Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO 33 Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
OPOLE, 06-08.09.2019
Liczba zgłoszeń: 144 w tym osób ( 147 ) K-56 M-91
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 02/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURZYM Marcin
( BURZYM-CZAJA )
1999-11-11

K2 maraton M

2 BURZYM Marcin 1999-11-11

K1 maraton M

3 CADER Aleksandra
( CADER-PILARZ )
1998-05-07

K2 maraton K

4 CADER Aleksandra 1998-05-07

K1 maraton K

5 CZAJA Paweł
( BURZYM-CZAJA )
1997-01-18

K2 maraton M

6 CZAJA Paweł 1997-01-18

K1 maraton M

7 FRANCIK Janina 2000-12-22

K1 maraton K

8 FRANCIK Janina
( FRANCIK-WAJS )
2000-12-22

K2 maraton K

9 PASZEK Paulina 1997-10-26

K1 maraton K

10 PILARZ Ewelina
( CADER-PILARZ )
1997-04-17

K2 maraton K

11 WAJS Sandra
( FRANCIK-WAJS )
1999-03-20

K2 maraton K

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 maraton M mł

2 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 maraton M jm

3 SOŚNICKI Joachim 2002-01-04

K1 maraton M j

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 POTOCZNY Łukasz
( POTOCZNY-SIWIEC )
1999-02-09

K2 maraton M

2 POTOCZNY Łukasz 1999-02-09

K1 maraton M

3 RATAJCZAK Wojciech 2005-10-10

K1 maraton M mł

4 SIWIEC Sławomir
( POTOCZNY-SIWIEC )
1992-06-10

K2 maraton M

5 SIWIEC Sławomir 1992-06-10

K1 maraton M

6 STRASZEWSKI Jacek
( STRASZEWSKI-TREIDER )
2006-08-17

K2 maraton M mł

7 TREIDER Marcel
( STRASZEWSKI-TREIDER )
2005-11-06

K2 maraton M mł

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRYŃSKI Grzegorz
( BRYŃSKI-GŁAZUNOW )
1996-04-01

C2 maraton M

2 BRYŃSKI Grzegorz 1996-04-01

C1 maraton M

3 GŁAZUNOW Wiktor
( BRYŃSKI-GŁAZUNOW )
1993-10-24

C2 maraton M

4 GŁAZUNOW Wiktor 1993-10-24

C1 maraton M

5 NOGA Paulina 1996-04-15

K1 maraton K

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 18 w tym osób ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANTOS Adrianna
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 maraton K

2 ANTOS Adrianna 2000-03-28

C1 maraton K

3 ANTOS Ewelina 2000-03-28

C1 maraton K

4 ANTOS Ewelina
( ANTOS-ANTOS )
2000-03-28

C2 maraton K

5 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-SZCZEPANIAK )
2002-10-20

C2 maraton M j

6 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 maraton M j

7 DOMIŃSKI Paweł
( NOWICKI-DOMIŃSKI )
2000-09-07

C2 maraton M

8 GLUZA Patryk
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-11

C2 maraton M

9 GLUZA Patryk 1995-07-11

C1 maraton M

10 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 maraton M j

11 MASŁOWSKI Bartosz
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-10-21

C2 maraton M j

12 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 maraton K

13 MENDELSKA Patrycja
( MENDELSKA-MUSIALSKA )
2001-09-29

C2 maraton K

14 MUSIALSKA Wiktoria
( MENDELSKA-MUSIALSKA )
2002-08-31

C2 maraton K

15 NOWAK Łukasz
( GLUZA-NOWAK )
1995-07-12

C2 maraton M

16 NOWAK Łukasz 1995-07-12

C1 maraton M

17 NOWICKI Tomasz 1998-12-21

C1 maraton M

18 NOWICKI Tomasz
( NOWICKI-DOMIŃSKI )
1998-12-21

C2 maraton M

19 PALUCH Gilbert 1995-08-21

C1 maraton M

20 SZCZEPANIAK Szymon
( BOGAJCZYK-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C2 maraton M j

21 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 maraton M j

22 WIŚNIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 maraton K j

23 WIŚNIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 maraton M j

24 WOJCIECHOWSKI Jukub
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-12-08

C2 maraton M j

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor
( KUBIAK-KORCZYŃSKI )
2004-03-11

K2 maraton M jm

2 KOŚCIKIEWICZ Oskar 2004-08-07

K1 maraton M jm

3 KUBIAK Albert
( KUBIAK-KORCZYŃSKI )
2004-07-07

K2 maraton M jm

4 SZUBERT Michał 2004-11-18

K1 maraton M jm

5 WELZANDT Sylwester
( WELZANDT-WOJCIECHOWSKI )
2004-11-20

K2 maraton M jm

6 WOJCIECHOWSKI Artur
( WELZANDT-WOJCIECHOWSKI )
2004-05-31

K2 maraton M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 maraton M jm

2 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 maraton M jm

3 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 maraton M

4 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 maraton K mł

5 WITCZAK Sławomir 1997-07-23

K1 maraton M

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASZCZYK Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-04-06

K2 maraton K j

2 BŁASZCZYK Agata 2002-04-06

K1 maraton K j

3 BORUTA Agata 2002-03-11

K1 maraton K j

4 BORUTA Agata
( BŁASZCZYK-BORUTA )
2002-03-11

K2 maraton K j

5 FILAK Michał
( FILAK-GAWŁOWSKI )
2003-04-22

K2 maraton M jm

6 GAWŁOWSKI Jakub
( FILAK-GAWŁOWSKI )
2004-03-12

K2 maraton M jm

7 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14

K1 maraton K mł

8 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 maraton K mł

9 SELIWAŃSKI Adrian
( SELIWAŃSKI-WAWER )
2001-07-18

K2 maraton M j

10 SELIWAŃSKI Adrian 2001-07-18

K1 maraton M j

11 ŚMIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 maraton M mł

12 WAWER Dominik 2002-06-24

K1 maraton M j

13 WAWER Dominik
( SELIWAŃSKI-WAWER )
2002-06-24

K2 maraton M j

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CIEŚLEWICZ Natalia 1999-05-01

K1 maraton K

2 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 maraton M

3 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 maraton K

4 KRAWIEC Marceli
( KUBICA-KRAWIEC )
2006-01-04

C2 maraton M mł

5 KUBICA Krystian
( KUBICA-KRAWIEC )
2006-05-08

C2 maraton M mł

6 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 maraton K j

7 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 maraton M jm

8 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 maraton M mł

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKA Agnieszka 2006-07-28

K1 maraton K mł

2 BOBOWSKI Marcel
( BOBOWSKI-WOJANEK )
2005-05-14

K2 maraton M mł

3 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 maraton K jm

4 STELMACH Patryk 2001-02-07

K1 maraton M

5 WOJANEK Piotr
( BOBOWSKI-WOJANEK )
2005-03-05

K2 maraton M mł

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WERNER Adam 2001-08-13

K1 maraton M j

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORT Zuzanna
( KOWALSKA-KORT )
2003-06-28

K2 maraton K jm

2 KOWALSKA Zuzanna
( KOWALSKA-KORT )
2004-10-21

K2 maraton K jm

3 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 maraton M jm

4 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 maraton M jm

 
KU AZS-AWF Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 20 ) K-8 M-12
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BIL Michał 1997-01-06

K1 maraton M

2 BIL Michał
( BIL-MORAWSKI )
1997-01-06

K2 maraton M

3 BORGIEŁ Mateusz 1997-08-05

C1 maraton M

4 BORGIEŁ Mateusz
( SZPYNDA-BORGIEŁ )
1997-08-05

C2 maraton M

5 CEDROWSKA Natalia
( CEDROWSKA-MARKIEWICZ )
2000-01-18

K2 maraton K

6 CEDROWSKA Natalia 2000-01-18

K1 maraton K

7 CHMIELEWSKI Sławomir 1999-07-07

C1 maraton M

8 JACEWICZ Aleksandra 2000-08-01

C1 maraton K

9 KRZYŻEWICZ Roman 2003-10-12

K1 maraton M jm

10 KRZYŻEWICZ Roman
( KRZYŻEWICZ-ROSŁANIEC )
2003-10-12

K2 maraton M jm

11 KULETA Piotr
( KULETA-ZUCHORA )
1989-06-27

C2 maraton M

12 LEŚNIAK Martyna 2001-06-07

K1 maraton K j

13 MARKIEWICZ Karolina 1993-09-04

K1 maraton K

14 MARKIEWICZ Karolina
( MARKIEWICZ-WOLBACH )
1993-09-04

K2 maraton K

15 MARKIEWICZ Paulina
( CEDROWSKA-MARKIEWICZ )
1998-08-28

K2 maraton K

16 MARKIEWICZ Paulina 1998-08-28

K1 maraton K

17 MORAWSKI Piotr 1999-03-14

K1 maraton M

18 MORAWSKI Piotr
( BIL-MORAWSKI )
1999-03-14

K2 maraton M

19 PRZYBYŁA Magdalena 2001-05-20

C1 maraton K j

20 PRZYBYŁA Magdalena
( PRZYBYŁA-TOMASIK )
2001-05-20

C2 maraton K j

21 ROSŁANIEC Cezary
( KRZYŻEWICZ-ROSŁANIEC )
2004-02-10

K2 maraton M jm

22 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10

K1 maraton M jm

23 SŁOMIAN Daniel
( SŁOMIAN-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 maraton M j

24 SŁOMIAN Daniel 2001-01-01

K1 maraton M j

25 SZKUDLAREK Mateusz
( SŁOMIAN-SZKUDLAREK )
2001-01-01

K2 maraton M j

26 SZKUDLAREK Mateusz 2001-01-01

K1 maraton M j

27 SZPYNDA Grzegorz 1994-10-27

C1 maraton M

28 SZPYNDA Grzegorz
( SZPYNDA-BORGIEŁ )
1994-10-27

C2 maraton M

29 ŚWITOŃ Leonard 2003-06-12

K1 maraton M jm

30 TOMASIK Natalia 2002-05-20

C1 maraton K j

31 TOMASIK Natalia
( PRZYBYŁA-TOMASIK )
2002-05-20

C2 maraton K j

32 WOLBACH Zuzanna
( MARKIEWICZ-WOLBACH )
1995-02-06

K2 maraton K

33 ZUCHORA Mateusz
( KULETA-ZUCHORA )
1992-08-10

C2 maraton M

34 ZUCHORA Mateusz 1992-08-10

C1 maraton M

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper
( BĄK-KLUKA )
2004-02-12

K2 maraton M jm

2 BYRDEK Dawid 1999-03-16

K1 maraton M

3 DREWNIAK Igor 2003-10-02

K1 maraton M jm

4 FIRGANEK Julia
( FIRGANEK-KUPCZEWSKA )
2006-01-19

K2 maraton K mł

5 GRZECHNIK Kacper 2006-04-02

K1 maraton M mł

6 GRZECHNIK Natalia 2004-07-19

K1 maraton K jm

7 GRZYBOWSKI Marcin 1989-01-10

C1 maraton M

8 KLUKA Oliwier
( BĄK-KLUKA )
2004-11-04

K2 maraton M jm

9 KUPCZEWSKA Wioletta
( FIRGANEK-KUPCZEWSKA )
2005-09-05

K2 maraton K mł

10 PASZEK Jan 2003-05-25

K1 maraton M jm

11 POTWORA Franciszek 2006-12-18

C1 maraton M mł

12 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 maraton M mł

 
MKS Nogat Malbork Liczba zgłoszeń: 1 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŻARSKI Wiktor 2001-03-30

K1 maraton M j

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOWALCZYK Kamil 2006-02-12

K1 maraton M mł

2 MAKULSKA Wiktoria
( MAKULSKA-WYTRĄŻEK )
2003-01-29

K2 maraton K j

3 NIZIAŁEK Marcin
( NIZIAŁEK-SZWEMIN )
2005-01-04

K2 maraton M mł

4 SZWEMIN Filip
( NIZIAŁEK-SZWEMIN )
2005-10-09

K2 maraton M mł

5 WYTRĄŻEK Zuzanna
( MAKULSKA-WYTRĄŻEK )
2002-12-10

K2 maraton K j

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUCIEL Adrian
( KUCIEL-TOPA )
1999-07-13

C2 maraton M

2 KUCIEL Michał
( KUCIEL-PANDEL )
2001-02-21

C2 maraton M j

3 ŁOBOZIAK Elżbieta
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2002-07-30

C2 maraton K j

4 PANDEL Kamil
( KUCIEL-PANDEL )
2002-04-12

C2 maraton M j

5 PANDEL Kamil 2002-04-12

C1 maraton M j

6 TOPA Anna
( ŁOBOZIAK-TOPA )
2003-10-24

C2 maraton K j

7 TOPA Tomasz
( KUCIEL-TOPA )
2000-03-17

C2 maraton M

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Antoni 2003-06-10

K1 maraton M jm

2 URBAŃSKI Jan
( URBAŃSKI-URBAŃSKI )
1999-08-22

K2 maraton M

3 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 maraton M

4 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-URBAŃSKI )
2002-04-23

K2 maraton M

5 ZAGÓRSKA Anna 1997-10-30

K1 maraton K

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOROZIŃSKA Justyna
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2001-03-06

C2 maraton K j

2 DOROZIŃSKA Justyna 2001-03-06

C1 maraton K j

3 KOWALSKA Ewa
( DOROZIŃSKA-KOWALSKA )
2002-01-31

C2 maraton K j

4 KOWALSKA Ewa 2002-01-31

C1 maraton K j

5 LACH Kaja 2003-08-14

C1 maraton K jm

6 STANISZEWSKA Sylwia
( STANISZEWSKA-ŻDANUK )
2006-06-16

C2 maraton K mł

7 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 maraton K mł

8 ŻDANUK Magdalena
( STANISZEWSKA-ŻDANUK )
2006-11-22

C2 maraton K mł

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZYK Aleksander 2004-05-30

K1 maraton M jm

2 GALLAS Katarzyna 2004-05-26

K1 maraton K jm

3 JACKOWA Wiktoria 2003-07-10

C1 maraton K jm

4 KEMPSKI Wojciech 2003-11-15

K1 maraton M jm

5 LIWANDOWSKI Oskar 2007-03-30

K1 maraton M mł

6 MIZIURA Bartosz
( MIZIURA-WYDRA )
2005-10-26

K2 maraton M mł

7 SOBALA Dastin 2002-04-19

K1 maraton M j

8 WYDRA Kacper
( MIZIURA-WYDRA )
2005-01-19

K2 maraton M mł

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia
( BŁASIOK-OPIEŁKA )
2005-02-10

K2 maraton K mł

2 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 maraton M jm

3 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 maraton K jm

4 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 maraton M mł

5 HEWIG Dominika
( KWAŚNY-HEWIG )
2005-04-11

K2 maraton K mł

6 KWAŚNY Kinga
( KWAŚNY-HEWIG )
2005-02-08

K2 maraton K mł

7 OPIEŁKA Agata
( BŁASIOK-OPIEŁKA )
2006-02-01

K2 maraton K mł

8 SZOLC Klaudia 2002-11-30

C1 maraton K j

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIERGIELEWICZ Filip
( GIERGIELEWICZ-NASTAŁY )
2005-11-15

K2 maraton M mł

2 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 maraton M mł

3 NASTAŁY Mateusz
( GIERGIELEWICZ-NASTAŁY )
2005-09-02

K2 maraton M mł

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOROŃ Marta 2005-06-13

C1 maraton K mł

2 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 maraton K jm

3 KICZKA Wiktoria 2004-01-01

K1 maraton K jm