PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
BYDGOSZCZ, 08-11.08.2019
25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Kajakarstwie Klasycznym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 5 4 Adam Wysocki
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 29 25 Paweł Baraszkiewicz
3. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 8 5 Kwasek Piotr
4. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 4 3 Cichocki Dariusz
5. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 4 2 Szymala Piotr
6. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 9 5 BIROS Bogusław
7. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 8 6 Arkadiusz Krajewski
8. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 22 15 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
9. WN KS Baza Mrągowo 11-700 Mrągowo Nadbrzeżna 4 7421882136 4 2 Matysiak Andrzej
10. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 5 6 Lesaw Dduma
11. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 10 10 Wojciechowski Piotr
12. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 3 3 Bohdziun Marek
13. MA KS Nadwiślan Kraków 31-069 Kraków Koletek 20 676 10 10 860 2 1 Tylek Andrzej
14. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 23 20 Ireneusz Pracharczyk
Tadeusz Kasprzak
15. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 4 2 Świtalska Mirosława
16. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 4 2 Piotr Pilarski
17. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 5 3 Marek Kuczewski
18. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 10 5 Ryszard Oborski
19. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 6 4 Piotr Szczeszek
20. MA KS Yacht-Club Kraków 31-979 Kraków Klasztorna 174 678-26-23-361 2 1 Andrzej Dziura
21. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 2 1 Łabedzki Grzegorz
22. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 13 13 Szwed Tomasz
23. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 2 2 Radosław Jackowski
24. OP KU AZS-AWF Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 4 3 Jacek Skowroński
25. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 2 1 Zbigniew Świderski
26. MA MKK Łączany 34-115 Łączany Flisaków 16 5512098594 2 4 Tomasz Kubas
27. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Sobieskiego 48 652-170-78-34 10 8 Jakub Cebula 881950680
28. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 9 6 Jękot, Ryszard
29. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 7 4 Smyk Adam
30. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 2 1 Stanny Marek
31. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 3 2 Majchrzak Remigiusz
32. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 6 3 Ambroziak Mariusz
Schmidt Włodzimierz
33. LD MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki PCK 10 773-20-15-387 2 1 Nowak Sebastian
34. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 4 2 Małkiewicz
35. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 5 4 Maciej Piórko
36. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 6 7 Światowiak Dagmar
37. WN PKS Korona Elbląg 82-300 Elbląg ROBOTNICZA 5782647237 2 1 Wojciech Załuski
38. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 2 1 Mróz Michał
39. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 6 4 Pisula Piotr
40. WP UKS Błyskawica Rokietnica 62--09 Rokietnica Szkolna 7772394221 6 4 Skrzypczak Maciej
41. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 6 4 Marek Kordek
42. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 9 5 Sandra Skowrońska
43. WP UKS Dwójka Kórnik 62-035 Kórnik Armii Krajowej 11 777-279-97-97 4 4 Krzysztof Ziółkowski
44. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 6 3 Wiesław Rakowski
45. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 8 5 Dzwonkowski
46. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 4 2 Bernard Mizerski
47. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 2 1 Piotr Ciesielski 663556398
48. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 5 3 A.Gacki
49. ZP UKS Victoria Wałcz 78-600 Wałcz Robotnicza 23 7651689466 3 4 Grzegorz Skuza
Jolanta Stańczak
50. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 13 10 Kubaczyk Piotr
51. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 10 9 Paweł Sierocki
52. WN ZKS Olimpia Elbląg 82-300 Elbląg Agrykola 8 578-28-74-602 6 5 Wojciech Załuski