PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
SZTUM, 18-20.09.2020
LOTTO XXXIV Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 1 1 Paweł Baraszkiewicz
2. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 5 6 Piotr Kwasek
3. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 4 4 Szymala Piotr
4. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 4 6 BIROS Bogusław
5. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 13 14 Rafał Krajewski
6. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 1 1 Zachara Marek
7. SL KS AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 6 5 Pisula Piotr
8. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 15 24 Mateusz Witek
9. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 4 6 Lesław Duma
10. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 5 5 Wojciechowski Piotr
11. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 14 14 Głażewska Karolina
12. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 1 2 Tadeusz Kasprzak
13. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 3 4 Marek Kuczewski
14. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 7 8 KOŁODZIEJCZAK ŁUKASZ
15. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 8 6 Piotr Szczeszek
16. MA KS Yacht-Club Kraków 31-979 Kraków Klasztorna 174 678-26-23-361 4 5 Andrzej Dziura
Andrzej Dziura
Andrzej Dziura
17. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 16 18 Szwed Tomasz, 515288245
18. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 6 6 Zbigniew Świderski
19. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 5 6 Kubas Tomasz
20. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 6 7 Jakub Cebula
21. PM MKS Nogat Malbork 82--20 Malbork Wileńska 1 5791855863 1 1 Andrzej Lewandowski
22. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 8 9 Ryszard Jękot
23. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 8 8 Smyk Adam
24. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 8 10 Marek Stanny
25. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 3 2 Daniel Jarmarkiewicz
Marta Jarmarkiewicz
26. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 6 7 Ambroziak Mariusz
27. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 3 3 Andrzej Kamiński
28. WN PKS Korona Elbląg 82-300 Elbląg ROBOTNICZA 5782647237 2 4 Mirosław Kreczman
29. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 7 6 Mróz Michał
30. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 6 6 Pisula Piotr
31. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 2 3 Marek Kordek
32. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 10 15 Paweł Skowroński
33. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 6 8 Dzwonkowski
34. KP UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 86--20 Chełmno os.M. Kopernika 1/31 8751424992 2 2 Zenon Lewański
35. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 6 8 Bernard Mizerski
36. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 13 16 Wojciech Załuski
37. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 6 8 Piotr Ciesielski
38. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 2 2 Gacki A.
39. WP UKS Zalew Jerzykowo 62-007 Jerzykowo Spokojna 3 7841693459 3 4 Tomasz Preiss
Michał Zaparty
40. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 7 9 Marcinkowski Ireneusz
41. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 2 2 DRYL ANDRZEJ
Wawiórowski Kamil