PZKaj  KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH  PZKaj
WAŁCZ, 25-27.10.2019
3 Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Konsultacja
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP ZGŁOSZENIA OSOBY KIEROWNIK
1. PD AKS Sparta Augustów 16-300 Augustów Sucharskiego 15 846-00-03-501 3 2 Jerzy Grabczewski
2. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 6 5 Pisula Piotr
3. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz 85-915 Bydgoszcz Gdańska, 163 967-121-11-77 41 37 Tomasz
Ruczyński Michał
4. PK KK Jezioro Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg KOCHANOWSKIEGO 1 8672237741 3 3 Kwasek Piotr
5. LB KKS Nowa Sól 67-100 Nowa Sól AL.Wolności 1a 9251497965 9 9 Cichocki Dariusz
6. LD KKS Sieradz 98-200 Sieradz Aleja Pokoju 3/45 8272207937 4 4 Szymala Piotr
7. MA KKW 1929 Kraków 30-206 Kraków Księcia Józefa 24a 9441000614 7 7 BIROS Bogusław 606 785 541
8. WP Klub Wioślarski z 1904 Poznań 61--55 POZNAŃ Piastowska 40 7831531726 1 1 Rogoziecki
9. LB KS Admira Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Wał Okrężny 32 599-11-13-250 10 10 Rafał Krajewski
10. LB KS AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Ewarysta Estkowskiego 13 599-23-31-629 6 6 Zachara Marek
11. WP KS AZS-AWF Poznań 61-135 Poznań Św. Rocha 7821422651 50 45 Dawid Gluza
Maciej Wyszkowski
12. WN KS Baza Mrągowo 11-700 Mrągowo Nadbrzeżna 4 7421882136 3 3 Matysiak Andrzej
13. ZP KS Energetyk Gryfino 74-100 Gryfino Sportowa1 858-13-88-434 6 6 Lesław Duma
14. WP KS Energetyk Poznań 60--78 Poznań Grunwaldzka 1 779-20-06-618 14 12 Wojciechowski Piotr
15. LB KS GPower Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolsi Fabryczna 177 599-19-92-659 11 9 Bohdziun Marek
16. WP KS Posnania Poznań 61-664 Poznań ul. Słowiańska 78 777 - 00 - 03 - 417 35 31 Ireneusz Pracharczyk
17. MZ KS Spójnia Warszawa 01-531 Warszawa Wybrzeże Gdyńskie 2 118-00-26-561 4 3 Mirosława Świtalska
18. WP KS Stomil Poznań 61-361 Poznań Starołecka 18 7821067428 4 4 Piotr Pilarski
19. PM KS Victoria Sztum 82--40 Sztum ul. Reja 11 579-18-32-342 4 4 Marek Kuczewski
20. WP KS Warta Poznań 61-555 Poznań Droga Dębińska 12 783 10 32 124 17 14 OBORSKI RYSZARD
21. ZP KS Wiskord Szczecin 70-716 Szczecin Traktorowa 1 955 00 10 741 10 8 Piotr Szczeszek
22. WN KSC Olsztyn 10-176 Olsztyn Olimpijska 1 739-12-14-713 4 3 Łabedzki Grzegorz
23. KP KST Włókniarz Chełmża 87-140 Chełmża Bulwar 1000-lecia 8791986785 23 22 Szwed Tomasz, 515288245
24. WP KTW Kalisz 62-800 KALISZ Park Miejski 2 6181635968 2 2 Jacek Heneczkowski
25. OP KU AZS Politechnika Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 754-294-86-09 12 9 Bartosz Jaszczyński
26. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice-Dziedzice Sobieskiego 48 652-170-78-34 17 15 Cebula Jakub
27. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18-26 898-18-74-440 2 2 NOWACKI LESZEK 606-726-979
28. PM MKS Nogat Malbork 82--20 Malbork Wileńska 1 5791855863 2 1 Lewandowski Andrzej
29. PM MKS Polstyr Człuchów 77-300 Człuchów Kołłataja 25 843-13-40-727 6 6 Ryszard Jękot
30. MA MKSW Trzebinia 32-540 Trzebinia Głowackiego 91 628-10-38-344 6 6 Smyk Adam
31. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462444102 6 6 Stanny Marek
32. PM MRKS Gdańsk 80--55 Gdańsk Załogowa 1 583 000 12 67 5 4 Ambroziak Mariusz
33. ... niestowarzyszony 1 1
34. MZ NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Sportowa 66 531-11-91-134 2 1 ...
35. WN OKSW Olsztyn 10-137 Olsztyn Olimpijska 1 7393646397 7 6 Andrzej Kamiński
36. WP OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 61-705 Poznań Noskowskiego 25 778-01-69-527 5 3 Światowiak Dagmar
37. WN PKS Korona Elbląg 82-300 Elbląg ROBOTNICZA 5782647237 2 2 Mirosław Kreczman
Mirosław Kreczman
38. PD SKS Cresovia Białystok 15--50 Białystok Plażowa 99 966-05-90-567 7 5 Mróz Michał
39. SL UKS 4 Katowice 40-289 Katowice Trzech Stawów 10 9541862226 3 3 Pisula Piotr
40. WP UKS COPAL Trzcianka 64-980 Trzcianka Staszica 6 7632042338 2 2 Wojciechowski Piotr
41. PD UKS Dojlidy Białystok 15-566 Białystok KS St Suchowolca 26 966-16-92-525 6 4 Skowroński Paweł
42. KP UKS Kopernik Bydgoszcz 85-097 Bydgoszcz Jagiellońska 27 5542334214 9 6 Wiesław Rakowski
43. PM UKS Motława Gdańsk 80-770 Gdańsk Śluza 6 5833125679 6 5 Hajdamowicz Dariusz
44. SL UKS Olimpijczyk Nowe Chechło 42-622 Nowe Chechło Lasowicka 103 645 247 14 80 8 8 Bernard Mizerski
45. PM UKS Sokolik przy ZS Czernin 82-400 Czernin Donimirskich 579-218-81-62 4 4 Piotr Ciesielski 663556398
46. SL UKS Świerklaniec 42-622 Świerklaniec Parkowa 30 6451954029 1 1 Gacki Alojzy
47. ZP UKS Victoria Wałcz 78-600 Wałcz Robotnicza 23 7651689466 1 1 Stańczak Jolanta
Skuza Grzegorz
48. WP UMKS Zryw Wolsztyn 64--20 Wolsztyn Drzymały 1 923-163-36-61 3 3 Kubaczyk Piotr
49. WN UPKS Poncio 2010 13-230 Lidzbark Działdowska 47 571-170-28-45 2 2 Maroński Sławomir
50. KP WTS Astoria Bydgoszcz 85-231 Bydgoszcz Królowej Jadwigi 23 9532538236 9 9 Paweł Sierocki
51. ZP WTS Orzeł Wałcz 78-600 Wałcz Chłodna 12 765-165-07-19 13 12 Wasielewski Ireneusz
52. WN ZKS Olimpia Elbląg 82-300 Elbląg Agrykola 8 578-28-74-602 12 12 Załuski Wojciech