PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
COS OPO Wałcz, 23-25.04.2021
2. Puchar Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 31 19 Tomasz Paluszczak
2. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 3 2 BIROS Bogusław
3. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 11 5 Krajewski Rafał
4. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 6 4 Zachara Marek
5. SL KS AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 4 2 Pisula Piotr
6. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 45 22 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
7. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 12 7 Wojciechowski Piotr
8. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 3 1 Bohdziun Marek
9. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 31 15 Ireneusz Pracharczyk
10. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 7 4 Mirosława Świtalska
11. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 2 1 Garstkiewicz Michał
12. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 2 1 Marek Kuczewski
13. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 10 5 OBORSKI RYSZARD
14. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 1 1 Piotr Szczeszek
15. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 1 1 Walczykiewicz Z.
16. OP KU AZS Politechnika Opolska 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 18 9 Bartosz Jaszczyński
17. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 11 4 CEBULA JAKUB
18. PM MKS Nogat Malbork 82--20 Malbork Wileńska 1 5791855863 3 1 Lewandowski Andrzej
19. ... niestowarzyszony 2 1 Janusz Milewski
20. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 2 1 Mariusz Szałkowski
21. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 6 3 Andrzej Kamiński
22. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 4 2 Michał Mróz
23. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 4 2 Sandra Skowrońska
24. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 6 2 Wiesław Rakowski
25. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 3 1 Hajdamowicz Dariusz
26. KP UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 86--20 Chełmno os.M. Kopernika 1/31 8751424992 2 1 Lewański Zenon
Czerniecki Krzysztof
27. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 3 1 Wojciech Załuski
28. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 3 2 Daniel kara
29. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 2 1 Wasielewski Ireneusz