Internetowe zgłoszenia do imprezy: Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
POZNAŃ, 21.09.2019
Liczba zgłoszeń: 490 w tym osób ( 438 ) K-157 M-281
 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ANGERMAN Wojciech 2007-12-28

K1 500m M mł

2 ANGERMAN Wojciech
( NIKODEM-ANGERMAN )
2007-12-28

K2 500m M mł

3 ŁUŻYŃSKI Bartosz 2007-01-03

K1 500m M mł

4 ŁUŻYŃSKI Bartosz
( WITCZAK-ŁUŻYŃSKI )
2007-01-03

K2 500m M mł

5 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 500m M jm

6 ŁUŻYŃSKI Mateusz
( SO¦NICKI-ŁUŻYŃSKI )
2003-07-30

K2 500m M j

7 ŁUŻYŃSKI Mateusz 2003-07-30

K1 500m M j

8 NIKODEM Fabian
( NIKODEM-ANGERMAN )
2007-05-14

K2 500m M mł

9 NIKODEM Fabian 2007-05-14

K1 500m M mł

10 SO¦NICKI Joachim
( SO¦NICKI-ŁUŻYŃSKI )
2002-01-04

K2 500m M j

11 SO¦NICKI Joachim 2002-01-04

K1 500m M j

12 WITCZAK Bartosz
( WITCZAK-ŁUŻYŃSKI )
2006-03-20

K2 500m M mł

13 WITCZAK Bartosz 2006-03-20

K1 500m M mł

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 32 w tym osób ( 33 ) K-13 M-20
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRANK Jan
( FRANK-GOŁUBOWICZ )
2007-01-01

K2 500m M mł

2 FRANK Jan
( FRANK-GOŁUBOWICZ-NAJDA-PROROK )
2007-01-01

K4 500m M mł

3 GOŁUBOWICZ Piotr
( FRANK-GOŁUBOWICZ-NAJDA-PROROK )
2007-01-01

K4 500m M mł

4 GOŁUBOWICZ Piotr
( FRANK-GOŁUBOWICZ )
2007-01-01

K2 500m M mł

5 GOSZCZ Aleksandra
( RYNKIEWICZ-GOSZCZ )
2008-01-24

K2 500m K dz

6 GRABOWSKA Alicja 2002-07-25

K1 500m K j

7 KACZMAREK Krzysztof
( MIDLOCH-STASZCZYK-STRASZEWSKI-KACZMAREK )
2006-08-11

K4 500m M mł

8 KACZMAREK Krzysztof
( KACZMAREK-STRASZEWSKI )
2006-08-11

K2 500m M mł

9 KOPEĆ Karolina
( KOPEĆ-KOPEĆ )
2007-01-01

K2 500m K mł

10 KOPEĆ Karolina 2007-01-01

K1 500m K mł

11 KOPEĆ Lena
( KOPEĆ-RYNKIEWICZ-RZETELNA-WOJTASZEK )
2007-01-01

K4 500m K mł

12 KOPEĆ Lena
( KOPEĆ-KOPEĆ )
2007-01-01

K2 500m K mł

13 KRAJEWSKA Karolina 2007-02-28

K1 500m K mł

14 KU¦CIŃSKI Adam
( KU¦CIŃSKI-PIOCH )
2008-01-01

K2 500m M dz

15 ŁOPATA Jakub
( ŁOPATA-SZYMCZAK )
2006-01-01

K2 500m M mł

16 ŁOPATA Jakub 2006-01-01

K1 500m M mł

17 MIDLOCH Norbert 2007-07-09

K1 500m M mł

18 MIDLOCH Norbert
( MIDLOCH-STASZCZYK-STRASZEWSKI-KACZMAREK )
2007-07-09

K4 500m M mł

19 NAJDA Adrian 2007-01-01

K1 500m M mł

20 NAJDA Adrian
( FRANK-GOŁUBOWICZ-NAJDA-PROROK )
2007-01-01

K4 500m M mł

21 OLEJNIK Marek 2007-01-01

C1 500m M mł

22 OPERACZ Izabela
( OPERACZ-STANKIEWICZ )
2009-01-01

K2 500m K dz

23 PIECZURO Krzysztof 2002-02-16

K1 500m M j

24 PIOCH Fabian
( KU¦CIŃSKI-PIOCH )
2009-01-01

K2 500m M dz

25 PLACKOWIAK Michalina 2008-01-01

K1 500m K dz

26 PROROK Aleksander
( FRANK-GOŁUBOWICZ-NAJDA-PROROK )
2007-01-01

K4 500m M mł

27 PROROK Aleksander 2007-01-01

K1 500m M mł

28 PUCHALSKI Hubert 2009-01-01

K1 500m M dz

29 RYNKIEWICZ Zofia
( RYNKIEWICZ-GOSZCZ )
2009-01-01

K2 500m K dz

30 RYNKIEWICZ Zuzanna 2007-11-12

K1 500m K mł

31 RYNKIEWICZ Zuzanna
( KOPEĆ-RYNKIEWICZ-RZETELNA-WOJTASZEK )
2007-11-12

K4 500m K mł

32 RZETELNA Oliwia
( RZETELNA-WOJTASZEK )
2006-01-01

K2 500m K mł

33 RZETELNA Oliwia
( KOPEĆ-RYNKIEWICZ-RZETELNA-WOJTASZEK )
2006-01-01

K4 500m K mł

34 SKIBIŃSKI Piotr 2002-04-29

C1 500m M j

35 STANKIEWICZ Izabela
( OPERACZ-STANKIEWICZ )
2010-01-01

K2 500m K dz

36 STASZCZYK Brian
( MIDLOCH-STASZCZYK-STRASZEWSKI-KACZMAREK )
2006-02-06

K4 500m M mł

37 STASZCZYK Brian 2006-02-06

K1 500m M mł

38 STRASZEWSKI Jacek
( KACZMAREK-STRASZEWSKI )
2006-08-17

K2 500m M mł

39 STRASZEWSKI Jacek
( MIDLOCH-STASZCZYK-STRASZEWSKI-KACZMAREK )
2006-08-17

K4 500m M mł

40 SZYMCZAK Piotr 2007-01-01

K1 500m M mł

41 SZYMCZAK Piotr
( ŁOPATA-SZYMCZAK )
2007-01-01

K2 500m M mł

42 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz 2001-05-25

K1 500m M

43 SZYPIÓRKOWSKI Tomasz
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-05-25

K2 500m M

44 SZYSZKO Kamil
( SZYPIÓRKOWSKI-SZYSZKO )
2001-03-01

K2 500m M

45 SZYSZKO Kamil 2001-03-01

K1 500m M

46 TOMASZEWSKI Filip 2009-01-01

K1 500m M dz

47 TREIDER Eryk 2009-01-01

K1 500m M dz

48 WOJTASZEK Oliwia
( RZETELNA-WOJTASZEK )
2006-01-01

K2 500m K mł

49 WOJTASZEK Oliwia
( KOPEĆ-RYNKIEWICZ-RZETELNA-WOJTASZEK )
2006-01-01

K4 500m K mł

50 WOJTOWICZ Zuzanna 2007-11-16

C1 500m K mł

 
www.azsawfgorzow.pl
KS AZS-AWF Gorzów Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 01/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 AUGUSTYNIAK Mateusz 2008-02-09

C1 500m M dz

2 BEJNAR-BEJNAROWICZ Witold
( BEJNAR-BEJNAROWICZ-SADOWSKI )
2006-09-30

C2 500m M mł

3 PIEKARSKA Patrycja 2008-02-28

C1 200m K dz

4 PONOMARENKOW Marcin 1983-12-16

C1 500m M

5 SADOWSKI Karol
( BEJNAR-BEJNAROWICZ-SADOWSKI )
2006-07-20

C2 500m M mł

6 SADOWSKI Karol 2006-07-20

C1 500m M mł

7 SPYCH Adam
( ZABOROWICZ-SPYCH )
2008-01-04

C2 500m M dz

8 TOMCZAK Dominik 2007-06-12

C1 500m M mł

9 ZABOROWICZ Wiktor
( ZABOROWICZ-SPYCH )
2009-04-29

C2 500m M dz

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 80 w tym osób ( 80 ) K-23 M-57
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FOĆ Dobrochna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2006-08-23

K4 500m K mł

2 FOĆ Dobrochna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK )
2006-08-23

K2 500m K mł

3 ANIOŁA Piotr
( MIKOŁAJCZAK-ZATORSKI-LISIKIEWICZ-ANIOŁA )
2007-08-08

K4 500m M mł

4 ANTOS Stanisław
( ANTOS-HEJNOWICZ )
2008-12-14

C2 500m M dz

5 BARTKOWIAK Lidia
( GO¦CINIAK-KUBIS-BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-03-01

K4 500m K jm

6 BARTKOWIAK Lidia
( LUDWICZAK-BARTKOWIAK )
2005-03-01

K2 500m K jm

7 BˇCZYK Hubert 2004-10-09

K1 500m M jm

8 BˇCZYK Hubert
( BˇCZYK-MERMELA-ZIELIŃSKI-WˇSOWICZ )
2004-10-09

K4 500m M jm

9 BESZTOCHA Kacper 2004-01-05

K1 500m M jm

10 BOGAJCZYK Kacper 2002-10-20

C1 500m M j

11 BOGAJCZYK Kacper
( BOGAJCZYK-SZCZEPANIAK )
2002-10-20

C2 500m M j

12 BOGAJCZYK Ola
( SZYMCZAK-BOGAJCZYK )
2005-07-10

K2 500m K jm

13 BOGAJCZYK Ola
( KOBRYŃ-NELSON-SZYMCZAK-BOGAJCZYK )
2005-07-10

K4 500m K jm

14 CEBULSKI Kacper
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-10-17

K2 500m M j

15 CEBULSKI Kacper 2003-10-17

K1 500m M j

16 CEBULSKI Patryk
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-10-17

K2 500m M j

17 CEBULSKI Patryk 2003-10-17

K1 500m M j

18 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 500m M jm

19 DOMINSKI Wojciech
( DOMINSKI-KUJAWA )
2004-06-16

C2 500m M jm

20 FOĆ Jan
( FOĆ-PURCZYŃSKI-TOMIDAJEWICZ-RECHUL )
2007-04-11

K4 500m M mł

21 FOĆ Jan
( FOĆ-TOMIDAJEWICZ )
2007-04-11

K2 500m M mł

22 GILLA Denis 2003-03-05

C1 500m M j

23 GILLA Denis
( GILLA-GILLA )
2003-03-05

C2 500m M j

24 GILLA Emanuel 2003-03-05

C1 500m M j

25 GILLA Emanuel
( GILLA-GILLA )
2003-03-05

C2 500m M j

26 GO¦CINIAK Zuzanna 2005-04-29

K1 500m K jm

27 GO¦CINIAK Zuzanna
( GO¦CINIAK-KUBIS-BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-04-29

K4 500m K jm

28 GRABIANOWSKA Adrinna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-06-06

K4 500m K mł

29 GRABIANOWSKI Mateusz
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI )
2005-06-14

K2 500m M jm

30 GRABIANOWSKI Mateusz
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-06-14

K4 500m M jm

31 HAŁAS Bartosz
( HAŁAS-MALINOWSKI )
2002-05-15

K2 500m M j

32 HAŁAS Bartosz 2002-05-15

K1 500m M j

33 HAŁAS Zuzanna 2002-05-15

K1 500m K j

34 HEJNOWICZ Paweł
( ANTOS-HEJNOWICZ )
2009-06-03

C2 500m M dz

35 JANIAK Patryk
( SAWIŃSKI-JANIAK )
2006-06-27

C2 500m M mł

36 JANIAK Patryk 2006-06-27

C1 500m M mł

37 KALISZAN Hanna 2008-06-15

C4 V 200m K dz

38 KALISZAN Hanna 2008-06-15

C1 200m K dz

39 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K2 500m M jm

40 KASZUBA Kacper
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-07-26

K4 500m M jm

41 KOBRYŃ Zofia
( KOBRYŃ-NELSON )
2005-11-15

K2 500m K jm

42 KOBRYŃ Zofia
( KOBRYŃ-NELSON-SZYMCZAK-BOGAJCZYK )
2005-11-15

K4 500m K jm

43 KORNECKI Mateusz
( SOENKE-KORNECKI )
2005-06-13

C2 500m M jm

44 KORNECKI Mateusz 2005-06-13

C1 500m M jm

45 KORZU¦NIK Miłosz
( KORZU¦NIK-KUBIS )
2005-01-28

K2 500m M jm

46 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K jm

47 KOSMACZEWSKA Lena
( KUBIS-KOSMACZEWSKA )
2004-07-13

K2 500m K jm

48 KOZIO Dawid
( KOZIO-KUKUŁA )
2002-10-10

C2 500m M j

49 KOZIO Dawid 2002-10-10

C1 500m M j

50 KUBIS Oliwia
( KUBIS-KOSMACZEWSKA )
2004-05-07

K2 500m K jm

51 KUBIS Oliwia
( GO¦CINIAK-KUBIS-BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2004-05-07

K4 500m K jm

52 KUBIS Tymon
( KORZU¦NIK-KUBIS )
2005-07-10

K2 500m M jm

53 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 500m M jm

54 KUJAWA Piotr
( DOMINSKI-KUJAWA )
2004-05-08

C2 500m M jm

55 KUKUŁA Alan
( KOZIO-KUKUŁA )
2003-10-28

C2 500m M j

56 KUKUŁA Alan 2003-10-28

C1 500m M j

57 KUKUŁA Kamil 2001-08-05

C1 500m M

58 KUKUŁA Kamil
( KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-08-05

C2 500m M

59 LIPIŃSKI Michał 2008-01-02

C1 500m M dz

60 LISIKIEWICZ Paweł
( MIKOŁAJCZAK-ZATORSKI-LISIKIEWICZ-ANIOŁA )
2007-11-15

K4 500m M mł

61 LISIKIEWICZ Paweł
( LISIKIEWICZ-ZATORSKI )
2007-11-15

K2 500m M mł

62 LUDWICZAK Amelia
( GO¦CINIAK-KUBIS-BARTKOWIAK-LUDWICZAK )
2005-11-09

K4 500m K jm

63 LUDWICZAK Amelia
( LUDWICZAK-BARTKOWIAK )
2005-11-09

K2 500m K jm

64 MAJCHRZAK Weronika
( MAJCHRZAK-WESOŁOWSKA )
2007-03-01

K2 500m K mł

65 MALINOWSKI Dastin 2002-11-11

K1 500m M j

66 MALINOWSKI Dastin
( HAŁAS-MALINOWSKI )
2002-11-11

K2 500m M j

67 MALIŃSKI Filip 2002-01-13

K1 500m M j

68 MALIŃSKI Filip
( MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-01-13

K2 500m M j

69 MAŃKOWSKI Adam
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI )
2005-04-04

K2 500m M jm

70 MAŃKOWSKI Adam
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-04-04

K4 500m M jm

71 MAŃKOWSKI Jakub 2008-05-05

K1 500m M dz

72 MASŁOWSKI Bartosz 2001-10-21

C1 500m M

73 MASŁOWSKI Bartosz
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-10-21

C2 500m M

74 MENDELSKA Patrycja 2001-09-29

C1 500m K

75 MERMELA Mikołaj
( BˇCZYK-MERMELA-ZIELIŃSKI-WˇSOWICZ )
2005-04-29

K4 500m M jm

76 MERMELA Mikołaj
( MERMELA-WˇSOWICZ )
2005-04-29

K2 500m M jm

77 MIKOŁAJCZAK Marianna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2006-05-10

K4 500m K mł

78 MIKOŁAJCZAK Marianna
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK )
2006-05-10

K2 500m K mł

79 MIKOŁAJCZAK Szymon
( MIKOŁAJCZAK-ZATORSKI-LISIKIEWICZ-ANIOŁA )
2006-12-12

K4 500m M mł

80 MI¦NIK Michał 2003-01-04

C1 500m M j

81 MUSIALSKA Wiktoria
( MUSIALSKA-WI¦NIEWSKA )
2002-08-31

C2 500m K j

82 MUSIALSKA Wiktoria 2002-08-31

C1 500m K j

83 NELSON Nicola
( KOBRYŃ-NELSON )
2004-06-15

K2 500m K jm

84 NELSON Nicola
( KOBRYŃ-NELSON-SZYMCZAK-BOGAJCZYK )
2004-06-15

K4 500m K jm

85 OPIELEWICZ Marcin
( KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K2 500m M jm

86 OPIELEWICZ Marcin
( GRABIANOWSKI-MAŃKOWSKI-KASZUBA-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K4 500m M jm

87 PACHOLAK Wiktor
( PACHOLAK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-RECHUL )
2004-08-17

K4 500m M jm

88 PACHOLAK Wiktor
( PACHOLAK-RECHUL )
2004-08-17

K2 500m M jm

89 PURCZYŃSKI Mateusz
( FOĆ-PURCZYŃSKI-TOMIDAJEWICZ-RECHUL )
2007-04-04

K4 500m M mł

90 PURCZYŃSKI Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-04-04

K2 500m M mł

91 RECHUL Mateusz
( PURCZYŃSKI-RECHUL )
2007-03-07

K2 500m M mł

92 RECHUL Mateusz
( FOĆ-PURCZYŃSKI-TOMIDAJEWICZ-RECHUL )
2007-03-07

K4 500m M mł

93 RECHUL Mikołaj
( PACHOLAK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-RECHUL )
2005-01-22

K4 500m M jm

94 RECHUL Mikołaj
( PACHOLAK-RECHUL )
2005-01-22

K2 500m M jm

95 RZEPCZYŃSKI Dominik 1999-04-19

K1 500m M

96 RZEPCZYŃSKI Dominik
( RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
1999-04-19

K2 500m M

97 SAWIŃSKI Igor
( SAWIŃSKI-JANIAK )
2006-07-11

C2 500m M mł

98 SAWIŃSKI Igor 2006-07-11

C1 500m M mł

99 SOENKE Eryk
( SOENKE-KORNECKI )
2005-07-07

C2 500m M jm

100 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 500m M jm

101 STANISZEWSKA Oliwia
( STANISZEWSKA-WYSZKOWSKA )
2008-04-10

K2 500m K dz

102 STEPUN Jakub 2001-08-30

K1 500m M

103 STEPUN Jakub
( RZEPCZYŃSKI-STEPUN )
2001-08-30

K2 500m M

104 SZACHNIUK Jerzy
( CEBULSKI-SZACHNIUK )
2003-01-28

K2 500m M j

105 SZCZEPANIAK Szymon
( BOGAJCZYK-SZCZEPANIAK )
2002-07-27

C2 500m M j

106 SZCZEPANIAK Szymon 2002-07-27

C1 500m M j

107 SZMAJTER Maurycy
( SZMAJTER-SZYMANOWSKI )
2007-05-21

C2 500m M mł

108 SZMAJTER Maurycy 2007-05-21

C1 500m M mł

109 SZYMANOWSKI Adam
( SZMAJTER-SZYMANOWSKI )
2007-12-30

C2 500m M mł

110 SZYMCZAK Aleksandra
( SZYMCZAK-BOGAJCZYK )
2005-03-03

K2 500m K jm

111 SZYMCZAK Aleksandra
( KOBRYŃ-NELSON-SZYMCZAK-BOGAJCZYK )
2005-03-03

K4 500m K jm

112 TOMIDAJEWICZ Tymon
( FOĆ-TOMIDAJEWICZ )
2006-04-25

K2 500m M mł

113 TOMIDAJEWICZ Tymon
( FOĆ-PURCZYŃSKI-TOMIDAJEWICZ-RECHUL )
2006-04-25

K4 500m M mł

114 WALCZAK Dawid
( CEBULSKI-WALCZAK )
2003-04-30

K2 500m M j

115 WALIGÓRA Weronika 2002-07-08

K1 500m K j

116 WˇSOWICZ Kornel
( MALIŃSKI-WˇSOWICZ )
2002-03-17

K2 500m M j

117 WˇSOWICZ Kornel 2002-03-17

K1 500m M j

118 WˇSOWICZ Mikołaj
( BˇCZYK-MERMELA-ZIELIŃSKI-WˇSOWICZ )
2005-05-13

K4 500m M jm

119 WˇSOWICZ Mikołaj
( MERMELA-WˇSOWICZ )
2005-05-13

K2 500m M jm

120 WESOŁOWSKA Nadia
( MAJCHRZAK-WESOŁOWSKA )
2007-02-02

K2 500m K mł

121 WI¦NIEWSKA Weronika
( MUSIALSKA-WI¦NIEWSKA )
2002-12-13

C2 500m K j

122 WI¦NIEWSKA Weronika 2002-12-13

C1 500m K j

123 WI¦NIEWSKI Krystian
( KUKUŁA-WI¦NIEWSKI )
2001-07-14

C2 500m M

124 WI¦NIEWSKI Krystian 2001-07-14

C1 500m M

125 WOJCIECHOWSKI Jukub
( MASŁOWSKI-WOJCIECHOWSKI )
2001-12-08

C2 500m M

126 WOJDA Franciszek 2008-02-26

C1 500m M dz

127 WORONKIEWICZ Aleksander 2005-03-11

K1 500m M jm

128 WORONKIEWICZ Aleksander
( PACHOLAK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-RECHUL )
2005-03-11

K4 500m M jm

129 WORONKIEWICZ Michalina
( FOĆ-MIKOŁAJCZAK-GRABIANOWSKA-WORONKIEWICZ )
2007-12-02

K4 500m K mł

130 WYSZKOWSKA Antonina
( STANISZEWSKA-WYSZKOWSKA )
2008-08-29

K2 500m K dz

131 WYSZKOWSKI Igor
( PACHOLAK-WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ-RECHUL )
2005-12-20

K4 500m M jm

132 WYSZKOWSKI Igor
( WYSZKOWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-12-20

K2 500m M jm

133 ZATORSKI Nikodem
( LISIKIEWICZ-ZATORSKI )
2006-11-05

K2 500m M mł

134 ZATORSKI Nikodem
( MIKOŁAJCZAK-ZATORSKI-LISIKIEWICZ-ANIOŁA )
2006-11-05

K4 500m M mł

135 ZIELIŃSKI Aleksander
( BˇCZYK-MERMELA-ZIELIŃSKI-WˇSOWICZ )
2005-10-11

K4 500m M jm

136 ZIELIŃSKI Aleksander
( WYSZKOWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 500m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 24 w tym osób ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Weronika 2003-11-25

K1 500m K j

2 ALEKSANDROWICZ Weronika
( ALEKSANDROWICZ-WOJCIECHOWSKA )
2003-11-25

K2 500m K j

3 DOBROWOLSKA Jadwiga
( JACKOWSKA-DOBROWOLSKA )
2003-03-25

K2 500m K j

4 DOBROWOLSKA Jadwiga 2003-03-25

K1 500m K j

5 DRATWA Aleksandra
( KLEMCZAK-DRATWA-KU¦TA-SZORCZ )
2004-10-25

K4 500m K jm

6 DRATWA Kacper 2000-08-06

K1 500m M

7 DRATWA Kacper
( DRATWA-SOWA )
2000-08-06

K2 500m M

8 GRONEK Sara 1999-11-17

K1 500m K

9 GRONEK Sara
( GRONEK-LEBIODA )
1999-11-17

K2 500m K

10 JACKOWSKA Weronika
( JACKOWSKA-DOBROWOLSKA )
2003-12-12

K2 500m K j

11 JACKOWSKA Weronika 2003-12-12

K1 500m K j

12 JANISZEWSKI Tomasz
( JANISZEWSKI-MATYJASZCZYK )
2003-08-16

K2 500m M j

13 JANISZEWSKI Tomasz 2003-08-16

K1 500m M j

14 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 500m M jm

15 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-SZORCZ )
2004-02-12

K2 500m K jm

16 KLEMCZAK Oliwia
( KLEMCZAK-DRATWA-KU¦TA-SZORCZ )
2004-02-12

K4 500m K jm

17 KU¦TA Maja
( KLEMCZAK-DRATWA-KU¦TA-SZORCZ )
2004-03-15

K4 500m K jm

18 KU¦TA Maja 2004-03-15

K1 500m K jm

19 LEBIODA Patrycja 2001-10-14

K1 500m K

20 LEBIODA Patrycja
( GRONEK-LEBIODA )
2001-10-14

K2 500m K

21 MATYJASZCZYK Kacper 2003-03-25

K1 500m M j

22 MATYJASZCZYK Kacper
( JANISZEWSKI-MATYJASZCZYK )
2003-03-25

K2 500m M j

23 NOWAKOWSKI Robert 1998-02-10

K1 500m M

24 RURARZ Dawid 2003-04-22

K1 500m M j

25 SOWA Mateusz 1999-02-25

K1 500m M

26 SOWA Mateusz
( DRATWA-SOWA )
1999-02-25

K2 500m M

27 SZORCZ Jakub 2007-03-12

K1 500m M mł

28 SZORCZ Jakub
( WOJCIECHOWSKI-SZORCZ )
2007-03-12

K2 500m M mł

29 SZORCZ Oliwia
( KLEMCZAK-DRATWA-KU¦TA-SZORCZ )
2005-08-30

K4 500m K jm

30 SZORCZ Oliwia
( KLEMCZAK-SZORCZ )
2005-08-30

K2 500m K jm

31 WOJCIECHOWSKA Natalia
( ALEKSANDROWICZ-WOJCIECHOWSKA )
2002-07-11

K2 500m K j

32 WOJCIECHOWSKA Natalia 2002-07-11

K1 500m K j

33 WOJCIECHOWSKI Kuba 2006-09-12

K1 500m M mł

34 WOJCIECHOWSKI Kuba
( WOJCIECHOWSKI-SZORCZ )
2006-09-12

K2 500m M mł

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 26 w tym osób ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GĘBICKA Patrycja 2006-08-14

K1 500m K mł

2 GĘBICKA Patrycja
( GĘBICKA-KONOPSKA )
2006-08-14

K2 500m K mł

3 KAMIENIECKA Julia 2010-03-25

K1 500m K dz

4 KĘDZIORA Maja
( ZYCHOWICZ-KĘDZIORA )
2007-10-27

K2 500m K dz

5 KĘDZIORA Maja 2007-10-27

K1 500m K dz

6 KĘDZIORA Natalia 2005-12-05

K1 500m K jm

7 KĘDZIORA Natalia
( KĘDZIORA-SELIWAŃSKA )
2005-12-05

K2 500m K jm

8 KLEIST Kacper
( KLEIST-KRAUS )
2007-10-02

K2 500m M mł

9 KLEIST Kacper 2007-10-02

K1 500m M mł

10 KLEIST Mikołaj 2011-01-19

K1 500m M dz

11 KONOPSKA Wiktoria
( GĘBICKA-KONOPSKA )
2006-06-12

K2 500m K mł

12 KONOPSKA Wiktoria 2006-06-12

K1 500m K mł

13 KRAUS Dominik
( KLEIST-KRAUS )
2007-04-14

K2 500m M mł

14 KRAUS Dominik 2007-04-14

K1 500m M mł

15 KROPLEWSKA Noemi 2011-05-28

K1 500m K dz

16 KRZY¦KÓW Kosma 2008-02-11

K1 500m M dz

17 KUBALSKI Mateusz
( KUBALSKI-RUSYNIAK )
2007-10-25

K2 500m M mł

18 KUBALSKI Mateusz 2007-10-25

K1 500m M mł

19 KULPA Bartosz 2009-02-08

K1 500m M dz

20 LOREK Filip 2006-03-07

K1 500m M mł

21 LOREK Filip
( ¦MIGIELSKI-LOREK )
2006-03-07

K2 500m M mł

22 ŁUGOWSKA Zuzanna 2005-11-26

K1 500m K jm

23 RADOMSKA Karolina 2007-11-28

K1 500m K mł

24 RUSYNIAK Jakub 2007-02-07

K1 500m M mł

25 RUSYNIAK Jakub
( KUBALSKI-RUSYNIAK )
2007-02-07

K2 500m M mł

26 SELIWAŃSKA Julia
( KĘDZIORA-SELIWAŃSKA )
2005-04-28

K2 500m K jm

27 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 500m K jm

28 SZOTT Paweł 2008-07-01

K1 500m M dz

29 ¦MIGIELSKI Emil
( ¦MIGIELSKI-LOREK )
2006-12-19

K2 500m M mł

30 ¦MIGIELSKI Emil 2006-12-19

K1 500m M mł

31 ZYCHOWICZ Zuzanna 2007-06-14

K1 500m K dz

32 ZYCHOWICZ Zuzanna
( ZYCHOWICZ-KĘDZIORA )
2007-06-14

K2 500m K dz

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 79 w tym osób ( 72 ) K-19 M-53
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ADAMCZAK Maja 2007-09-02

K1 500m K mł

2 BARANOWSKA Michalina
( BARANOWSKA-ZIELIŃSKA )
2008-08-09

C2 200m K dz

3 BARANOWSKA Michalina 2008-08-09

C4 V 200m K dz

4 BASHOV Maksym 2008-07-02

C1 500m M dz

5 BASHOV Maksym
( BASHOV-STANKIEWICZ )
2008-07-02

C2 500m M dz

6 BASHOV Maksym
( BASHOV-STANKIEWICZ-GÓRNIAK-ZAKRZEWICZ )
2008-07-02

C4 V 200m M dz

7 BIAŁECKA Wiktoria
( BIAŁECKA-KOCH )
2003-02-14

K2 500m K j

8 BRODOWSKI Igor
( BRODOWSKI-JANIAK )
2007-09-24

K2 500m M mł

9 BRZEZIŃSKA Marta
( BRZEZIŃSKA-KINAST )
2005-05-23

C2 500m K jm

10 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K jm

11 BRZEZIŃSKI Krzysztof 2007-05-10

C1 500m M mł

12 DUDZIAK Dominik
( DUDZIAK-PŁACZEK-SCIBILIA-SZOT )
2006-07-20

K4 500m M mł

13 DUDZIAK Dominik 2006-07-20

K1 500m M mł

14 DZIUBA Maciej
( DZIUBA-KOTEWICZ )
2001-01-07

K2 500m M

15 DZIUBA Maciej 2001-01-07

K1 500m M

16 FECHNER Luiza
( FECHNER-GLAESER )
2003-10-14

C2 500m K j

17 FECHNER Luiza 2003-10-14

C1 500m K j

18 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 500m M jm

19 FILIPCZAK Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-01-05

C2 500m M jm

20 GLAESER Aleksandra
( FECHNER-GLAESER )
2003-11-20

C2 500m K j

21 GNIOT Jakub 2005-08-03

C1 500m M jm

22 GNIOT Jakub
( SOŁTYŃSKI-GNIOT )
2005-08-03

C2 500m M jm

23 GÓRNIAK Bartłomiej
( GÓRNIAK-ZAKRZEWICZ )
2008-01-01

C2 500m M dz

24 GÓRNIAK Bartłomiej
( BASHOV-STANKIEWICZ-GÓRNIAK-ZAKRZEWICZ )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

25 GRZELSKI Kacper
( FILIPCZAK-GRZELSKI )
2005-05-02

C2 500m M jm

26 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 500m M jm

27 HAREMZA Krystian
( NOSILA-PRAŻYŃSKI-HAREMZA-NAROŻNY )
2008-02-08

C4 V 200m M dz

28 HENECZKOWSKA Antonina
( HENECZKOWSKA-JANIAK )
2009-08-06

K2 500m K dz

29 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 500m K jm

30 HOFFMANN Joanna 2004-11-07

K1 500m K jm

31 IGNASZEWSKI Wiktor
( IGNASZEWSKI-NIESKURSKI )
2009-08-08

K2 500m M dz

32 JANIAK Adrian
( BRODOWSKI-JANIAK )
2007-09-25

K2 500m M mł

33 JANIAK Julia
( HENECZKOWSKA-JANIAK )
2009-08-02

K2 500m K dz

34 KINAST Zuzanna
( BRZEZIŃSKA-KINAST )
2005-12-26

C2 500m K jm

35 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K jm

36 KLAK Kacper 2004-02-15

C1 500m M jm

37 KOCH Maria
( BIAŁECKA-KOCH )
2003-12-16

K2 500m K j

38 KOCH Maria 2003-12-16

K1 500m K j

39 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 500m K jm

40 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna 2004-02-12

K1 500m K jm

41 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-SZYMURA )
2005-01-02

K2 500m M jm

42 KONIECZNY Kacper 2005-01-02

K1 500m M jm

43 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-TOCHMAN-SZYMURA-WALKOWIAK )
2005-01-02

K4 500m M jm

44 KOTEWICZ Filip
( DZIUBA-KOTEWICZ )
2001-04-26

K2 500m M

45 KOTEWICZ Filip 2001-04-26

K1 500m M

46 Kowalski TYMOTEUSZ
( Kowalski-MACHOWIAK )
2006-04-11

C2 500m M mł

47 Kowalski TYMOTEUSZ 2006-04-11

C1 500m M mł

48 KOZBER Maksymikian
( KOZBER-WAWRZYNIAK )
2007-07-15

K2 500m M mł

49 KOZŁOWSKI Tomasz
( KOZŁOWSKI-PIETRZAK )
2003-05-17

K2 500m M j

50 KOZŁOWSKI Tomasz 2003-05-17

K1 500m M j

51 LASAK Paweł
( LASAK-PIETROWIAK )
2007-07-24

C2 500m M mł

52 LASAK Paweł 2007-07-24

C1 500m M mł

53 LUDKE Martyna 2005-10-24

K1 500m K jm

54 LUDKE Martyna
( LUDKE-WAWRZYNIAK )
2005-10-24

K2 500m K jm

55 MACHOWIAK Wojciech
( Kowalski-MACHOWIAK )
2007-01-03

C2 500m M mł

56 MACHOWIAK Wojciech 2007-01-03

C1 500m M mł

57 MAŁECKI Jakub
( MAŁECKI-OIŃSKI )
2007-06-04

K2 500m M mł

58 MIJAKOWSKI Mikołaj 2007-05-24

K1 500m M mł

59 MIJAKOWSKI Mikołaj
( MIJAKOWSKI-WAWRZYNIAK )
2007-05-24

K2 500m M mł

60 NAROŻNY Jakub
( NOSILA-PRAŻYŃSKI-HAREMZA-NAROŻNY )
2009-10-30

C4 V 200m M dz

61 NIESKURSKI Szymon
( IGNASZEWSKI-NIESKURSKI )
2009-07-06

K2 500m M dz

62 NOSILA Jacek
( NOSILA-PRAŻYŃSKI-HAREMZA-NAROŻNY )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

63 NOWICKI Jakub
( SOBCZAK-NOWICKI )
2004-01-20

C2 500m M jm

64 OIŃSKI Franek
( MAŁECKI-OIŃSKI )
2007-06-19

K2 500m M mł

65 PIECHOCKI Jakub 2003-07-08

C1 500m M j

66 PIETROWIAK Mateusz
( LASAK-PIETROWIAK )
2006-09-22

C2 500m M mł

67 PIETROWIAK Mateusz 2006-09-22

C1 500m M mł

68 PIETRZAK Antoni 2002-06-05

K1 500m M j

69 PIETRZAK Antoni
( KOZŁOWSKI-PIETRZAK )
2002-06-05

K2 500m M j

70 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 500m M jm

71 PIETRZAK Mateusz
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-02-08

K2 500m M jm

72 PŁACZEK Igor
( PŁACZEK-SZOT )
2006-05-15

K2 500m M mł

73 PŁACZEK Igor
( DUDZIAK-PŁACZEK-SCIBILIA-SZOT )
2006-05-15

K4 500m M mł

74 PŁONKA Wojciech 2006-05-24

K1 500m M mł

75 PŁONKA Wojciech
( PŁONKA-RASZEJA )
2006-05-24

K2 500m M mł

76 PRAŻYŃSKI Jacek
( NOSILA-PRAŻYŃSKI-HAREMZA-NAROŻNY )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

77 RASZEJA Marcel
( PŁONKA-RASZEJA )
2007-02-02

K2 500m M mł

78 RASZEJA Marcel 2007-02-02

K1 500m M mł

79 SCIBILIA Nicholas
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 500m M jm

80 SCIBILIA Nicholas 2004-05-08

K1 500m M jm

81 SCIBILIA Thomas
( DUDZIAK-PŁACZEK-SCIBILIA-SZOT )
2006-05-16

K4 500m M mł

82 SCIBILIA Thomas 2006-05-16

K1 500m M mł

83 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K jm

84 SKORUPIŃSKA Angelika 1999-11-29

K1 500m K

85 SOBCZAK Szymon 2004-07-30

C1 500m M jm

86 SOBCZAK Szymon
( SOBCZAK-NOWICKI )
2004-07-30

C2 500m M jm

87 SOŁTYŃSKA Amelia 2007-09-02

C1 500m K mł

88 SOŁTYŃSKI Bartosz
( SOŁTYŃSKI-GNIOT )
2004-01-01

C2 500m M jm

89 SOŁTYŃSKI Bartosz 2004-01-01

C1 500m M jm

90 STANIEWSKI Antoni 2005-09-28

K1 500m M jm

91 STANKIEWICZ Jakub
( BASHOV-STANKIEWICZ )
2008-09-20

C2 500m M dz

92 STANKIEWICZ Jakub
( BASHOV-STANKIEWICZ-GÓRNIAK-ZAKRZEWICZ )
2008-09-20

C4 V 200m M dz

93 SZMAGAJ Aleks
( SZMAGAJ-WALCZAK )
2006-07-22

C2 500m M mł

94 SZMAGAJ Aleks 2006-07-22

C1 500m M mł

95 SZOT Szymon
( PŁACZEK-SZOT )
2006-07-09

K2 500m M mł

96 SZOT Szymon
( DUDZIAK-PŁACZEK-SCIBILIA-SZOT )
2006-07-09

K4 500m M mł

97 SZUCHNIK Natalia 2006-01-28

K1 500m K mł

98 SZYMURA Eryk
( KONIECZNY-TOCHMAN-SZYMURA-WALKOWIAK )
2005-06-06

K4 500m M jm

99 SZYMURA Eryk 2005-06-06

K1 500m M jm

100 SZYMURA Eryk
( KONIECZNY-SZYMURA )
2005-06-06

K2 500m M jm

101 TOCHMAN Kacper 2004-08-07

K1 500m M jm

102 TOCHMAN Kacper
( KONIECZNY-TOCHMAN-SZYMURA-WALKOWIAK )
2004-08-07

K4 500m M jm

103 WALCZAK Maksymilian 2006-04-21

C1 500m M mł

104 WALCZAK Maksymilian
( SZMAGAJ-WALCZAK )
2006-04-21

C2 500m M mł

105 WALKOWIAK Wiktor
( KONIECZNY-TOCHMAN-SZYMURA-WALKOWIAK )
2004-04-06

K4 500m M jm

106 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M jm

107 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 500m M jm

108 WAWRZYNIAK Grzegorz
( KOZBER-WAWRZYNIAK )
2007-01-01

K2 500m M mł

109 WAWRZYNIAK Jan
( MIJAKOWSKI-WAWRZYNIAK )
2006-04-09

K2 500m M mł

110 WAWRZYNIAK Julia
( LUDKE-WAWRZYNIAK )
2005-10-09

K2 500m K jm

111 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m K jm

112 WITKOWSKI Łukasz 1996-02-25

C1 500m M

113 ZAKRZEWICZ Mikołaj
( BASHOV-STANKIEWICZ-GÓRNIAK-ZAKRZEWICZ )
2008-01-01

C4 V 200m M dz

114 ZAKRZEWICZ Mikołaj
( GÓRNIAK-ZAKRZEWICZ )
2008-01-01

C2 500m M dz

115 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 500m M jm

116 ZIELIŃSKA Marta
( BARANOWSKA-ZIELIŃSKA )
2008-10-15

C2 200m K dz

117 ZIELIŃSKA Marta 2008-10-15

C4 V 200m K dz

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 9 w tym osób ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUSZAK Inga 2007-09-16

K1 500m K mł

2 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 500m M jm

3 MAZURKIEWICZ Maciej 2002-03-19

K1 500m M j

4 MAZURKIEWICZ Maciej
( PILARSKI-MAZURKIEWICZ )
2002-03-19

K2 500m M j

5 PIETRZAK Kamil 2003-07-01

K1 500m M j

6 PILARSKI Jakub
( PILARSKI-MAZURKIEWICZ )
2003-03-04

K2 500m M j

7 PILARSKI Jakub 2003-03-04

K1 500m M j

8 SEIFERT Milena 2004-12-24

K1 500m K jm

9 WIECZOREK Julia 2000-08-03

K1 500m K

10 ZAĆMIŃSKI Filip 2007-09-26

K1 500m M mł

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 42 w tym osób ( 33 ) K-16 M-17
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CYBULA Mateusz 1999-10-08

C1 500m M

2 CYBULA Mateusz
( CYBULA-DZIURLA )
1999-10-08

C2 500m M

3 CZAJKOWSKA Anna
( CZAJKOWSKA-TUTAJ )
2003-11-13

C2 500m K j

4 CZAJKOWSKA Anna 2003-11-13

C1 500m K j

5 DZIURLA Dawid 1999-06-29

C1 500m M

6 DZIURLA Dawid
( CYBULA-DZIURLA )
1999-06-29

C2 500m M

7 GLABUS Bernadeta
( GLABUS-SZYMAŃSKA )
2005-03-30

C2 500m K jm

8 GO¬DZIEWSKA Patrycja 2005-05-18

C1 500m K jm

9 GROMADECKA Marika 2009-01-01

K1 500m K dz

10 GROMADECKI Dominik
( GROMADECKI-NAPIERAŁA )
2004-11-09

K2 500m M jm

11 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

K1 500m M jm

12 GROMADECKI Niodem
( GROMADECKI-KUBIAK )
2007-03-04

K2 500m M mł

13 GROMADECKI Niodem 2007-03-04

K1 500m M mł

14 GRZELKIEWICZ Paulina 1999-06-12

C1 500m K

15 HOJAK Martyna
( SZYMAŃSKA-HOJAK )
2005-04-09

K2 500m K jm

16 HOJAK Martyna 2005-04-09

K1 500m K jm

17 KACZOR Tomasz 1989-08-04

C1 500m M

18 KORCZ Nikodem 2008-02-23

C1 500m M dz

19 KOWALAK Agata 2006-09-02

C1 500m K mł

20 KRAWIEC Marceli
( KUBICA-KRAWIEC )
2006-01-04

C2 500m M mł

21 KRAWIEC Marceli 2006-01-04

C1 500m M mł

22 KUBIAK Józef 2006-01-01

K1 500m M mł

23 KUBIAK Józef
( GROMADECKI-KUBIAK )
2006-01-01

K2 500m M mł

24 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

25 KUBIAK Matylda
( KUBIAK-ROKSANA )
2004-09-16

K2 500m K jm

26 KUBICA Krystian 2006-05-08

C1 500m M mł

27 KUBICA Krystian
( KUBICA-KRAWIEC )
2006-05-08

C2 500m M mł

28 MICHALAK Antoni
( MICHALAK-SOBCZAK )
2006-01-01

C2 500m M mł

29 MICHALAK Antoni 2006-01-01

C1 500m M mł

30 NAPIERAŁA Wiktor
( GROMADECKI-NAPIERAŁA )
2004-07-07

K2 500m M jm

31 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 500m M jm

32 NAWROT Wiktoria 2007-01-01

K1 500m K mł

33 NOWAK Sandra 2009-06-10

C4 V 200m K dz

34 RASSAK Martyna 2009-09-20

C4 V 200m K dz

35 ROKSANA Nawrot
( KUBIAK-ROKSANA )
2004-01-01

K2 500m K jm

36 ROKSANA Nawrot 2004-01-01

K1 500m K jm

37 SOBCZAK Declan
( MICHALAK-SOBCZAK )
2006-01-01

C2 500m M mł

38 SOBCZAK Declan 2006-01-01

C1 500m M mł

39 STANEK Kacper 2008-03-21

C1 500m M dz

40 SZYMAŃSKA Emilia
( SZYMAŃSKA-HOJAK )
2005-10-21

K2 500m K jm

41 SZYMAŃSKA Emilia 2005-10-21

K1 500m K jm

42 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K jm

43 SZYMAŃSKA Patrycja
( GLABUS-SZYMAŃSKA )
2005-11-13

C2 500m K jm

44 SZYMAŃSKA Weronika 1999-11-24

C1 500m K

45 TUTAJ Marta
( CZAJKOWSKA-TUTAJ )
2002-05-08

C2 500m K j

46 TUTAJ Marta 2002-05-08

C1 500m K j

47 WILGA Alex 2007-04-13

C1 500m M mł

48 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 500m M jm

49 WILGA Eryk
( WOJKIEWICZ-WILGA )
2004-06-27

C2 500m M jm

50 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 500m M jm

51 WOJKIEWICZ Mateusz
( WOJKIEWICZ-WILGA )
2005-05-20

C2 500m M jm

52 WRZESIŃSKI Jarosław 2001-07-12

C1 500m M

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 44 w tym osób ( 39 ) K-19 M-20
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BERING Daniel
( JUCHTOWSKI-BERING-KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-01

K4 500m M mł

2 BERING Daniel
( BERING-KULIGOWSKI )
2006-01-01

K2 500m M mł

3 BONDARENKO Zuzanna 2008-01-01

K1 500m K dz

4 DOLECKI Dominik 2008-01-01

K1 500m M dz

5 GABRY¦ Oliwia
( GABRY¦-WEJSZEWSKA )
2005-02-27

K2 500m K jm

6 GABRY¦ Oliwia
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA-GABRY¦-WEJSZEWSKA )
2005-02-27

K4 500m K jm

7 GÓRSKA Julia 2001-12-27

K1 500m K

8 GÓRSKA Julia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2001-12-27

K2 500m K

9 GÓRSKA Maja 2008-06-17

C1 200m K dz

10 GÓRZYŃSKA Klaudia
( GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-03-26

K2 500m K mł

11 GÓRZYŃSKA Klaudia
( ZIÓŁKOWSKA-ZIÓŁKOWSKA-GÓRZYŃSKA-ZDROJEWSKA )
2007-03-26

K4 500m K mł

12 GRABOWSKI Dawid 2003-04-18

C1 500m M j

13 GRABOWSKI Dawid
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-04-18

C2 500m M j

14 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 500m M jm

15 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-PROKOPCZUK )
2004-01-23

C2 500m M jm

16 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 500m M jm

17 JAROCKI Kacper
( WIERZCHOWSKI-JAROCKI )
2004-02-08

C2 500m M jm

18 JAROSZ Natalia 2000-10-05

K1 500m K

19 JAROSZ Natalia
( GÓRSKA-JAROSZ )
2000-10-05

K2 500m K

20 JAWORSKI Patryk 2008-01-01

K1 500m M dz

21 JUCHTOWSKI Dominik 2009-01-01

K1 500m M dz

22 JUCHTOWSKI Emil
( JUCHTOWSKI-BERING-KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-01

K4 500m M mł

23 JUCHTOWSKI Emil
( JUCHTOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-01

K2 500m M mł

24 KORT Zuzanna
( SZKODZIŃSKA-KORT )
2003-06-28

K2 500m K j

25 KORT Zuzanna 2003-06-28

K1 500m K j

26 KOWALSKA Zuzanna
( KOWALSKA-WI¦NIEWSKA )
2004-10-21

K2 500m K jm

27 KOWALSKA Zuzanna
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA-GABRY¦-WEJSZEWSKA )
2004-10-21

K4 500m K jm

28 KUCIAK Szymon
( OLSZEWSKI-KUCIAK )
2008-01-01

K2 500m M dz

29 KULIGOWSKI Maksymilian
( BERING-KULIGOWSKI )
2006-12-01

K2 500m M mł

30 KULIGOWSKI Maksymilian
( JUCHTOWSKI-BERING-KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-12-01

K4 500m M mł

31 LEWANDOWSKI Jacek 2007-01-01

C1 500m M mł

32 ŁAPCZYŃSKI Antoni 2003-12-12

K1 500m M j

33 ŁAPCZYŃSKI Antoni
( ŁAPCZYŃSKI-SZYJKOWSKI )
2003-12-12

K2 500m M j

34 MACHALEWSKA Jagoda
( STODULSKA-MACHALEWSKA )
2007-01-01

C2 500m K mł

35 MACHALEWSKA Jagoda 2007-01-01

C1 500m K mł

36 OLSZEWSKI Kamil
( OLSZEWSKI-KUCIAK )
2008-01-01

K2 500m M dz

37 OSIŃSKI Bartosz 2009-01-01

C1 500m M dz

38 PROKOPCZUK Paweł
( HAPKIE-PROKOPCZUK )
2005-10-28

C2 500m M jm

39 PROKOPCZUK Paweł 2005-10-28

C1 500m M jm

40 ROMANOWSKI Maksymilian 2007-01-01

K1 500m M mł

41 STODULSKA Jagoda 2007-01-01

C1 500m K mł

42 STODULSKA Jagoda
( STODULSKA-MACHALEWSKA )
2007-01-01

C2 500m K mł

43 SZKODZIŃSKA Martyna
( SZKODZIŃSKA-KORT )
2003-05-13

K2 500m K j

44 SZKODZIŃSKA Martyna 2003-05-13

K1 500m K j

45 SZYJKOWSKI Jakub
( ŁAPCZYŃSKI-SZYJKOWSKI )
2003-11-09

K2 500m M j

46 SZYJKOWSKI Jakub 2003-11-09

K1 500m M j

47 WEJSZEWSKA Oliwia
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA-GABRY¦-WEJSZEWSKA )
2005-05-31

K4 500m K jm

48 WEJSZEWSKA Oliwia
( GABRY¦-WEJSZEWSKA )
2005-05-31

K2 500m K jm

49 WERNER Martyna 2008-01-02

K1 500m K dz

50 WIERZCHOWSKI Miłosz 2004-12-27

C1 500m M jm

51 WIERZCHOWSKI Miłosz
( WIERZCHOWSKI-JAROCKI )
2004-12-27

C2 500m M jm

52 WIĘCŁAWSKA Zofia 2006-12-22

K1 500m K mł

53 WIĘCŁAWSKA Zofia
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-22

K2 500m K mł

54 WI¦NIEWSKA Martina 2004-01-17

K1 500m K jm

55 WI¦NIEWSKA Martina
( WI¦NIEWSKA-KOWALSKA-GABRY¦-WEJSZEWSKA )
2004-01-17

K4 500m K jm

56 WI¦NIEWSKA Nikola 2004-10-03

K1 500m K jm

57 WI¦NIEWSKA Nikola
( KOWALSKA-WI¦NIEWSKA )
2004-10-03

K2 500m K jm

58 ZDROJEWSKA Barbara
( ZIÓŁKOWSKA-ZIÓŁKOWSKA-GÓRZYŃSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-12

K4 500m K mł

59 ZDROJEWSKA Barbara
( WIĘCŁAWSKA-ZDROJEWSKA )
2006-12-12

K2 500m K mł

60 ZIELIŃSKI Dominik
( JUCHTOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-05

K2 500m M mł

61 ZIELIŃSKI Dominik
( JUCHTOWSKI-BERING-KULIGOWSKI-ZIELIŃSKI )
2006-01-05

K4 500m M mł

62 ZIELIŃSKI Jakub 2003-01-14

C1 500m M j

63 ZIELIŃSKI Jakub
( GRABOWSKI-ZIELIŃSKI )
2003-01-14

C2 500m M j

64 ZIÓŁKOWSKA Julia
( ZIÓŁKOWSKA-ZIÓŁKOWSKA-GÓRZYŃSKA-ZDROJEWSKA )
2007-01-21

K4 500m K mł

65 ZIÓŁKOWSKA Julia
( GÓRZYŃSKA-ZIÓŁKOWSKA )
2007-01-21

K2 500m K mł

66 ZIÓŁKOWSKA Oliwia
( ZIÓŁKOWSKA-ZIÓŁKOWSKA-GÓRZYŃSKA-ZDROJEWSKA )
2007-01-21

K4 500m K mł

67 ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2007-01-21

K1 500m K mł

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 13 w tym osób ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 500m M jm

2 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 500m M jm

3 BIAŁOŻYT Bartosz 2003-11-19

K1 500m M j

4 BIAŁOŻYT Bartosz
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-11-19

K2 500m M j

5 CELIN Jan 2007-03-14

K1 500m M mł

6 LIS Gilbert 2007-03-04

K1 500m M mł

7 LIS Gilbert
( LIS-SZRAJER )
2007-03-04

K2 500m M mł

8 LIS Hubert 2009-03-01

K1 500m M dz

9 POLIŃSKI Kacper 2003-07-03

K1 500m M j

10 POLIŃSKI Kacper
( BIAŁOŻYT-POLIŃSKI )
2003-07-03

K2 500m M j

11 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 500m M jm

12 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 500m M jm

13 SZRAJER Maja 2009-08-01

K1 500m K dz

14 SZRAJER Mateusz
( LIS-SZRAJER )
2007-10-01

K2 500m M mł

15 SZRAJER Mateusz 2007-10-01

K1 500m M mł

16 SZYMAŃSKA Aleksandra 2007-03-13

K1 500m K mł

 
lucek24@op.pl
MOSW Choszczno Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 05/ZP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOSIACKA Julia
( BOSIACKA-RUDZIŃSKA-WASIELEWSKA-SIPA )
2008-05-04

K4 500m K dz

2 KOŁOSOWSKA Klaudia 2007-12-21

K1 500m K mł

3 KOŁOSOWSKA Klaudia
( KOŁOSOWSKA-MAJCHER )
2007-12-21

K2 500m K mł

4 MAJCHER Klaudia 2007-11-27

K1 500m K mł

5 MAJCHER Klaudia
( KOŁOSOWSKA-MAJCHER )
2007-11-27

K2 500m K mł

6 MAJCHER Wiktoria 2006-03-25

K1 500m K mł

7 RUDZIŃSKA Dorota
( BOSIACKA-RUDZIŃSKA-WASIELEWSKA-SIPA )
2008-07-28

K4 500m K dz

8 SIPA Maja
( BOSIACKA-RUDZIŃSKA-WASIELEWSKA-SIPA )
2008-06-05

K4 500m K dz

9 WASIELEWSKA Maria
( BOSIACKA-RUDZIŃSKA-WASIELEWSKA-SIPA )
2008-06-02

K4 500m K dz

 
poznanazs.pl
O¦ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 12 ) K-1 M-11
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FECEK Antoni 2003-06-10

K1 500m M j

2 POZIEMBA Krystian 2000-05-02

K1 500m M

3 PRZYBYLAK Justyna 2006-04-06

K1 500m K mł

4 SMEKTAŁA Oskar 2001-03-15

K1 500m M

5 SOBCZAK Jakub 2002-02-20

K1 500m M j

6 SOBKOWIAK Wiktor 2004-06-16

K1 500m M jm

7 TADLA Stanisław 2006-09-11

K1 500m M mł

8 URBAŃSKI Jan 1999-08-22

K1 500m M

9 URBAŃSKI Wojciech 2002-04-23

K1 500m M j

10 URBAŃSKI Wojciech
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-04-23

K2 500m M j

11 WI¦NIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 500m M jm

12 WI¦NIEWSKI Jan
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-05-11

K2 500m M jm

13 ZALUTSKYI Maksym
( URBAŃSKI-ZALUTSKYI )
2002-06-27

K2 500m M j

14 ZALUTSKYI Maksym 2002-06-27

K1 500m M j

15 ZIEMSKI Maksymilian 2004-08-17

K1 500m M jm

16 ZIEMSKI Maksymilian
( WI¦NIEWSKI-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 500m M jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 17 ) K-1 M-16
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIAK Cezary 2006-11-05

K1 500m M mł

2 CZERNIAK Cezary
( CZERNIAK-KRAHEL )
2006-11-05

K2 500m M mł

3 DROZDOWSKI Szymon 2004-03-20

K1 500m M jm

4 GALIŃSKA Zuzanna 2009-12-07

K1 500m K dz

5 GAWRON Hugo 2008-10-16

K1 500m M dz

6 GAWRON Hugo
( GAWRON-¦LOTAŁA )
2008-10-16

K2 500m M dz

7 HABDAS Franciszek
( RZEPCZYŃSKI-HABDAS )
2006-09-26

K2 500m M mł

8 HABDAS Szymon 2003-06-28

K1 500m M j

9 KASPROWIAK Adam 2009-12-04

K1 500m M dz

10 KASPROWIAK Adam
( KASPROWIAK-SKRĘTY )
2009-12-04

K2 500m M dz

11 KINDLER Oleg 2001-06-27

K1 500m M

12 KRAHEL Olgierd 2007-06-27

K1 500m M mł

13 KRAHEL Olgierd
( CZERNIAK-KRAHEL )
2007-06-27

K2 500m M mł

14 KULCZYŃSKI Igor
( KULCZYŃSKI-PSZCZOŁA )
2009-03-13

K2 500m M dz

15 KULCZYŃSKI Igor 2009-03-13

K1 500m M dz

16 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-WI¦NIEWSKI )
2005-06-06

K2 500m M jm

17 KUPCZYK Franciszek 2005-06-06

K1 500m M jm

18 PISZORA Tomasz 2003-07-29

K1 500m M j

19 PSZCZOŁA Nikodem
( KULCZYŃSKI-PSZCZOŁA )
2008-05-18

K2 500m M dz

20 PSZCZOŁA Nikodem 2008-05-18

K1 500m M dz

21 RZEPCZYŃSKI Nikodem
( RZEPCZYŃSKI-HABDAS )
2006-01-02

K2 500m M mł

22 RZEPCZYŃSKI Nikodem 2006-01-02

K1 500m M mł

23 SKRĘTY Ksawery
( KASPROWIAK-SKRĘTY )
2009-07-15

K2 500m M dz

24 SKRĘTY Ksawery 2009-07-15

K1 500m M dz

25 ¦LOTAŁA Krzesimir
( GAWRON-¦LOTAŁA )
2008-05-10

K2 500m M dz

26 ¦LOTAŁA Krzesimir 2008-05-10

K1 500m M dz

27 WI¦NIEWSKI Jan
( KUPCZYK-WI¦NIEWSKI )
2005-12-05

K2 500m M jm

28 WI¦NIEWSKI Jan 2005-12-05

K1 500m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 22 w tym osób ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona w roku :

2021

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUSZYŃSKI Daniel 2007-03-26

K1 500m M mł

2 DUSZYŃSKI Daniel
( DUSZYŃSKI-WYRZYKOWSKI )
2007-03-26

K2 500m M mł

3 GOŁA¦ Hubert 2007-01-10

K1 500m M mł

4 GRZE¦ Karol 2005-05-24

K1 500m M jm

5 GRZE¦ Karol
( GRZE¦-RUTKOWSKI )
2005-05-24

K2 500m M jm

6 KARBOWY Zofia 2009-04-15

K1 500m K dz

7 KORDEK Kamil 2006-04-07

K1 500m M mł

8 KORDEK Kamil
( KORDEK-SUPEŁO )
2006-04-07

K2 500m M mł

9 MAJCHRZAK Michał 2003-08-27

K1 500m M j

10 MAJCHRZAK Michał
( MAJCHRZAK-MARCINIAK )
2003-08-27

K2 500m M j

11 MARCINIAK Hubert
( MAJCHRZAK-MARCINIAK )
2003-10-04

K2 500m M j

12 MARCINIAK Hubert 2003-10-04

K1 500m M j

13 PEMPERA Paulina
( PEMPERA-WÓJCIK )
2008-02-18

K2 500m K dz

14 PIASECKA Julia 2008-01-17

K1 500m K dz

15 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 500m M jm

16 RUTKOWSKI Paweł
( GRZE¦-RUTKOWSKI )
2005-09-11

K2 500m M jm

17 SUPEŁO Filip
( KORDEK-SUPEŁO )
2006-08-31

K2 500m M mł

18 SUPEŁO Filip 2006-08-31

K1 500m M mł

19 SZADKOWSKI Krzysztof 2002-10-21

K1 500m M j

20 URBAN Wojciech 2008-04-21

K1 500m M dz

21 WARDAK Sylwia 2009-12-28

K1 500m K dz

22 WI¦NIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 500m M jm

23 WÓJCIK Róza 2008-01-12

K1 500m K dz

24 WÓJCIK Róza
( PEMPERA-WÓJCIK )
2008-01-12

K2 500m K dz

25 WYRZYKOWSKI Maksymilian
( DUSZYŃSKI-WYRZYKOWSKI )
2007-02-01

K2 500m M mł

26 WYRZYKOWSKI Maksymilian 2007-02-01

K1 500m M mł

27 ZAPAŁA Karolina 2007-06-30

K1 500m K mł

 
UKS Nadwi¶lanin-Sokół Chełmno Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 06/KP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CZERNIECKI Krzysztof 1987-12-18

C1 500m M

2 HOFFMANN Marcel 2007-11-21

K1 500m M mł

3 OPYD Jakub 2005-01-03

K1 500m M jm

4 OPYD Joanna 2005-01-03

K1 500m K jm

5 PLISZKA Hieromin 2003-04-17

K1 500m M j

6 WITKOWSKI Szymon 2006-01-26

C1 500m M mł

 
uks-zalew-jerzykowo.net16.net/
UKS Zalew Jerzykowo Liczba zgłoszeń: 20 w tym osób ( 16 ) K-5 M-11
NrLicencji: 09/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEDNAREK Antoni 2006-05-01

K1 500m M mł

2 BEDNAREK Antoni
( BEDNAREK-MUKA )
2006-05-01

K2 500m M mł

3 DEDRA Jakub 2009-09-16

K1 500m M dz

4 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 2006-06-12

K1 500m M mł

5 JĘDROSZKOWIAK Stanisław
( KRUSZYŃSKI-JĘDROSZKOWIAK )
2006-06-12

K2 500m M mł

6 JĘDROSZKOWIAK Zofia 2008-07-12

K1 500m K dz

7 KŁOBUS Łucja 2007-06-15

K1 500m K mł

8 KROTOFIL Nikola 2008-01-08

K1 500m K dz

9 KRUSZYŃSKI Aleksander
( KRUSZYŃSKI-JĘDROSZKOWIAK )
2006-02-07

K2 500m M mł

10 KRUSZYŃSKI Aleksander 2006-02-07

K1 500m M mł

11 KU¬NICKI Michał 2006-03-08

K1 500m M mł

12 KU¬NICKI Michał
( KU¬NICKI-ZAPARTY )
2006-03-08

K2 500m M mł

13 ŁABĘDA Maksymilian
( ŁABĘDA-PŁÓCIENNIK )
2006-09-09

K2 500m M mł

14 ŁABĘDA Maksymilian 2006-09-09

K1 500m M mł

15 MUKA Mateusz 2006-12-12

K1 500m M mł

16 MUKA Mateusz
( BEDNAREK-MUKA )
2006-12-12

K2 500m M mł

17 PŁÓCIENNIK Krzysztof
( ŁABĘDA-PŁÓCIENNIK )
2006-01-06

K2 500m M mł

18 PŁÓCIENNIK Krzysztof 2006-01-06

K1 500m M mł

19 PREISS Amelia 2007-02-16

K1 500m K mł

20 PREISS Amelia
( RUREK-PREISS )
2007-02-16

K2 500m K mł

21 RUREK Ania
( RUREK-PREISS )
2006-10-02

K2 500m K mł

22 RUREK Ania 2006-10-02

K1 500m K mł

23 RUREK Fabian
( TRELA-RUREK )
2009-01-12

K2 500m M dz

24 TRELA Mikołaj
( TRELA-RUREK )
2009-12-08

K2 500m M dz

25 ZAPARTY Tymoteusz
( KU¬NICKI-ZAPARTY )
2006-12-08

K2 500m M mł

26 ZAPARTY Tymoteusz 2006-12-08

K1 500m M mł

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 35 w tym osób ( 33 ) K-20 M-13
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURDAJEWICZ Krzysztof
( BURDAJEWICZ-UTRATA )
2003-05-11

K2 500m M j

2 BURDAJEWICZ Krzysztof 2003-05-11

K1 500m M j

3 CHOJNACKA Kinga 2009-01-01

K1 500m K dz

4 DOMAGAŁA Maja 2006-01-01

K1 500m K mł

5 DOMAGAŁA Maja
( DOMAGAŁA-MATYSIAK )
2006-01-01

K2 500m K mł

6 GETNER Amelia 2005-05-01

K1 500m K jm

7 HOFMAN Zofia
( HOFMAN-JOKIEL )
2006-04-26

K2 500m K mł

8 HOFMAN Zofia
( HOFMAN-JOKIEL-MATYSIAK-SZCZĘSNA )
2006-04-26

K4 500m K mł

9 JASTRZˇB Kacper
( JOKIEL-JASTRZˇB )
2005-02-16

K2 500m M jm

10 JASTRZˇB Kacper 2005-02-16

K1 500m M jm

11 JOKIEL Barbara
( HOFMAN-JOKIEL )
2007-12-04

K2 500m K mł

12 JOKIEL Barbara
( HOFMAN-JOKIEL-MATYSIAK-SZCZĘSNA )
2007-12-04

K4 500m K mł

13 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 500m M jm

14 JOKIEL Krzysztof
( JOKIEL-JASTRZˇB )
2004-02-01

K2 500m M jm

15 KA¬MIERCZAK Mikołaj
( KA¬MIERCZAK-MAJZA )
2008-01-01

K2 500m M dz

16 KOKOCIŃSKI Przemysław 2004-05-30

K1 500m M jm

17 KOWALSKA Martyna
( ROSIŃSKA-KOWALSKA-SZCZEPANIAK-TOMYS )
2009-01-01

K4 500m K dz

18 KUJAWA Filip
( NIEBORAK-NYCZKOWIAK-KUJAWA-TOMYS )
2006-03-08

K4 500m M mł

19 KUJAWA Filip
( KUJAWA-TOMYS )
2006-03-08

K2 500m M mł

20 MAJZA Mateusz
( KA¬MIERCZAK-MAJZA )
2008-01-01

K2 500m M dz

21 MATYSIAK Justyna
( HOFMAN-JOKIEL-MATYSIAK-SZCZĘSNA )
2006-01-01

K4 500m K mł

22 MATYSIAK Justyna
( DOMAGAŁA-MATYSIAK )
2006-01-01

K2 500m K mł

23 NIEBORAK Mateusz
( NIEBORAK-NYCZKOWIAK-KUJAWA-TOMYS )
2007-01-05

K4 500m M mł

24 NIEBORAK Mateusz 2007-01-05

K1 500m M mł

25 NIEBORAK Wiktoria 2002-01-16

K1 500m K j

26 NIEBORAK Wiktoria
( NIEBORAK-SITA )
2002-01-16

K2 500m K j

27 NYCZKOWIAK Marcin 2006-10-26

K1 500m M mł

28 NYCZKOWIAK Marcin
( NIEBORAK-NYCZKOWIAK-KUJAWA-TOMYS )
2006-10-26

K4 500m M mł

29 PIECHOCKA Julia
( PIECHOCKA-RADNA )
2004-04-12

K2 500m K jm

30 PIECHOCKA Julia 2004-04-12

K1 500m K jm

31 RADNA Magdalena 2004-04-29

K1 500m K jm

32 RADNA Magdalena
( PIECHOCKA-RADNA )
2004-04-29

K2 500m K jm

33 ROSIŃSKA Amelia
( ROSIŃSKA-KOWALSKA-SZCZEPANIAK-TOMYS )
2008-01-01

K4 500m K dz

34 SITA Nikola
( NIEBORAK-SITA )
2002-11-29

K2 500m K j

35 SITA Nikola 2002-11-29

K1 500m K j

36 SKORUPIŃSKA Katarzyna 2003-06-01

K1 500m K j

37 SKORUPIŃSKA Katarzyna
( ŻOK-SKORUPIŃSKA )
2003-06-01

K2 500m K j

38 SŁOWIŃSKA Urszula 2001-12-12

K1 500m K

39 SŁOWIŃSKA Urszula
( WYRWIŃSKA-SŁOWIŃSKA )
2001-12-12

K2 500m K

40 SZCZEPANIAK Natalia
( ROSIŃSKA-KOWALSKA-SZCZEPANIAK-TOMYS )
2008-01-01

K4 500m K dz

41 SZCZĘSNA Natalia 2006-06-10

K1 500m K mł

42 SZCZĘSNA Natalia
( HOFMAN-JOKIEL-MATYSIAK-SZCZĘSNA )
2006-06-10

K4 500m K mł

43 TOMASZEWSKI Patryk 2003-10-01

K1 500m M j

44 TOMIAK Laura 2001-04-20

K1 500m K

45 TOMYS Patryk
( KUJAWA-TOMYS )
2006-02-26

K2 500m M mł

46 TOMYS Patryk
( NIEBORAK-NYCZKOWIAK-KUJAWA-TOMYS )
2006-02-26

K4 500m M mł

47 TOMYS Zuzanna
( ROSIŃSKA-KOWALSKA-SZCZEPANIAK-TOMYS )
2009-01-01

K4 500m K dz

48 UTRATA Dominik
( BURDAJEWICZ-UTRATA )
2002-04-17

K2 500m M j

49 UTRATA Dominik 2002-04-17

K1 500m M j

50 WAJS Eryk 2009-01-01

K1 500m M dz

51 WYRWIŃSKA Maria
( WYRWIŃSKA-SŁOWIŃSKA )
2001-08-11

K2 500m K

52 WYRWIŃSKA Maria 2001-08-11

K1 500m K

53 ŻOK Zuzanna
( ŻOK-SKORUPIŃSKA )
2003-08-07

K2 500m K j

54 ŻOK Zuzanna 2003-08-07

K1 500m K j