PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
WAŁCZ, 25-28.04.2019
1 Puchar Polski Zawody Konsultacyjne Juniorów
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 4 4 Adam Wysocki
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 27 27 Paluszczak Tomasz
Ruczyński Michał
Baraszkiewicz Paweł
3. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 6 6 Kwasek Piotr
4. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 5 5 Klamecki Jerzy
5. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 2 2 Szymala Piotr
6. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 6 6 BIROS Bogusław
7. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 13 13 Krajewski Rafał
8. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 32 32 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
9. WN KS Baza Mrągowo 11-700 Mrągowo Nadbrzeżna 4 7421882136 2 2 Andrzej Matysiak
10. MZ KS Drukarz Warszawa 03-901 Warszawa Aleja Zieleniecka 2 1130292579 1 1 Renata Klekotko 603083467
11. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 5 5 Duma Lesław
12. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 11 11 Wojciechowski Piotr
13. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 9 9 Bohdziun Marek
14. MA KS Nadwiślan Kraków 31-069 Kraków Koletek 20 676 10 10 860 1 1 Tylek Andrzej
15. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 28 28 Ireneusz Pracharczyk
Jacek Heneczkowski
16. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 4 4 Mirosława Świtalska
17. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 4 4 Piotr Pilarski
18. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 2 2 Kuczewski Marek
19. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 9 9 OBORSKI RYSZARD
20. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 8 8 Piotr Szczeszek
21. MA KS Yacht-Club Kraków 31-979 Kraków Klasztorna 174 678-26-23-361 2 2 DZIURA ANDRZEJ
22. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 5 5 Łabedzki Grzegorz
23. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 11 11 Szwed Tomasz
24. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 2 2 Radosław Jackowski
25. OP KU AZS-AWF Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 5 5 Jacek Skowroński
26. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 2 2 Świderski Zbigniew
27. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 4 4 Tomasz Kubas
28. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Sobieskiego 48 652-170-78-34 8 8 cebula jakub
29. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18-26 898-18-74-440 3 3 NOWACKI LESZEK
30. PM MKS Nogat Malbork 82--20 Malbork Wileńska 1 5791855863 1 1 Lewandowski Andrzej
31. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 6 6 Jękot, Ryszard
32. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 5 5 Smyk Adam
33. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 6 6 Marek Stanny
34. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 2 2 Daniel Jarmarkiewicz
35. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 4 4 Ambroziak Mariusz
36. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 3 3 Szałkowski Mariusz 501-795-230
37. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 5 5 Andrzej Kamiński
38. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 12 12 Światowiak Dagmar
39. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 4 4 Mróz Michał
40. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 1 1 Pisula Piotr
41. WP UKS Błyskawica Rokietnica 62--09 Rokietnica Szkolna 7772394221 3 3 Skrzypczak Maciej
42. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 3 3 Marek Kordek
43. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 3 3 Skowroński Paweł
44. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 2 2 Rakowski Wiesław
45. WN UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 11-600 Węgorzewo 11 listopada 12 845-18-22-180 3 3 mikołajewicz Mirosław
46. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 3 3 Piotr Pisula
47. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 1 1 Piotr Ciesielski
48. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 1 1
49. ZP UKS Victoria Wałcz 78-600 Wałcz Robotnicza 23 7651689466 4 4 Jolanta Stańczak
Grzegorz Skuza
50. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 12 12 Szymankiewicz Marek
51. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 10 10 Paweł Sierocki
52. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 9 9 HERTEL Bogusław
53. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 1 1 DRYL
54. WN ZKS Olimpia Elbląg 82-300 Elbląg Agrykola 8 578-28-74-602 8 8 Wojciech Załuski