PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
WAŁCZ, 23-25.10.2020
2 Puchar Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 6 3 Jerzy Grąbczewski
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 28 14 Tomasz Paluszczak
3. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 4 2 Piotr Kwasek
4. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 20 10 Cichocki Dariusz
5. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 8 4 Szymala Piotr
6. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 12 6 BIROS Bogusław
7. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 18 9 Krajewski Rafał
8. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 56 28 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
9. WN KS Baza Mrągowo 11-700 Mrągowo Nadbrzeżna 4 7421882136 2 1 Andrzej Matysiak
10. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 8 4 Lesław Duma
Ryszard Czyżkowski
11. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 20 10 Wojciechowski Piotr
12. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 16 8 Bohdziun Marek
13. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 36 18 Ireneusz Pracharczyk
14. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 6 3 Mirosława Świtalska
15. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 6 3 Garstkiewicz Michał
16. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 8 4 Marek Kuczewski
17. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 20 10 OBORSKI RYSZARD
18. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 10 5 Piotr Szczeszek
19. MA KS Yacht-Club Kraków 31-979 Kraków Klasztorna 174 678-26-23-361 4 2 Dziura Andrzej
20. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 2 1 Grzegorz Łabędzki
21. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 36 18 Tomasz Szwed
22. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 4 2 Piotr Pilarski
23. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 6 3 Zbigniew Świderski
24. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Legionów 145 652-170-78-34 28 14 CEBULA JAKUB
25. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 10 5 Ryszard Jękot
26. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 10 5 Smyk Adam
27. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 12 6 Marek Stanny
28. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 2 1 Daniel Jarmarkiewicz
29. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 12 6 Ambroziak Mariusz
30. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 2 1 Mariusz Szałkowski
31. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 2 1 Andrzej Kamiński
32. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 12 6 Światowiak Dagmar
33. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 8 4 Michał Mróz
34. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 6 3 Pisula Piotr
35. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 6 3 Wiesław Rakowski
36. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 16 8 Dzwonkowski
37. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 10 5 Bernard Mizerski
38. WN UKS Silvant Kajak Elbląg 82-300 Elbląg Gen Wł. Andersa 10/22 5783135746 12 12 Agnieszka Banaś
39. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 14 7 Piotr Ciesielski
40. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 10 5 Kubaczyk Piotr
41. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 2 1 Daniel Kara
42. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 12 6 Wasielewski Ireneusz