Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOTTO XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30.07-02.08.2020
Liczba zgłoszeń: 317 w tym osób ( 234 ) K-76 M-158
 
AKS Sparta Augustów Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DUBNICKI Kacper
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-02-25

K2 1000m M jm

2 DUBNICKI Kacper
( POLKOWSKI-DUBNICKI )
2004-02-25

K2 500m M jm

3 POLKOWSKI Wojciech
( POLKOWSKI-DUBNICKI )
2004-08-02

K2 500m M jm

4 POLKOWSKI Wojciech
( DUBNICKI-POLKOWSKI )
2004-08-02

K2 1000m M jm

5 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 500m M jm

6 TROCHIM Grzegorz 2005-01-27

K1 5000m M jm

 
zawiszawoda@wp.pl
CWZS Zawisza Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 17 w tym osób ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 02/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTOSZAK Nikodem
( GASZAK-BARTOSZAK-ROZMARYNOWSKI-KOWALSKI )
2005-03-10

K4 500m M jm

2 BARTOSZAK Nikodem
( BARTOSZAK-KOWALSKI )
2005-03-10

K2 5000m M jm

3 BLANK Kacper 2005-06-23

C1 1000m M jm

4 BLANK Kacper
( BLANK-KOCHOWICZ )
2005-06-23

C2 500m M jm

5 BŁOŃSKI Krystian
( BŁOŃSKI-SŁOWIŃSKI )
2004-06-01

K2 500m M jm

6 BŁOŃSKI Krystian 2004-06-01

K1 1000m M jm

7 CZERWIŃSKI Jakub 2005-07-12

C1 500m M jm

8 CZERWIŃSKI Jakub
( CZERWIŃSKI-KOCHOWICZ )
2005-07-12

C2 5000m M jm

9 GASZAK Jakub
( GASZAK-SŁOWIŃSKI )
2005-06-03

K2 1000m M jm

10 GASZAK Jakub
( GASZAK-BARTOSZAK-ROZMARYNOWSKI-KOWALSKI )
2005-06-03

K4 500m M jm

11 KOCHOWICZ Kamil
( CZERWIŃSKI-KOCHOWICZ )
2005-02-26

C2 5000m M jm

12 KOCHOWICZ Kamil
( BLANK-KOCHOWICZ )
2005-02-26

C2 500m M jm

13 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 500m K jm

14 KORDALSKA Oliwia 2004-09-02

C1 3000m K jm

15 KORPALSKA Zofia
( KORPALSKA-ZINIEWICZ )
2005-02-23

K2 500m K jm

16 KORPALSKA Zofia 2005-02-23

K1 500m K jm

17 KOWALSKI Kacper
( BARTOSZAK-KOWALSKI )
2004-01-23

K2 5000m M jm

18 KOWALSKI Kacper
( GASZAK-BARTOSZAK-ROZMARYNOWSKI-KOWALSKI )
2004-01-23

K4 500m M jm

19 NETKA Martyna
( ZINIEWICZ-NETKA-WITKOWSKA-SZYDŁOWSKA )
2005-06-02

K4 500m K jm

20 NETKA Martyna
( SZYDŁOWSKA-NETKA )
2005-06-02

K2 3000m K jm

21 ROZMARYNOWSKI Marcel
( GASZAK-BARTOSZAK-ROZMARYNOWSKI-KOWALSKI )
2004-06-25

K4 500m M jm

22 ROZMARYNOWSKI Marcel 2004-06-25

K1 500m M jm

23 SŁOWIŃSKI Paweł
( BŁOŃSKI-SŁOWIŃSKI )
2005-07-31

K2 500m M jm

24 SŁOWIŃSKI Paweł
( GASZAK-SŁOWIŃSKI )
2005-07-31

K2 1000m M jm

25 SZYDŁOWSKA Sara
( ZINIEWICZ-NETKA-WITKOWSKA-SZYDŁOWSKA )
2004-02-02

K4 500m K jm

26 SZYDŁOWSKA Sara
( SZYDŁOWSKA-NETKA )
2004-02-02

K2 3000m K jm

27 WITKOWSKA Hanna 2004-08-29

K1 3000m K jm

28 WITKOWSKA Hanna
( ZINIEWICZ-NETKA-WITKOWSKA-SZYDŁOWSKA )
2004-08-29

K4 500m K jm

29 ZINIEWICZ Nicole
( ZINIEWICZ-NETKA-WITKOWSKA-SZYDŁOWSKA )
2004-04-10

K4 500m K jm

30 ZINIEWICZ Nicole
( KORPALSKA-ZINIEWICZ )
2004-04-10

K2 500m K jm

 
KK Jezioro Tarnobrzeg Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/PK/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 3000m K jm

2 BŁAŻEJCZAK Zuzanna 2004-10-01

K1 500m K jm

3 DZIERZKOWSKI Jan 2005-07-16

K1 500m M jm

4 DZIERZKOWSKI Jan 2005-07-16

K1 1000m M jm

5 GRUSZCZYŃSKA Martyna
( GRUSZCZYŃSKA-JAROCKA )
2005-04-22

K2 3000m K jm

6 GRUSZCZYŃSKA Martyna
( GRUSZCZYŃSKA-JAROCKA )
2005-04-22

K2 500m K jm

7 JAROCKA Julia
( GRUSZCZYŃSKA-JAROCKA )
2004-06-27

K2 500m K jm

8 JAROCKA Julia
( GRUSZCZYŃSKA-JAROCKA )
2004-06-27

K2 3000m K jm

9 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 500m K jm

10 OPAŁKA Urszula 2004-10-30

K1 3000m K jm

 
KKS Nowa Sól Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 04/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAŁUŻNA Aleksandra
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-02-26

K2 3000m K jm

2 KAŁUŻNA Aleksandra
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-02-26

K2 500m K jm

3 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-02-08

C2 5000m M jm

4 KARLIŃSKI Sebastian
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-02-08

C2 500m M jm

5 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 1000m M jm

6 MANIA Gracjan
( MANIA-TURCZYK )
2005-02-15

C2 5000m M jm

7 ORYSZEWSKA Daria
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-10-28

K2 3000m K jm

8 ORYSZEWSKA Daria
( KAŁUŻNA-ORYSZEWSKA )
2005-10-28

K2 500m K jm

9 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 500m M jm

10 SAJDAK Damian 2004-07-06

C1 5000m M jm

11 SIEMASZ Kuba
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-07-03

C2 500m M jm

12 SIEMASZ Kuba
( KARLIŃSKI-SIEMASZ )
2005-07-03

C2 5000m M jm

13 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 1000m M jm

14 TURCZYK Maksymilian
( MANIA-TURCZYK )
2005-03-14

C2 5000m M jm

 
facebook.com/KajakowyKlubSportowyWsieradzu/
KKS Sieradz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 1000m M jm

2 ŁUŻYŃSKI Jakub 2005-06-09

K1 5000m M jm

3 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 500m M jm

4 REMBEK Maciej 2004-09-30

K1 5000m M jm

 
www.kkw29.pl
KKW 1929 Kraków Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 500m K jm

2 KURPAN Joanna 2004-12-14

K1 3000m K jm

 
ksadmira.pl
KS Admira Gorzów Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BURKO Tomasz
( BURKO-RATAJCZAK )
2004-03-23

K2 500m M jm

2 BURKO Tomasz
( BURKO-RATAJCZAK )
2004-03-23

K2 1000m M jm

3 RATAJCZAK Wojciech
( BURKO-RATAJCZAK )
2005-10-10

K2 500m M jm

4 RATAJCZAK Wojciech
( BURKO-RATAJCZAK )
2005-10-10

K2 1000m M jm

 
KS AZS-AWF Poznań Liczba zgłoszeń: 32 w tym osób ( 31 ) K-11 M-20
NrLicencji: 06/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARTKOWIAK Lidia 2005-03-01

K1 3000m K jm

2 BARTKOWIAK Lidia
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK )
2005-03-01

K2 500m K jm

3 BĄCZYK Hubert
( WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKI-MAŃKOWSKI-BĄCZYK )
2004-10-09

K4 1000m M jm

4 BĄCZYK Hubert
( BĄCZYK-PACHOLAK-RECHUL-MERMELA )
2004-10-09

K4 500m M jm

5 BESZTOCHA Kacper 2004-07-11

Rezerwa M

6 BOGAJCZYK Ola
( BOGAJCZYK-NELSON-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK )
2005-07-10

K4 500m K jm

7 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 500m M jm

8 CHIRILENCO Robert 2005-11-27

C1 1000m M jm

9 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 5000m M jm

10 DOMINSKI Wojciech 2004-06-16

C1 1000m M jm

11 GOŚCINIAK Zuzanna
( GOŚCINIAK-KOSMACZEWSKA-KUBIS-LUDWICZAK )
2005-04-29

K4 500m K jm

12 GOŚCINIAK Zuzanna
( GOŚCINIAK-KUBIS )
2005-04-29

K2 3000m K jm

13 GRABIANOWSKI Mateusz 2005-06-11

Rezerwa M

14 KASZUBA Kacper
( KASZUBA-RECHUL )
2005-07-26

K2 5000m M jm

15 KASZUBA Kacper 2005-07-26

K1 500m M jm

16 KORZUŚNIK Miłosz 2005-04-13

Rezerwa M

17 KOSMACZEWSKA Lena 2004-07-13

K1 500m K jm

18 KOSMACZEWSKA Lena
( GOŚCINIAK-KOSMACZEWSKA-KUBIS-LUDWICZAK )
2004-07-13

K4 500m K jm

19 KUBIS Oliwia
( GOŚCINIAK-KOSMACZEWSKA-KUBIS-LUDWICZAK )
2004-05-07

K4 500m K jm

20 KUBIS Oliwia
( GOŚCINIAK-KUBIS )
2004-05-07

K2 3000m K jm

21 KUBIS Tymon 2005-07-10

Rezerwa M

22 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 1000m M jm

23 KUJAWA Piotr 2004-05-08

C1 500m M jm

24 LUDWICZAK Amelia
( GOŚCINIAK-KOSMACZEWSKA-KUBIS-LUDWICZAK )
2005-11-09

K4 500m K jm

25 LUDWICZAK Amelia 2005-11-09

K1 500m K jm

26 MAŃKOWSKI Adam
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-04

K2 1000m M jm

27 MAŃKOWSKI Adam
( WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKI-MAŃKOWSKI-BĄCZYK )
2005-04-04

K4 1000m M jm

28 MERMELA Mikołaj
( BĄCZYK-PACHOLAK-RECHUL-MERMELA )
2005-04-29

K4 500m M jm

29 MERMELA Mikołaj
( MAŃKOWSKI-MERMELA )
2005-04-29

K2 1000m M jm

30 NELSON Nicole
( BOGAJCZYK-NELSON-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK )
2004-01-28

K4 500m K jm

31 OPIELEWICZ Marcin
( WĄSOWICZ-OPIELEWICZ )
2005-11-04

K2 500m M jm

32 OPIELEWICZ Marcin
( OPIELEWICZ-WĄSOWICZ-WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-11-04

K4 1000m M jm

33 PACHOLAK Wiktor
( BĄCZYK-PACHOLAK-RECHUL-MERMELA )
2004-08-17

K4 500m M jm

34 PACHOLAK Wiktor 2004-08-17

K1 500m M jm

35 RECHUL Mikołaj
( KASZUBA-RECHUL )
2005-01-22

K2 5000m M jm

36 RECHUL Mikołaj
( BĄCZYK-PACHOLAK-RECHUL-MERMELA )
2005-01-22

K4 500m M jm

37 SEŃCZUK Ewelina
( BOGAJCZYK-NELSON-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK )
2004-06-27

K4 500m K jm

38 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 5000m M jm

39 SOENKE Eryk 2005-07-07

C1 1000m M jm

40 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 3000m K jm

41 SZYMAŃSKA Patrycja 2005-11-13

C1 500m K jm

42 SZYMCZAK Aleksandra
( BARTKOWIAK-SZYMCZAK )
2005-03-03

K2 500m K jm

43 SZYMCZAK Aleksandra 2005-03-03

K1 3000m K jm

44 WĄSOWICZ Mikołaj
( WĄSOWICZ-OPIELEWICZ )
2005-05-13

K2 500m M jm

45 WĄSOWICZ Mikołaj
( OPIELEWICZ-WĄSOWICZ-WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-05-13

K4 1000m M jm

46 WĘCŁAWEK Zuzanna
( BOGAJCZYK-NELSON-SEŃCZUK-WĘCŁAWEK )
2004-06-06

K4 500m K jm

47 WIŚNIEWSKI Jan
( WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-12-05

K2 5000m M jm

48 WIŚNIEWSKI Jan
( OPIELEWICZ-WĄSOWICZ-WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-12-05

K4 1000m M jm

49 WORONKIEWICZ Aleksander
( WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKI-MAŃKOWSKI-BĄCZYK )
2005-03-11

K4 1000m M jm

50 WORONKIEWICZ Aleksander
( WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ )
2005-03-11

K2 5000m M jm

51 WYSZKOWSKI Igor
( WYSZKOWSKI-WORONKIEWICZ )
2005-12-20

K2 5000m M jm

52 WYSZKOWSKI Igor
( WORONKIEWICZ-WYSZKOWSKI-MAŃKOWSKI-BĄCZYK )
2005-12-20

K4 1000m M jm

53 ZIELIŃSKI Aleksander
( OPIELEWICZ-WĄSOWICZ-WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K4 1000m M jm

54 ZIELIŃSKI Aleksander
( WIŚNIEWSKI-ZIELIŃSKI )
2005-10-11

K2 5000m M jm

 
energetyk.club
KS Energetyk Gryfino Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KORCZYŃSKI Igor
( KORCZYŃSKI-SZUBERT )
2004-03-11

K2 500m M jm

2 KORCZYŃSKI Igor
( SZUBERT-KORCZYŃSKI )
2004-03-11

K2 1000m M jm

3 KOŚCIKIEWICZ Oskar
( KOŚCIKIEWICZ-WELZANDT )
2004-08-07

K2 500m M jm

4 KOŚCIKIEWICZ Oskar
( KOŚCIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-08-07

K4 1000m M jm

5 KUBIAK Albert
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K2 5000m M jm

6 KUBIAK Albert
( KOŚCIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-07-07

K4 1000m M jm

7 SZUBERT Michał
( SZUBERT-KORCZYŃSKI )
2004-11-18

K2 1000m M jm

8 SZUBERT Michał
( KORCZYŃSKI-SZUBERT )
2004-11-18

K2 500m M jm

9 WELZANDT Sylwester
( KOŚCIKIEWICZ-WELZANDT )
2004-11-20

K2 500m M jm

10 WELZANDT Sylwester
( KOŚCIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-11-20

K4 1000m M jm

11 WOJCIECHOWSKI Artur
( KOŚCIKIEWICZ-WELZANDT-WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K4 1000m M jm

12 WOJCIECHOWSKI Artur
( WOJCIECHOWSKI-KUBIAK )
2004-05-31

K2 5000m M jm

 
KS Energetyk Poznań Liczba zgłoszeń: 8 w tym osób ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 02/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRATWA Aleksandra 2004-10-25

K1 500m K jm

2 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 500m M jm

3 KAJDANEK Jarosław 2004-11-03

K1 1000m M jm

4 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 500m K jm

5 KLEMCZAK Oliwia 2004-02-12

K1 3000m K jm

6 KUŚTA Maja
( KUŚTA-SZORCZ )
2004-03-15

K2 3000m K jm

7 KUŚTA Maja 2004-03-15

K1 500m K jm

8 SZORCZ Oliwia
( KUŚTA-SZORCZ )
2005-08-30

K2 3000m K jm

9 SZORCZ Oliwia 2005-08-30

K1 500m K jm

 
ksgpower.pl
KS GPower Gorzów Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/LB/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 1000m M jm

2 GAWŁOWSKI Jakub 2004-03-12

K1 5000m M jm

3 KĘDZIORA Natalia
( KĘDZIORA-ŁUGOWSKA )
2005-12-05

K2 500m K jm

4 KĘDZIORA Natalia
( KĘDZIORA-ŁUGOWSKA )
2005-12-05

K2 3000m K jm

5 ŁUGOWSKA Zuzanna
( KĘDZIORA-ŁUGOWSKA )
2005-11-26

K2 3000m K jm

6 ŁUGOWSKA Zuzanna
( KĘDZIORA-ŁUGOWSKA )
2005-11-26

K2 500m K jm

7 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 500m K jm

8 SELIWAŃSKA Julia 2005-04-28

K1 3000m K jm

 
posnania.pl
KS Posnania Poznań Liczba zgłoszeń: 27 w tym osób ( 20 ) K-6 M-14
NrLicencji: 10/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BRZEZIŃSKA Marta
( BRZEZIŃSKA-KINAST )
2005-05-23

C2 500m K jm

2 BRZEZIŃSKA Marta 2005-05-23

C1 500m K jm

3 FILIPCZAK Kacper 2005-01-05

C1 5000m M jm

4 FILIPCZAK Kacper
( GRZELSKI-FILIPCZAK )
2005-01-05

C2 500m M jm

5 GNIOT Jakub
( GNIOT-KLAK )
2005-08-03

C2 1000m M jm

6 GNIOT Jakub
( GNIOT-KLAK )
2005-08-03

C2 5000m M jm

7 GRZELSKI Kacper 2005-05-02

C1 1000m M jm

8 GRZELSKI Kacper
( GRZELSKI-FILIPCZAK )
2005-05-02

C2 500m M jm

9 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 500m K jm

10 HOFFMANN Joanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-11-07

K2 3000m K jm

11 KINAST Zuzanna
( BRZEZIŃSKA-KINAST )
2005-12-26

C2 500m K jm

12 KINAST Zuzanna 2005-12-26

C1 500m K jm

13 KLAK Kacper
( GNIOT-KLAK )
2004-02-15

C2 1000m M jm

14 KLAK Kacper
( GNIOT-KLAK )
2004-02-15

C2 5000m M jm

15 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 3000m K jm

16 KOŁODZIEJCZAK Zuzanna
( HOFFMANN-KOŁODZIEJCZAK )
2004-02-12

K2 500m K jm

17 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2005-01-02

K2 1000m M jm

18 KONIECZNY Kacper
( KONIECZNY-SCIBILIA )
2005-01-02

K2 5000m M jm

19 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 1000m M jm

20 NOWICKI Jakub
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-01-20

C2 500m M jm

21 PIETRZAK Mateusz 2004-02-08

K1 1000m M jm

22 PIETRZAK Mateusz
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-02-08

K2 500m M jm

23 SCIBILIA Nicholas
( KONIECZNY-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 5000m M jm

24 SCIBILIA Nicholas
( PIETRZAK-SCIBILIA )
2004-05-08

K2 500m M jm

25 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 500m K jm

26 SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17

C1 3000m K jm

27 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 500m M jm

28 SOBCZAK Szymon
( NOWICKI-SOBCZAK )
2004-07-30

C2 1000m M jm

29 SZYMURA Eryk
( SZYMURA-TOCHMAN )
2005-06-06

K2 500m M jm

30 SZYMURA Eryk
( SZYMURA-TOCHMAN )
2005-06-06

K2 5000m M jm

31 TOCHMAN Kacper
( SZYMURA-TOCHMAN )
2004-08-07

K2 500m M jm

32 TOCHMAN Kacper
( SZYMURA-TOCHMAN )
2004-08-07

K2 5000m M jm

33 WALKOWIAK Wiktor
( KONIECZNY-WALKOWIAK )
2004-04-06

K2 1000m M jm

34 WALKOWIAK Wiktor 2004-04-06

K1 500m M jm

35 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 500m M jm

36 WANOT Aleksander 2004-09-28

K1 5000m M jm

37 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 500m K jm

38 WAWRZYNIAK Julia 2005-10-09

K1 3000m K jm

39 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 500m M jm

40 ZAWODNY Dawid 2004-08-12

K1 5000m M jm

 
http://www.ksspojnia.pl/
KS Spójnia Warszawa Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DŁUGOSZ Paulina 2005-03-08

K1 500m K jm

2 DŁUGOSZ Paulina 2005-03-08

K1 3000m K jm

3 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 500m M jm

4 SIWIŃSKI Mikołaj 2004-02-14

K1 1000m M jm

 
www.stomilpoznan.pl
KS Stomil Poznań Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 13/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 500m M jm

2 LEWANDOWSKI Kasper 2005-10-07

K1 1000m M jm

3 MAZANKA Wiktor
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-09-24

K2 1000m M jm

4 MAZANKA Wiktor
( SOBCZYK-MAZANKA )
2004-09-24

K2 500m M jm

5 SOBCZYK Tymoteusz
( SOBCZYK-MAZANKA )
2004-07-28

K2 500m M jm

6 SOBCZYK Tymoteusz
( MAZANKA-SOBCZYK )
2004-07-28

K2 1000m M jm

 
KS Victoria Sztum Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FABIAŃSKI Tymoteusz 2004-05-15

K1 500m M jm

2 FABIAŃSKI Tymoteusz
( FABIAŃSKI-MOSZOŃSKI )
2004-05-15

K2 1000m M jm

3 MOSZOŃSKI Bartłomiej 2004-09-20

K1 5000m M jm

4 MOSZOŃSKI Bartłomiej
( FABIAŃSKI-MOSZOŃSKI )
2004-09-20

K2 1000m M jm

 
KS Warta Poznań Liczba zgłoszeń: 14 w tym osób ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 03/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 500m K jm

2 GLABUS Bernadeta 2005-03-30

C1 3000m K jm

3 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

K1 1000m M jm

4 GROMADECKI Dominik 2004-11-09

K1 5000m M jm

5 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 500m K jm

6 KUBIAK Matylda 2004-09-16

K1 3000m K jm

7 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 5000m M jm

8 NAPIERAŁA Wiktor 2004-07-07

K1 1000m M jm

9 NAWROT Roksana 2004-01-01

C1 500m K jm

10 NAWROT Roksana 2004-01-01

C1 3000m K jm

11 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 5000m M jm

12 WILGA Eryk 2004-06-27

C1 1000m M jm

13 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 500m M jm

14 WOJKIEWICZ Mateusz 2005-05-20

C1 5000m M jm

 
KS Wiskord Szczecin Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KUCZYŃSKI Kacper 2005-05-15

C1 1000m M jm

2 KUCZYŃSKI Kacper
( KUCZYŃSKI-KULIK )
2005-05-15

C2 5000m M jm

3 KULIK Kosma
( KUCZYŃSKI-KULIK )
2004-04-24

C2 5000m M jm

4 KULIK Kosma 2004-04-24

C1 500m M jm

5 MIKA Martyna
( MIKA-PODGÓRSKA )
2005-04-18

C2 500m K jm

6 PODGÓRSKA Wiktoria
( MIKA-PODGÓRSKA )
2005-03-16

C2 500m K jm

7 PODGÓRSKA Wiktoria 2005-03-16

C1 3000m K jm

8 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 500m M jm

9 SIERADZAN Kacper 2004-03-21

C1 1000m M jm

 
KS Yacht-Club Kraków Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 10/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BOBOWSKI Marcel 2005-05-14

K1 1000m M jm

2 BOBOWSKI Marcel
( BOBOWSKI-WOJANEK )
2005-05-14

K2 5000m M jm

3 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 3000m K jm

4 STELMACH Justyna 2004-03-31

K1 500m K jm

5 WOJANEK Piotr 2005-03-05

K1 500m M jm

6 WOJANEK Piotr
( BOBOWSKI-WOJANEK )
2005-03-05

K2 5000m M jm

 
kayaksportclub.pl
KSC Olsztyn Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 03/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ABRAMOWSKI Wiktor
( ABRAMOWSKI-CHARUN-MATCZYŃSKI-POSTEK )
2004-12-27

K4 1000m M jm

2 ABRAMOWSKI Wiktor
( ABRAMOWSKI-CHARUN-MATCZYŃSKI-POSTEK )
2004-12-27

K4 500m M jm

3 CHARUN Oliwier
( ABRAMOWSKI-CHARUN-MATCZYŃSKI-POSTEK )
2004-09-02

K4 1000m M jm

4 CHARUN Oliwier
( ABRAMOWSKI-CHARUN-MATCZYŃSKI-POSTEK )
2004-09-02

K4 500m M jm

5 DOLAT Piotr
( ZELWER-DOLAT )
2004-01-29

K2 500m M jm

6 DOLAT Piotr
( ZELWER-DOLAT )
2004-01-29

K2 1000m M jm

7 MATCZYŃSKI Grzegorz
( ABRAMOWSKI-CHARUN-MATCZYŃSKI-POSTEK )
2005-02-07

K4 1000m M jm

8 MATCZYŃSKI Grzegorz
( ABRAMOWSKI-CHARUN-MATCZYŃSKI-POSTEK )
2005-02-07

K4 500m M jm

9 POSTEK Ignacy
( ABRAMOWSKI-CHARUN-MATCZYŃSKI-POSTEK )
2004-01-01

K4 1000m M jm

10 POSTEK Ignacy
( ABRAMOWSKI-CHARUN-MATCZYŃSKI-POSTEK )
2004-01-01

K4 500m M jm

11 ZELWER Grzegorz
( ZELWER-DOLAT )
2004-01-30

K2 1000m M jm

12 ZELWER Grzegorz
( ZELWER-DOLAT )
2004-01-30

K2 500m M jm

 
Facebook.com/WlokniarzChelmza
KST Włókniarz Chełmża Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 04/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GABRYŚ Oliwia
( GABRYŚ-WIŚNIEWSKA )
2005-02-27

K2 500m K jm

2 GABRYŚ Oliwia
( WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA-GABRYŚ-KOWALSKA )
2005-02-27

K4 500m K jm

3 HAPKIE Jakub 2004-01-23

C1 5000m M jm

4 HAPKIE Jakub
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-01-23

C2 500m M jm

5 JAROCKI Kacper
( HAPKIE-JAROCKI )
2004-02-08

C2 500m M jm

6 JAROCKI Kacper 2004-02-08

C1 5000m M jm

7 KOWALSKA Zuzanna
( WIŚNIEWSKA-KOWALSKA )
2004-10-21

K2 3000m K jm

8 KOWALSKA Zuzanna
( WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA-GABRYŚ-KOWALSKA )
2004-10-21

K4 500m K jm

9 WIŚNIEWSKA Martina
( WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA-GABRYŚ-KOWALSKA )
2004-01-17

K4 500m K jm

10 WIŚNIEWSKA Martina
( GABRYŚ-WIŚNIEWSKA )
2004-01-17

K2 500m K jm

11 WIŚNIEWSKA Nikola
( WIŚNIEWSKA-WIŚNIEWSKA-GABRYŚ-KOWALSKA )
2004-10-03

K4 500m K jm

12 WIŚNIEWSKA Nikola
( WIŚNIEWSKA-KOWALSKA )
2004-10-03

K2 3000m K jm

 
ktw.kalisz.pl
KTW Kalisz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 05/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BARCZEWSKI Maksymilian 2005-01-18

K1 5000m M jm

2 BARCZEWSKI Maksymilian
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-01-18

K2 1000m M jm

3 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 1000m M jm

4 KOCHANEK Bartek 2005-11-18

K1 5000m M jm

5 SZPILA Sambor 2005-04-16

K1 1000m M jm

6 SZPILA Sambor
( BARCZEWSKI-SZPILA )
2005-04-16

K2 1000m M jm

 
KU AZS Politechnika Opole Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/OP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10

K1 500m M jm

2 ROSŁANIEC Cezary 2004-02-10

K1 1000m M jm

 
falalublin.p
LTK Fala Lublin Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 5000m M jm

2 KOPYL Heorhii 2005-01-13

K1 1000m M jm

 
mkkłączany.pl
MKK Łączany Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 04/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 FRYC Szymon 2004-03-04

K1 1000m M jm

2 FRYC Szymon
( FRYC-WIECHEĆ-ZASĘPA-KUBAS )
2004-03-04

K4 500m M jm

3 KUBAS Michał
( FRYC-WIECHEĆ-ZASĘPA-KUBAS )
2004-06-28

K4 500m M jm

4 KUBAS Michał
( WIECHEĆ-KUBAS )
2004-06-28

K2 500m M jm

5 WIECHEĆ Dariusz
( WIECHEĆ-KUBAS )
2004-10-22

K2 500m M jm

6 WIECHEĆ Dariusz
( FRYC-WIECHEĆ-ZASĘPA-KUBAS )
2004-10-22

K4 500m M jm

7 ZASĘPA Michał 2004-02-16

K1 5000m M jm

8 ZASĘPA Michał
( FRYC-WIECHEĆ-ZASĘPA-KUBAS )
2004-02-16

K4 500m M jm

 
MKS Czechowice-Dziedzice Liczba zgłoszeń: 12 w tym osób ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 04/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 500m M jm

2 BĄK Kacper 2004-02-12

K1 5000m M jm

3 CZECH Julia 2004-06-17

K1 500m K jm

4 CZECH Julia 2004-06-17

K1 3000m K jm

5 GRZECHNIK Natalia
( GRZECHNIK-KUPCZEWSKA )
2004-07-19

K2 500m K jm

6 GRZECHNIK Natalia
( GRZECHNIK-KUPCZEWSKA )
2004-07-19

K2 3000m K jm

7 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 1000m M jm

8 KLUKA Oliwier 2004-11-04

K1 5000m M jm

9 KUFEL Paulina 2005-01-24

C1 3000m K jm

10 KUFEL Paulina 2005-01-24

C1 500m K jm

11 KUPCZEWSKA Wioletta
( GRZECHNIK-KUPCZEWSKA )
2005-09-05

K2 500m K jm

12 KUPCZEWSKA Wioletta
( GRZECHNIK-KUPCZEWSKA )
2005-09-05

K2 3000m K jm

13 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 1000m M jm

14 WIZNER Bartosz 2005-04-17

C1 5000m M jm

 
MKS Polstyr Człuchów Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 NIZIAŁEK Marcin
( NIZIAŁEK-SZWEMIN )
2005-01-04

K2 500m M jm

2 NIZIAŁEK Marcin
( NIZIAŁEK-SZWEMIN )
2005-01-04

K2 5000m M jm

3 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 500m M jm

4 PYTLAK Tomasz 2004-03-10

K1 1000m M jm

5 SZWEMIN Filip
( NIZIAŁEK-SZWEMIN )
2005-10-09

K2 500m M jm

6 SZWEMIN Filip
( NIZIAŁEK-SZWEMIN )
2005-10-09

K2 5000m M jm

 
MKSW Trzebinia Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 500m M jm

2 WOCH Piotr 2004-08-18

C1 1000m M jm

 
MOSM Tychy Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 06/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GAWOR Konrad
( GAWOR-MIELNIK )
2005-08-07

K2 1000m M jm

2 GAWOR Konrad
( GAWOR-MIELNIK )
2005-08-07

K2 5000m M jm

3 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09

K1 5000m M jm

4 KWAŚNIEWICZ Jakub 2005-09-09

K1 500m M jm

5 MIELNIK Wojciech
( GAWOR-MIELNIK )
2005-07-12

K2 1000m M jm

6 MIELNIK Wojciech
( GAWOR-MIELNIK )
2005-07-12

K2 5000m M jm

 
www.mrks.pl
MRKS Gdańsk Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 01/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHODUBSKI Olgierd 2005-03-16

K1 500m M jm

2 CHODUBSKI Olgierd
( CHODUBSKI-DOLMIERSKI )
2005-03-16

K2 5000m M jm

3 DOLMIERSKI Igor
( CHODUBSKI-DOLMIERSKI )
2005-05-23

K2 5000m M jm

4 DOLMIERSKI Igor
( DOLMIERSKI-SORENSEN )
2005-05-23

K2 1000m M jm

5 SAROL Bartosz 2005-09-02

K1 5000m M jm

6 SAROL Bartosz
( SAROL-SORENSEN )
2005-09-02

K2 500m M jm

7 SORENSEN Anton
( DOLMIERSKI-SORENSEN )
2005-01-29

K2 1000m M jm

8 SORENSEN Anton
( SAROL-SORENSEN )
2005-01-29

K2 500m M jm

9 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 500m K jm

10 TARASIUK Anna 2004-06-04

K1 3000m K jm

 
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/LD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 CHRUSTOWSKI Cezary
( CHRUSTOWSKI-GÓRA )
2004-04-23

K2 500m M jm

2 CHRUSTOWSKI Cezary
( CHRUSTOWSKI-GÓRA )
2004-04-23

K2 1000m M jm

3 GÓRA Natan
( CHRUSTOWSKI-GÓRA )
2004-05-25

K2 500m M jm

4 GÓRA Natan
( CHRUSTOWSKI-GÓRA )
2004-05-25

K2 1000m M jm

 
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Liczba zgłoszeń: 3 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 PETRYKOWSKI Szymon 2005-10-06

K1 500m M jm

2 PETRYKOWSKI Szymon
( PETRYKOWSKI-SZCZUROWSKI )
2005-10-06

K2 500m M jm

3 SZCZUROWSKI Mikołaj 2004-10-08

K1 500m M jm

4 SZCZUROWSKI Mikołaj
( PETRYKOWSKI-SZCZUROWSKI )
2004-10-08

K2 500m M jm

 
aakaminski@interia.pl
OKSW Olsztyn Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 500m M jm

2 KASPROWICZ Milan 2004-12-24

C1 5000m M jm

 
poznanazs.pl
OŚ AZS Politechniki Poznańskiej Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 04/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 SOBKOWIAK Wiktor
( SOBKOWIAK-ZIEMSKI )
2004-06-16

K2 1000m M jm

2 SOBKOWIAK Wiktor
( SOBKOWIAK-ZIEMSKI )
2004-06-16

K2 5000m M jm

3 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 1000m M jm

4 WIŚNIEWSKI Jan 2004-05-11

K1 5000m M jm

5 ZIEMSKI Maksymilian
( SOBKOWIAK-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 1000m M jm

6 ZIEMSKI Maksymilian
( SOBKOWIAK-ZIEMSKI )
2004-08-17

K2 5000m M jm

 
PKS Korona Elbląg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 07/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21

C1 1000m M jm

2 KAMPIŃSKI Piotr 2005-02-21

C1 5000m M jm

3 KIEŁCZEWSKI Szymon
( STAŃCZEWSKI-KIEŁCZEWSKI )
2005-08-19

C2 1000m M jm

4 KIEŁCZEWSKI Szymon
( STAŃCZEWSKI-KIEŁCZEWSKI )
2005-08-19

C2 5000m M jm

5 STAŃCZEWSKI Nikodem
( STAŃCZEWSKI-KIEŁCZEWSKI )
2005-06-15

C2 1000m M jm

6 STAŃCZEWSKI Nikodem
( STAŃCZEWSKI-KIEŁCZEWSKI )
2005-06-15

C2 5000m M jm

 
SKS Cresovia Białystok Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 500m K jm

2 TARASIUK Julia 2005-11-17

C1 3000m K jm

 
UKS 4 Katowice Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 MIZIURA Bartosz
( MIZIURA-WYDRA )
2005-10-26

K2 500m M jm

2 MIZIURA Bartosz
( MIZIURA-WYDRA )
2005-10-26

K2 1000m M jm

3 WYDRA Kacper
( MIZIURA-WYDRA )
2005-01-19

K2 500m M jm

4 WYDRA Kacper
( MIZIURA-WYDRA )
2005-01-19

K2 1000m M jm

 
UKS Błyskawica Rokietnica Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DROZDOWSKI Szymon
( DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2004-03-20

K2 500m M jm

2 DROZDOWSKI Szymon
( KUPCZYK-DROZDOWSKI )
2004-03-20

K2 1000m M jm

3 KUPCZYK Franciszek
( KUPCZYK-DROZDOWSKI )
2005-06-06

K2 1000m M jm

4 KUPCZYK Franciszek
( DROZDOWSKI-KUPCZYK )
2005-06-06

K2 500m M jm

 
-
UKS COPAL Trzcianka Liczba zgłoszeń: 10 w tym osób ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 11/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 500m K jm

2 BANASIAK Michalina 2004-10-25

K1 3000m K jm

3 GRZEŚ Karol 2005-05-24

K1 500m M jm

4 GRZEŚ Karol 2005-05-24

K1 1000m M jm

5 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 1000m M jm

6 MOROZ Adam 2004-03-05

K1 5000m M jm

7 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 500m M jm

8 RUTKOWSKI Paweł 2005-09-11

K1 1000m M jm

9 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 1000m M jm

10 WIŚNIEWSKI Filip 2004-03-26

K1 500m M jm

 
www.kajakarstwo.bialystok.pl
UKS Dojlidy Białystok Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 500m M jm

2 DANILCZUK Maciek 2004-07-07

C1 5000m M jm

3 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 500m K jm

4 DĄBROWSKA Aleksandra 2004-11-26

K1 3000m K jm

5 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 500m M jm

6 KORZONEK Rafał 2005-10-19

C1 1000m M jm

 
www.ukskopernik.pl
UKS Kopernik Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 JASKÓLSKA Martyna
( JASKÓLSKA-KOZŁOWSKA )
2005-04-12

K2 500m K jm

2 JASKÓLSKA Martyna
( JASKÓLSKA-KOZŁOWSKA )
2005-04-12

K2 3000m K jm

3 KOZŁOWSKA Magdalena
( JASKÓLSKA-KOZŁOWSKA )
2005-07-01

K2 500m K jm

4 KOZŁOWSKA Magdalena
( JASKÓLSKA-KOZŁOWSKA )
2005-07-01

K2 3000m K jm

5 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09

K1 1000m M jm

6 ULATOWSKI Szymon 2005-05-09

K1 5000m M jm

 
UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 500m K jm

2 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2005-07-27

K1 3000m K jm

 
Motlawa.pl
UKS Motława Gdańsk Liczba zgłoszeń: 7 w tym osób ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 08/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 KONDEJ Aleksandra 2004-12-01

K1 500m K jm

2 KONDEJ Aleksandra
( KONDEJ-LIS )
2004-12-01

K2 500m K jm

3 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13

K1 3000m K jm

4 KRĘŻEL Oliwia 2004-11-13

K1 500m K jm

5 LIS Zuzanna
( KONDEJ-LIS )
2004-09-14

K2 500m K jm

6 LIS Zuzanna 2004-09-14

K1 3000m K jm

7 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 500m K jm

8 WOLIŃSKA Julia 2004-08-16

C1 3000m K jm

 
www.uks-olimpijczyk.eu
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło Liczba zgłoszeń: 11 w tym osób ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 03/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BŁASIOK Emilia 2005-02-10

K1 500m K jm

2 BŁASIOK Emilia 2005-02-10

K1 3000m K jm

3 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 1000m M jm

4 CHMIELA Michał 2004-02-28

K1 5000m M jm

5 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 500m K jm

6 FIGLUS Julia 2004-12-14

C1 3000m K jm

7 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 1000m M jm

8 GOSŁAWSKI Dominik 2005-05-09

K1 500m M jm

9 HEWIG Dominika 2005-04-11

K1 500m K jm

10 HEWIG Dominika
( HEWIG-KWAŚNY )
2005-04-11

K2 3000m K jm

11 KWAŚNY Kinga 2005-02-08

K1 500m K jm

12 KWAŚNY Kinga
( HEWIG-KWAŚNY )
2005-02-08

K2 3000m K jm

 
UKS Silvant Kajak Elbląg Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 08/WN/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-07-20

K4 500m M jm

2 ALEKSANDROWICZ Bartosz
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI )
2005-07-20

K2 1000m M jm

3 GŁOWACKI Sebastian
( GŁOWACKI-RÓŻALSKI )
2004-08-08

K2 5000m M jm

4 GŁOWACKI Sebastian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2004-08-08

K4 500m M jm

5 KWIATKOWSKI Damian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-09-26

K4 500m M jm

6 KWIATKOWSKI Damian
( ALEKSANDROWICZ-KWIATKOWSKI )
2005-09-26

K2 1000m M jm

7 RÓŻALSKI Szymon
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-08-14

K2 1000m M jm

8 RÓŻALSKI Szymon
( GŁOWACKI-RÓŻALSKI )
2005-08-14

K2 5000m M jm

9 TOCHA Cyprian
( RÓŻALSKI-TOCHA )
2005-10-19

K2 1000m M jm

10 TOCHA Cyprian
( ALEKSANDROWICZ-GŁOWACKI-KWIATKOWSKI-TOCHA )
2005-10-19

K4 500m M jm

 
UKS Sokolik przy ZS Czernin Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/PM/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GIERGIELEWICZ Filip
( GIERGIELEWICZ-NASTAŁY )
2005-11-15

K2 5000m M jm

2 GIERGIELEWICZ Filip
( GIERGIELEWICZ-NASTAŁY )
2005-11-15

K2 500m M jm

3 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 500m M jm

4 KAMIŃSKI Miłosz 2005-11-27

K1 1000m M jm

5 NASTAŁY Mateusz
( GIERGIELEWICZ-NASTAŁY )
2005-09-02

K2 5000m M jm

6 NASTAŁY Mateusz
( GIERGIELEWICZ-NASTAŁY )
2005-09-02

K2 500m M jm

 
UKS Świerklaniec Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/SL/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 500m K jm

2 DOLEGA Laura 2004-06-07

K1 3000m K jm

3 KICZKA Wiktoria 2004-01-01

C1 500m K jm

4 KICZKA Wiktoria 2004-01-01

C1 3000m K jm

 
UKS Victoria Wałcz Liczba zgłoszeń: 2 w tym osób ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 BEIM Alicja
( BEIM-ROMEK )
2004-05-04

K2 500m K jm

2 BEIM Alicja
( BEIM-ROMEK )
2004-05-04

K2 3000m K jm

3 ROMEK Marta
( BEIM-ROMEK )
2005-12-22

K2 500m K jm

4 ROMEK Marta
( BEIM-ROMEK )
2005-12-22

K2 3000m K jm

 
http://zrywwolsztyn.pl
UMKS Zryw Wolsztyn Liczba zgłoszeń: 6 w tym osób ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GETNER Amelia
( GETNER-RADNA )
2005-05-01

K2 500m K jm

2 GETNER Amelia
( GETNER-RADNA )
2005-05-01

K2 3000m K jm

3 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 500m M jm

4 JASTRZĄB Kacper 2005-02-16

K1 5000m M jm

5 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 5000m M jm

6 JOKIEL Krzysztof 2004-02-01

K1 500m M jm

7 RADNA Magdalena
( GETNER-RADNA )
2004-04-29

K2 3000m K jm

8 RADNA Magdalena
( GETNER-RADNA )
2004-04-29

K2 500m K jm

 
WTS Astoria Bydgoszcz Liczba zgłoszeń: 15 w tym osób ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 05/KP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 DRZEWIECKI Mateusz
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-08-02

C2 500m M jm

2 DRZEWIECKI Mateusz
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-08-02

C2 1000m M jm

3 FORC Jakub 2004-11-24

C1 500m M jm

4 FORC Jakub 2004-11-24

C1 1000m M jm

5 GRZELAK Krzysztof 2005-04-25

K1 1000m M jm

6 GRZELAK Krzysztof
( ŚWICIŃSKI-GRZELAK )
2005-04-25

K2 5000m M jm

7 GRZELAK Krzysztof
( GRZELAK-ŚWICIŃSKI )
2005-04-25

K2 5000m M jm

8 KONDRATOWICZ Marcel
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 500m M jm

9 KONDRATOWICZ Marcel
( DRZEWIECKI-KONDRATOWICZ )
2004-04-28

C2 1000m M jm

10 STOSIK Julia 2004-06-25

K1 3000m K jm

11 STOSIK Julia
( STOSIK-TROKA )
2004-06-25

K2 500m K jm

12 ŚWICIŃSKI Miłosz
( GRZELAK-ŚWICIŃSKI )
2005-11-18

K2 5000m M jm

13 ŚWICIŃSKI Miłosz 2005-11-18

K1 500m M jm

14 ŚWICIŃSKI Miłosz
( ŚWICIŃSKI-GRZELAK )
2005-11-18

K2 5000m M jm

15 TROKA Oliwia
( STOSIK-TROKA )
2004-02-10

K2 500m K jm

16 TROKA Oliwia 2004-02-10

K1 500m K jm

17 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 500m K jm

18 WALDOWSKA Zofia 2005-03-13

K1 3000m K jm

19 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 1000m M jm

20 WESELSKI Michał 2004-05-30

K1 5000m M jm

 
www.wtsorzelwalcz.eu
WTS Orzeł Wałcz Liczba zgłoszeń: 5 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 01/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 RÓŻAŃSKI Kajetan 2005-01-04

K1 1000m M jm

2 RÓŻAŃSKI Kajetan
( TROJANOWSKI-RÓŻAŃSKI )
2005-01-04

K2 500m M jm

3 TROJANOWSKI Mateusz 2005-01-08

K1 5000m M jm

4 TROJANOWSKI Mateusz
( TROJANOWSKI-RÓŻAŃSKI )
2005-01-08

K2 500m M jm

5 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 5000m M jm

6 WOJTANEK Michał 2005-01-25

K1 1000m M jm

 
WTW Warszawa Liczba zgłoszeń: 4 w tym osób ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZKaj
AktLic
Konkurencja PK Weryfikacja
elektroniczna
1 GROCHALA Mateusz
( GROCHALA-LEŚNIAK )
2005-01-26

K2 500m M jm

2 GROCHALA Mateusz
( LEŚNIAK-GROCHALA )
2005-01-26

K2 1000m M jm

3 LEŚNIAK Łukasz
( LEŚNIAK-GROCHALA )
2005-02-20

K2 1000m M jm

4 LEŚNIAK Łukasz
( GROCHALA-LEŚNIAK )
2005-02-20

K2 500m M jm

5 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 500m M jm

6 WOJNAROWICZ Jarosław 2005-10-02

K1 1000m M jm