŻEWICZ Roman
( ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
2003-10-12

K2 500m M jm

PO TERMINIE
2 KRZYŻEWICZ Roman
( ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
2003-10-12

K2 1000m M jm

PO TERMINIE
3 ROSŁANIEC Cezary
( ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
2004-02-10

K2 500m M jm

PO TERMINIE
4 ROSŁANIEC Cezary
( ROSŁANIEC-KRZYŻEWICZ )
2004-02-10

K2 1000m M jm

PO TERMINIE
5 ¦WITOŃ Leonard 2003-06-12

K1 1000m M jm

PO TERMINIE
6 ¦WITOŃ Leonard 2003-06-12

K1 500m M jm

PO TERMINIE
 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 500m M jm

2 PALUCH Ernest 2003-02-04

K1 1000m M jm

 
mkkł±czany.pl
MKK Ł±czany Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-03-04

K4 500m M jm

2 FRYC Szymon
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-03-04

K4 1000m M jm

3 KUBAS Michał
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-06-28

K4 500m M jm

4 KUBAS Michał
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-06-28

K4 1000m M jm

5 WIECHEĆ Dariusz
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-10-22

K4 500m M jm

6 WIECHEĆ Dariusz
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-10-22

K4 1000m M jm

7 ZASĘPA Michał
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-02-16

K4 1000m M jm

8 ZASĘPA Michał
( FRYC-KUBAS-WIECHEĆ-ZASĘPA )
2004-02-16

K4 500m M jm

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BˇK Kacper
( BˇK-KLUKA )
2004-02-12

K2 500m M jm

2 BˇK Kacper
( BˇK-KLUKA )
2004-02-12

K2 5000m M jm

3 CZECH Julia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-06-17

K2 3000m K jm

4 CZECH Julia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-06-17

K2 500m K jm

5 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-10-02

K2 1000m M jm

6 DREWNIAK Igor
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-10-02

K2 5000m M jm

7 GRZECHNIK Natalia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-07-19

K2 500m K jm

8 GRZECHNIK Natalia
( CZECH-GRZECHNIK )
2004-07-19

K2 3000m K jm

9 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 1000m M jm

10 JANUSZ Dawid 2003-06-19

K1 5000m M jm

11 KLUKA Oliwier
( BˇK-KLUKA )
2004-11-04

K2 500m M jm

12 KLUKA Oliwier
( BˇK-KLUKA )
2004-11-04

K2 5000m M jm

13 PASZEK Jan
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-05-25

K2 5000m M jm

14 PASZEK Jan
( DREWNIAK-PASZEK )
2003-05-25

K2 1000m M jm

15 PIWKO Dominika 2004-03-12

K1 500m K jm

16 PIWKO Dominika 2004-03-12

K1 3000m K jm

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANDRASZ Jan
( STANISŁAWSKI-ANDRASZ )
2004-05-27

K2 5000m M jm

2 ANDRASZ Jan
( ANDRASZ-PYTLAK )
2004-05-27

K2 500m M jm

3 BLICHARZ Zofia 2004-06-22

K1 500m K jm

4 BLICHARZ Zofia 2004-06-22

K1 3000m K jm

5 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 500m K jm

6 MAKULSKA Wiktoria 2003-01-29

K1 3000m K jm

7 PYTLAK Tomasz
( PYTLAK-STANISŁAWSKI )
2004-03-10

K2 1000m M jm

8 PYTLAK Tomasz
( ANDRASZ-PYTLAK )
2004-03-10

K2 500m M jm

9 SEIDLER Wiktor 2003-11-22

K1 500m M jm

10 SEIDLER Wiktor 2003-11-22

K1 5000m M jm

11 STANISŁAWSKI Michał
( STANISŁAWSKI-ANDRASZ )
2003-04-10

K2 5000m M jm

12 STANISŁAWSKI Michał
( PYTLAK-STANISŁAWSKI )
2003-04-10

K2 1000m M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MNICH Aleksandra
( TOPA-MNICH )
2003-04-01

C2 500m K jm

2 MNICH Aleksandra 2003-04-01

C1 500m K jm

3 TOPA Anna 2003-10-24

C1 500m K jm

4 TOPA Anna
( TOPA-MNICH )
2003-10-24

C2 500m K jm

5 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 500m M jm

6 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M jm

7 WO¬NIAK Daria 2004-01-30

C1 500m K jm

8 WO¬NIAK Daria 2004-01-30

C1 3000m K jm

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 500m M jm

2 WAKSMAŃSKI Wojciech 2003-10-28

C1 1000m M jm

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJCHRZAK Miłosz 2003-06-04

K1 5000m M jm

2 MAJCHRZAK Miłosz
( MAJCHRZAK-PILARSKI )
2003-06-04

K2 500m M jm

3 PILARSKI Szymon 2003-10-03

K1 1000m M jm

4 PILARSKI Szymon
( MAJCHRZAK-PILARSKI )
2003-10-03

K2 500m M jm

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 500m M jm

2 KONOPNICKI Michał 2004-07-14

K1 5000m M jm

3 NAKONIECZNY Kajetan 2003-11-25

C1 500m M jm

4 NAKONIECZNY Kajetan 2003-11-25

C1 1000m M jm

5 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 500m K jm

6 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 3000m K jm

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRUSTOWSKI Cezary 2004-04-23

K1 500m M jm

2 CHRUSTOWSKI Cezary 2004-04-23

K1 1000m M jm

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12

K1 500m K jm

2 KRUSZEWSKA Malwina 2003-12-12

K1 3000m K jm

3 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09

K1 1000m M jm

4 PIÓRKO Sebastian 2003-12-09

K1 5000m M jm

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMIUK Szymon 2004-09-17

C1 5000m M jm

2 ADAMIUK Szymon
( ADAMIUK-KASPROWICZ )
2004-09-17

C2 500m M jm

3 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 5000m M jm

4 KASPROWICZ Milan
( ADAMIUK-KASPROWICZ )
2004-12-24

C2 500m M jm

5 SZAJDEK Michał
( WI¦NIEWSKI-SZAJDEK )
2003-02-18

C2 1000m M jm

6 SZAJDEK Michał
( SZAJDEK-WI¦NIEWSKI )
2003-02-18

C2 5000m M jm

7 WI¦NIEWSKI Paweł
( WI¦NIEWSKI-SZAJDEK )
2003-11-02

C2 1000m M jm

8 WI¦NIEWSKI Paweł
( SZAJDEK-WI¦NIEWSKI )
2003-11-02

C2 5000m M jm

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Antoni
( FECEK-ŁUCZAK-PRZYBYLAK-SOBKOWIAK )
2003-06-10

K4 500m M jm

2 FECEK Antoni
( FECEK-ŁUCZAK-PRZYBYLAK-SOBKOWIAK )
2003-06-10

K4 1000m M jm

3 ŁUCZAK Piotr
( FECEK-ŁUCZAK-PRZYBYLAK-SOBKOWIAK )
2004-01-30

K4 500m M jm

4 ŁUCZAK Piotr
( FECEK-ŁUCZAK-PRZYBYLAK-SOBKOWIAK )
2004-01-30

K4 1000m M jm

5 PRZYBYLAK Jan
( FECEK-ŁUCZAK-PRZYBYLAK-SOBKOWIAK )
2003-10-22

K4 500m M jm

6 PRZYBYLAK Jan
( FECEK-ŁUCZAK-PRZYBYLAK-SOBKOWIAK )
2003-10-22

K4 1000m M jm

7 SOBKOWIAK Wiktor
( FECEK-ŁUCZAK-PRZYBYLAK-SOBKOWIAK )
2004-06-16

K4 500m M jm

8 SOBKOWIAK Wiktor
( FECEK-ŁUCZAK-PRZYBYLAK-SOBKOWIAK )
2004-06-16

K4 1000m M jm

9 TADLA Wojciech 2004-08-27

K1 1000m M jm

10 TADLA Wojciech 2004-08-27

K1 5000m M jm

11 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 1000m M jm

12 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 5000m M jm

13 ZIEMSKI Maksymilian
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 5000m M jm

14 ZIEMSKI Maksymilian
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 1000m M jm

 
PKS Korona Elbl±g Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GŁWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 1000m M jm

2 GŁWACKI Sebastian 2004-08-08

K1 5000m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LACH Kaja 2003-08-14

C1 500m K jm

2 LACH Kaja 2003-08-14

C1 3000m K jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander
( KEMPSKI-ADAMCZYK )
2004-05-30

K2 5000m M jm

PO TERMINIE
2 ADAMCZYK Aleksander
( KEMPSKI-ADAMCZYK )
2004-05-30

K2 500m M jm

PO TERMINIE
3 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 500m K jm

PO TERMINIE
4 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 3000m K jm

PO TERMINIE
5 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 500m K jm

PO TERMINIE
6 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 3000m K jm

PO TERMINIE
7 KEMPSKI Wojciech
( KEMPSKI-ADAMCZYK )
2002-11-15

K2 500m M jm

PO TERMINIE
8 KEMPSKI Wojciech
( KEMPSKI-ADAMCZYK )
2002-11-15

K2 5000m M jm

PO TERMINIE
 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 1000m M jm

2 DROZDOWSKI Szymon
( DROZDOWSKI-MARCINIAK )
2004-03-20

K2 1000m M jm

3 MARCINIAK Mateusz
( DROZDOWSKI-MARCINIAK )
2003-06-06

K2 1000m M jm

4 MARCINIAK Mateusz 2003-06-06

K1 500m M jm

5 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 1000m M jm

6 PISZORA Tomasz
( WI¦NIEWSKI-PISZORA )
2003-07-29

K2 1000m M jm

7 WI¦NIEWSKI Leon 2003-03-16

K1 500m M jm

8 WI¦NIEWSKI Leon
( WI¦NIEWSKI-PISZORA )
2003-03-16

K2 1000m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJCHRZAK Michał
( MAJCHRZAK-MARCINIAK )
2003-08-27

K2 1000m M jm

2 MAJCHRZAK Michał
( MAJCHRZAK-MARCINIAK )
2003-08-27

K2 500m M jm

3 MARCINIAK Hubert
( MAJCHRZAK-MARCINIAK )
2003-10-04

K2 500m M jm

4 MARCINIAK Hubert
( MAJCHRZAK-MARCINIAK )
2003-10-04

K2 1000m M jm

5 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M jm

6 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 500m M jm

7 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 500m M jm

8 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 5000m M jm

2 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 1000m M jm

3 DˇBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 500m K jm

4 DˇBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 3000m K jm

5 DˇBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 500m K jm

6 DˇBROWSKA Wiktoria 2003-07-10

C1 3000m K jm

7 PIEKARSKA Julia
( PIEKARSKA-SZYMBORSKA )
2003-03-23

K2 3000m K jm

8 PIEKARSKA Julia 2003-03-23

K1 500m K jm

9 SZYMBORSKA Alicja 2003-08-06

K1 3000m K jm

10 SZYMBORSKA Alicja
( PIEKARSKA-SZYMBORSKA )
2003-08-06

K2 3000m K jm

 
UKS Dwójka Kórnik Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 12/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWINSKI Bartosz 2003-01-01

K1 500m M jm

2 LEWINSKI Bartosz
( LEWINSKI-MAZANKA-SOBCZYK-STELMASZYK )
2003-01-01

K4 500m M jm

3 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 500m M jm

4 MAZANKA Wiktor
( LEWINSKI-MAZANKA-SOBCZYK-STELMASZYK )
2004-09-24

K4 500m M jm

5 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 500m M jm

6 SOBCZYK Tymoteusz
( LEWINSKI-MAZANKA-SOBCZYK-STELMASZYK )
2004-07-28

K4 500m M jm

7 STELMASZYK Szymon
( LEWINSKI-MAZANKA-SOBCZYK-STELMASZYK )
2004-01-23

K4 500m M jm

8 STELMASZYK Szymon 2004-01-23

K1 500m M jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06

K1 500m K jm

2 GROCHOWSKA Michalina 2003-10-06

K1 3000m K jm

3 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01

K1 500m M jm

4 KASPRZAK Nikodem 2003-04-01

K1 1000m M jm

5 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 500m K jm

6 MARCZEWSKA Weronika 2003-10-14

K1 3000m K jm

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BILYI Maksym 2004-05-09

K1 1000m M jm

2 BILYI Maksym 2004-05-09

K1 5000m M jm

3 KONDEJ Aleksandra
( KONDEJ-LIS )
2004-12-01

K2 3000m K jm

4 KONDEJ Aleksandra
( KONDEJ-LIS )
2004-12-01

K2 500m K jm

5 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13

K1 500m K jm

6 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13

K1 3000m K jm

7 LIS Zuzanna
( KONDEJ-LIS )
2004-09-14

K2 500m K jm

8 LIS Zuzanna
( KONDEJ-LIS )
2004-09-14

K2 3000m K jm

9 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 500m K jm

10 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 3000m K jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 1000m M jm

2 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 5000m M jm

3 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 500m K jm

4 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 3000m K jm

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 500m K jm

2 MAJEWSKA Oliwia 2003-06-05

K1 3000m K jm

 
UKS ¦wierklaniec Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 500m K jm

2 DOLEGA Laura
( DOLEGA-KICZKA )
2004-06-07

K2 3000m K jm

3 KICZKA Wiktoria 2004-01-01

K1 500m K jm

4 KICZKA Wiktoria
( DOLEGA-KICZKA )
2004-01-01

K2 3000m K jm

5 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 500m M jm

6 NOWAK Jakub 2003-02-14

K1 1000m M jm

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Alicja
( BEIM-BEIM )
2004-05-04

K2 500m K jm

2 BEIM Alicja
( BEIM-BEIM-LISOWSKA-MARTUSZEWSKA )
2004-05-04

K4 500m K jm

3 BEIM Julia
( BEIM-BEIM )
2004-05-04

K2 500m K jm

4 BEIM Julia
( BEIM-BEIM-LISOWSKA-MARTUSZEWSKA )
2004-05-04

K4 500m K jm

5 LISOWSKA Wiktoria
( LISOWSKA-MARTUSZEWSKA )
2003-10-14

K2 500m K jm

6 LISOWSKA Wiktoria
( BEIM-BEIM-LISOWSKA-MARTUSZEWSKA )
2003-10-14

K4 500m K jm

7 MARTUSZEWSKA Nikola
( BEIM-BEIM-LISOWSKA-MARTUSZEWSKA )
2004-04-19

K4 500m K jm

8 MARTUSZEWSKA Nikola
( LISOWSKA-MARTUSZEWSKA )
2004-04-19

K2 500m K jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 1000m M jm

2 BURDAJEWICZ Krzysztof
( JOKIEL-BURDAJEWICZ )
2003-05-11

K2 500m M jm

3 DAŁKOWSKA Aleksandra 2004-06-23

K1 500m K jm

4 DAŁKOWSKA Aleksandra
( DAŁKOWSKA-SZRAMA )
2004-06-23

K2 3000m K jm

5 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 1000m M jm

6 JOKIEL Krzysztof
( JOKIEL-BURDAJEWICZ )
2004-02-01

K2 500m M jm

7 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 500m M jm

8 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 1000m M jm

9 PIECHOCKA Julia
( PIECHOCKA-SKORUPIŃSKA-ŻOK-RADNA )
2004-04-12

K4 500m K jm

10 PIECHOCKA Julia
( PIECHOCKA-ŻOK )
2004-04-12

K2 500m K jm

11 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 3000m K jm

12 RADNA Magdalena
( PIECHOCKA-SKORUPIŃSKA-ŻOK-RADNA )
2004-04-29

K4 500m K jm

13 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 3000m K jm

14 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( PIECHOCKA-SKORUPIŃSKA-ŻOK-RADNA )
2003-06-01

K4 500m K jm

15 SZRAMA Amelia
( DAŁKOWSKA-SZRAMA )
2004-10-04

K2 3000m K jm

16 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 500m M jm

17 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 1000m M jm

18 ŻOK Zuzanna
( PIECHOCKA-ŻOK )
2003-08-07

K2 500m K jm

19 ŻOK Zuzanna
( PIECHOCKA-SKORUPIŃSKA-ŻOK-RADNA )
2003-08-07

K4 500m K jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWIECKI Mateusz
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-08-02

C2 1000m M jm

2 DRZEWIECKI Mateusz
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-08-02

C2 500m M jm

3 FORC Jakub
( FORC-ROMANOWSKI )
2004-11-24

C2 5000m M jm

4 FORC Jakub
( FORC-ROMANOWSKI )
2004-11-24

C2 1000m M jm

5 KONDRATOWICZ Marcel
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 1000m M jm

6 KONDRATOWICZ Marcel
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 500m M jm

7 LASOTA Wiktoria 2003-01-01

K1 500m K jm

8 LASOTA Wiktoria
( LASOTA-STOSIK )
2003-01-01

K2 3000m K jm

9 ROMANOWSKI Szymon
( FORC-ROMANOWSKI )
2003-07-08

C2 5000m M jm

10 ROMANOWSKI Szymon
( FORC-ROMANOWSKI )
2003-07-08

C2 1000m M jm

11 STOSIK Julia
( LASOTA-STOSIK )
2004-06-25

K2 3000m K jm

12 STOSIK Julia
( STOSIK-TROKA )
2004-06-25

K2 500m K jm

13 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 500m K jm

14 TROKA Oliwia
( STOSIK-TROKA )
2004-02-10

K2 500m K jm

15 WESELSKI Michał
( WESELSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-05-30

K2 1000m M jm

16 WESELSKI Michał
( WESELSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-05-30

K2 5000m M jm

17 WI¦NIEWSKI Tomasz
( WESELSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-10-21

K2 1000m M jm

18 WI¦NIEWSKI Tomasz
( WESELSKI-WI¦NIEWSKI )
2004-10-21

K2 5000m M jm

 
www.olimpia.elblag.com.pl
ZKS Olimpia Elbl±g Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 02/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIELAWSKA Klara 2004-02-06

C1 500m K jm

2 BIELAWSKA Klara 2004-02-06

C1 3000m K jm

3 GŁADYKOWSKI Gabriel
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI )
2003-03-09

K2 1000m M jm

4 GŁADYKOWSKI Gabriel
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI-KRAUSE-STEFAŃSKI )
2003-03-09

K4 500m M jm

5 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI-KRAUSE-STEFAŃSKI )
2003-08-12

K4 500m M jm

6 KOMOROWSKI Igor
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI )
2003-08-12

K2 1000m M jm

7 KRAUSE Paweł
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI-KRAUSE-STEFAŃSKI )
2003-10-26

K4 500m M jm

8 KRAUSE Paweł 2003-10-26

K1 1000m M jm

9 STEFAŃSKI Adam
( KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI-KRAUSE-STEFAŃSKI )
2004-10-21

K4 500m M jm

10 STEFAŃSKI Adam 2004-10-21

K1 5000m M jm