PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
BYDGOSZCZ, 08-11.08.2019r.
Mistrzostwa Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 21 12 Tomasz
Paweł Baraszkiewicz
2. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 3 1 Kwasek Piotr
3. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 4 2 Cichocki Dariusz
4. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 3 1 Szymala Piotr
5. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 8 3 BIROS Bogusław
6. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 12 5 Krajewski Rafał
7. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 44 20 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
8. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 8 4 Wojciechowski Piotr
9. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 12 6 Bohdziun Marek
10. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 15 11 Heneczkowski Jacek
11. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 11 4 Świtalska Mirosława
12. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 3 1 Piotr Pilarski
13. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 2 1 Ryszard Oborski
14. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 9 4 Piotr Szczeszek
15. MA KS Yacht-Club Kraków 31-979 Kraków Klasztorna 174 678-26-23-361 3 1 Andrzej Dziura
16. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 19 10 Łabedzki Grzegorz
17. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 8 3 Szwed Tomasz
18. OP KU AZS Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 11 5 Jacek Skowroński
19. LU LTK Fala Lublin 20-518 Lublin Krężnicka 6 7120169917 3 1 Zbigniew Świderski
20. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Sobieskiego 48 652-170-78-34 3 1 Jakub Cebula 881950680
21. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18-26 898-18-74-440 6 3 NOWACKI LESZEK 606-726-979
22. PM MKS Nogat Malbork 82--20 Malbork Wileńska 1 5791855863 3 1 Lewandowski Andrzej
23. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 6 2 Jękot, Ryszard
24. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 9 4 Smyk Adam
25. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 7 3 Stanny Marek
26. ZP MOSW Choszczno 73-200 Choszczno Promenada 2 5941128982 2 1 Majchrzak Remigiusz
27. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 9 4 Ambroziak Mariusz
Schmidt Włodzimierz
28. LD MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki PCK 10 773-20-15-387 3 1 Nowak Sebastian
29. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 3 1 Maciej Piórko
30. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 11 6 Światowiak Dagmar
31. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 5 2 Mróz Michał
32. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 3 1 Pisula Piotr
33. WP UKS Błyskawica Rokietnica 62--09 Rokietnica Szkolna 7772394221 3 1 Skrzypczak Maciej
34. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 3 1 Marek Kordek
35. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 10 4 Sandra Skowrońska
36. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 3 1 Wiesław Rakowski
37. WN UKS Koszałek-Opałek Węgorzewo 11-600 Węgorzewo 11 listopada 12 845-18-22-180 6 3 mikołajewicz Mirosław
38. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 3 1 Dzwonkowski
39. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 8 3 Bernard Mizerski
40. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 3 1 A.Gacki
41. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 12 6 Kubaczyk Piotr
42. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 14 8 Daniel Kara
43. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 20 8 BOGUSŁAW HERTEL
44. MZ WTW Warszawa 00-468 Warszawa Zaruskiego 12 526 000 12 69 8 5 DRYL
45. WN ZKS Olimpia Elbląg 82-300 Elbląg Agrykola 8 578-28-74-602 8 3 Wojciech Załuski