PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
POZNAŃ, 09.02.2019
I Puchar Polski na Ergometrach Kajakowych
II Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 19 17 Ruczyński Michał
2. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 4 4 kwasek piotr
3. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 8 8 Szymala Piotr
4. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 41 36 Dawid Gluza
Marzena Wyszkowska
5. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 23 20 Wojciechowski Piotr
6. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 78 52 Marek Schmidt
Tadeusz Kasprzak
7. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 4 4 Pilarski Piotr
Michał Garstkiewicz
8. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 29 26 OBORSKI RYSZARD
9. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 9 9 Jackowski Radosław
10. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 5 5 Świderski Zbigniew
11. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 8 7 Marek Stanny
12. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 1 1 Roman Chmura
13. LD MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki PCK 10 773-20-15-387 1 1 Nowak Sebastian
14. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 26 22 Światowiak Dagmar
15. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 1 1 Dawid Gluza
16. WP UKS Błyskawica Rokietnica 62--09 Rokietnica Szkolna 7772394221 13 11 Skrzypczak Maciej
17. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 4 4 Marek Kordek
18. WP UKS Dwójka Kórnik 62-035 Kórnik Armii Krajowej 11 777-279-97-97 4 4 Krzysztof Ziółkowski
19. KP UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno 86--20 Chełmno os.M. Kopernika 1/31 8751424992 2 2 Czerniecki krzysztof
20. WP UKS Pamiątkowo 64-514 Pamiątkowo Szkolna13 787-18-38-603 4 4 PIOTR OLSZEWSKI
21. WP UKS Szóstka Poznań Poznań 2 2 Ewa Heneczkowska
22. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 1 1 A,Gacki
23. WP UKS Zalew Jerzykowo 62-007 Jerzykowo Spokojna 3 7841693459 9 9 Mateusz Witek
24. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 2 2 Piotr Kubaczyk
25. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 4 4 Wasielewski Ireneusz
26. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 3 3 DRYL ANDRZEJ