PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
POZNAŃ, 18-20.07.2019
34 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 12 7 Pisula Piotr
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 28 19 Tomasz Paluszczak
Paweł Baraszkiewicz
3. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 2 1 Cichocki Driusz
4. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 2 1 Zbigniew Łuszczek
5. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 5 3 BIROS Bogusław 606 785 541
6. WP Klub Wioślarski z 1904 Poznań 61--55 POZNAŃ Piastowska 40 7831531726 1 1 Rogoziecki Rafał
7. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 8 4 Krajewski Rafał
8. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 12 5 Zachara Marek
9. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 34 19 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
10. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 20 14 Wojciechowski Piotr
11. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 4 2 Głażewska Karolina
12. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 30 26 Ireneusz Pracharczyk
Jacek Heneczkowski
13. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 7 5 Ewelina Staniszewska
14. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 2 1 Michał Garstkiewicz
Piotr Pilarski
15. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 4 2 Marek Kuczewski
16. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 11 11 OBORSKI RYSZARD, 605061915
17. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 8 5 Łabedzki Grzegorz
18. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 13 10 Szwed Tomasz
19. OP KU AZS Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 26 14 Bartosz Jaszczyński
20. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 6 3 Zbigniew Świderski
21. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 5 5 Tomasz Kubas
22. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Sobieskiego 48 652-170-78-34 5 5 Cebula Jakub
23. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18-26 898-18-74-440 3 5 NOWACKI LESZEK 606-726-979
24. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 1 2 Ryszard Jękot
25. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 12 8 Smyk Adam
26. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 2 1 Magda Stanny
27. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 4 2 Daniel Jarmarkiewicz
28. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 2 1 Ambroziak Mariusz
29. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 1 1 Mariusz Szałkowski
30. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 3 2 Andrzej Kamiński
31. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 5 5 Światowiak
32. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 6 4 Michał Mróz
33. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 5 4 Pisula Piotr
34. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 2 1 Sandra Skowrońska
35. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 5 4 Wiesław Rakowski
36. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 4 2 Dzwonkowski
37. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 7 3 Daniel Kara
38. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 2 1 Wasielewski Ireneusz
39. WN ZKS Olimpia Elbląg 82-300 Elbląg Agrykola 8 578-28-74-602 5 2 Agnieszka Banaś