PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
POZNAŃ, 30.07-02.08.2020
Mistrzostwa Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 5 2 Wysocki Adam
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 30 15 Michał Ruczyński
3. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 3 1 kwasek piotr
4. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 4 2 Cichocki Dariusz
5. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 6 2 Szymala Piotr
6. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 11 4 BIROS Bogusław
7. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 9 4 Rafał Krajewski
8. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 28 14 Dawid Gluza
Mateusz Witek
9. WN KS Baza Mrągowo 11-700 Mrągowo Nadbrzeżna 4 7421882136 3 1 Andrzej Matysiak
10. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 11 6 Wojciechowski Piotr
11. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 10 5 Bohdziun Marek
12. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 22 10 Marek Schmidt
13. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 13 5 Mirosława Świtalska
14. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 6 2 Piotr Pilarski
Michał Garstkiewicz
15. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 3 1 Kuczewski 724467982
16. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 2 1 OBORSKI RYSZARD
17. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 4 2 Piotr Szczeszek
18. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 12 5 Grzegorz Łabędzki
19. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 14 7 Tomasz Szwed
20. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 2 1 Radosław Jackowski
21. OP KU AZS Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 3 2 Bartosz Jaszczyński
22. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 3 1 Zbigniew Świderski
23. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 11 5 Jakub Cebula
24. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 3 2 Ryszard Jękot
25. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 7 3 Smyk Adam
26. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 6 2 Marek Stanny
27. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 4 2 Daniel Jarmarkiewicz
28. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 3 1 Brygida Małkiewicz
29. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 6 2 Andrzej Kamiński
30. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 10 6 Światowiak Dagmar
31. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 5 2 Mróz Michał
32. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 5 2 Pisula Piotr
33. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 8 3 Marek Kordek
34. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 8 3 Sandra Skowrońska
35. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 3 1 Wiesław Rakowski
36. WN UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 11-600 Węgorzewo 11 listopada 12 845-18-22-180 3 2 mikołajewicz mirosław
37. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 3 1 Bernard Mizerski
38. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 11 6 Załuski Wojciech
Agnieszka Banaś
39. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 3 1 Piotr Ciesielski
40. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 3 1 A.Gacki
41. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 11 4 Kubaczyk Piotr
42. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 7 3 Daniel Kara
43. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 3 1 Wasielewski Ireneusz
44. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 4 2 Dryl